Jump to content

דן גלזר

אקיטה

Recommended Posts

לא מבין למה החזירו אותו להרכב גם במשחק הקודם?

היה לו משהו אחד טוב לאורך השנים שהוא הצליח בגלישה לחלץ כדור ומה שבפועל נשאר בשנתיים האחרונות זה בכל גלישה שלו זה התקף לב וספק אדום. 

עצוב מה שנהיה ממנו עם כמה שאני מת עליו. 

הוא לא שחקן כדורגל. כל פעם שהוא מקבל את הכדור ויש לו אפשרות להתקדם קדימה הוא בורח אחורה ומחזיר לבלם. 

גם בחילוצים הוא כבר לא מה שהיה. 

טעות קשה להחזיר אותו לרוטציה במקום פרץ וגולסה. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אני גם חושב. הוא גם לא הקיר ההגנתי שהיה. הוא מהוסס בכל פעולה שלו. לצערי גם גבי. כל מבנה הקישור יכול להשתנות ויש לנו את הכלים. 

גבי זה סוג של גיז׳ה.

תמיד חשבתי ככה. הוא חמוד אבל זה לא האיש ״שייקח אותך לשם״. צריך אריות מסביבו כדי שזה יספיק. 

אולי החלש במכבי. שחקן שאין לו שום זיקה או יכולת לדחוף קדימה באף שלב זה שחקן שבכדורגל של היום אין לו זכות קיום. עבר זמנם של הגרזנים. הניסיון שלו לבעוט מארבעים מטר היום היה פתטי ברמות, ומה שמדאיג עוד יותר הוא שהבן אדם סיים תשעים דקות.

היה צריך לרדת בדקה 20.

אני רוצה הרכב כזה עד סוף העונה (במידה ונשארים 5-3-2)

פרץ

מגן ימין לא משנה לי פיבן לוקסטן סאבו פראפה

פרץ/גולסה גבי גלוך

זהבי יובא

לא שום דבר אחר. אולי רק אם יוני יזכר לשחק כדורגל אז לשים אותו באגף ימין.

ולצערי אני לא מאמין שיגיע רכש נורמלי עכשיו אז אני לא משנה מערך

עם כל הכאב והצער כי אני באמת אוהב אותו, אני לא חושב שהעתיד שלו במכבי... הגיע לשיא בעונת האליפות של איביץ, הוא כבר לא מחסום הגנתי שהיה מצדיק הרכב, עושה פאולים מטופשים לעיתים, הוא כבר לא שם ולא פה, התקפית או בניית התקפה אין בכלל מה לדבר אבל זה לא חדש כי לפחות היית מקבל את הגוון ההגנתי החשוב.

צר לי באמת.

נעשה לו עוול כי במערך הזה ששני הקשרים שמעליו עושים בעיקר עבודה לכיוון האגף, נדרש ממנו לקבל את הכדור מההגנה ולנהל את המשחק באזור האמצע ואין לו את זה.

גלזר הוא קשר אחורי ל433 קלאסי שם הוא מתפקד נמוך יותר כי המשחק מנוהל על ידי אותם קשרים שמעליו והוא יורד לעתים להיות בקו של הבלמים ורק צריך לעזור להם בהנעת הכדור.

דן אחד המכביסטים הגדולים שגדלו כאן. בתקופה מקצועית לא טובה. צריך להיות איתו ולתמוך בו , אבל הרכב הוא לא צריך לראות בקרוב

17 דקות לפני, KIMHI said:

דן אחד המכביסטים הגדולים שגדלו כאן. בתקופה מקצועית לא טובה. צריך להיות איתו ולתמוך בו , אבל הרכב הוא לא צריך לראות בקרוב

בתקופה מקצועית לא טובה כבר 3 שנים.

הוא צריך להיות מס׳ 3 בהירריכה, על אחת כמה וכמה במערך של 352 אין לו שום מקום בהרכב לא משנה מה. 

29 דקות לפני, Saar said:

נעשה לו עוול כי במערך הזה ששני הקשרים שמעליו עושים בעיקר עבודה לכיוון האגף, נדרש ממנו לקבל את הכדור מההגנה ולנהל את המשחק באזור האמצע ואין לו את זה.

גלזר הוא קשר אחורי ל433 קלאסי שם הוא מתפקד נמוך יותר כי המשחק מנוהל על ידי אותם קשרים שמעליו והוא יורד לעתים להיות בקו של הבלמים ורק צריך לעזור להם בהנעת הכדור.

מסכים 

קשר שלא טוב במסירה ובהנעת כדור. הגיע לרמת פחד חריגה ממסירה או תנועה עם הכדור קדימה.

כאשר ההתמחות הבודדת שלו, לכאורה, היא חילוצי כדור בגלישה(פעולה טכנית גרועה) זה אומר דרשני.

המועדון טעה כאשר לא מכר אותו כשהיו מספר הצעות קונקרטיות. זה הכל.

הוא בחור טוב, מכביסט ואחד שנותן הכל. אבל הוא לא ראוי להיות שחקן הרכב, בטח ובטח במערך הנוכחי.

זה ניהיה כבר קיצוני שהוא לא מנסה ללכת עם כדור קדימה או לתת פס קדימה,הקבוצה שמשחקת מנגד כבר יודעת שאין לו שום אוריינטציה התקפית וקל ללמוד אותו 

בעידן של היום 6 חייב לדעת לדחוף קדימה

לא יודע ללכת קדימה עם הכדור, מאבד המון.

פעם היה יודע לגרזן אז זה היה מתקבל, גם את הטיימינג בתיקולים כבר אין לו.

בסגל של מכבי היום הוא אמור להילחם על ספסל, בשום עולם הוא לא פותח.