Jump to content

פארפה גויאגון

אקיטה

Recommended Posts

כשרשמתי כמה פעמים שהוא חייב להיות בהרכב כבר לפני 3 חודשים התחילו לצאת נגדי שזו חוצפה להחליט למאמן מי צריך להיות בהרכב.

לא מבין למה שחקן כזה יושב על הספסל ולא פותח תמיד... 

Just now, מכביסט לעד said:

כל כך מוכשר, אבל חייב לשפר את קבלת ההחלטות שלו. זה נושא בעייתי מאוד אצלו, בניגוד לאוסקר שכל פעולה שלו גאונית.

זה כאילו כבר על אוטומט "חייב לשפר את קבלת ההחלטות שלו" בלי קשר למשחק אפילו.

מי שהיה חייב לשפר החלטות היום למשל זה יובא שלא החזיר לו כשהוא היה לבד מול שוער.

פארפה הוא רמה מעל גבי לפחות.

Just now, אקיטה said:

זה כאילו כבר על אוטומט "חייב לשפר את קבלת ההחלטות שלו" בלי קשר למשחק אפילו.

מי שהיה חייב לשפר החלטות היום למשל זה יובא שלא החזיר לו כשהוא היה לבד מול שוער.

פארפה הוא רמה מעל גבי לפחות.

זה ממש לא על אוטומט. כשאתה בעשרה שחקנים ויוצא למתפרצת אתה לא יכול להתחיל לחזור אחורה עם הכדור כדי לנסות לעשות דריבל מתוחכם על השחקן. 

היו לנו המון שטחים מאז שהוא נכנס והוא לא ניצל אותם מספיק טוב. מרגיש לי שהוא מפחד לרוץ עם הכדור ברגל. אולי הוא לא מהיר כמו שאני חושב שהוא.

יש לי הרגשה חזקה שברגע שהוא ישחק כמות יפה של דקות ברצף הוא יפרח, קשה להכנס לכושר טוב כשאתה משחק כל פעם 5-30 דקות

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה ממש לא על אוטומט. כשאתה בעשרה שחקנים ויוצא למתפרצת אתה לא יכול להתחיל לחזור אחורה עם הכדור כדי לנסות לעשות דריבל מתוחכם על השחקן. 

היו לנו המון שטחים מאז שהוא נכנס והוא לא ניצל אותם מספיק טוב. מרגיש לי שהוא מפחד לרוץ עם הכדור ברגל. אולי הוא לא מהיר כמו שאני חושב שהוא.

3 מצבים של גול שפארפה סידר:

1) הגול השני.

2) המצב שיובא לא מסר לו לגול קליל מול השוער לבד.

3) החטיפה מהרחבה שלנו והנגיעה ליובא שעדו עליו עבירה ולייבוביץ' עצר את ההתקפה בזמן שפארפה קוטף את הכדור לבד עם אוסקר ביתרון מספרי על ההגנה של ביתר כשיובא וזהבי מתחילים תנועה.

אני די בטוח שהיה עוד אחד כשהוא עבר איזה 3 שחקנים באמצע.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עכשיו נזכרתי על איזה מצב אתה מדבר, מי שאשם שם זה ז'ראלדש שלא עלה איתו, פארפה בבירור חיפש אותו וגילה שהוא למעשה לבד. זה קרה אאל"ט אחרי שהוא עבר איזה 2 3 שחקנים של ביתר.

3 דקות לפני, אקיטה said:

1) הגול השני.

3) החטיפה מהרחבה שלנו והנגיעה ליובא שעדו עליו עבירה ולייבוביץ' עצר את ההתקפה בזמן שפארפה קוטף את הכדור לבד עם אוסקר ביתרון מספרי על ההגנה של ביתר כשיובא וזהבי מתחילים תנועה.

אני לא טוען שהוא לא צריך לשחק או שהוא שחקן לא טוב. אני פשוט מצפה ממנו להרבה יותר. 

Just now, osfeee said:

פוטנציאל יש, חייב לשפר את קבלת ההחלטות ואת הצד ההגנתי, ובעיקר להפסיק ללכת אחרי שמאבד כדור

ביחס להיותו שחקן התקפה מובהק, הוא טוב הגנתית ומחלץ לא רע בכלל.

8 דקות לפני, PLASTOMAN said:

לצד הברקות וים כישרון, אני מצטער, אבל זה ממש בולט שלא בזין שלו לעשות מינימום הגנה. רך כמו כדור צמר.

הוא לא "אמור" לעשות הגנה. כמו שאוסקר לא למשל הוא צריך להיות שם טקטית עם הקבוצה והוא עושה את זה וזה בא לידי ביטוי שהוא גם מצליח להיות שם ולחלץ כדורים שמוציאים התקפות מעבר מסוכנות. גם כשהוא כביכול "אדיש" או משחק בהליכה.

אם הציפייה ממנו להיות בלוקר הגנתי ונייד כמו 50/50 אז חבל על הדיון.

לא הבנתי מה ראית, היה היום מאוד חלש

שחקן שאמור לשחק על מהירות ובפועל מאבד כמעט כל דריבל שעושה ומכניס עצמו לסיטואציות בעייתיות שגם בהו מפסיד 

לפני7 שעות , Coolio said:

לא הבנתי מה ראית, היה היום מאוד חלש

שחקן שאמור לשחק על מהירות ובפועל מאבד כמעט כל דריבל שעושה ומכניס עצמו לסיטואציות בעייתיות שגם בהו מפסיד 

לפני9 שעות , אקיטה said:

1) הגול השני.

.

הסיכוי איתו להגיע לתוך הרחבה למצב מסוכן גדל באופן משמעותי. בכל דקה ודקה העונה זה היה ככה למעט ב"ש חוץ.

אתה גם כנראה לא הבנת את סגנון השחקן אם אתה אומר אמור לשחק על מהירות, בדיוק כמו מי שאומר רך בהגנה כאילו מדובר ב5050 בוקס טו בוקס.

זה ממש לא התכונה הבולטת שלו, הוא לא כזה מהיר, גבי מהיר יותר למשל והוא כן הסגנון השחקן שאתה מתאר. לא פארפה, גם לא אוסקר.

איבודי כדור כשמוסרים לו בפאניקה כשהוא עם הגב למגרש ובנחיתות מספרית בקישור זה לא איבודי כדור עליו, כמו שאחרי שהוא עובר 3 שחקנים ומגלה שז'ראלדש לא באזור שהוא אמור להיות ושהוא לבד מול עוד 3 שחקנים ואז הוא נאלץ לחזור אחורה כדי לגלות שהקשר האחורי הדגול שלנו גלזר אפילו לא רץ קדימה כדי להיות אופציית מסירה לאחור.

לא סתם גם אוסקר בקושי נגע היום בכדור, כנראה ש 2 השחקנים הכי מוכשרים בקבוצה לא אשמים.

שחקן תעלומה. 

מצד אחד פעולות מרהיבות ויצירת מצבי הבקעה ודאיים.

מצד שני מאבד כדורים שטותיים ולא רודף אחרי מגנים.

לא יודע איך לאכול אותו כרגע

1 דקה לפני, רויקלה said:

הוא יכול לשחק בשמאל ב 5-3-2.

מאוד, מאוד קשה לי לקבל את זה שיוני עולה לפניו. 

יוני לא הצליח לעבור אתמול שחקן נראה חסר אונים.

36 דקות לפני, Double said:

יוני לא הצליח לעבור אתמול שחקן נראה חסר אונים.

גם הטיעון שיוני תורם יותר הגנתית כבר לא מחזיק. אם לא זאדה, אז פארפה. ולהאמין ולדבוק בזה.