Jump to content

תקשורת ספורט אלטרנטיבית - עונת 22/23 ע"ש נמרודי

Recommended Posts

שמעתי ציון 3 אחרי כמה שנים בגלל הנושא

נימרודי כמו ילד עם הפרעות קשב וחוזר על אותה בדיחה 10 פעמים בשעה אבל בגדול מצחיק וכיף לשמוע

הפודיום לא התחברתי

כמו לשבת עם קולגות מהעבודה שאין לי שום קשר אליהם ולהתאמץ למצוא נושא שיחה

ציון 3 מרגיש כמו חברי ילדות שמדליקים פלוצים ונועלים אחד את השני בשירותים

7 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

נימרודי כמו ילד עם הפרעות קשב וחוזר על אותה בדיחה 10 פעמים בשעה אבל בגדול מצחיק וכיף לשמוע

הפודיום לא התחברתי

בפודיום חוץ מניר צדוק והפרקי מגזין שלהם אין מה לשמוע

לפני1 שעה , סטלן בטלן השמן said:

הפודיום לא התחברתי

לא הצלחתי להתחבר לשום פודקאסט של ספורט. יש דברים מעניינים על הליגה האנגלית (גם מהגולה)? מעניין אם יש פודקאסט של יהודים מחו"ל שעוקבים אחרי הליגה.  

11 דקות לפני, הנדון said:

לא הצלחתי להתחבר לשום פודקאסט של ספורט. יש דברים מעניינים על הליגה האנגלית (גם מהגולה)? מעניין אם יש פודקאסט של יהודים מחו"ל שעוקבים אחרי הליגה.  

רוב הפודקאסטים שאני שומע זה על קונספירציות אז אין לי מה להמליץ כל כך

13 דקות לפני, הנדון said:

רדיו חיפה אחרי הפסדים זה הפודקאסט הכי טוב בארץ.

לפני5 שעות , wddani said:

בפודיום חוץ מניר צדוק והפרקי מגזין שלהם אין מה לשמוע

הוא קיבל פודקאסט חדש "בואו נתמרמר" (רציני). בואו נראה אם הוא מצליח להחזיק פודקאסט לבד

פודקאסט ״הקול מהיציע״ דקה 54:40

תגידו לי שזה לא מישהו מכאן

תגידו לי בבקשה שזה טרול של חיפה כמו הטרולים שלנו אצל קטן ב 2

58 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

פודקאסט ״הקול מהיציע״ דקה 54:40

תגידו לי שזה לא מישהו מכאן

תגידו לי בבקשה שזה טרול של חיפה כמו הטרולים שלנו אצל קטן ב 2

מה היה 

אני מאבד ריכוז שם אחרי פרימו 

28 דקות לפני, KIMHI said:

מה היה 

אני מאבד ריכוז שם אחרי פרימו 

טען שגולדהאר בעצם עובד על כולם בעיניים וקרא לו קמצן ועגלון

לא מצאתי נושא אחר מתאים לדבר המדהים הזה

צטט

מתחרים על אליפות, או על עוקבים בפייסבוק?

**

״להגיד שהמשחק נדחה עקב תנאי מזג האוויר זה לזלזל באינטליגנציה שלנו״, אמר אתמול מנחם קורצקי. ״עיתונאי״ ערוץ חמש, עומרי אפק ודודו אוואט, ניסו פעמיים להניא אותו מלומר את הדברים במהלך הראיון, אבל מאמן הפועל חדרה לא ויתר. הייתה לו בטן מלאה. הוא הישיר מבט למצלמה, ואמר במילים כמעט מפורשות לכל הצופים בבית: לא רק שיענקל׳ה שחר שולט בהתאחדות שלכם באופן מוחלט, הוא אפילו לא מנסה להסתיר את זה. יענקל'ה משתין על כולכם בקשת, ומהמקפצה - רמז\הצהיר קורצקי.

התקדים החוקתי שנקבע השבוע, במסגרתו נדחה המשחק בין חיפה לחדרה בגלל רוחות חזקות ולא בגלל מגרש מוצף מים, לא היה הראשון שנקבע לטובת מכבי חיפה. הוא היה השלישי רק השנה. בתחילת העונה, נדחה בפעם הראשונה בהיסטוריה מחזור הפתיחה, כדי שיהיה לירוקים מספיק זמן להתארגן לאחר המשחקים שלהם במוקדמות ליגת האלופות. אחר כך אזרחו עבורם את עלי מוחמד. הפעם זאת לא הייתה רק ההתאחדות שהתגייסה לטובתם - זאת הייתה שרת הפנים עצמה, שבהליך בזק העניקה למוחמד מעמד תושב, וכנגד כל הסיכויים הותירה לחיפה חלון זמנים לרשום לעונת 2023 זר נוסף. כבר באותו יום שבו ניתן מעמד התושב באופן רשמי, ה-31 באוגוסט, חתם במכבי חיפה דילן בטובינסיקה, ולמחרת חתם בשורותיה עבודלאי סק, ואלו השלימו את מכסת הזרים. רבותיי המלומדים, חשבו בעצמכם: אם בחיפה לא היו יודעים מבעוד מועד, ובאופן מוחלט, שהשרה תספק טיק טק את הסחורה, האם היו מכינים את עצמם להחתמת שני זרים ששיחקו יחד בעבר, ובמיוחד כבלמים, שהתיאום ביניהם כל כך משמעותי? 

חברים, חשוב לעצור ולהבין: בנוגע לטעויות שיפוט תמיד אפשר לטעון שהתקבלו "בלהט המשחק". לא כך עם שינויי חוקה, שמתקבלים בחדרי ישיבות, על כיסאות מרופדים, במסגרת דיונים שבהם יש זמן לשקול את כל השיקולים ולקבל החלטה מושכלת. אז איך כל ההחלטות האלו מתקבלות רק לטובת חיפה? בשתי מילים: אקלים מאפשר. זאת אומרת, אם יענקל׳ה שחר לא יודע שיש לו כר נוח לפעול עליו, שאף אחד לא יתנגד לו, שהוא לבד במערכה, שהוא רץ בשדה פתוח - הדברים האלו פשוט לא יכולים לקרות. אבל יענקל'ה לא סופר אף אחד, ובצדק. הוא יודע בוודאות שכל המריונטות יתכופפו בדיוק לכיוון שאליו הוא נושף את הרוח. ולכן, למה שבכלל יחשוב פעמיים? ממי הוא צריך להתבייש?

לא רק ההתאחדות שומרת על מכבי חיפה, גם השופטים, התקשורת ובית הדין נותנים ליענקל'ה את הגב המקסימלי שאפשר לתת. תראו כמה החלטות שיפוט קריטיות חיפה קיבלה השנה לטובתה. אם תבחנו היטב, בממוצע, אחת לשני משחקים מכבי חיפה מקבלת לטובתה שריקה שגויה קריטית. והתקשורת? מה עוד יש לומר. הנה, תראו את האולפן שהיה אמש בערוץ הספורט אחרי המשחק: שרון פרי, אוהדת מוצהרת ושרופה של מכבי חיפה, מראיינת יחד עם דודו אוואט, שוער שזכה בשתי אליפויות עם חיפה ומזוהה איתה, ועומרי אפק, סמל הפועל תל אביב, שמבחינתו כל יריבה של מכבי תל אביב הופכת לקבוצת הבית – זאת השלישייה שיושבת ומראיינת את בכר, ומלטפת ומלטפת. ״משברון מובן״ קרא לזה דודו, ״הרבה לחץ, זה כל כך בסדר!״, כמעט בכה, ואז הגיע המראיין הדגול עומרי אפק, ובעיניים מתחננות ניסה לומר: ״מנחם, בבקשה, רק לא ללכלך על יענקל׳ה״. מזל שקורצקי לא יכול היה לראות אותו אלא רק לשמוע. 

אם חשבתם שמטרת הדברים האלו היא לבוא בטענות כלפי יענקל'ה שחר, טעיתם. יענקל'ה עושה בדיוק מה שהוא צריך לעשות. חובתו של כל אחד מראשי המועדון היא לעשות את כל מה שצריך כדי לאפשר לאנשיו – הצוות המקצועי והשחקנים – את התנאים הנוחים ביותר. בספורט בכלל, ובכדורגל בפרט, המלחמה לא נגמרת בדשא, ולא מתחילה בדשא. המגרש הוא רק הקצה. המון דברים קורים עד שמגיעים אליו. מטרת הדברים היא לשים שוב פעם את הזרקור על מחדלי הנהלת מכבי תל אביב. יענקל'ה יכול לעשות בכל עולם הכדורגל כבשלו רק כאשר יושבים במשרדי המתחרה הגדולה ביותר שלו חבורת סמרטוטים, שמאפשרים לו לדרוס אותם פעם אחר פעם. חיפה ניצחה אותנו פעמיים על הדשא ב-22 מפגשי הליגה האחרונים, אבל במשרדים הם מביסים אותנו ובענק. מנחם קורצקי, המאמן של פאקינג הפועל חדרה, עומד מול המצלמה ואומר בפנים: לא דחו את המשחק בגלל מזג האוויר ודביל מי שלא מבין את זה. יענקל׳ה שולט בהתאחדות. אבל מכבי תל אביב הגדולה לא מוצאת את האומץ להגיב חוץ מאיזו עקיצה מטומטמת בפייסבוק שאנחנו מוחאים לה כפיים. מה זה פה, קרב עקיצות? אנחנו נלחמים על האליפות או על מי יהיה בסוף השנה עם יותר עוקבים בפייסבוק? תתפסו אותם בביצים, יא חבורה של רכיכות מבישה. תתחילו להפוך שולחנות. תשרפו את המועדון על יושביו. בשם אלוהים, תהיו מכבי.

https://www.facebook.com/100085652599676/posts/pfbid02Qm7L5cZgKqWyKHQQ8W11ZTrEBU7yH3of6guNoZHP99kw4UUAN3d2HYCZ3m3qH11gl/?mibextid=Nif5oz

לפני3 שעות , שמש צהובה said:

ג'קי מנהל את העמוד? זה קצת הסגנון שלו

לפני10 שעות , שמש צהובה said:

כל מילה בסלע. 

כמו שרשמתי בכמה תגובות שלי פה בחודשים האחרונים, ואני בטוח שאני לא היחיד בפורום שמקבל את התחושה הזאת מהמועדון במיוחד בחודשים האחרונים,

כנראה שאנחנו מועדון עם אנשים בהנהלה שיש להם אפס כבוד עצמי והבנה לאיפה שהם נמצאים ולכוח שלהם, וככה הם גם עובדים ופועלים, אפס יוזמה. 

כמו שהוא רשם חבורה של רכיכות שנוח להם בתפקיד שלהם, עד שמיטש לא יתעורר עליהם לא נתקדם לשום מקום ורק נלך אחורה.

• 2 months later...
  • amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
  • 5 months later...

עברה עונה ודווקא היו לא מעט שינויים בגזרת התקשורת האלטרנטיבית עם כמה הצטרפויות(וגם עזיבות):

ייעודי למכבי:

*הסיפור שלנו מתחיל(הפוד הרשמי של מכבי רגל)

*מכביבול(אין הקלטות על מכבי רגל,מתמקדים בעיקר במכבי סל)

*הקול מהיציע

*מכבי ת"א - One Podcast

*המכביסטים

*קומץ עמה

כללי:

*ציון 3 (האהוב עלי,עוברים לפורמט טלוויזיוני מסיבותיהם אבל לא לערוץ מיינסטרים אלא לערוץ בשם "רלוונטי" אם אני לא טועה)

*הקומץ - אוהדים מדברים כדורגל

לצערי רוב הפודקאסטים הכלליים הפכו בלתי שמיעים לאוזן צהובה ולכן ניפיתי אותם מהרשימה

@סיריל מקנאקי עדכנתי את הנושא באיחור לא אופנתי לצערי,אם יש לך תיקונים להציע אז מה טוב.