Jump to content

שחור ביציע

Keyser_Soze

Recommended Posts

2 דקות לפני, תמיר8 said:

אתם עושים סיפור מסטורי או תמונה באינסטגרם שאשתו, שהיא אדם פרטי, העלתה לרשת. 

ובוא אחי, כמעט חצי מדינה תומכת בהפגנה הזאת אז בואו לא נהפוך כמעט חצי עם לאויבי המדינה. 

יפה, אז למה כל העולם ואישתו יוצאים על גל גדות (לדוגמא, פשוט נתקלתי בזה איפשהו) שהיא לא מצייצת על הטילים שנורו על המדינה שלנו בסבב האחרון? הרי היא גם אדם פרטי, לא? 

קיצר, מה שאני בא לאמר זה, שבעצם (לפי התגובות של החברים פה למגיב ההוא) שמי שלא בא לחלק מהאנשים פה טוב אפשר לנבל את הפה ולקבוע שהוא המיץ של הזבל. למה אתם לא מוקיעים את זה?  

כמה שנאה כמה..

רק אתמול שברנו אחד לשני את עמוד השדרה בגול של המוזהב, סבלנות אחים שלי. 

מי שמקלל שחקן מכבי, צריך לעשות חשבון נפש עם עצמו. קחו אוויר!

לפני5 שעות , השגריר said:

בטח שאני לא מצדיק קללות נגד שחקנים שלובשים את המדים שלנו, ולפי מה שהבנתי גם הבחור שהגיב מעלינו לא מצדיק את הקללות, אלא בסך הכל בא לאמר שהוא יכול להבין את אותם האנשים שמקללים. זכותו. מה קפצתם עליו? 

עכשיו, שהקפטן של הקבוצה שלך מגיע במודע להפגנה שאליה מגיעים אנשים עם דגלי פלסטין זה ממש אבל ממש לא בסדר, ואני עדין מאוד עם הניסוח כאן. אם תרצה או לא - הוא מייצג שם לא רק את עצמו אלא גם את הקבוצה וגם את הקהל.

הוא מייצג שם רק את עצמו, אפשר לחשוב שהוא הגיע לשם עם חולצה של המועדון

איזה מזל שזהבי וגם אלירן עטר לא לוקחים/לקחו דוגמא מחלק מפה ולא התייחסו לדעה הפוליטית של הבן אדם והפכו לחברים הכי טובים של שרן, והם כמובן לא מסתירים למי הם מצביעים. מסתבר שאפשר לאהוב מישהו גם אם הוא לא מחזיק באותה דעה פוליטית כמו שלך.

לגבי הכישרון והדוגמא לדור הבא? הלוואי שהילדים שאין לי יקחו דוגמא משרן. הבן אדם לא הכי מוכשר עם בצים של בת יענה והניף פה עשרות תארים אז כנראה שהוא עושה משהו נכון.

הנושא הזה שאב אליו כל כך הרבה מטומטמים שמפיצים פה רעל על פארש שלפעמים אני מתבייש שאני חולק איתם אותה דעה פוליטית וגם אותה קבוצת כדורגל.

באמת שרציתי להגיב על השטויות שנכתבו פה, על כמה ייני הוא מנהיג ובן אדם אהוב בחדר הלבשה, על כמה הוא מודל לחיקוי עבור כל ילד שרוצה להיות כדורגלן ויעידו על כן 200 מאמנים של מכבי ושל הנבחרת שנתנו לו חולצת הרכב קבועה אבל ויתרתי.

גם אם זה היה מתן חוזז הולך להפגנה הייתי מתבאס אם מקללים אותו על זה. אפשר לחשוב שהוא הניף דגל פלסטין או משהו, כמה רעש. מדאיג לגמריי ואני שמח שהחרא הזה לא חודר לחדר הלבשה.

לפני7 שעות , השגריר said:

יפה, אז למה כל העולם ואישתו יוצאים על גל גדות (לדוגמא, פשוט נתקלתי בזה איפשהו) שהיא לא מצייצת על הטילים שנורו על המדינה שלנו בסבב האחרון? הרי היא גם אדם פרטי, לא? 

כי אנחנו מדינה של שטופי מוח בגישה של ג'יהאדיסטים של מי שלא איתי 100% אז הוא אויב בוגד ונגדי. העולם הוא לא רק דעות פוליטיות, ואם אנשים מתעצבנים על גל גדות שלא אכפת לה מפוליטיקה ומלחמות או סתם לא בא לה להתלכלך ולהתעסק בסרטן הזה הם בגדול יכולים לדחוף אצבע, לאף אפס חצוף אין זכות להכתיב לאחרים על מה להביע דעה או מה לא.

זה כמו שהומו יבוא יגיד לי הומופוב כי אני לא מניף איתו דגלי גאווה ברחוב.

לפני7 שעות , השגריר said:

עכשיו, שהקפטן של הקבוצה שלך מגיע במודע להפגנה שאליה מגיעים אנשים עם דגלי פלסטין זה ממש אבל ממש לא בסדר, ואני עדין מאוד עם הניסוח כאן. אם תרצה או לא - הוא מייצג שם לא רק את עצמו אלא גם את הקבוצה וגם את הקהל.

בוא נגיד דוגרי פגע לשטופי מוח באגו הפוליטי שלהם ולא מעבר ולא קשקושי קפטן מכבי יכול ולא יכול לעשות.

במקום לנסות לזלזל באינטלגנציה, תענה בכנות עכשיו אם ייני היה בעל דעות ימניות היה מקבל קללות על הבעת הדעות האלה? תהיה אמיתי בלי חארטות.

דבר אחרון, קצת מצחיק שבתקופה בה קהל אוהדי מכבי תל אביב מוחה על הכפשות והכללות, מגיע טיעון כמו "ייני מגיע למקום בו הוא מודע שיש דגלי פלסטין".

קיצור אין פה משהו מעבר לאנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת ומנסים לכפות דעות פוליטית.

הם ודומיהם בעיקר אנשים מאוסים.

לפני1 שעה , אקיטה said:

1. כי אנחנו מדינה של שטופי מוח בגישה של ג'יהאדיסטים של מי שלא איתי 100% אז הוא אויב בוגד ונגדי. העולם הוא לא רק דעות פוליטיות, ואם אנשים מתעצבנים על גל גדות שלא אכפת לה מפוליטיקה ומלחמות או סתם לא בא לה להתלכלך ולהתעסק בסרטן הזה הם בגדול יכולים לדחוף אצבע, לאף אפס חצוף אין זכות להכתיב לאחרים על מה להביע דעה או מה לא.

זה כמו שהומו יבוא יגיד לי הומופוב כי אני לא מניף איתו דגלי גאווה ברחוב.

2. בוא נגיד דוגרי פגע לשטופי מוח באגו הפוליטי שלהם ולא מעבר ולא קשקושי קפטן מכבי יכול ולא יכול לעשות.

במקום לנסות לזלזל באינטלגנציה, תענה בכנות עכשיו אם ייני היה בעל דעות ימניות היה מקבל קללות על הבעת הדעות האלה? תהיה אמיתי בלי חארטות.

דבר אחרון, קצת מצחיק שבתקופה בה קהל אוהדי מכבי תל אביב מוחה על הכפשות והכללות, מגיע טיעון כמו "ייני מגיע למקום בו הוא מודע שיש דגלי פלסטין".

קיצור אין פה משהו מעבר לאנשים שחושבים שהשמש זורחת להם מהתחת ומנסים לכפות דעות פוליטית.

הם ודומיהם בעיקר אנשים מאוסים.

מדינה של שטופי מוח אלימים גם מימין וגם משמאל (שים לב לנוסח התגובות למגיב ההוא). מה שנהייה מאיתנו ב15 שנים האחרונות זה דבר דוחה לגמרי אבל זה כבר לנושא אחר. שוב, אף אחד לא מכתיב כאן לאף אחד מה לעשות. סה"כ לחלק מהקהל (ובצדק) לא נוח שהקפטן של הקבוצה שלהם מגיע במודע להפגנות שהמון אנשים מניפים שם דגלי פלסטין. אם הוא היה מגיע למצעד הגאווה אז הוא היה עושה זאת כאדם פרטי, וסלח לי מה שהוא עושה במיטה גם לא ענייננו (ע"ע דני עמוס), אבל כשהוא מגיע לכזאת מחאה פוליטית (מוצדקת או לא ככל שתהייה) ותומך בפהרסיה בכל מה שהולך שם אז תרצה או לא הוא מייצג גם אותך וגם את המועדון. בנושא הזה יש איפה ואיפה. 

ועכשיו לחלק השני של ההודעה שלך. 

אישית, לא פגע בי בשיט כי ממש לא מעניין אותי ימין ושמאל. אין במדינה שלנו ימין ושמאל יש רק אנטי ואנטי לאנטי כי ככה בא לי ואני יכול ואני אעשה דווקא. אם היו מקללים אותו על דעות של ימין\שמאל זה בהחלט אסור. אבל אם היה מגיע להפגנה שהמוטו שלה הוא "מוות לערבים" (לדוגמא) אז מקובל עלי שחלק מהקהל היה יוצא עליו. כמה שלא אכפת לי מכל הנושא של הפוליטיקה אני מתנגד בתוקף להנפת דגלי פלסטין בכל מקום בא"י (הרי בכדורגל זה אסור לא?). לא בא לו טוב משהו? שישלח פוסט ויסביר בפומבי את עמדותיו. 

לפני4 שעות , Ranen said:

הוא מייצג שם רק את עצמו, אפשר לחשוב שהוא הגיע לשם עם חולצה של המועדון

אה, אז אם אתה תגיע לשם עם חולצה של המועדון תייצג אותנו? ;) לא משנה אם הוא הגיע עם חולצה של המועדון או עם כפכפים. הוא שרן ייני, קפטן מכבי ת"א (כמה שאני אוהב אותו!).

תעיפו אותו מפה

לנושא:איזה קפוצ׳ון וואו, אפשר בכל משחק? קנינו 4 כל החברים, זה כסף שאני תורם באהבה לארגון.

אחלה מופע היה בשני, נהניתי מכל רגע.

רק בבקשה לא לצרוח לתוך המיקרופון הוא באובר/סאונד וזה נקטע וגם קצת הורס אותו. מבין את הטירוף אבל צריך לשים לב לזה.

דיון מיותר, מותר להיות שמאלני( זה אפילו חובה במדינה דמוקרטית שיהיה שני צדדים), מותר לשחקן להביע דעות כל עוד זה לא הסתה. שרן בסך הכל הגי להפגנה שהגיעו אליה עוד עשרות אלפים, הוא לא העלה שום פוסט או תמונה וזאת זכותו. לקלל אותו על זה חרפה.

נ"ב הצבעתי בן גביר בבחירות

6 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

תעיפו אותו מפה

לנושא:איזה קפוצ׳ון וואו, אפשר בכל משחק? קנינו 4 כל החברים, זה כסף שאני תורם באהבה לארגון.

אחלה מופע היה בשני, נהניתי מכל רגע.

רק בבקשה לא לצרוח לתוך המיקרופון הוא באובר/סאונד וזה נקטע וגם קצת הורס אותו. מבין את הטירוף אבל צריך לשים לב לזה.

להעיף אותי מכאן? על מה ולמה? נמק בבקשה.

1 דקה לפני, wddani said:

דיון מיותר, מותר להיות שמאלני( זה אפילו חובה במדינה דמוקרטית שיהיה שני צדדים), מותר לשחקן להביע דעות כל עוד זה לא הסתה. שרן בסך הכל הגי להפגנה שהגיעו אליה עוד עשרות אלפים, הוא לא העלה שום פוסט או תמונה וזאת זכותו. לקלל אותו על זה חרפה.

נ"ב הצבעתי בן גביר בבחירות

מאה אחוז. אני אוהב את שרן בין אם הוא מצביע ימין ובין אם או הוא מצביע שמאל. זה לא האישו כאן. 

13 דקות לפני, השגריר said:

ועכשיו לחלק השני של ההודעה שלך. 

אישית, לא פגע בי בשיט כי ממש לא מעניין אותי ימין ושמאל. אין במדינה שלנו ימין ושמאל יש רק אנטי ואנטי לאנטי כי ככה בא לי ואני יכול ואני אעשה דווקא. אם היו מקללים אותו על דעות של ימין\שמאל זה בהחלט אסור. אבל אם היה מגיע להפגנה שהמוטו שלה הוא "מוות לערבים" (לדוגמא) אז מקובל עלי שחלק מהקהל היה יוצא עליו. כמה שלא אכפת לי מכל הנושא של הפוליטיקה אני מתנגד בתוקף להנפת דגלי פלסטין בכל מקום בא"י (הרי בכדורגל זה אסור לא?). לא בא לו טוב משהו? שישלח פוסט ויסביר בפומבי את עמדותיו. 

שמח שאנחנו באותו ראש בכללי, באופן אישי איזה דגל x הרים גם על הזין שלי וכאן זה מתחבר למה שאני מנסה לומר: איך כמה טמבלים שמניפים את הדגל המכוער קשור לשרן ייני שהיה בהפגנה שלפחות על פי התמונות שראיתי היו 56465465654 דגלי ישראל?

וואללה חבר לא ענית על השאלה הקודמת, מי שקילל את שרן עשה את זה כי "לא מכבד לקפטן מכבי להשתתף בדברים כאלה בגלל מעמדו" או כי לדעתם הוא משתתף "בהפגנה שהפוליטקאים שלי מחרטטים אותי שהיא הפגנה אנטי ציונית ויהודית של שמאלנים מנאייק"? בעצמך רשמת על החרפה של איך העם הזה מתנהל.

שים לב שאני לא מדבר על מי שרואה זאת בעין עקומה וזה לא נוח לו, זכותו 10/10 כל עוד הוא נושך שפתיים ולא מתבהם כלפי אחרים בגלל דעות פוליטיות.

לדעתי הבעיה היא לא ששרן שמאלני, הבעיה היא שהוא מחצין את זה ע"י הגעה להפגנות.

צריך להבין 2 דברים:

1. שרן אזרח כמו כל אזרח ומותר לו

2. שרן סוחב אחריו גל אוהדים שמה לעשות הדברים הללו מפריעים להם

אם אני במקום שרן, לא הייתי הולך להפגנה כזאת, לא חכם. הוא צודק, כל ההסברים יהיו נכונים ללמה הוא הלך, הכל נכון. חכם? זה לא. 

7 דקות לפני, אקיטה said:

שמח שאנחנו באותו ראש בכללי, באופן אישי איזה דגל x הרים גם על הזין שלי וכאן זה מתחבר למה שאני מנסה לומר: איך כמה טמבלים שמניפים את הדגל המכוער קשור לשרן ייני שהיה בהפגנה שלפחות על פי התמונות שראיתי היו 56465465654 דגלי ישראל?

וואללה חבר לא ענית על השאלה הקודמת, מי שקילל את שרן עשה את זה כי "לא מכבד לקפטן מכבי להשתתף בדברים כאלה בגלל מעמדו" או כי לדעתם הוא משתתף "בהפגנה שהפוליטקאים שלי מחרטטים אותי שהיא הפגנה אנטי ציונית ויהודית של שמאלנים מנאייק"? בעצמך רשמת על החרפה של איך העם הזה מתנהל.

שים לב שאני לא מדבר על מי שרואה זאת בעין עקומה וזה לא נוח לו, זכותו 10/10 כל עוד הוא נושך שפתיים ולא מתבהם כלפי אחרים בגלל דעות פוליטיות.

מי שקילל את שרן הוא מטומטם וזה ממש לא משנה מאיזו סיבה. נקודה. מקווה שכאן אתה מסכים איתי.

אם מעניינת אותך דעתי אז הם קיללו אותו מהסיבה השניה כמובן. 

אבל

מה שאני מנסה להבהיר זה

1. אין שום סיבה לרדת לגופו של גולש ולקלל אותו בגלל דעותיו. אם לא נוח לו ששרן מגיע להפגנה זכותו להביע את דעתו. 

2. אפשר להעביר ביקורת על שחקן במכבי ולקפטן שלנו אין חסינות לפי מה שזכור לי. הניסוח של הבחור בעייתי, בהחלט. אבל בגדול יש אמת בדבריו. ובדיוק בגלל זה החלטתי להגיב (שנים שלא עשיתי זאת. נכנס רק כדי לקרוא)

3 דקות לפני, השגריר said:

מי שקילל את שרן הוא מטומטם וזה ממש לא משנה מאיזו סיבה. נקודה. מקווה שכאן אתה מסכים איתי.

אם מעניינת אותך דעתי אז הם קיללו אותו מהסיבה השניה כמובן. 

אבל

מה שאני מנסה להבהיר זה

1. אין שום סיבה לרדת לגופו של גולש ולקלל אותו בגלל דעותיו. אם לא נוח לו ששרן מגיע להפגנה זכותו להביע את דעתו. 

2. אפשר להעביר ביקורת על שחקן במכבי ולקפטן שלנו אין חסינות לפי מה שזכור לי. הניסוח של הבחור בעייתי, בהחלט. אבל בגדול יש אמת בדבריו. ובדיוק בגלל זה החלטתי להגיב (שנים שלא עשיתי זאת. נכנס רק כדי לקרוא)

מקבל ומסכים.

זה שיש שם דגלי פלסטין לא אומר שהוא תומך בזה כן. אתם מכלילים אותו כמו שמכלילים אותנו?

אני אביא דגל פלסטין כל משחק ואז אתם תמנעו מלהגיע כי יש שם דגלי פלסטין?

כל המדינה המזוינת הזאת פוליטית .

כן ביבי לא ביבי , שמאל ימין העלק

מיותר ומטומטם מאוד מצד שרן להכנס לתוך הקלחת המטונפת הזאת 

לפני8 שעות , yuval11 said:

אחלה שרן, גברי 10/10

קהל של שרמוטות

מה זה קהל של שרמוטות? בכלל בודדים שכיביכול קיללו אותו? (אישית לא שמעתי כלום, אבל נגיד). 

אתם סתם נותנים חומר ליריבים שלנו…

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

זה שיש שם דגלי פלסטין לא אומר שהוא תומך בזה כן. אתם מכלילים אותו כמו שמכלילים אותנו?

אני אביא דגל פלסטין כל משחק ואז אתם תמנעו מלהגיע כי יש שם דגלי פלסטין?

אתה מייצג את המועדון?

2 דקות לפני, השגריר said:

אתה מייצג את המועדון?

ערן זהבי ייצג את המועדון כשהוא היה בכנס של ביבי?

מי ישמע שרן הלך עם חולצת משחק וסרט קפטן על היד

לפני20 שעות , השגריר said:

להעיף אותי מכאן? על מה ולמה? נמק בבקשה.

לא התכוונתי אליך גבר, התכוונתי לבחור שטינף על אחת מאגדות המועדון הגדולות שבין אלה שהניפו הכי הרבה תארים כקפטן לאורך ההיסטוריה.