Jump to content

שחור ביציע

Keyser_Soze

Recommended Posts

שנקל שלי בנושא
1. לסידי מגיעות כל הקללות האפשריות, מגלומן אפס שצובר תשומת לב ותהילה על חשבוננו האוהדים.

2. דווקא מזווית הראייה שלי ביציע יש הרבה דם חדש וילדים שמתרוצצים בשורות הארגון שזה אחלה של דבר

3. אבל- אם הם באים עם חולצות ומסיכות שחורות, מה עשינו בזה? איזה ערכים אנחנו מטמיעים בדור העתיד שלנו?

4. אנשי הגדר הותיקים מורידים הילוך (טבעי) אבל הדור החדש חייב להתאים את עצמו לכל היציע- איש גדר הוא לא מוביל של הארגון אלא של שער 11 כולו וצריך להתנהג בהתאם למעמד!

5. לך הפועל

6. טיפשי לשכוח את התפאורות המדהימות של הפנאטיקס בתחילת דרכם, המחאות הפרסונליות לכלפון(היחידים בליגה) ומגמת הפתיחות שראינו מתחילת העונה ברשתות ובפורום.

7. לזרוק סיסמאות סטייל להחזיר את השחקן זה פשוט מיותר. מציק לכם? דברו ברמה הפרקטית. יש המון חברה בפנאטיקס שהם לשעבר מהשחקן ומי שבאמת ביציע לא יתקשה למצוא אותם. בסוף לכולנו מטרה משותפת.

8. אנחנו אולי בעונה הכי קריטית שזכורה לי מאז שאני זוכר את עצמי ביציע. זה בטח לא הזמן לפתוח במלחמות, כולם נגדנו והאויב מאוחד.

רק מכבי

20 דקות לפני, awaz said:

בטח שמיצרים מעיל אז בשחור
והנה צהוב כחול בפנים שלכם פירסמו שיוצא קפוצון נדיר בצהוב כחול בטלגרם
ידוע שלא נלחמים בחורף בצבע השחור כי כל האיצטדיון לובש מעילים
בקיץ תמיד דוחפים לצהוב

יש פער ענק בין לא להלחם ללמכור לקהל הרחב מעילים וחולצות שחורות.

ולא רואה שום דחיפה לצהוב בקיץ כשאנשי גדר עומדים על הבמה עם טי שרט שחורה. 

קצת ילדותי לכנות כל ביקורת לגיטימית על הארגון ״רעל״.

31 דקות לפני, awaz said:

אנשי הרעל אתם מתעסקים בלעודד במשחק לפחות?

כן , 

לא כל מי שיש לו ביקורות על ארגון אומר שלא מעודד . 

זה גם לא סותר שיש ביקורות על הקהל הרחב אבל הנושא פה מדבר על הארגון שהמטרה של כולנו בסוף היא להשתפר ולהיות קהל טוב יותר אם הטענה נגד היא לתקוף שגם הקהל הרחב חרא זה לא ישפר את המצב . 

10 דקות לפני, awaz said:

נו זה מעיל
לא קפוצון
וזה לא נכון כל הקיץ 11 בצהוב 

תמיד ביולי עד אמצע אוקטובר הרוב בצהוב

כי עדיין חם ובאים עם המרצנדייז של מכבי/ארגון 

ובצהוב..  העניין הוא כשמתחיל הקור.

אז תבואו (אם אין-תקנו) קפוצ׳ונים/מעילים/ בצהוב.

בית״ר/נתניה יכולים להרשות לעצמם מעילים בשחור וחלק יהיו בצהוב.. אלו הצבעים שלהם.

אנחנו מכבי, צהוב-כחול. 

ודווקא בחורף הלבוש הארוך יהיה יותר

עם ׳נפח׳ ביציע, אמור להיות הרבה יותר צבע.

עם שחור זה יותר נפח של חמין במוצש. 

אני פונה למנהלי הפורום 

אם אכפת לכם מהיציע 

אל תתנו במה לנושאים מהסוג הזה 

אין מישהו ביציע שלא מכיר מישהו באירגון, או לפחות מכיר מישהו שמכיר מישהו באירגון (חשוב שיהיה שלושה מישואים:yellow_cool1:)

האינטרנט הוא לא במה לביקורת על אירגון אוהדים, שפועל בהתנדבות 

יש להם פייסבוק, יש מתרימים ביציע, אפשר דרכם לבקש טלפון של מבוגר אחראי אם רוצים לשאול שאלות, או להציע הצעות , לא חסרים דרכים לצור קשר עם האירגון

הדרך הזו כאן לפתוח מול כל העולם מקולקלת, במשך כמעט שני עשורים חירבה את היציע, ואם אכפת לכם ממכבי - מספיק.

מציע שהנושא הזה יינעל ומהר , וזו תהפוך למגמה, נושאים שקשורים לאירגון - טבעם להינעל, אני מבין שאתם רוצים לתת כאן חופש ביטוי, השאלה מה המחיר

אני פונה למנהלים בצורה מאוד ברורה

אם יהיה בלגן ביציע, או לא יודע מה, יהיה לכם ולפורום הזה אשמה גדולה, אם אתם לא רוצים להיות אשמים בחורבן פוטנציאלי נוסף ביציע, תעצרו את זה עכשיו

כי אתם והפורום שלכם תיזכרו כמי שהביאו חורבן על כולנו 

אפשר לצאת בקריאה לאנשים לבוא בצהוב, אפשר להגיד שהעידוד חלש ועם זה אני מסכים, אבל למה בכל דבר האירגון אשם? הם מעודדים, הגוש מעודד, אתם האשמים, לא האירגון, אתם יושבים ב11 ומאוננים במקום להרים את כל מי שעל ידכם, וגם הקבוצה אשמה, הכדורגל לא סקסי, שלא לומר משעמם מוות, כל דבר מפילים על האירגון, מחר יירד גשם, יאשימו את האירגון, דיי מספיק עם זה, במקום להתלונן, תעשו משהו, אולי אפילו תצטרפו, הכי קל לבקר מבחוץ

חשבתם אולי שהביקוש מצד היציע זה לחולצות מסוג/צבע מסויים ולכן זה מה שנמכר? אם יעשו אלף קפוצ׳ונים צהובים והם לא יימכרו, אתם תחזירו לאירגון את הכסף? אתם מבינים בכלל כמה אתם מטומטמים?

אפילו אחיין שלי בן 16, מנסה להשיג את הצעיף השחור שלהם כבר שנה, אז את מי אתם מאשימים לעזאזל? תאשימו את עצמכם, מה שאתם קונים, זה מה שמוכרים 

לפני17 שעות , Keyser_Soze said:

כל כך עצוב להסתכל על 11, המקום שאמור להיות הכי צהוב ומלא צבע באצטדיון ולראות רק שחור (אשכרה ספרתי אולי עשרה אוהדים בגוש שבאו בצהוב).

שלא נדבר על החרפה בסיום עם ייני וזהבי.

יש חברים מהארגון שקוראים פה, מה אתם מנסים לבנות ביציע? אני באמת מנסה להבין. 

היי. מה היה עם ייני וזהבי?

לפני16 שעות , הלב_הוא_שוב_ישמח said:

שער 11 נראה כמו הארגון הזה.

בימי השחקן בתקופות חרבנה היה הרבה יותר צהוב ושמח ביציע.

אז למה ארגון השחקן כבר לא קיים יותר?

22 דקות לפני, YNWA said:

אני פונה למנהלי הפורום 

אם אכפת לכם מהיציע 

אל תתנו במה לנושאים מהסוג הזה 

אין מישהו ביציע שלא מכיר מישהו באירגון, או לפחות מכיר מישהו שמכיר מישהו באירגון (חשוב שיהיה שלושה מישואים:yellow_cool1:)

האינטרנט הוא לא במה לביקורת על אירגון אוהדים, שפועל בהתנדבות 

יש להם פייסבוק, יש מתרימים ביציע, אפשר דרכם לבקש טלפון של מבוגר אחראי אם רוצים לשאול שאלות, או להציע הצעות , לא חסרים דרכים לצור קשר עם האירגון

הדרך הזו כאן לפתוח מול כל העולם מקולקלת, במשך כמעט שני עשורים חירבה את היציע, ואם אכפת לכם ממכבי - מספיק.

מציע שהנושא הזה יינעל ומהר , וזו תהפוך למגמה, נושאים שקשורים לאירגון - טבעם להינעל, אני מבין שאתם רוצים לתת כאן חופש ביטוי, השאלה מה המחיר

אני פונה למנהלים בצורה מאוד ברורה

אם יהיה בלגן ביציע, או לא יודע מה, יהיה לכם ולפורום הזה אשמה גדולה, אם אתם לא רוצים להיות אשמים בחורבן פוטנציאלי נוסף ביציע, תעצרו את זה עכשיו

כי אתם והפורום שלכם תיזכרו כמי שהביאו חורבן על כולנו 

אפשר לצאת בקריאה לאנשים לבוא בצהוב, אפשר להגיד שהעידוד חלש ועם זה אני מסכים, אבל למה בכל דבר האירגון אשם? הם מעודדים, הגוש מעודד, אתם האשמים, לא האירגון, אתם יושבים ב11 ומאוננים במקום להרים את כל מי שעל ידכם, וגם הקבוצה אשמה, הכדורגל לא סקסי, שלא לומר משעמם מוות, כל דבר מפילים על האירגון, מחר יירד גשם, יאשימו את האירגון, דיי מספיק עם זה, במקום להתלונן, תעשו משהו, אולי אפילו תצטרפו, הכי קל לבקר מבחוץ

חשבתם אולי שהביקוש מצד היציע זה לחולצות מסוג/צבע מסויים ולכן זה מה שנמכר? אם יעשו אלף קפוצ׳ונים צהובים והם לא יימכרו, אתם תחזירו לאירגון את הכסף? אתם מבינים בכלל כמה אתם מטומטמים?

אפילו אחיין שלי בן 16, מנסה להשיג את הצעיף השחור שלהם כבר שנה, אז את מי אתם מאשימים לעזאזל? תאשימו את עצמכם, מה שאתם קונים, זה מה שמוכרים 

חבר, אי אפשר לפנות לארגון בפייסבוק/וואטסאפ כי הם אומרים תבוא ליציע תשאל (סתלבט שרץ כבר תקופה בפורום).

אנשים פה לא מחפשים אשמים, שהארגון הרים תפאורות ובא בצהוב וניסה להרים כמה שיותר את העידוד אנשים פה פרגנו בלי הפסקה. מה לעשות שיום אחד הם קמו ברע והחליטו בואו נהיה אולטרס גזענים, נבוא בשחור וננהם לשחקן יריב, התנהגות של ערסים בני 16 בממוצע שעוד לא התבגרו או ילדי אינסטגרם שמנסים לעשות רושם על מישהו. אח, צר לי לאכזב אותך אבל רוב אוהדי מכבי לא כאלה ולא מעוניינים שאותם אנשים גזענים וערסים ייצגו אותם. 

לגבי הלבוש השחור שהולך, לשמחתי אני יכול לשלול את הטענה הזאת כי הקפוצ׳ונים הצהובים כחולים של אחים לסמל ושל הגייט נמכרים לא רע, אם הארגון לא יוציא דברים בשחור אז לא יהיה ביקוש לשחור כי פשוט לא יהיה.

לגבי הנושא בפורום, עד כמה שאני יודע הפורום הזה נועד בשביל דיונים כאלה וכמו שיודעים לפרגן אז גם יודעים להעביר ביקורת. כל חודשיים אותו סיפור, הארגון הזה לא מתאים למכבי.

יום טוב ויאללה מכבי

15 דקות לפני, oferr said:

חבר, אי אפשר לפנות לארגון בפייסבוק/וואטסאפ כי הם אומרים תבוא ליציע תשאל (סתלבט שרץ כבר תקופה בפורום).

נו אז תפנה ביציע, מה הבעיה? אתה ביישן? תיקח ויטמינצ׳יק ותתמודד

בוא תוכיח שאתה אדם ותיק ביציע, שעבר עם היציע דבר או שניים, בקיצור בוא תראה את הפרצוף שלך, זה לא קופת חולים, אין מחלקת פניות ציבור, אתה לא לקוח משלם שאם לא יתנו לך שירות תעבור לחברה אחרת, זה התנדבות, שכחתם, נסחפתם, מגוחך כל כך

אם כל אחד בפייסבוק יתחילו להתדיין איתו בשירשורים של חודשים, לא יהיה להם זמן למשפחה, דחיל רבק, כמה שאתם הזויים

מישהו רושם פה, הצהוב של פילה לא יפה, אז אם האירגון יעשה צהוב אני יקנה, למה קלווין קליין באירגון ולא אמרו לי? כמה שאתם אוהבים לבלבל את המוח... 

סלח לי על הישירות, אבל מי שיכול לבכות רק בפורום, ולא מוכן לגשת לדבר עם אנשים פנים מול פנים, סביר להניח שזה ילד עם חנונה באף שנוזלת לכיוון השפתיים ואין מה לקחת אותו ברצינות

מי אדוני? מישהו מכיר אותך בכלל? אולי אתה אוהד סכנין?

7 דקות לפני, YNWA said:

נו אז תפנה ביציע, מה הבעיה? אתה ביישן? תיקח ויטמינצ׳יק ותתמודד

בוא תוכיח שאתה אדם ותיק ביציע, שעבר עם היציע דבר או שניים, בקיצור בוא תראה את הפרצוף שלך, זה לא קופת חולים, אין מחלקת פניות ציבור, אתה לא לקוח משלם שאם לא יתנו לך שירות תעבור לחברה אחרת, זה התנדבות, שכחתם, נסחפתם, מגוחך כל כך

אם כל אחד בפייסבוק יתחילו להתדיין איתו בשירשורים של חודשים, לא יהיה להם זמן למשפחה, דחיל רבק, כמה שאתם הזויים

מישהו רושם פה, הצהוב של פילה לא יפה, אז אם האירגון יעשה צהוב אני יקנה, למה קלווין קליין באירגון ולא אמרו לי? כמה שאתם אוהבים לבלבל את המוח... 

מכבד אותך ואת מה שאתה אומר מאוד אך הפלטפורמה הזו של הפורום הראתה הרבה פעמים כמה כוח יש לה.

נרשמו כאן לא מעט טענות כלפי הארגון שגם גרמו לשינוי המבורך שנעשה השנה בפתיחות מול הקהל והארגון.

לשלול את זה בבקשה מסוג זה קצת מאבד את הערך של הפורום.

מדובר כאן על טענות מוצדקות בנוגע לזהבי מה שמראה את שאר הקהל הרחב כגזען(כמי שפועל באקט כזה כאילו שמאפשר התנגות של נהמות).

אם אחד מחברי הארגון יגיב כאן על המקרה בסיום המשחק זה יסתום או שלא הרבה פיות וישפוך אור, קרה בעבר ויכול להיות רלוונטי ולקרות גם במקרה הזה.

בנוגע לחולצות השחורות- זו באמת טענה מגוחכת כי הרי שנים שבחורף יש לבוש כהה(לא בהכרח שחור) וזה נכון לכל הליגה מלבד אולי הפועל.

19 דקות לפני, oferr said:

אנשים פה לא מחפשים אשמים, שהארגון הרים תפאורות ובא בצהוב וניסה להרים כמה שיותר את העידוד אנשים פה פרגנו בלי הפסקה. מה לעשות שיום אחד הם קמו ברע והחליטו בואו נהיה אולטרס גזענים, נבוא בשחור וננהם לשחקן יריב, התנהגות של ערסים בני 16 בממוצע שעוד לא התבגרו או ילדי אינסטגרם שמנסים לעשות רושם על מישהו. אח, צר לי לאכזב אותך אבל רוב אוהדי מכבי לא כאלה ולא מעוניינים שאותם אנשים גזענים וערסים ייצגו אותם. 

לגבי הלבוש השחור שהולך, לשמחתי אני יכול לשלול את הטענה הזאת כי הקפוצ׳ונים הצהובים כחולים של אחים לסמל ושל הגייט נמכרים לא רע, אם הארגון לא יוציא דברים בשחור אז לא יהיה ביקוש לשחור כי פשוט לא יהיה.

לגבי הנושא בפורום, עד כמה שאני יודע הפורום הזה נועד בשביל דיונים כאלה וכמו שיודעים לפרגן אז גם יודעים להעביר ביקורת. כל חודשיים אותו סיפור, הארגון הזה לא מתאים למכבי.

יום טוב ויאללה מכבי

בוא נעשה גם סדר מהצד ההפוך, זה לא ארגון שלם והיו ממש אחדים שנהמו.

מהצד השני באקט כזה כמו שהיה אתמול עם זהבי זה בהחלט לא נראה טוב ומוציא את הקהל גזען ואגב, אלו הקולות שעלו הבוקר.

9 דקות לפני, רן יעקובי said:

בוא נעשה גם סדר מהצד ההפוך, זה לא ארגון שלם והיו ממש אחדים שנהמו.

מהצד השני באקט כזה כמו שהיה אתמול עם זהבי זה בהחלט לא נראה טוב ומוציא את הקהל גזען ואגב, אלו הקולות שעלו הבוקר.

נכון, היו מעט שנהמו ולא האשימו את הארגון עד אתמול,ֶ שהוא החליט להגן על אותו קומץ ולשרוק בוז לשחקנים/ לא לשיר לזהבי בגלל שהוא כתב

פוסט על זה.

4 דקות לפני, Shahar_Mio said:

לגבי זהבי ושרן, לדעתי אין קשר בכלל לפוסט וסתם תופרים על זה אידיאולוגיות. נטו התעצבנו מזה שהלכו קודם לשערים האחרים.

זאת האמת, כל השאר השערות והמצאות של אנשים שמחפשים לעשות בלאגן.

בדיוק, גם זהבי בא לשער 11 בחימום (אחרי שפגע בבן אדם) ואף אחד לא קילל אותו, זה סתם שטויות של אנשים שמחפשים לעשות סכסוך וקרע בקהל

14 דקות לפני, DaleMaccabi said:

זאת האמת, כל השאר השערות והמצאות של אנשים שמחפשים לעשות בלאגן.

גם זה שלא שרו לזהבי בגול קשור לסיום המשחק? 

יש כאן משהו שהוא באמת לא מובן, הרוב המוחלט כאן בעד הארגון, מה הבעיה לחזור לשקיפות שהייתה כאן בתחילת העונה.

53 דקות לפני, רן יעקובי said:

מכבד אותך ואת מה שאתה אומר מאוד אך הפלטפורמה הזו של הפורום הראתה הרבה פעמים כמה כוח יש לה.

נרשמו כאן לא מעט טענות כלפי הארגון שגם גרמו לשינוי המבורך שנעשה השנה בפתיחות מול הקהל והארגון.

לשלול את זה בבקשה מסוג זה קצת מאבד את הערך של הפורום.

מדובר כאן על טענות מוצדקות בנוגע לזהבי מה שמראה את שאר הקהל הרחב כגזען(כמי שפועל באקט כזה כאילו שמאפשר התנגות של נהמות).

אם אחד מחברי הארגון יגיב כאן על המקרה בסיום המשחק זה יסתום או שלא הרבה פיות וישפוך אור, קרה בעבר ויכול להיות רלוונטי ולקרות גם במקרה הזה.

בנוגע לחולצות השחורות- זו באמת טענה מגוחכת כי הרי שנים שבחורף יש לבוש כהה(לא בהכרח שחור) וזה נכון לכל הליגה מלבד אולי הפועל.

ביקורת צריכה להיות עניינית, עם הקשר של סיבה לתוצאה, האירגון לא אשם שלא באים בצהוב, ואם אחים לסמל "עושים מליונים" מקפוצונים צהובים, אז שיקנה גם הוא. אם אין עידוד, אז תעודד ותדאג להרים את מי שעל ידך, יש ביקורת עניינית, ויש דברי שנאה, אתה בטוח יודע להבדיל.

בימים שישבתי ב11 אנשי הגדר כל הזמן צעקו וביקשו מאנשים לעודד, מה הם יכולים לעשות יותר מזה? הם יכולים להכריח מישהו?

יש אנשים שאידיאולוגית לא מתאימים לקבוצה ולאירגון, ורק מחכים שנושא כזה יפתח כדי לנסות לחרחר ריבים ולפגוע בהרמוניה ביציע, לא באמת משנה להם הסיבה שהנושא יפתח, זו מבחינתם סיבה למסיבה, זה אירגון אוהדים, אולטראס, הקופים פחות קיצוניים? אולטראס הפועל? או אולי לה פמיליה? אתה עושה השוואות? תעשה מול אלה, לא מול הפילהרמונית, זה כדורגל, אנשים שכחו

8 דקות לפני, רן יעקובי said:

גם זה שלא שרו לזהבי בגול קשור לסיום המשחק? 

יש כאן משהו שהוא באמת לא מובן, הרוב המוחלט כאן בעד הארגון, מה הבעיה לחזור לשקיפות שהייתה כאן בתחילת העונה.

לא פעם ראשונה שלא שרים לשחקן אחרי גול. 

משער שאם לא היה את כל השטות עם טוואטחה ולא היו שרים לזהבי אחרי הגול אף אחד לא היה שואל למה לא שרים. 

בכל מקרה אין לי סיבה להמציא וגם לא כתבתי לגבי זה עד שבדקתי ואמרו לי שאין קשר בין ההמצאות של אנשים למציאות. 

32 דקות לפני, Shahar_Mio said:

לגבי זהבי ושרן, לדעתי אין קשר בכלל לפוסט וסתם תופרים על זה אידיאולוגיות. נטו התעצבנו מזה שהלכו קודם לשערים האחרים.

מה הם נעלבים מכל דבר קטן ולא משמעותי??

וואו חד פעמי הלכו לשער אחר קודם לאיזה חצי דקה.

על זה לקלל אותם??

7 דקות לפני, YNWA said:

ביקורת צריכה להיות עניינית, עם הקשר של סיבה לתוצאה, האירגון לא אשם שלא באים בצהוב, ואם אחים לסמל "עושים מליונים" מקפוצונים צהובים, אז שיקנה גם הוא. אם אין עידוד, אז תעודד ותדאג להרים את מי שעל ידך, יש ביקורת עניינית, ויש דברי שנאה, אתה בטוח יודע להבדיל.

בימים שישבתי ב11 אנשי הגדר כל הזמן צעקו וביקשו מאנשים לעודד, מה הם יכולים לעשות יותר מזה? הם יכולים להכריח מישהו?

יש אנשים שאידיאולוגית לא מתאימים לקבוצה ולאירגון, ורק מחכים שנושא כזה יפתח כדי לנסות לחרחר ריבים ולפגוע בהרמוניה ביציע, לא באמת משנה להם הסיבה שהנושא יפתח, זו מבחינתם סיבה למסיבה, זה אירגון אוהדים, אולטראס, הקופים פחות קיצוניים? אולטראס הפועל? או אולי לה פמיליה? אתה עושה השוואות? תעשה מול אלה, לא מול הפילהרמונית, זה כדורגל, אנשים שכחו

התייחסת לדבר היחידי שהסכמתי איתך.

לא דיברתי על החולצות והצבע, זה שטויות וגם רשמתי כאן שזה ככה שנים, דיברתי בפרט על ה"תקרית" עם זהבי וייני.

ודיברתי על זה שאפשר להעביר ביקורת ובייחוד שבפעמים האחרונות הביקורות מהפורום יצרו סוג של שינוי גם מבחינת שקיפות וגם מבחינת הפעולות(העברת תשלום בביט וכו').

8 דקות לפני, DaleMaccabi said:

לא פעם ראשונה שלא שרים לשחקן אחרי גול. 

משער שאם לא היה את כל השטות עם טוואטחה ולא היו שרים לזהבי אחרי הגול אף אחד לא היה שואל למה לא שרים. 

בכל מקרה אין לי סיבה להמציא וגם לא כתבתי לגבי זה עד שבדקתי ואמרו לי שאין קשר בין ההמצאות של אנשים למציאות. 

חלילה, לשנייה לא חשבתי שהמצאת משהו.

פשוט כל מה שקרה בסיום המשחק הוא פשוט הזוי.

אגב, זה לא לשיר לשחקן כזה או אחר כמו איך שזה מוציא את הקהל בתקשורת, ואלו הקולות ואני רואה עכשיו שגם אוהדים משמיעים ופשוט חבל.

1 דקה לפני, רן יעקובי said:

התייחסת לדבר היחידי שהסכמתי איתך.

לא דיברתי על החולצות והצבע, זה שטויות וגם רשמתי כאן שזה ככה שנים, דיברתי בפרט על ה"תקרית" עם זהבי וייני.

ודיברתי על זה שאפשר להעביר ביקורת ובייחוד שבפעמים האחרונות הביקורות מהפורום יצרו סוג של שינוי גם מבחינת שקיפות וגם מבחינת הפעולות(העברת תשלום בביט וכו').

אני עניתי לך, זו לא ביקורת עניינית, ואם הביקורת לא עניינית אלא מטעמים נסתרים, אין לה כאן מקום , וצריך לעשות סטופ, כי זה מחלחל

האירגון לא אשם שאנשים לא מעודדים ולא באים בצהוב, ביקורת עניינית היא ביקורת עם הקשר של סיבה ותוצאה

הביקורת העניינית היחידה בנושא זה שלא שרו לזהבי, ועל זה ענו לכם, בין זה לבין לסגור את האירגון, להחזיר את השחקן, נסחפתם קצת, זה ענייני לדעתך? תקרא שוב את כל התגובות בנושא , רק אם משעמם לך, ותראה ש90% מהתגובות כאן הם ביקורת לא עניינית