Jump to content

רשמים מהניצחון על אשדוד בבלומפילד | 3-0 חלק בבכורה לקראנקה

Sawyer

Recommended Posts

חילופי מאמנים באמצע עונה הם אף פעם לא דבר קל אבל על הנייר נראה שהביאו מישהו עם סיכויי הצלחה גבוהים ואם אנחנו רוצים לפנטז על מחיקת הפער אין מקום לאבד נקודות

בבלומפילד, גם ללא השפעה של המאמן שלא בילה מספיק זמן עם השחקנים הקבוצה צריכה לנצח. לא מעט חוסרים לקראנקה עם שחקנים מוצהבים/שעשויים לקבל צהוב מול חיפה מייצרים הרכב מעט הגנתי אך עדיין רק 3 נקודות יתקבלו כאן.

שופט: רע (אחד השופטים הכי חלשים בליגה, בריהון היה צריך לצאת בצהוב חמישי, שריקות הזויות, לא נותן לשחק כדורגל, לא מבין את המשחק. פשוט שופט נוראי וכמובן מתובל באנטי מכבי לאפקט המלא)

שחקנים: פרץ למרות הטעות בהתחלה היה טוב בשאר הפעמים במשחק הרגל, ביד לא הצטרך לגעת. דוידזאדה לא היה במשחק מבריק אבל לצד חלק מחבריו להגנה נראה סביר. | יוני שהחליף אותו מסר מסירה אחת טובה שנגמרה בגול, כל השאר היה רע. סבוריט גם במשחק פושר למדי שלו היה הטוב ביותר בחולייה ההגנתית. שרן למעט הטעות הגדולה בהתחלה היה בסה"כ סולידי. ביטון רוב הדברים החיוביים שיש לי להגיד עליו זה רק בפסים חכמים קדימה ולא על משחק ההגנה, לא יודע לאן זה הולך.. ג'ראלדש לא מספיק טוב התקפית, עשה הגנתית את העבודה שנדרש אליה. גלזר חזרה לא טובה של דן להרכב, כל מה שהלך קדימה לא הגיע ליעד וגם בהגנה לא היה מספיק טוב לטעמי. גולסה משחק לא יציב של אייל שלצד פעולות טובות (כמו בגול השלישי) רשם הרבה מהלכי כדורגל נרפים/לא טובים. גבי כרגיל מאוד פעיל, עושה עבודה הגנתית גדולה ומייצר פה ושם מצבים, עדיין מרגיש לי שיכול וצריך לתת יותר. זהבי רושם עוד שער לזכותו (ובישול), שוב לא במשחק גדול אבל חשוב שכבש. יובא המצטיין במשחק, היה נראה נהדר מהפתיחה עם נגיעות גדולות ותנועות עומק חכמות, השער הראשון הוא דרס 5 שחקני יריב כדי לכבוש כמו חלוץ ענק, השני כבר היה במזל בטח לא גורע מהיכולת הטובה. אחלה יובא.

גייאגון למרות שלא כבש (או מסר) בהזדמנות שהייתה לו אציין לו הופעה חיובית עם כמה מהלכי כדורגל ומעט שטויות.

פיקנטריה:

- בכורה לקראנקה

- הסומבררו של גבי 

- ניצחון ראשון בעידן קראנקה

- משחק הראשון העונה שגלוך לא פותח ולקחנו 3 נק'. 

- בישול ראשון העונה בין זהבי ליובנוביץ

קהל:

פחדתי שהחשש מטפטוף ימנע מהקהל שלנו להגיע והופתעתי לראות את בלומפילד יחסית מלא (או לפחות לא מביך) מול המאמן החדש שלנו. העידוד אולי לא היה מטורף אבל היו רגעים חזקים מאוד שהצטדיון רעד ונראה לי שזאת הייתה קבלת פנים נחמדה למאמן החדש. גם המשחק שלא התעלה לרמה מי יודע מה נגמר בתוצאה גבוהה ובניצול מצבים טוב (בטח ביחס למועדון העונה) מה שהפך את המשחק למשחק קל. המשימה הבאה שלנו מול בית"ר תיהיה הרבה פחות פשוטה, קבוצה במומנטום טוב ובקור המקפיא.. נצטרך אותכם שם.

שני, 20:30, טדי. נתראה

אם נתעלם מהתוצאה משחק לא טוב שלנו.

ביטון לא הפסיק למכור אותנו, ג׳ראלדש חלש בצורה מפחידה ויוני לא קשור לענף.

גולסה וגבי עוד החזיקו אותנו באמצע, נגד קבוצה חזקה יותר היינו מסתבכים.

בריהון היה חייב לסיים ביציע ביזיון של שיפוט.

ינואר בטדי, יהיה חם!

לדעתי ביטון דווקא היה במחצית שנייה טובה. אולי המשחק שיחזיר אותו סוף סוף לעיניינים. 

גלזר לא מתאים למערך הזה, גולסה לא ביום טוב למרות הבישול, קניקובסקי רץ בלי הפסקה ועושה פעולות טובות, אבל חסר התכלס. 

יובאנוביץ׳ עם גול של מפלצת. פשוט מטורף מה שהוא עשה שם. בכלל, בכל המשחק ראו שהוא חד מאוד. לא יודע איך נעבור לשחק עם חלוץ אחד כשיש לנו אותו ואת זהבי (שניהם אחראים על הגולים היום). 

יונתן שוב מראה שהוא שכח לשחק כדורגל. לא זוכר דבר כזה. לשחקן שרק עלה מהנוער יש יותר ביטחון ממנו. במסירות הכי פשוטות הוא לא מצליח.

@Sawyer מה היה עם שרן וזהבי בסוף? 

ביטון היום צריך להיות בלם רביעי/חמישי במכבי.

כמה רכות, ממש עדינות של שלגיה, מחליק ברגעי האמת.

יונתן כהן בושה וחרפה, אני עדיין ממש לא קובר אבל הוא פשוט לא נראה קשור לענף וניכר שהכושר הגופני שלו פשוט זוועה, השנה שלא שיחק זה לא תירוץ.

מעבר לזה אומר שזה משחק חיובי ומעודד דווקא בגלל ההרכב והיכולת הפושרת.

לא משחק מי יודע מה, אבל בכל הרכב צריכים לנצח את אשדוד בבית.

קצת מוזר לי שלא פתח עם אותו הרכב שהביס את סכנין. למה לשנות? במיוחד אם אתה לא מכיר את הקבוצה.

זכינו ביובאנוביץ - תודה קרסטאיץ.

לא ראיתי מה היה, רק מאנשים פה שמספרים והאמת זה ביאס לי את כל הניצחון היום...

מה יש להתעסק בשטויות ולקלל שחקנים ועוד את הקפטנים שלנו בגלל כמה טמבלים בלי היגיון.

במקום לרכז את הכל בלעזור למכבי לנצח ולקחת בסוף אליפות, מתעסקים בשטויות

מעצבן ומבאס.

מה שהיה שם זה שיש לנו ארגון מטומטם. אני מתחילת השנה מגן עליהם, אומר שזה שהם השתנו זה הרכש הכי טוב שלנו הקיץ ואז הם מתנהגים כמו ילדים מפגרים. על ערן אתם באים? על שרן? הקפטן שלנו? שיילכו קיבינימט.

אגב, יכול להיות שלא שרו היום לזהבי אחרי הכול בגלל שהוא פרסם פוסט נגד הקריאות לטוואטחה? כי לא הבנתי, אמרנו שהיו רק שישה שבעה אוהדים שקראו, אז מה אכפת לארגון שהוא פרסם?

26 דקות לפני, אקיטה said:

ביטון היום צריך להיות בלם רביעי/חמישי במכבי.

כמה רכות, ממש עדינות של שלגיה, מחליק ברגעי האמת.

יונתן כהן בושה וחרפה, אני עדיין ממש לא קובר אבל הוא פשוט לא נראה קשור לענף וניכר שהכושר הגופני שלו פשוט זוועה, השנה שלא שיחק זה לא תירוץ.

מעבר לזה אומר שזה משחק חיובי ומעודד דווקא בגלל ההרכב והיכולת הפושרת.

ביטון היה מהטובים במחצית השנייה.

מחצית ראשונה חלשה, ביחד עם ייני וגלזר.

21 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אגב, יכול להיות שלא שרו היום לזהבי אחרי הכול בגלל שהוא פרסם פוסט נגד הקריאות לטוואטחה? כי לא הבנתי, אמרנו שהיו רק שישה שבעה אוהדים שקראו, אז מה אכפת לארגון שהוא פרסם?

גם האוהדים שנהמו בכלל ישבו בצד ולא חלק מהארגון אז לא הבנתי מאיפה זה מגיע. 

מוזר ומיותר.

זה היה ניצחון של הקטר:

מחצית ראשונה משחקים איפשהו בין סביר לטוב > היריבה מגיעה מולנו למצבים טובים במצב של שוויון ומחטיאה > מבקיעים עד סוף המחצית שער ראשון מכלום > נותנים את השני והשלישי במחצית השנייה והולכים עם הנקודות.

לא ברור לי למה לשנות כל כך את ההרכב שהיה נהדר נגד סכנין, בטח שלא בשביל ההרכב החלוד והלא טוב הזה. מזל שיובא התעלה וניצלנו ממצב לא נעים. לא ראיתי עדיין סטט', אבל ממש לא אתפלא אם אחרי הרבה זמן אנחנו מבקיעים הרבה יותר ממה שהיינו אמורים. אולי לקראנקה יש תחת יותר גדול משל איביץ'? הלוואי.

משחק בינוני ביותר של מכבי שנגמר ב3-0, מה אפשר להתלונן.

אולי רק על יוני את ג'ראלדש שהם צמד מגינים מזעזע, או על ארגון אוהדים שמסרב להינות מכדורגל ומוצא חרא חדש להתעסק בו כל פעם (ועל הדרך, אני אגיד שבאמת קצת צובט לי לראות את הילדים הקטנים שהולכים עם מסכות שמסתירות להם את הפנים וחושבים שזה מגניב)

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם האוהדים שנהמו בכלל ישבו בצד ולא חלק מהארגון על לא הבנתי מאיפה זה מגיע. 

מוזר ומיותר.

אין דרך לדעת, חבר ארגון או מקורב יכול לשבת גם בצד.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה היה ניצחון של הקטר:

מחצית ראשונה משחקים איפשהו בין סביר לטוב > היריבה מגיעה מולנו למצבים טובים במצב של שוויון ומחטיאה > מבקיעים עד סוף המחצית שער ראשון מכלום > נותנים את השני והשלישי במחצית השנייה והולכים עם הנקודות.

לא ברור לי למה לשנות כל כך את ההרכב שהיה נהדר נגד סכנין, בטח שלא בשביל ההרכב החלוד והלא טוב הזה. מזל שיובא התעלה וניצלנו ממצב לא נעים. לא ראיתי עדיין סטט', אבל ממש לא אתפלא אם אחרי הרבה זמן אנחנו מבקיעים הרבה יותר ממה שהיינו אמורים. אולי לקראנקה יש תחת יותר גדול משל איביץ'? הלוואי.

שינו כי לוקסאן היה עם צהובים. אוסקר חולה ורצו לשמור על דור פרץ מ5 צהובים.

21 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

מה קורה במשחקים האחרונים? כל משחק גהינום להגיע לאיילון, לקח לי שעה וחצי להגיע לרעננה . הזוי 

כן מחריד 

שנה שעברה לא היה ככה 

זה פשוט חסימות כבישים מיותרת של המשטרה במקום לנתב נכון את הרמזורים בשעה שאחרי משחק

1 דקה לפני, YallaMaccabi said:

כן מחריד 

שנה שעברה לא היה ככה 

זה פשוט חסימות כבישים מיותרת של המשטרה במקום לנתב נכון את הרמזורים בשעה שאחרי משחק

ביום שהמשטרה תשחרר את הרמזורים לפעול כמו שצריך בלי לעשות כלום לא תהיה שום בעיה, עם כל המשחקים שלהם עם הרמזורים והחסימות רק גורמים לפקקים הרבה יותר גרועים.