Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

1 דקה לפני, LL6 said:

מוזר שלא ציינו מיהו המאמן שוערים.

יש לי תחושה מוזרה שלא הצליחו לאתר מישהו לתפקיד הזה. מה עם חואן פאבלו פנוי? אם כבר קאמבקים מרגשים אז עד הסוף 

בחור גבר גבר, אבל...

כשוער הוא היה מזעזע, אז אתה רוצה אותו כמאמן? צלם גדול זה, יהרוס את פרץ.

רק לשמוע שם כמו קראנקה מקושר איכשהו למכבי ת"א זה כבוד גדול. כמובן מה שחשוב זה נטו התוצאות אבל עדיין, זה פאקינג קראנקה, וואו. שחקנים שגדלנו עליהם כשראינו כדורגל אירופאי בטלוויזיה בתור ילדים.

כמובן ההחתמה החשובה באמת בכל הסיפור הזה זה טוריחו. יאללה שיהיה התאקלמות מהירה ובהצלחה. 

דל״פ: במסגרת הנסיבות, ההנהלה שלנו שיחקה אותה בגדול. במצב מאוד קשה של מאמן שעוזב באמצע עונה ובתזמון רע מאוד (אחרי פגרה ומחנה אימונים), הם השאירו את איביץ׳ (שעבד עד הסוף, כמו מקצוען), לא שתפו פעולה עם התקשורת, והנחיתו מאמן שבקנה המידה שלנו נראה מבטיח יום אחרי ההודעה על העזיבה של איביץ׳. היו כאן אנשים (אני בינהם, אגב) שהתכוננו נפשית ליצחקי על הקוים עד סוף העונה. בפועל קרה ההיפך. 

שאפו. 

11 דקות לפני, רויקלה said:

דל״פ: במסגרת הנסיבות, ההנהלה שלנו שיחקה אותה בגדול. במצב מאוד קשה של מאמן שעוזב באמצע עונה ובתזמון רע מאוד (אחרי פגרה ומחנה אימונים), הם השאירו את איביץ׳ (שעבד עד הסוף, כמו מקצוען), לא שתפו פעולה עם התקשורת, והנחיתו מאמן שבקנה המידה שלנו נראה מבטיח יום אחרי ההודעה על העזיבה של איביץ׳. היו כאן אנשים (אני בינהם, אגב) שהתכוננו נפשית ליצחקי על הקוים עד סוף העונה. בפועל קרה ההיפך. 

שאפו. 

אני גדול שונאי יצחקי 

אבל שמגיע מגיע

לפני1 שעה , Double said:

מאוד ממליץ לשמוע את הפודקאסט

20 דקות ראשונות ניתוח מעמיק עליו 

נשמע כמו מאמן מאוד חכם,אפילו מעביר הרצאות וכנסים

אני מאוד מקווה שהוא קיבל הבטחה אמיתית לווינגר ימני מהיר, כי זה חשוב למערך שלו