Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

לפני2 שעות , yello said:

לא יודע אם אתה ציני או לא, אבל נגיד ותפגע עכשיו במאמן זר שיעשה פה איביץ' לליגה ,( יש גם סיכויים גבוהים שיגיע לפה שוב ליצן ) הוא בסוף העונה יעזוב, לא נמאס ?

רב"ש זה גם סיכון אבל אם זה מתחבר יש לך פה מאמן לתקופה ארוכה בלי חשש שיעזוב אחרי אליפות, אי אפשר יותר עם הרכבת מאמנים הזאת.

ברור שאם תיפגש עם מאמן רנדומלי מרחבי העולם הוא יהיה הימור לכאן או לאן. צריך לחפש פרופיל ספציפי שמתאים לנו ואני מניח שאיפשהו מסתתר אחד כזה, רק צריך לחפש. רב"ש זה גם הימור כמו שאמרת, הוא לא קבלן אליפויות כמו ברק בכר.

הרכבת לא מפריע לי, כמו שלא הפריע לי בין 2012 ל2015

הגיע ה1.6

אם אין היום הודעה על עזיבה של קראנקה מישהו צריך להתחיל לעשות פה בלאגן

על ביבי אלפים יוצאים לרחובות מדי שבוע

על קראנקה צריכים לצאת מאות אלפים מדי יום

11 דקות לפני, קובי השועל said:

הוא כבר לא כאן

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

כבר שעתיים עברו והוא עוד פה

לפני4 שעות , תמיר8 said:

ברור שאם תיפגש עם מאמן רנדומלי מרחבי העולם הוא יהיה הימור לכאן או לאן. צריך לחפש פרופיל ספציפי שמתאים לנו ואני מניח שאיפשהו מסתתר אחד כזה, רק צריך לחפש. רב"ש זה גם הימור כמו שאמרת, הוא לא קבלן אליפויות כמו ברק בכר.

לא יגיעו לפה יותר מאמנים בסדר גודל של השנים האלה, רק בגלל ג'ורדי הם הגיעו לפה.

לפני5 שעות , תמיר8 said:

יש מאמן ספרדי צעיר בתחילת דרכו אלברט ריירה, לקח דאבל בשנתו הראשונה עם אולימפיה לובליאנה, סיים חוזה וכבר הודיע שלא ימשיך שם עונה הבאה A19830-BF-8586-4-C1-E-8166-598-B19-FCE4-

1 hour ago, Double said:

יש מאמן ספרדי צעיר בתחילת דרכו אלברט ריירה, לקח דאבל בשנתו הראשונה עם אולימפיה לובליאנה, סיים חוזה וכבר הודיע שלא ימשיך שם עונה הבאה A19830-BF-8586-4-C1-E-8166-598-B19-FCE4-

מצידי שימנו את אחד המימרים לתפקיד, לא יכול לראות את הטרנטע הזה כבר

59 דקות לפני, Double said:

מעניין. שלא יעיזו להתקרב לבלנדר הזה

יותר מזה שהוא בלנדר ברמות הכי גבוהות הוא גם מאמן שלא בנוי להתמודד עם קהל לוחץ ושחקנים עם אגו ומעמד(בכר היה מצליח לגרום לזהבי,גלזר וכל השחקנים שלנו שהם בעלי פרופיל גבוה לבצע את ההוראות שלו ולסתום. לגבי רב"ש אני בספק שהסגל שלנו לא יקבור אותו מתחת לאדמה באימון שאחרי אימון הבכורה).

1 hour ago, KIMHI said:

רז אמיר הליצן הפיץ את השמועה ואז מפריח אותה

ככה יוצרים טראפיק רבותיי

ככה נראה עיתונאי שבמשך 3 שנים קיבל הכל עם כפית מהקציצה, היום אין לו גרם של מושג אז הוא מנסה לתעתע.