Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

לפני6 שעות , R24 said:

מכרו את האליפות בזה ששחררו את איביץ' והביאו אותו, כרגע מוכרים את הגביע בזה שמשאירים אותו, ואם הוא ישאר בעונה הבאה אז מוכרים גם את העונה הבאה. 

להעיף אותו חודש לסיום העונה כדי להביא גביע זה לא רציני.

אני מקווה שיביא גביע ויסיימו איתו את ההתקשרות בתום העונה.

אם עשו את זה עם קרסטאיץ בהחלט צריך לעשות את זה איתו

32 דקות לפני, melody said:

המאמן הכי חסר מושג שהיה פה מזה זמן רב, שלא תדעו מה השחקנים אומרים על האימונים שלו

עזוב שחקנים זה חארטה, אחד לא משחק השני לא מבסוט להכנס דקה 80 ויאלה מטנפים.

אין טוב כמו מראה עיניים ומה שאנחנו רואים הוא לא מספיק טוב.

On 10.4.2023 at 23:50, המכבייה said:

הוא משעמם, מתלבש משעמם, פקיד כדורגל שעושה סכומים שלא נבין. אפס אמון בו. 

הכל נכון.

מצד שני איביץ ספסל את אוסקר, פארפה ראה דשא כמו שניות במיקרו ודן ביטון היה יושב על ספסל ואז מתעורר. 

לא נשכח.

24 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

הכל נכון.

מצד שני איביץ ספסל את אוסקר, פארפה ראה דשא כמו שניות במיקרו ודן ביטון היה יושב על ספסל ואז מתעורר. 

לא נשכח.

לא יכול להוכיח את זה אבל רק בהרגשה, היה מוצא את הדרך לשחק עם פארפה ואוסקר. יש באיביץ משהו מאד מציאותי. 

21 דקות לפני, המכבייה said:

לא יכול להוכיח את זה אבל רק בהרגשה, היה מוצא את הדרך לשחק עם פארפה ואוסקר. יש באיביץ משהו מאד מציאותי. 

33 דקות לפני, erantheking21 said:

ההנהלה הזאת מנותקת כבר 3 שנים

זה הזיה כמה אנשים עושים הכל לעשות הפוך

יש תקדים לזה?

ראה ערך מכבי תל אביב בין 1996 ל-2012

On 11.4.2023 at 22:05, הילד בן 30 said:

להעיף אותו חודש לסיום העונה כדי להביא גביע זה לא רציני.

אני מקווה שיביא גביע ויסיימו איתו את ההתקשרות בתום העונה.

אם עשו את זה עם קרסטאיץ בהחלט צריך לעשות את זה איתו

סבבה מקבל את זה שלהעיף אותו עכשיו זה לא רציני. אבל הוא היה צריך להיות בחוץ עוד לפני הפלייאוף

On 12.4.2023 at 18:32, אלחנדרו קניג said:

הכל נכון.

לא נשכח.

אוסקר לא פתח בשלושה משחקי ליגה בלבד. אחד מהם בגלל פציעה. 

פארפה לא קיבל מספיק הזדמנויות וזה חבל, אבל בזמנו גבי היה נהדר ובסוף העידן של איביץ׳ הוא פתח איתו בשני משחקי הליגה האחרונים. 

חוץ מזה שעם איביץ׳ הבקענו הכי הרבה. זה נתון שנשמר עד היום ולא ממש בזכות קראנקה.

אוסקר שחקן של פעם ב40 שנה, כל דקה שהוא לא שיחק אם זה כי לא פתח או הוחלף מוקדם מבחינתי זהו רגע בלתי נסלח.
אגב לא ציינת שבאירופה הוא שיחק 100 דקות (אולי) ב6 משחקים שאת הכי חשוב בהם איביץ ליטרלי חירבן.

פארפה לא צריך ״לקבל הזדמנות״, הוא היה צריך לשחק. זה יותר עניין של גישה מצד איביץ לשחק עם אוסקר ופארפה גישה שראינו אולי פעם אחת.
דן בכלל לא נספר, דווקא שיש קאדר שלא שם עליו משקל הוא יכל לפרוח, איביץ הניח עליו בלטה ועלה לאימון.
השערים שכבשנו נגד בני ריינה חדרה זה נחמד שיש אבל נגד חיפה וב״שׁ נראית כאילו אתה הם בני ריינה וחדרה.

לא משווה בין איביץ לקראנקה, אין פה תפוח לתפוח בעיקר כי הסיטואציות שלהן שונות לחלוטין,
פשוט בעיני התיעוב כלפיי קראנקה חסר פרופורציה וחלקו בכלל חיצוני.

קיצר בעיני קראנקה הוא לא הבעיה, הוא גם לא הפתרון. ברגע שמכבי תחדל מלהתנהל שיווקית אלא מקצועית פרופר וזה מדבר על כל המערכת התוצאות יחזרו בהתאם.

42 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

אוסקר שחקן של פעם ב40 שנה, כל דקה שהוא לא שיחק אם זה כי לא פתח או הוחלף מוקדם מבחינתי זהו רגע בלתי נסלח.
אגב לא ציינת שבאירופה הוא שיחק 100 דקות (אולי) ב6 משחקים שאת הכי חשוב בהם איביץ ליטרלי חירבן.

פארפה לא צריך ״לקבל הזדמנות״, הוא היה צריך לשחק. זה יותר עניין של גישה מצד איביץ לשחק עם אוסקר ופארפה גישה שראינו אולי פעם אחת.
דן בכלל לא נספר, דווקא שיש קאדר שלא שם עליו משקל הוא יכל לפרוח, איביץ הניח עליו בלטה ועלה לאימון.
השערים שכבשנו נגד בני ריינה חדרה זה נחמד שיש אבל נגד חיפה וב״שׁ נראית כאילו אתה הם בני ריינה וחדרה.

לא משווה בין איביץ לקראנקה, אין פה תפוח לתפוח בעיקר כי הסיטואציות שלהן שונות לחלוטין,

קיצר בעיני קראנקה הוא לא הבעיה, הוא גם לא הפתרון. ברגע שמכבי תחדל מלהתנהל שיווקית אלא מקצועית פרופר וזה מדבר על כל המערכת התוצאות יחזרו בהתאם.

קראנקה הוא חלק מהסימפטום, גולדהאר הוא הבעיה וגם הפתרון. הוא העדיף מסיבותיו לתת לאנשים שהוא בוטח בהם ומכיר אותם לאורך זמן את המפתחות מאשר לפתח את האג׳נדה שהייתה לו בקיץ 12׳.

בדר״כ לוקח לו 3 עונות להתעורר. לפי הלך הרוח, נראה שהוא עדיין בשלו. 

כשאין לך דרך להשפיע על המאקרו, מטבע הדברים תתעסק במיקרו. המיקרו שלך זה קראנקה.

אנשים הולכים על הראש שלו כי הגישה שלו, ההתבטאויות והסגנון הוא 0% מכבי.

לפני1 שעה , אלחנדרו קניג said:

העונה שלנו נגמרה מבחינת שאיפות אליפות כשאיביץ עזב. אנחנו לא כאלה טובים ואוטוטמטים שיכולים להתגבר על אובדן כזה בינואר. קראנקה הוא לא "הבעיה הגדולה", יותר כמו חליפה ריקה. זה לא היה משנה אם יצחקי היה יורד אל הקווים. ברגע שמכבי תתנהל מקצועית, היא לא תתקרב למלכודות תיירים כמו קראנקה. והחשש שימשיך הוא מוחשי וריאלי. הלוואי ואוכל כובע. 

13 דקות לפני, המכבייה said:

העונה שלנו נגמרה מבחינת שאיפות אליפות כשאיביץ עזב. אנחנו לא כאלה טובים ואוטוטמטים שיכולים להתגבר על אובדן כזה בינואר. קראנקה הוא לא "הבעיה הגדולה", יותר כמו חליפה ריקה. זה לא היה משנה אם יצחקי היה יורד אל הקווים. ברגע שמכבי תתנהל מקצועית, היא לא תתקרב למלכודות תיירים כמו קראנקה. והחשש שימשיך הוא מוחשי וריאלי. הלוואי ואוכל כובע. 

מחזק

חוץ מזה, אנחנו 2 משחקי גביע וסיבובון בפיאוף מסכן מסוף העונה
מה בדיוק ייתן לפטר מאמן ואת מי תביאו, כאילו שאחרי סדרת ההצלחות האחרונה לא למדתם לקח ? אז חודש לפני סוף העונה להתחיל את הסיבוב מחדש? 

אני אגיד פה משהו לא פופלרי, ( אפילו שניים) 

אני מקווה שיחתימו את רן בן שמעון, אפילו הייתי מסתפק במרקו בולבול אבל שהם כבר יהיו חתומים יום אחרי גמר הגביע ויוכלו להכין את הקבוצה. 

כי כמו שההנהלה הזאת מצליחה עם מינוי מאמנים אני לא בטוח שלא עדיף אפילו שקרנקה ישאר. 
זה בכל מקרה עדיף על מאמין שיגיע לפה אחרי שהעונה כבר התחילה בפועל כמו שקרה כבר 

ואם מחר נותנים לי לקבוע מי יאמן את הקבוצה אני מחזיר את קרסטאיץ שאומנם היה קצת מטורף אבל לפחות היה כדורגל

אם יתנו לו להתחיל את העונה עם הסגל האיכותי שיש לנו, זה ייגמר טוב

* לגבי הניהול וההתנהלות בכללי

א. זה כמובן הכי חשוב, יותר חשוב מכל מאמן
ב. לצערי מכבי "שכונה" תל אביב אני אומר לכם את זה כבר די הרבה זמן ( אחרים אומרים בית זונות ) 

ג. ההנהלה יותר שכונה אפילו מהשחקנים - וזה מתחיל בגולדהר בייחוד בזה שהוא לא פה ואין באמת מישהו עם סמכות פה. 

ד. מי שממנה פקידת שיווק למנכ"ל קובוצת כדורגל ואת מלך חיי הלילה של עולם הכדורגל למנהל מקצועי - אשם פעמיים 

אם כמה שאני חושב שהוא גרוע, סוף סוף הוא מנסה 4132

אולי זה יעבוד ואולי לא אבל עם הסגל הזה היה מתבקש לנסות את המערך הזה

49 דקות לפני, R24 said:

אם כמה שאני חושב שהוא גרוע, סוף סוף הוא מנסה 4132

אולי זה יעבוד ואולי לא אבל עם הסגל הזה היה מתבקש לנסות את המערך הזה

טוב אז קניקובסקי משחק על העמדה של פרץ פחות או יותר, אין פה שום דבר חדש.

לפני8 שעות , אלחנדרו קניג said:

מקווה שעניין החליפה הריקה והאפסיות שלו מובנים עכשיו יותר. 

On 12.4.2023 at 18:58, המכבייה said:

ווישפול קלאסי.
אני מאמין שעם איביץ׳ ובלי אוסקר אנחנו נמצאים מקום אחד למעלה בטבלה, לא מעבר לזה.