Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

6 דקות לפני, Almogl said:

לפעמים אני מנסה להבין איך אנשים ברמות שכר כאלו יכולים להיות כל כך רעים בעבודה שלהם.

פרגסון כבר לפני 20 שנה, בעידן הרבה פחות מפותח של הכדורגל אמר שכל שיחות האנרגיות והמוטיבציה למיניהן הן בולשיט כשעובדים עם מקצוענים ובהכנות למשחקים עובדים נטו טקטיקה והליצן הזה ממשיך למכור לי גיבוש ואנרגיות.

איזו נפילה…

פרגוסון היה סגלתן באופן בלתי ניתן לשחזור וידע מתי לפרוש בזמן כשהוא הבין שאינו יכול עוד.

לפני2 שעות , סיריל מקנאקי said:

כתבתי את זה קודם. להבנתי לאיביץ׳ היה סעיף שחרור שמומש, בדיוק כמו עם אוסקר. במקרה כזה אין ממש מה לעשות (חוץ מלא להכניס פאקינג סעיף שחרור למאמן באמצע עונה ראשונה)

אז אני הבנתי שזה לא המצב, זה היה דיווח ראשוני שהתברר כלא נכון

לפני11 שעות , Almogl said:

לפעמים אני מנסה להבין איך אנשים ברמות שכר כאלו יכולים להיות כל כך רעים בעבודה שלהם.

פרגסון כבר לפני 20 שנה, בעידן הרבה פחות מפותח של הכדורגל אמר שכל שיחות האנרגיות והמוטיבציה למיניהן הן בולשיט כשעובדים עם מקצוענים ובהכנות למשחקים עובדים נטו טקטיקה והליצן הזה ממשיך למכור לי גיבוש ואנרגיות.

איזו נפילה…

מאותה סיבה שיש שחקנים שנקנו ב40 מיליון יורו ולא יודעים לחבר פס - בעיקר כי הם נולדו ׳במדינת כדורגל׳

On 6.3.2023 at 23:04, הילד בן 30 said:

מה תרוויח מזה למען השם חוץ מלשלם משכורת לעוד מאמן.

אנשים פה מתנהלים כמו מאסק רק בלי להיות מליארדרים.

אפשר להרוויח מאמן שבתחילת עונה הבאה כבר יידע עם מה יש לו לעבוד, איפה צריך חיזוק, מחנה אימונים מלא עם הקבוצה וכו'. 

יש יתרונות בלחתוך מאמן מוקדם.

לדעתי הוא הנפילה הכי גדולה שלנו בתור מאמן מאז שג'ורדי הגיע, אולי ביחד עם וידיגל (שהיה לו סגל הרבה יותר חלש אם אני זוכר נכון). 

כל השמועות וכל הדברים שאנחנו רואים במשחקים מצביעים על כך שהוא כנראה מתחזה אמיתי, בושה שיצחקי/אנגלידיס לא עלו על זה, כאילו עושים ראיון בזום ואם הבן זונה מרשים אותכם אתם מחתימים ? 

זה די ברור מה יקרה, אם לא העונה אז עונה הבאה - יצחקי יהיה על הקווים.

המאמן הישראלי הראשון מאז תקופת קרויף. 

התרחיש הראלי שהוא נכשל ומסיים את תפקידו במועדון באזור בין חנוכה לפורים.

תרחיש די קלוש שהוא מצליח והופך לבכר/ברדה, בסוף העונה @Double מרים אותו על הכתפיים בחגיגות בפארק הירקון.

התקופה של קראנקה שמה בפרופורציה את העבודה הטובה שאיביץ' עשה פה.

התקופה של קראנקה שמה בפרופורציה את העבודה החרא שיצחקי עושה פה כבר 3 שנים.

אם יש צדק בעולם, קראנקה הולך ומיץ' נותן לפחדן יצחקי לעמוד על הקווים כל הפלייאוף. מגיע לו לאכול את הדייסה הזו עד הטיפה האחרונה.

Just now, אלק נילאש said:

התקופה של קראנקה שמה בפרופורציה את העבודה הטובה שאיביץ' עשה פה.

התקופה של קראנקה שמה בפרופורציה את העבודה החרא שיצחקי עושה פה כבר 3 שנים.

אם יש צדק בעולם, קראנקה הולך ומיץ' נותן לפחדן יצחקי לעמוד על הקווים כל הפלייאוף. מגיע לו לאכול את הדייסה הזו עד הטיפה האחרונה.

לא אוכל שיט של אנשים על משחק פה ושם. איביץ׳ המאמן הכי טוב ומתודי שראיתי בישראל (לא נכנס עכשיו להשוואות עם בכר)