Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

אגב, גם נגד בש הוא הוציא את פארפה במחצית מסיבות מקצועיות. הוא מתייחס לפארפה כאל לוקסוס לא כאל מאסט. מדהים. עולם הפוך. גלזר הוא לפעמים סוג של נטל שצריך להשתמש בו במידה, לא פארפה. פארפה יותר חשוב מכולם כולל ערן. 

15 דקות לפני, המכבייה said:

אגב, גם נגד בש הוא הוציא את פארפה במחצית מסיבות מקצועיות. הוא מתייחס לפארפה כאל לוקסוס לא כאל מאסט. מדהים. עולם הפוך. גלזר הוא לפעמים סוג של נטל שצריך להשתמש בו במידה, לא פארפה. פארפה יותר חשוב מכולם כולל ערן. 

יואב אתה נותן לו יותר מדי קרדיט. הבנאדם הוא מחולל הרכבים ומערכים רנדומאלי. בוט שרונאש בנה בשביל בדיחה של הפורום. 

שאמרתי זיו אריה למכבי צחקו עליי, אבל הגיע הזמן שנמנה מאמן מהבית. הרבה פחות הימור מהקראנקה התורן, איש יסודי ומקצועי. ניצח אותנו 2-1 ועושה פלייאוף עליון עם אמיר גולה ושלומי דנינו בקישור.

Just now, car.garsia said:

שאמרתי זיו אריה למכבי צחקו עליי, אבל הגיע הזמן שנמנה מאמן מהבית. הרבה פחות הימור מהקראנקה התורן, איש יסודי ומקצועי. ניצח אותנו 2-1 ועושה פלייאוף עליון עם אמיר גולה ושלומי דנינו בקישור.

אני אמרתי ברק בכר למכבי וצחקו עליי. תנו ליצחקי להביא לפה עוד מאמן זר ליצן.

28 דקות לפני, אלק נילאש said:

יואב אתה נותן לו יותר מדי קרדיט. הבנאדם הוא מחולל הרכבים ומערכים רנדומאלי. בוט שרונאש בנה בשביל בדיחה של הפורום. 

וואי, הם יצטרכו לשלוף קסמים אמיתיים מהשרוול בקיץ כדי להתקרב בכלל למכירת מנויים של השנה. הרעיונות כבר מוצו ואזלו. 

Just now, Double said:

אני אמרתי ברק בכר למכבי וצחקו עליי. תנו ליצחקי להביא לפה עוד מאמן זר ליצן.

בכר לא יבוא. אנחנו צריכים לחפש את הבכר שלנו. אני חושב שאחרי העזיבה של איביץ' בינואר איבדתי אימון במאמנים זרים. אני מעדיף שרן בן שמעון יהיה פה ולא מאמן זר.

3 דקות לפני, car.garsia said:

בכר לא יבוא. אנחנו צריכים לחפש את הבכר שלנו. אני חושב שאחרי העזיבה של איביץ' בינואר איבדתי אימון במאמנים זרים. אני מעדיף שרן בן שמעון יהיה פה ולא מאמן זר.

אנחנו משלמים מיליון יורו שכר למאמנים. לא עדיף לתת את זה למאמן מוכח כמו בכר? הוא יבוא לפה בריצה הוא מיצה בחיפה ויענקלה בונקר לא ישלם לו מעבר ל-500 אלף.

8 דקות לפני, המכבייה said:

וואי, הם יצטרכו לשלוף קסמים אמיתיים מהשרוול בקיץ כדי להתקרב בכלל למכירת מנויים של השנה. הרעיונות כבר מוצו ואזלו. 

המותג נפגע, מיץ׳ צריך להחליט מה הוא רוצה ממכבי הלאה. הכדור אצלו

מה אתם רוצים מקראנקה? זה המאמן, זה הסגנון שלו בכל הקבוצות שהוא אימן בהם. זה מה שהוא יודע איך אפשר לצפות למשהו אחר ? רוצים להאשים מישהו? תאשימו את מי שידע את כל זה והחליט להביא אותו

הטיקט של המאמן הזה אמור להיות משחק לחץ והתקפות מעבר מסודרות.

גם את זה אין.

כמה פעמים רצנו להתקפות מעבר מסוכנות ורואים שלשחקנים אין מושג איזה תנועה לעשות וכך יוצא שהם מאחרים/דורכים אחד על השני.

כל מצב שאנחנו מגיעים הוא על טהרת איכות השחקנים, והוא עוד מוציא את הזה* שסידר לו מצבים טוב שלא עם ביצה שמאל בשביל להכניס את גלזר.

*פארפה היום בנה התקפות עם הראש, דאבל פסים באוויר ועל הקרקע וכמה רגעים אחרי מהאגף השני פאלש על הסלואו מושן שגורם ל3 שחקני יריב לרדוף אחרי אוויר תוך כדי שהוא שם את גבי לבד למסירה קלילה ליובא. וזה בלי הדריבלים שמביאים אותנו עד הרחבה. והוא עושה את זה כל משחק כבר תקופה.

מדהים שהוא לא קונצנזוס עדיין בהרכב ומספר הרבה על העונה הזו, כמו עם משחקי הקקי עם אוסקר. רק שאיביץ' היה מאמן אדיר שטעה נקודתית.

3 דקות לפני, doroh said:

מה אתם רוצים מקראנקה? זה המאמן, זה הסגנון שלו בכל הקבוצות שהוא אימן בהם. זה מה שהוא יודע איך אפשר לצפות למשהו אחר ? רוצים להאשים מישהו? תאשימו את מי שידע את כל זה והחליט להביא אותו

"לא טוב" זה לא סגנון.

הבעיה עם המטומטם הזה שהוא אומר שגלזר היה הכי טוב במשחק שעבר, ואני תוהה מתי הוא היה הכי טוב, הבן אדם בעונת בלהות, ואם נניח אתה חושב שהוא ופרץ היו כאלה טובים, למה הם לא עלו בהרכב? ואז כדי להוסיף חטא על פשע הוא מוציא את גולסה ושם שני שחקני כנף כדי שישחקו... באמצע. 

ולמרות זאת אני מוכן לשים אלפיה שבמשחק נגד הפועל חיפה הוא עולה עם גלזר, פרץ קניקובסקי. 

27 דקות לפני, אקיטה said:

הטיקט של המאמן הזה אמור להיות משחק לחץ והתקפות מעבר מסודרות.

גם את זה אין.

כמה פעמים רצנו להתקפות מעבר מסוכנות ורואים שלשחקנים אין מושג איזה תנועה לעשות וכך יוצא שהם מאחרים/דורכים אחד על השני.

כל מצב שאנחנו מגיעים הוא על טהרת איכות השחקנים, והוא עוד מוציא את הזה* שסידר לו מצבים טוב שלא עם ביצה שמאל בשביל להכניס את גלזר.

*פארפה היום בנה התקפות עם הראש, דאבל פסים באוויר ועל הקרקע וכמה רגעים אחרי מהאגף השני פאלש על הסלואו מושן שגורם ל3 שחקני יריב לרדוף אחרי אוויר תוך כדי שהוא שם את גבי לבד למסירה קלילה ליובא. וזה בלי הדריבלים שמביאים אותנו עד הרחבה. והוא עושה את זה כל משחק כבר תקופה.

מדהים שהוא לא קונצנזוס עדיין בהרכב ומספר הרבה על העונה הזו, כמו עם משחקי הקקי עם אוסקר. רק שאיביץ' היה מאמן אדיר שטעה נקודתית.

בול בול בול.

זאת מכבי שמקדשת ציניות, פיזיות, תגובתיות, אולי זה עוד שאריות מפטריק ששלט שנים בנוער. מכבי לא מקדשת יצירתיות, אחד על אחד, אינדבדואליות, מבריקות. היא רואה בזה משהו חריג, לוקסוס. 

אמרתי שהוא ליצן כבר מזמן, גם שהוא יותר גרוע מוידיגל.

לפטר אותו עכשיו לפני משחקי הגביע שלא יהרוס לנו גם אותו.

גם את יצחקי כמובן, אחרת נהיה עדיין בבעיה

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אמרתי שהוא ליצן כבר מזמן, גם שהוא יותר גרוע מוידיגל.

לפטר אותו עכשיו לפני משחקי הגביע שלא יהרוס לנו גם אותו.

גם את יצחקי כמובן, אחרת נהיה עדיין בבעיה

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לנו יהיה לזכות בגביע העונה. 

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לנו יהיה לזכות בגביע העונה. 

בעיקרון זה באמת יכול להיות דבר גרוע.

מקבלי ההחלטות עוד יחשבו שבגלל זה הוא מאמן טוב.

אבל אני לא רואה אותנו זוכים בגביע אם הוא על הקווים.

55% הצלחה בליגה, לא חושב שיש מקביל אליו כמאמן במכבי ב10 שנים האחרונות.

מיץ' בחיאת אתה חייב להגיע ולעשות סדר, הבובות ששמת מחרבות את כל השנים היפות שלך. 

6 דקות לפני, הישראלי היפה said:

בעיקרון זה באמת יכול להיות דבר גרוע.

מקבלי ההחלטות עוד יחשבו שבגלל זה הוא מאמן טוב.

אבל אני לא רואה אותנו זוכים בגביע אם הוא על הקווים.

לקחנו גביעים עם ניר לוין. לא מוח כדורגל בולט, כנראה יותר ממטרת הקרטון שעומדת על הקווים כרגע אבל זה בא להמחיש שהיו דברים מעולם.

במועדון כדורגל סביר שפועל על מנת להצליח ולהשתפר הוא כבר היה מפוטר.