Jump to content

אייטור קראנקה

Recommended Posts

6 דקות לפני, Keano said:

צריך פה קיץ ברמת ג'ורדי ואוסקר או מנספורד ואיביץ' בקדנציה הראשונה. דם חדש. דיברתי על זה בקיץ שככה לא בונים קבוצה עם הרבה כוכבים בחלון אחד, על זה הוסיפו את המאמן הליצן הזה. 

וואו, הוא פשוט דחליל. 

המשחק הזה היה בדיוק אבל בדיוק כמו שדמיינתי אותו ברגע שראיתי את הפוש על ההרכב ב 19:15. להמשיך עם אותו הרכב שהיה גרוע בדרבי וכמעט אותו הרכב שלא שיחק כדורגל מול 10 שחקנים של סכנין במשחק בית זאת הזיה לא ברורה. להמשיך עם אותם 11 אחרי מחצית מזעזעת (וצפויה) זה חוסר מושג. מצטער אבל היום קראנקה איבד את זה אצלי. 

יאללה הביתה וקח איתך את יצחקי

8 דקות לפני, המכבייה said:

וואו, הוא פשוט דחליל. 

בסוף שנה שעברה רשמתי שצריך כישרון מיוחד לזיין את הברירה הטבעית (שומן שסיים חוזה סטייל חוזז וכשרון מושאלים) והסגל שהיה אמור להיבנות, מסתבר שהכשרון המיוחד הזה לצערי קיים.

היום אנחנו באותו מצב לדעתי, אבל מודעים אפילו יותר לסרטן. התקווה שבקנדה מבינים את זה, זה פתיר.

עריכה: משום מה חשבתי שהתגובה על יצחקי סעמק.

13 דקות לפני, המכבייה said:

כנראה. אבל לא צריך להוריד את התינוק עם המים כי הכסף גורם לנו להתחרות. והכסף הכרחי. 

לא יודע מה להגיד.

אין כאן ניהול תקין והאוהדים על תקן ארנק/רע הכרחי מבחינת מוקדי ההשפעה.

17 דקות לפני, אלק נילאש said:

וואלה? משהו ספציפי או התנהלות כללית?

האיש שאצלו חונה הכל מבחינת ההתנהלות וקבלת ההחלטות. הקונסליירי של מיטש שמסםיק קצת לחפש בגוגל מה אנשי הכדורגל ביוון אומרים עליו.

18 דקות לפני, קמחי said:

האיש שאצלו חונה הכל מבחינת ההתנהלות וקבלת ההחלטות. הקונסליירי של מיטש שמסםיק קצת לחפש בגוגל מה אנשי הכדורגל ביוון אומרים עליו.

קטע. והוא איש האמון של מיץ'. אם פעם היה נראה לי שאני מבין את ציפור הנפש של מיץ', היום זו נהייתה כבר ממש תעלומה מבחינתי. הוא כאילו 1000% פה ו-0% פה בעת ובעונה אחת. הזיה.

אני כבר אמרתי עליו שאין לו מושג ברגע שאמר לפני חודש במסיבת עיתונאים שהוא מרוצה מהסגל כששאלו אותו על חיזוק.

איך כל הדבילים נדבקים אלינו??

2 דקות לפני, הישראלי היפה said:

אני כבר אמרתי עליו שאין לו מושג ברגע שאמר לפני חודש במסיבת עיתונאים שהוא מרוצה מהסגל כששאלו אותו על חיזוק.

איך כל הדבילים נדבקים אלינו??

כשהוא חתם ראינו שהסטטיסטיקת אימון שלו איומה. סיפרנו לעצמנו סיפורים שאולי הוא יהיה כמו סוזה שגם הגיע לפה עם נתונים לא להיט.

לא היה בן אדם שראה את ההרכב נגד סכנין ולא ידע איך ייראה המשחק.

אדרבא המשחק הערב.

עם זאת, יש לנו כל כך הרבה בעיות שלהפיל הכל עליו תהיה טעות.

אם לא הייתי מתבאס ממצב המועדון הייתי שמח לאידם של בכייני שלושת הבלמים של איביץ.

לפני8 שעות , itanar said:

דן ביטון גם לא שיחק אצל איביץ'.

אבל כמובן שהוא לא מוצלח עד כה, רצה לשנות משהו שעבד לא רע עם ה3 בלמים ויצר נזק.

אצל איביץ' עוד היה את גלוך בשביל להגיד טוב, נו אין לו מקום.
אבל עכשיו אין שום תירוץ.
פשוט עלוב.

איביץ' מאמן גאון

אני אמרתי ואני אגיד את זה שוב

כולנו בכינו שעזב כי הבנו שהוא מוציא מים מהסלע

מאמן שמשחק 4-3-3 והסגל לא נבנה בשביל שישחק ככה ובכל זאת נאלץ לשחק בשיטה שהוא שונא והצליח להוציא ממנה כמעט את המקסימום, כן היינו גרועים איתו במשחקים מסוימים

אבל זה לא הוא אשם, הסגל לא נבנה מהתחלה טוב בשבילו.

קרנקה מאמן לקבוצות קטנות, משחק עם אמצע רך ועל מתפרצות מהירות, כמה פעמים צריך להבין שכדורי גובה להתקפה לא עובדים והבלמים של נתניה ראשונים לכל כדור ואנחנו ממשיכים וממשיכים ככה? בלי אמצע דומיננטי אין לנו מה לחפש, מי משחק 4-4-2 ? זה שיטות לשנות ה90

תמשיכו לזרוק פה מערכים כאילו זאת באמת הסיבה ואנחנו נופלים על הצבה כזאת או אחרת, שלוש שנים מועדון לא נכשל בגלל בחירת מערכים שגויה.

לפני10 שעות , אקיטה said:

בסוף שנה שעברה רשמתי שצריך כישרון מיוחד לזיין את הברירה הטבעית (שומן שסיים חוזה סטייל חוזז וכשרון מושאלים) והסגל שהיה אמור להיבנות, מסתבר שהכשרון המיוחד הזה לצערי קיים.

היום אנחנו באותו מצב לדעתי, אבל מודעים אפילו יותר לסרטן. התקווה שבקנדה מבינים את זה, זה פתיר.

עריכה: משום מה חשבתי שהתגובה על יצחקי סעמק.

תקף גם לו. הוא לא ידע את מי הוא מחתים? מאמן שמשחק  בנחיתות מספרית מבחירה בקישור ללא שום סיבה? 

מסכים לגמרי עם כל מי שחושב שהמאמן הזה לא מתאים ולא מספיק טוב אבל אני באמת חושב שלא ישתנה פה כלום אם יהיה מאמן אחר כל עוד אדון יצחקי פה. 

גם מחאות כאלה ואחרות בקריית שלום או בכל מקום אחר לא באמת יעזרו אף אחד במקום יצחקי לא היה עוזב תפקיד כזה מיוזמתו, נקווה שמיץ' יתעורר וישחרר גם את המאמן וגם את יצחקי. 

המאמן זה הסימפטום , הבעיה היא כללית והאנשים שמנהלים את מכבי.

דרוש חריש עמוק וקודם כל במקבלי ההחלטות בארץ.

זה הרבה יותר חשוב לשים את הכסף על מקבלי החלטות סטייל מנספורד מאשר על עוד זר ב 2 מיליון יורו, ההשקעה ארוכת טווח וקריטית ביותר.

מה הוא ראה אתמול שאנחנו לא ראינו שהוא לא עשה שינוי כבר דקה 30?

נמאס כבר מההכתבה של המועדון גם לאיביץ וגם לו שיובאנוביץ חייב לשחק,עם כל הכבוד אפשר לנסות לשחק 4-3-3 קלאסי

ולא יקרה כלום אם יובאנוביץ ישב בספסל ככה,אתמול האמצע שלנו לא היה קיים

למה לא לעלות עם גלזר פרץ וגולסה או קניקובסקי במקום גלזר או גולסה(ואז פרץ משחק 6) באמצע ובהתקפה לשחק עם זהבי כחלוץ ועם כנפיים של הרומני וגאייגון 

2 דקות לפני, Double said:

הנה השיט מתחיל. מנסים להיפטר מקראנקה בשביל לקנות שקט ליצחקי, לא נקנה את זה הפעם יא שרמוטות

36033-C70-715-E-4981-9-D25-868-EA1136-D3

שילך יחד עם יצחקי

בלי זה לא שווה

העצות של ג'ורדי מברצלונה ואחרים היו לא טובות, פה הבעיה, אין ספק.

לא שלא חושבים מעבר לחצי שנה קדימה או המחסור באידאולוגיה מקצועית כלשהי.

הא וכמובן יצחקי הנחמד, מעכשיו הוא יהיה רע מרושע והכל יהיה בסדר.