Jump to content

שאר הליגה מחזור 16

Recommended Posts

1 דקה לפני, Almogl said:

וואלה מבאס זה לא נראה טוב.

חייבים כבר להבין מה קורה איתנו בהמשך העונה 

לצערי אם לא הבנת עד עכשיו כנראה כבר לא תבין

אין מה לעשות 

שחר החזיר את העוצמות והווינריות לקטר הירוק, מה שהיה חסר לנו 8 שנים ויותר  וראה את יריבתו השנואה מחזירה את זה לאיזור שלה

הוא הביא מאמן שיש לו תחת גדול יותר בהרבה ממה שיש לגרנט, נטו תחת..הביא כמה שחקנים קילרים כמו אצילי ודוד, שרי הוטרן והבלתי נגמר וכ'ו

שזה לא הולך גם השופטים עוזרים לו

זה עושה קבוצה לקבוצה מכוערת אבל מועמדת בכירה לתואר, בניגוד אלינו שיש לנו סגל תיאורטית הרבה יותר רחב, מוכשר עם מאמן אדיר, אבל חסר לנו גרוש ללירה לא פעם כי חסר לנו בהתקפה נטו חדות

שיש לנו את כהן בכושר רע ואין מחליף לזהבי ויובא(את חוזז אני לא סופר) קשה מאוד לקחת ככה תואר ולכן שחקן התקפה היה צריך לנחות כאן כבר אתמול וזה מה שאיביץ' היה רוצה אם היה נשאר

לדעתי יותר חשוב ממגן, שחקן התקפה אחד או אפילו שניים לאגפים היו נותנים לנו סיכוי גדול יותר לחזור

עכשיו נתקענו עם החלפת מאמן בזמן הכי לא מתאים, עכשיו אנחנו די מושכים את הזמן, יגיע מאמן, עד שיגיע, עד שיבדוק, ירצה לעשות פרישמיש, לנסות לתת הזדמניות שניות לשחקנים מעבר לשיא כמו ג'ראלדש או לשחקנים שיש לנו בתפקיד שלהם 3 שחקנים טובים כמו ביטון, סתם נאבד זמן מיותר.

מאמן והצגת שחקן(עם כושר גופני) זה מאסט עוד השבוע אם רוצים להציל את העונה הזאת כמה שיותר מהר.

7 דקות לפני, Elirandani said:

הסיכוי לא לטובתנו ונפגע בעיקר בגלל העזיבה של איביץ

אולי ניצחון נגדם בעוד 3 שבועות יהפוך את הדברים. 

מכתוב על העונה הזו חיפה 

גם באליפות השלישית של בכר בב״ש הם שיחקו מזעזע וניצחו רק במצבים נייחים, אני זוכר את זה טוב

מצחיק שאתם מסתכלים על המצב שלנו וההחלטה ההגיונית מבחינת רובכם היא שהוא ישתפר, כשהרבה יותר סביר שעוד לא סיימנו ליפול.

בכלל, מגמת הירידה אצלנו כל כך בולטת שעד שלא נבין את זה ונעשה שינוי גדול (או שיקרה משהו לא צפוי ליריבות שלנו) לא נראה שינוי לטובה. מקווה שזה יקרה בסוף השנה הזו, אבל לאור ההסטוריה האחרונה אני בספק.

Just now, YallaMaccabi said:

מכתוב על העונה הזו חיפה 

גם באליפות השלישית של בכר בב״ש הם שיחקו מזעזע וניצחו רק במצבים נייחים, אני זוכר את זה טוב

גנבו את חנן ממן לפלייאוף שכבש להם את כל הגולים במתפרצות, ומיד אחרי זה זרקו אותו לבית''ר.

מוזר בעיניי שיש כאלו שחושבים שיש עוד סיכוי העונה, גם עד לפני שבועיים

בפועל הפער בטבלה רק ילך ויגדל עוד לדעתי.

אין מה לעשות, עוד עונה כישלון שלנו.

תסריט זהה של שלושת העונות האחרונות.

אף אחד לא מדבר פה על הניסיון של בכר, אני בטוח שהוא למד משהו מהפעם הקודמת שהוא הביא קבוצה לעונה שלישית של אליפות, כי כרגע חיפה הזו (להזכיר גם שהייתה בליגת האלופות) נראית יותר טוב מבאר שבע של אז ונראה שרק תגדיל את הפער עד הפלייאוף.

אולי גם יש לו תוכניות מגירה איך הפעם ממשיכים עם זה הלאה. יש לקופים גם סגל שיכול עוד לתת כמה שנים טובות ולא נראה שאף אחד שם הולך לעזוב (אולי חוץ מנטע שהתחנן לדון).

2 דקות לפני, thunderbolt said:

יש סיכוי אם פשוט יתנו לשחקנים הטובים לשחק, יש מספיק כישרון בקבוצה כדי שזה יזרום על אוטומט גם בלי מאמן.

סיכוי של כמה אחוז? ומה לדעתך הסיכוי של לסיים מקום 3 באותו תרחיש?

בכר וברדה מתראיינים ומדברים בפתיחות על פציעות, שחקנים מתנדנדים וכוונות לרכש והכל טוב.

בלי לערבב את האוהדים, בלי דרמה ובלי לשחק אותה סוכנות ביון כשיום לפני יש הדלפות של ההרכב. אפשר גם להרגע עם האובר חשיבות עצמית הזאת. עם ג'ורדי עוד הייתה לזה משמעות ורציונאל. היום זה סתם מביך ובעיקר מזלזל.

8 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

מצחיק שאתם מסתכלים על המצב שלנו וההחלטה ההגיונית מבחינת רובכם היא שהוא ישתפר, כשהרבה יותר סביר שעוד לא סיימנו ליפול.

בכלל, מגמת הירידה אצלנו כל כך בולטת שעד שלא נבין את זה ונעשה שינוי גדול (או שיקרה משהו לא צפוי ליריבות שלנו) לא נראה שינוי לטובה. מקווה שזה יקרה בסוף השנה הזו, אבל לאור ההסטוריה האחרונה אני בספק.

אנחנו במגמת השתפרות מובהקת. שהתיקו לא יעוור מציאות ברורה. האם זה יכול להיעצר עכשיו כי מחליפים מאמן? בוודאי. 

3 דקות לפני, הישראלי היפה said:

עד המשחק נגדם הפער יהיה יותר מ6.

אנחנו לא מוציאים 6 נקודות מול אשדוד וביתר

התסריט הריאלי שהפער יגדל. יש לנו מוקש בטדי, להם יש טיול מול נס ציונה וקטמון.

25 דקות לפני, Daniel17 said:

9מ9 טדי חיפה בש ואנחנו במפה

לא יודע בכמה אני מתמחר את הדבר הזה מבחינת סיכוי.

בערך כמו הסיכוי שמישהו בפורום פה יזכה בלוטו השבוע ב50 מיליון ויתחשק לו לזרוק את כל הכסף על קנייה של מכבי

33 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

בחיים לא ראיתי ריכוז כזה של אנשים שחייבים למחוק להם את החיוך הדוחה מהפרצוף, אבל הם צוחקים עלינו כל הדרך לשושלת.

לצערי ראיתי יותר מדי דברים כאלה בחיים, גם לא בכדורגל

בדרך כלל זה העולם שלנו, מי שזבל מככב ומי שטוב דורכים עליו

3 דקות לפני, המכבייה said:

אנחנו במגמת השתפרות מובהקת. שהתיקו לא יעוור מציאות ברורה. האם זה יכול להיעצר עכשיו כי מחליפים מאמן? בוודאי. 

הכל תלוי בתקופה שאתה מסתכל עליה. הגרף שלנו הוא פונקציית מדרגות יורדת, לכן כל כך קשה לאנשים לזהות ולהשלים עם זה.

ככל שאני עושה יותר זום אאוט, אני רואה ירידה. כל עליה הייתה נקודתית ולא נבעה מאסטרטגיה נכונה ולכן גם לא החזיקה לאורן זמן, אלא רק הובילה לנפילה גדולה יותר כשהשיא יציאה מהטופ 2 בעונה האחרונה.

לפי איך שזה נראה (בין היתר ניהול הסגל והמאמנים, היכולת והגיל של ערן, העזיבה של אוסקר בסוף העונה וההתעקשות לניהול בשלט רחוק) אנחנו לא בדיוק בדרך לעליה.

כואב להגיד את זה, אבל נראה לי שאף פעם לא באתי למשחק בית מול המתחרה מולנו בתחושה שהולכים לפתוח לנו את התחת

אפילו בתקופות לפני ג'ורדי בדרבים שהיה תקופות מגעילות, האמנתי בליבי שננצח, ואפילו בתקופות שב"ש היו יותר טובות, גם אז האמנתי שאנחנו יכולים לתת פייט, גם אם אחר כך הפסדנו

כנ"ל נגד חיפה ב2 עונות האחרונות, ידעתי שאנחנו יכולים לנצח אותם ועובדה שבחלק מהמקרים גם ניצחנו בצורה משכנעת

אבל בעוד פחות מחודש, שניפגש, ועוד בבלומפילד, אני אפילו לא בטוח שארצה לראות את המשחק כי זה יהיה מופע אימים

פאקינג דין דוד הולך לככב שוב מולנו

מהימים האלה בחיים שאתה מתבאס שהתאהבת קשות בקבוצת כדורגל

18 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

הכל תלוי בתקופה שאתה מסתכל עליה. הגרף שלנו הוא פונקציית מדרגות יורדת, לכן כל כך קשה לאנשים לזהות ולהשלים עם זה.

ככל שאני עושה יותר זום אאוט, אני רואה ירידה. כל עליה הייתה נקודתית ולא נבעה מאסטרטגיה נכונה ולכן גם לא החזיקה לאורן זמן, אלא רק הובילה לנפילה גדולה יותר כשהשיא יציאה מהטופ 2 בעונה האחרונה.

לפי איך שזה נראה (בין היתר ניהול הסגל והמאמנים, היכולת והגיל של ערן, העזיבה של אוסקר בסוף העונה וההתעקשות לניהול בשלט רחוק) אנחנו לא בדיוק בדרך לעליה.

ברמת המשחק העונה? אני מרגיש שאנחנו נמצאים כבר בפעולות אוטומטיות של קבוצה מאד מאומנת ומיומנת. 

בקשר לעתיד? הובאו שחקנים טובים שיתרמו לתארים , אולי לא כמו קיץ 11 שעל השלד שלו לקחת 3 ברצף, אבל זה גם תלוי 

בעניין הניהולי במכבי, שאני מאמין שישתנה עוד לפני תום העונה הזאת. 

28 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

סיכוי של כמה אחוז? ומה לדעתך הסיכוי של לסיים מקום 3 באותו תרחיש?

סיכוי של 100% לעשות ריצה יפה לסיים 3-4 נקודות מהמקום הראשון, אליפות כנראה שלא נקח בכל מקרה.