Jump to content

נושא מלפפונים חורף 22/23 ע"ש מאמן זר

The yellow Toms

Recommended Posts

1 hour ago, Wade said:

חחחחחח אנשים פה חושבים כבר מה נעשה עם ה7 מיליון כאילו אין לנו ניסיון ממכירת זהבי שלא עושים בערך כלום עם זה. לא יקרה כלום, ולא יגיע רכש עד סוף החלון. נקבל משפט גנרי של ״אנחנו אמורים להיות טובים עם מה שיש כרגע, הסגל הזה מספיק חזק כדי להתמודד מול חיפה״ וכולם יגידו ששנה הבאה זה המבחן האמיתי שלנו בלה בלה בלה. הבעיה שלנו גדולה בהרבה מאוסקר גלוך שעוזב כרגע. היא שורשית ועמוקה וכרגע די סטטית. 

כמה שטויות.

בעונה שזהבי עזב מכבי הוציאה בערך שבעה מיליון יורו על העברות והביאה חוזים כמו בניון, סקאריונה וגולסה.

מתי הפורום הזה הפך למקום כל כך רדוד וחסר תכלית?

Just now, Double said:

כן יש לו מספרים נחמדים, שווה להביא אבל רק לא לאכול עקיצה מג׳קי.

זה לא רק המספרים, מי שראה אותו משחקים שלמים באשדוד (היו לי זמנים שהיה לי זמן פנוי..), אתה רואה שרוב המהלכים שלו מאוד איכותיים, בהרבה מקרים, במיוחד בעונה הנוכחית, פשוט אין לו עם מי לשחק שם. המון מצבים שהוא נותן מסירת מפתח, משתחרר באמצע מכמה שחקנים, מוביל התקפה מתפרצת רמת הדור פרץ והאחרים שם מחרבנים את זה

1 דקה לפני, snufkin said:

זה לא רק המספרים, מי שראה אותו משחקים שלמים באשדוד (היו לי זמנים שהיה לי זמן פנוי..), אתה רואה שרוב המהלכים שלו מאוד איכותיים, בהרבה מקרים, במיוחד בעונה הנוכחית, פשוט אין לו עם מי לשחק שם. המון מצבים שהוא נותן מסירת מפתח, משתחרר באמצע מכמה שחקנים, מוביל התקפה מתפרצת רמת הדור פרץ והאחרים שם מחרבנים את זה

איך היה דן ביטון באשדוד?

כנעאן שחקן טוב, אבל זה בטח לא השחקן הראשון שצריך להביא לפה.

אתם באמת רוצים עוד שחקן על המשבצת הכי עמוסה פה?

פארפה, גבי ואפילו דן ביטון - זה יותר איכותי מכל שאר קבוצות הליגה במשבצת הזאת. 

לעומת זאת הכנפיים שלנו יותר חלשות מהכנפיים של רוב קבוצות הליגה. אם כבר לשרוף כסף - אז על 2 ווינגרים, על מגן ימני ואם אפשר אז גם על חלוץ איכותי נוסף (ולא, זה לא שבירו).

(לגבי החלוץ אני גמיש - מסתפק בווינגר מפחיד שיכול גם לשחק חלוץ במידת הצורך).

5 דקות לפני, elad5050 said:

לעומת זאת הכנפיים שלנו יותר חלשות מהכנפיים של רוב קבוצות הליגה. אם כבר לשרוף כסף - אז על 2 ווינגרים, על מגן ימני ואם אפשר אז גם על חלוץ איכותי נוסף (ולא, זה לא שבירו).

(לגבי החלוץ אני גמיש - מסתפק בווינגר מפחיד שיכול גם לשחק חלוץ במידת הצורך).

עם חלוץ בקליבר של יובא איך אתה פותר את הפלונטר של 3 בלמים ועובר ל4-3-3? להביא את שבירו יכול להיות אחלה יעשה רוטציות עם זהבי(כל זה בהנחה שיובא ימכר בקיץ).

לפני5 שעות , Double said:

עם ה-7 מיליון יורו צריך לפרק את קבוצת הכוכבים של חיפה. כמו שכתבתי בנושא השני, להביא את בכר-חזיזה-עלי. אנחנו צריכים להחזיר את ה"רוע" למועדון לדרוס את היריבים. בשנים האחרונות אנחנו לפלפים כל פעם בורח לנו מישהו.

לפרק את קבוצת הכוכבים שלהם זה שטות. 

קודם כל - הם מנצלים את המקסימום של המקסימום של המקסימום של הפוטנציאל בזכות המאמן שלהם שאין סיכוי שיגיע אליך.

כבודדים הם בינוניים פלוס, חוץ מהפדופיל ומוחמד. חזיזה הוא פח אשפה שלא הייתי נותן לו לדרוך במכבי.

מה שכן הייתי עושה מכל מה שכתבת - זה להתחיל לתקוף שחקנים שלהם שעומדים לסיים חוזה ולא חידשו. מנחית להם הצעה על השולחן, ודואג שכל התקשורת תדע מזה.

גם אם לא ייצא מזה משהו - זה יתחיל לערער שם את כל השקט והרוגע שכתבי החצר שלהם דואגים שיהיה.

Just now, Double said:

עם חלוץ בקליבר של יובא איך אתה פותר את הפלונטר של 3 בלמים ועובר ל4-3-3? להביא את שבירו יכול להיות אחלה יעשה רוטציות עם זהבי(כל זה בהנחה שיובא ימכר בקיץ).

מכל מה שכתבתי נתפסת על זה? 

הרי כתבתי שני ווינגרים כתנאי סף בתחילת ההודעה. זה מה שיפתור לך את בעיית שלושת הבלמים.

Just now, elad5050 said:

מכל מה שכתבתי נתפסת על זה? 

הרי כתבתי שני ווינגרים כתנאי סף בתחילת ההודעה. זה מה שיפתור לך את בעיית שלושת הבלמים.

זה לא יפתור, מערך 2 ווינגרים עובד עם חלוץ אחד אחרת אין לך אמצע, לך תוציא את זהבי או יובא מההרכב.

היחיד שיכול אולי להחליף את גלוך זה פארפה וגם זה יעלה לנו בחוסר יציבות וטעויות.

לא קניקובסקי ולא דן ביטון יכולים לשחק בתפקיד הזה במכבי. כל אחד מסיבותיו.

תפסיקו להגיד שיש לנו שפע של שחקני 10.

אם יש אפשרות להביא את כנאען בעסקה סבירה אין מה לחשוב בכלל. אסור שיגיע לחיפה.

Just now, PLASTOMAN said:

היחיד שיכול אולי להחליף את גלוך זה פארפה וגם זה יעלה לנו בחוסר יציבות וטעויות.

לא קניקובסקי ולא דן ביטון יכולים לשחק בתקפיד הזה במכבי. כל אחד מסיבותיו.

תפסיקו להגיד שיש לנו שפע של שחקני 10.

אם יש אפשרות להביא את כנאען בעסקה סבירה אין מה לחשוב בכלל. אסור שיגיע לחיפה.

אם מה שמדווחים על תג מחיר של 4 מליון וואלה לא שווה 

אפשר 1.5-2 מליון ודן ביטון שגם נראלי גדל באשדוד

יהיה לגקי מחליף לכנעאן

32 דקות לפני, Nadav El said:

כמה שטויות.

בעונה שזהבי עזב מכבי הוציאה בערך שבעה מיליון יורו על העברות והביאה חוזים כמו בניון, סקאריונה וגולסה.

מתי הפורום הזה הפך למקום כל כך רדוד וחסר תכלית?

אגיד את מה שאמרתי לגבי יצחקי- אם אתה צריך לחטט היטב בראש שלך לגבי הדרך בה הוציאו את 7 המיליון על זהבי, והטוב ביותר שאתה מביא כשם ראשון זה הבאת שחקן ששיאו אחריו כמו יוסי בניון, בן 36, שעומד לפרוש.. זה אומר הכל. ב2016 לכסף בכדורגל היה ערך גדול בהרבה מ7 מיליון בכדורגל של היום. 

לגבי הפורום, כשמו כן הוא, בעל ריבוי של דעות. אם הוא מרגיש לך רדוד וחסר תכלית הייתי שוקל לעזוב. 

19 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אם מה שמדווחים על תג מחיר של 4 מליון וואלה לא שווה 

אפשר 1.5-2 מליון ודן ביטון שגם נראלי גדל באשדוד

יהיה לגקי מחליף לכנעאן

דן ביטון גמל,לא אשדודי.

כנעאן מבוגר מאוסקר ב5 שנים, עם מספרים עלובים, ופציעות שלא נגמרות.

לבזבז עליו את הכסף שנרוויח מאוסקר זה פשע. כמו לקנות את ניב זריהן אחרי מכירת זהבי.

Just now, thunderbolt said:

לבזבז עליו את הכסף שנרוויח מאוסקר זה פשע. כמו לקנות את ניב זריהן אחרי מכירת זהבי.

הייתי נותן עליו את חוזז, ביטון ועוד כמה גרושים..

לפני1 שעה , Double said:

אגב הסוכנת של מוחמד חיפאית פעילה בטוויטר(יופ משהו). אולי גם היא תוקעת לו מקלות בגלגלים ולא מנסה להוציא אותו.

סוכנים מקבלים עמלות מכל העברה. לרוב הם אלו שחופרים לשחקנים שניה אחרי העברה כבר לעבור למקום חדש כדי לעשות אקזיט נוסף.

8 דקות לפני, thunderbolt said:

בגילאים צעירים מספרים זה לא הכל. הפדופיל עד גיל 23 הבקיע בליגה 29 שערים ב-140 הופעות(כמו הממוצע של כנעאן עכשיו)

1 hour ago, robertod said:

סוכנים מקבלים עמלות מכל העברה. לרוב הם אלו שחופרים לשחקנים שניה אחרי העברה כבר לעבור למקום חדש כדי לעשות אקזיט נוסף.

זו אותה סיטואציה כמו שחר גרינברג שאהדתו מאפילה על שיקול הדעת העסקי שלו.

אם פארפה, שצעיר יותר מכנען, כבר שייך לנו, מוכשר יותר ממנו, והראה קבלות מרשימות ממנו (להעלות קבוצת לאומית לחצי גמר הגביע כשהוא תופר קבוצות ליגת על בדרך מישהו זוכר??), לא מקבל את ההזדמנות אחרי אוסקר ומביאים על הראש שלו את כנען, אפשר לסגור את האקדמיה לכדורגל וחבל על הכסף שמושקע שם.

יש לבנות סגל לא מאוזן לעונה מסוימת, ויש לחרב לנו את העתיד, יצחקי תיזהר.

והאוהד וחצי של אשדוד שטוענים אחרת לא באמת מעניינים מישהו.

Just now, המכבייה said:

רק אציין- ללא ה8 מיליון של זהבי, מצבנו בפייר פליי היה קשה יותר והסנקציות היו מחמירות בהרבה.

לא בטוח, המכירה של זהבי גרמה למכבי להשקיע ב 2016/17 סכומים אדירים בקנה מידה של מכבי (וידאר ב 3.5 מיליון + שכר, 1.2 מיליון יורו ברוטו שכר לסקראיונה, פארסת הברזילאים מרסלו את ראמון וכו׳)