Jump to content

מונדיאל 2022 - נושא רשמי

שמש צהובה

Recommended Posts

לפני2 שעות , ravid said:

כנראה שאתה לא זוכר טוב כי ב 20 השנים האחרונות האנגלים תמיד העמידו הרכב עם לא מעט כוכבים כגון ג'ון טרי, למפארד, סטיבי ג'י, ריו פרדיננד, אשלי וג'ו קול, גארי נוויל, בקהאם, רוני, מייקל אואן, סול קמפבל, קראגר, לנון, וולקוט ואחרים, והנבחרות האלו נעו בין הדחה ברבע הגמר להדחה במוקדמות והפסידו באופן קבוע כל פעם שעמדה מולם קבוצת כדורגל. 

לראיה- פלייאוף העליה ליורו 2008- הפסד 2-3 לקרואטיה בוומבלי. מונדיאל 2010 הדחה בשמינית עם רביעיה מגרמניה. ואז הגיע סאות'גייט וביורו 2020- ניצחונות על אותן 2 נבחרות.

לדעתי היו נבחרות טובות מהן, במונדיאל הזה היה להם את הסיכוי הכי טוב לתואר. גם יש להם הרבה יותר שחקנים טכנים ממה שהיו בעבר פלוס שילוב של ותיקים טובים. רק פיקפורד זאת עמדה בסיכון. 

מדהים. קיבל את הכדור במקום קשה בחצי והצליח לעשות מזה גול. 

לא מבין את התגובות הילדותיות פה. איך אפשר לא להינות מדבר כזה? 

מקווה שארגנטינה תקח בעיקר כי אני שונא את הצרפתים בכלל ואת אמבפה בפרט. 

ואוו יש פה כמה יצורים לא מהעולם הזה, מהנדסים תודעה בכח, מזכירים לי את אוהדי חיפה.

תסתמו את הפה ותצפו בגדול מכולם ואל תתחילו לנתח לי פנדלים ברורים ככאלה שלא היו.

מה אתם רוצים שלא ישרקו על פנדלים כי זה נראה לכם מוגזם הכמות? מה אתם הזויים? חוץ מפולין שום פנדל לא היה מוטל בספק.

חוליאן אלברזס צריך לעשות גבריאל חסוס ולברוח מהר מסיטי

הזוי עבורחלוץ כמוהו להיות מחליף לחלוץ על שהולך להיות מולחם להרכב עם דבק ומסמרים ומה לא

אלברזס יכול בקלות להיות חלוץ מוביל בכל קבוצה אחרת

לפני2 שעות , erantheking21 said:

חחחח אבל זה בדיוק העניין, כל מי שזה לא מעניין אותו והוא אובייקטיבי יגיד לך שמסי הכי גדול, שוב, זה מעניין לי תביצה, אבל מסי הכי גדול.

מביא טור דעה שהבן אדם אשכרה אומר בהתחלה סגידה עיוורת למסי, ואז אומר שהוא שונא את מסי כי הוא אוהד ברזיל כמו איזה יצור. 

כל אלה שמשחקים אותה פנאטים של נבחרת/קבוצה X כלשהיא שהיא לא מישראל ואולי היו באיזה משחק שלה במהלך חייהם זה יצורים ברמה גבוהה. 

איזה בלבול ביצים ברמה, כל העולם רוצה שמסי יזכה זה כי רוצים שלשחקן הכי גדול יהיה את התואר הכי גדול וסגירת מעגל, הנדסת תודעה וזה שספורט 5 רוצים טראפיק זה אחלה ומפתיע שגוף תקשורת מנסה להשיג צפיות אבל זה לא שייך.

אקרמן, עוד מטומטם בלי מוח

לפני4 שעות , erantheking21 said:

למה להיות הייטר? 

זה הפועל? חיפה? 

אז תקרא יותר

אוהד ריאל/רונאלדו, שם את הבית שלי, אל תחרטט אותנו עם שנאה שמתורגמת לטורי דיעה

17 דקות לפני, Helly22 said:

אוהד ריאל/רונאלדו, שם את הבית שלי, אל תחרטט אותנו עם שנאה שמתורגמת לטורי דיעה

הוא אוהד מילאן אבל מי שרואה את משחקי הנוער יודע כמה הוא דבע לא קטן

לפני3 שעות , nirnir20 said:

חחחח אבל זה בדיוק העניין, כל מי שזה לא מעניין אותו והוא אובייקטיבי יגיד לך שמסי הכי גדול, שוב, זה מעניין לי תביצה, אבל מסי הכי גדול.

מביא טור דעה שהבן אדם אשכרה אומר בהתחלה סגידה עיוורת למסי, ואז אומר שהוא שונא את מסי כי הוא אוהד ברזיל כמו איזה יצור. 

כל אלה שמשחקים אותה פנאטים של נבחרת/קבוצה X כלשהיא שהיא לא מישראל ואולי היו באיזה משחק שלה במהלך חייהם זה יצורים ברמה גבוהה. 

ההתעסקות היא לא במה שהוא יגיד לך האם הוא אובייקטיבי או לא

מה שחשוב שסוף סוף מישהו מהערוצי התקשורת האלה מודה שבאמת מהנדסים פה תודעה ואני אומר את זה שנים על גבי שנים שערוץ ספורט 5 ושאר ערוצי התקשורת האלה לעולם לא היו אובקיטיבים בכל הנושא הזה..

האשמה העיקרית ביצירת התופעה, וצריך לומר את זה ישירות, הוא מקום העבודה שלי, ערוץ הספורט. אנחנו אשמים כי אנחנו התחלנו עם זה כששידרנו את הליגה הספרדית במשך שנים. עזרנו לתופעה לצמוח, לגדול, להתרחב והיום, לשלוט. רוצים דוגמא למחזור סטנדרטי בליגה הספרדית? ברצלונה שיחקה בערב ומסי כבש שער רגיל, בעיטה פשוטה לרשת, זהו. אבל אז התופעה מרימה ראש: פוש לסלולר: "צפו במסי מנצח את מאיורקה". אחרי דקה פוש נוסף: "השיאים שמסי שבר". אחרי שתי דקות עוד פוש: "גווארדיולה על מסי: הוא הכי גדול בעולם". פוש שלישי אחרי חמש דקות, "מאמן חטאפה על מסי: אי אפשר לעצור אותו". פוש רביעי כמעט בחצות: "מסי באינסטגרם: תודה לאוהדים". פוש חמישי אחרי חצות: "מסי הבטיח שיישאר בברצלונה".

בבוקר יום אחרי המשחק? הפוש הראשון: "השיאים שמסי עוד יכול לשבור בקריירה". ומיד פוש נוסף: "כותרות הבוקר בספרד - מסי חייזר, תודה אלוהים שיש את מסי". ואז אתה נכנס לאתר ומגלה שמ-הידיעה הראשית עד למטה, הכל רק על מסי וברצלונה. זהו, אין כלום עוד בעולם. הנדסת תודעה. וככה, לאורך היום, כל התכניות, חמש באוויר, מגרש פתוח, חדשות הספורט, ערב הכדורסל, המשחק המרכזי, ריאדה אל חאמיסה, יציע העיתונות, התעמלות בוקר עם גלעד ינקלביץ'. רק אחד ואין עוד מלבדו. התופעה.

בבוקר יום אחרי המשחק? הפוש הראשון: "השיאים שמסי עוד יכול לשבור בקריירה". ומיד פוש נוסף: "כותרות הבוקר בספרד - מסי חייזר, תודה אלוהים שיש את מסי". ואז אתה נכנס לאתר ומגלה שמ-הידיעה הראשית עד למטה, הכל רק על מסי וברצלונה. זהו, אין כלום עוד בעולם. הנדסת תודעה. וככה, לאורך היום, כל התכניות, חמש באוויר, מגרש פתוח, חדשות הספורט, ערב הכדורסל, המשחק המרכזי, ריאדה אל חאמיסה, יציע העיתונות, התעמלות בוקר עם גלעד ינקלביץ'. רק אחד ואין עוד מלבדו. התופעה.

זה אחד הציטוטים הנכונים, בן אדם אשכרה מודה שיש הינדוס תודעה כלשהו וזה האמת

אני לא בורח מאחריות אישית. אני חלק מזה. גם אני לגמרי חוטא בזה בלי לשים לב. פעם אחת, לפני כמה שנים, כשמסי עוד היה בברצלונה, התופעה כל כך עצבנה אותי שאפילו עשיתי מחאה קטנה ושקטה בשידורים. בערוץ הקיבוץ של ליגת האלופות העורך ביקש מאיתנו פעם אחר פעם לדבר על מסי. הליין-אפ לפני שידור היה מלא בדבר אחד - מסי. ושוב מסי, ושוב מסי. "דברו עליו, זה הכי מעניין..

לפני7 שעות , erantheking21 said:

ההתעסקות היא לא במה שהוא יגיד לך האם הוא אובייקטיבי או לא

מה שחשוב שסוף סוף מישהו מהערוצי התקשורת האלה מודה שבאמת מהנדסים פה תודעה ואני אומר את זה שנים על גבי שנים שערוץ ספורט 5 ושאר ערוצי התקשורת האלה לעולם לא היו אובקיטיבים בכל הנושא הזה..

האשמה העיקרית ביצירת התופעה, וצריך לומר את זה ישירות, הוא מקום העבודה שלי, ערוץ הספורט. אנחנו אשמים כי אנחנו התחלנו עם זה כששידרנו את הליגה הספרדית במשך שנים. עזרנו לתופעה לצמוח, לגדול, להתרחב והיום, לשלוט. רוצים דוגמא למחזור סטנדרטי בליגה הספרדית? ברצלונה שיחקה בערב ומסי כבש שער רגיל, בעיטה פשוטה לרשת, זהו. אבל אז התופעה מרימה ראש: פוש לסלולר: "צפו במסי מנצח את מאיורקה". אחרי דקה פוש נוסף: "השיאים שמסי שבר". אחרי שתי דקות עוד פוש: "גווארדיולה על מסי: הוא הכי גדול בעולם". פוש שלישי אחרי חמש דקות, "מאמן חטאפה על מסי: אי אפשר לעצור אותו". פוש רביעי כמעט בחצות: "מסי באינסטגרם: תודה לאוהדים". פוש חמישי אחרי חצות: "מסי הבטיח שיישאר בברצלונה".

זה אחד הציטוטים הנכונים, בן אדם אשכרה מודה שיש הינדוס תודעה כלשהו וזה האמת

אני לא בורח מאחריות אישית. אני חלק מזה. גם אני לגמרי חוטא בזה בלי לשים לב. פעם אחת, לפני כמה שנים, כשמסי עוד היה בברצלונה, התופעה כל כך עצבנה אותי שאפילו עשיתי מחאה קטנה ושקטה בשידורים. בערוץ הקיבוץ של ליגת האלופות העורך ביקש מאיתנו פעם אחר פעם לדבר על מסי. הליין-אפ לפני שידור היה מלא בדבר אחד - מסי. ושוב מסי, ושוב מסי. "דברו עליו, זה הכי מעניין..

סלח לי, אבל זה קשקוש ואובר חשיבות עצמית.

למסי יש כ״כ הרבה מעריצים ברחבי העולם בגלל שהוא השחקן הטוב ביותר בעולם כבר כמעט 20 שנה.

אל תחמיא לעצמכם יותר מידי, ערוץ הספורט כותבים על מסי בגלל שהוא מעניין אנשים וזה מביא רייטינג.

ולא להיפך (מסי מעניין בגלל שערוץ הספורט כותבים עליו)

אתה חושב שילד בגאנה או בסוריה שלובש חולצה של מסי הושפע מערוץ הספורט?

לפני8 שעות , erantheking21 said:

כתבה שהיא ההגדרה לגמל אינו רואה את דבשתו.

ממש מצחיק לראות ככל שמסי מוכיח את עצמו יותר במונדיאל ככה אוהדי רונאלדו משלשלים מהפה יותר

ויותר תכף תגידו שהוא הביא לגבריול 100 יורו לפני המשחק כדי שיתן לו לעבור אותו

חלאס יא מביכים למה שאני רואה את רונאלדו מכבב אני מפרגן לו ומתרגש ואתם מוציאים צואה מהפה ומאבדים אחיזה במציאות איף

נב מקווה שלשפיגלר ימצאו 2 קילו קוק במזוודה וישאירו אותו בקאטר ל40 שנה