Jump to content

מונדיאל 2022 - נושא רשמי

שמש צהובה

Recommended Posts

On 12.12.2022 at 12:20, הנדון said:

מדהים שהם לא חושבים שהבעיה היא סאות'גייט, שיביאו את ג'רארד נראה כמו מאמן יותר מוצלח. 

סאות'גייט עשה מהם קבוצת כדורגל. בלעדיו הם באמת היו ממשיכים להיות כלום ושום דבר. איתו לפחות יש להם סיבה להיות גאים.

10 דקות לפני, ravid said:

סאות'גייט עשה מהם קבוצת כדורגל. בלעדיו הם באמת היו ממשיכים להיות כלום ושום דבר. איתו לפחות יש להם סיבה להיות גאים.

לא, הם הגיעו לשלבים האלה למרות סאות'גייט, אני לא זוכר שראיתי באנגליה דור כל כך מוכשר ובשל לזכייה מאז שאני רואה יורו/מונדיאל. עם מאמן נורמלי אולי הם גם היו זוכים ביורו או לא נותנים לקיין לבעוט את הפנדל השני בסיטואציה כזאת (שיעמוד פה אחד שחשב שהוא ישים את זה).

1 hour ago, ביג ליבובסקי said:

למה כולם פה שונאים את מסי? 

לא ברור, כנראה קריג׳יות של אהדה של קבוצה אחרת/שחקן אחר.

לא אוהב אף קבוצה חוץ ממכבי, וזה רחוק מתעניין אותי,  אבל ברור שמסי זה השחקן הכי גדול שרובנו ראינו פה, 20 שנה הבנאדם מנקנק קבוצות ברמות הגבוהות ביותר, פריק אמיתי של כישרון ועבודה קשה לאורך קריירה שלמה ברמה הגבוהה ביותר.

הלוואי שהוא יזכה רק כי נמאס מהדיון המאוס הזה של השחקן הכי גדול.

לפני3 שעות , nirnir20 said:

לא ברור, כנראה קריג׳יות של אהדה של קבוצה אחרת/שחקן אחר.

לא אוהב אף קבוצה חוץ ממכבי, וזה רחוק מתעניין אותי,  אבל ברור שמסי זה השחקן הכי גדול שרובנו ראינו פה, 20 שנה הבנאדם מנקנק קבוצות ברמות הגבוהות ביותר, פריק אמיתי של כישרון ועבודה קשה לאורך קריירה שלמה ברמה הגבוהה ביותר.

הלוואי שהוא יזכה רק כי נמאס מהדיון המאוס הזה של השחקן הכי גדול.

בדיוק. גם לשחקן התקפה הרבה יותר קשה לעשות את זה מול ההגנות של עכשיו לעומת ההגנות של שנות ה-60/70/80, לא בר השוואה בכלל. 

ומנסים לשכנע את עצמם בשטויות של אם הוא לא זוכה במונדיאל אז הוא לא הכי גדול בהסטוריה, כאילו טורניר של 7 משחקים פעם ב-4 שנים שמשחק אחד מעיף אותך יכול להאפיל על 15 שנה רצופות

Just now, yellow_blood said:

בדיוק. גם לשחקן התקפה הרבה יותר קשה לעשות את זה מול ההגנות של עכשיו לעומת ההגנות של שנות ה-60/70/80, 

אני תמיד אומר שאם מישהו שחקן הכי טוב בתקופה שלו, אז זה לא משנה באיזה זמן הוא שיחק כי יש לו משהו מעבר שעושה אותו טופ קלאס, אז אם מישהו היה השחקן הכי טוב בעולם בשנות החמישים עדיין היה לו את המשהו הזה שהופך אותו לשחקן טופ קלאס גם בשנת 2022. 

אני גם לא מבין למה תמיד זה צריך להיות מסי או רונאלדו. 

ולגבי עניין ה״פסטיבל תקשורת״ סביב מסי, הרי זה התקשורת עושה את ה״פסטיבל״, אז למה זה יוצר סלידה כנגדו? איך הוא קשור לזה בכלל? 

זה מזכיר לי שיחה עם הייטר זהבי, שטען שערן מפעיל את התקשורת למענו כדי שיפמפמו את השם שלו. 

19 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא הבנתי מה כאן11 החליפו את כל הצוות שהיו והביאו סתם כתבים גנריים שלא קשורים לספורט מהערוץ שלהם

זה סתם בחדשות. סבבה אחלה כאן והכל אבל באמת לא חשבו שם שהם מגזימים עם כמות האנשים שהטיסו לקטאר? נראה כאילו רק המאבטח נשאר בירושלים.

לפני1 שעה , ביג ליבובסקי said:

אני גם לא מבין למה תמיד זה צריך להיות מסי או רונאלדו. 

ולגבי עניין ה״פסטיבל תקשורת״ סביב מסי, הרי זה התקשורת עושה את ה״פסטיבל״, אז למה זה יוצר סלידה כנגדו? איך הוא קשור לזה בכלל? 

זה מזכיר לי שיחה עם הייטר זהבי, שטען שערן מפעיל את התקשורת למענו כדי שיפמפמו את השם שלו. 

אין קשר

זה גם הוא מעורב וגם הוא שולח את כל הלקקני תחת שלו בכל מקום שהוא משחק

יש לו חיילים

לפני6 שעות , הנדון said:

לא, הם הגיעו לשלבים האלה למרות סאות'גייט, אני לא זוכר שראיתי באנגליה דור כל כך מוכשר ובשל לזכייה מאז שאני רואה יורו/מונדיאל. עם מאמן נורמלי אולי הם גם היו זוכים ביורו או לא נותנים לקיין לבעוט את הפנדל השני בסיטואציה כזאת (שיעמוד פה אחד שחשב שהוא ישים את זה).

כנראה שאתה לא זוכר טוב כי ב 20 השנים האחרונות האנגלים תמיד העמידו הרכב עם לא מעט כוכבים כגון ג'ון טרי, למפארד, סטיבי ג'י, ריו פרדיננד, אשלי וג'ו קול, גארי נוויל, בקהאם, רוני, מייקל אואן, סול קמפבל, קראגר, לנון, וולקוט ואחרים, והנבחרות האלו נעו בין הדחה ברבע הגמר להדחה במוקדמות והפסידו באופן קבוע כל פעם שעמדה מולם קבוצת כדורגל. 

לראיה- פלייאוף העליה ליורו 2008- הפסד 2-3 לקרואטיה בוומבלי. מונדיאל 2010 הדחה בשמינית עם רביעיה מגרמניה. ואז הגיע סאות'גייט וביורו 2020- ניצחונות על אותן 2 נבחרות.