Jump to content

יענקל'ה - אי אפשר להסתיר את זה יותר

Libero

Recommended Posts

סיכום קצר של מה שקורה פה בשנים האחרונות - אוהדי מכבי חיפה פותחים בקמפיין משולב נגד התקשורת ואיגוד השופטים,הוא כולל מחיקת אפליקציית ספורט 5 והצפת הרשתות החברתיות,גיוס שחקנים לטובת קידום התזה,שלטים ביציעים "שופטים בצהוב",הפגנות מחוץ לבתים של בכירים באיגוד השופטים וכו' 

ייאמר לזכותם שהם פגעו בכל המטרות שלהם,הם הפעילו מנופי לחץ בכל המקומות הנכונים ומאז מה שאנחנו רואים זה ליטוף תקשורתי מוגזם,הקלות בבית הדין ושערוריות שיפוט שאני לא זוכר שהיו כאן.
ממש על קצה המזלג - בלקמן עולה לכדור גובה לא נוגע בעופרי ארד ומורחק במשחק שבו מכבי חיפה לא עוברת מולנו את החצי,חזיזה תופס שחקן של נוף הגליל בחולצה ושחקן נוף הגליל מורחק בעצמו,הוואר שוכח לבדוק נבדל בשער נצחון נגד סכנין ,אמש בדרבי החיפאי אם דור מלול הולך עם הגוף קדימה אנחנו רואים פה ראיוס 2 , אדום הכי קל בהיסטוריה והוואר אפילו לא קורא לשופט ,הוואר מתעלם גם מפגיעה של צ'יבוטה באלחמיד ללא כדור,מהצד השני אנחנו מוצאים את עצמנו זקוקים לוולה של אבי ריקן בקרית שמונה שנכנס 1 ל100 או את עידו שחר על הבאזר נגד הפועל ירושלים בחוץ כי השופטים אונסים אותנו בכל הזדמנות בשנים האחרונות.

בגזרת בית הדין, אירועים כמו זריקת אבוקות ליציעי מכבי תל אביב והשלכת אבוקות לדשא בגמר הגביע מסתיימים בקנס כספי בלבד,בעוד מכבי תל אביב סופגת סגירת שערים ל3 משחקים , כמובן שהערעור נדחה,ורק אמש כצפוי בית הדין קיבל את הערעור של מכבי חיפה לפתיחת היציע הצפוני,שירי שואה כדרך קבע ביציעים זוכים להתעלמות מוחלטת.

היתרון שאוהדי מכבי חיפה יצרו עלינו פה הוא מובהק,אבל זה לא נגמר כאן,בואו נדבר על יענקלה מול מיץ'

האחד יושב בסוף העולם,מנותק מכל העסקונה בישראל , השני עד לא מזמן משכיר רכבים להתאחדות,פועל עבור תקרת שכר שחקנים בתקופות שלא הולך לו (ולהיפך כשכן הולך) ומאגד סביבו כבשים כמו אלונה וחוגג כדי לקדם את המהלך,סגל עם זר אחד יותר וד''ש לגלבאן.

ברקוביץ' חושף שכדי לאמן את הנבחרת צריך אישור ממי שעומד בראש הפירמידה הלא הוא יענקל'ה,האיש מנהל פה את ההצגה ובוחש בכל דבר שמקדם את האינטרסים שלו.

אנחנו יכולים להמשיך להתמרמר בגבולות הפורום כמה הכל פה מכור וכמה הקלאס של הנהלת מכבי מנותק ופוגע באינטרסים שלנו,בזמן שאנחנו עושים בדיוק את אותו הדבר,הקיטור שאנחנו מוציאים פה במקסימום מזיז את הביצה.

הנושא הזה נפתח כדי לדון אילו מנופי לחץ אנחנו יכולים להפעיל כדי לשנות את המצב,כי הספורטיביות פה מתה.

זה יותר גדול מזה. הוא משלם כספים בפועל לאתרי הספורט הגדולים ולגורמים בהתאחדות/מנהלת בשביל הטבות עבור המועדון שלו. הכל כאן מכור.

ואתה לא יכול לעשות כלום. אז יאללה למחוק את הנושא להוריד את הראש ולהמשיך הלאה בחיים

שום דבר לא ישתנה פה חבל על הזמן.

כמו רוב הדברים פה, הכל מתחיל ונגמר בפורום.

אפילו לקלל כתב/פרשן אנחנו לא יכולים פעם אחת בשביל להוריד אותם מאיתנו.

אז לשנות את המצב עם שחר? זה בלתי אפשרי. 

פותח הנושא - תשנה ליענק'ל השרמוט בבקשה

52 דקות לפני, Sawyer said:

זה יותר גדול מזה. הוא משלם כספים בפועל לאתרי הספורט הגדולים ולגורמים בהתאחדות/מנהלת בשביל הטבות עבור המועדון שלו. הכל כאן מכור.

ואתה לא יכול לעשות כלום. אז יאללה למחוק את הנושא להוריד את הראש ולהמשיך הלאה בחיים

אז מה מציע? להשאיר את זה ככה ולחכות עד שהוא יגמור?

הנהלת מכבי אוכלת את מה שהיא שבישלה בעצמה.

שנים על גבי שנים של רפיסות.

כל העולם ואשתו רואה את זה, אף אחד לא מתכחש לזה או אפילו מנסה להתכחש למה שהולך או מנסה לעשות מינימום של מראית עין, החל מהשיפוט (כל משחק טעות גדולה אחת לפחות לטובת חיפה, זה הקצין עוד מהשנה שעברה), אכיפה שונה של חוקים וכו וכו.

באופן אישי, זה מה שהכי מתסכל אותי, ההנהלה הרופסת ואי היכולת/רצון לנסות ולשנות משהו בנושא הזה.

מה עוד אפשר לומר ולאחל חוץ מטרגדיות אחת אחרי השניה ושכל אותם מושחתים יאבדו את כל כספם על טיפולים במחלות הכי קשות שניתן לחשוב עליהם?

45 דקות לפני, yellow_blood said:

פותח הנושא - תשנה ליענק'ל השרמוט בבקשה

אז מה מציע? להשאיר את זה ככה ולחכות עד שהוא יגמור?

חד משמעית. 

היחידים שיכולים לעשות משהו: 

פלג ואחים לסמל - רק אם יקבלו מימון אדיר ויחליטו להקדיש לזה את החיים, לצערי הם יותר בעניין של הומניות ועזרה לחלש לפעילות כזאת תגמור אותם אז לא רואה את זה קורה 

מכבי - מודעים למצב ובוחרים שלא לעשות כלום וגם לא יעשו כלום בעתיד. 

לכן צריך פשוט לסתום את הפה ולקבל את כל הזרנוק בתחת בתקווה שתוך כמה שנים הוא ימות וזה יתחיל להתפורר. להזכיר/להציף את הנושא לא יעזור לך אלא רק יכאיב ויעציב. עדיף לשתוק.

44 דקות לפני, Sawyer said:

בתקווה שתוך כמה שנים הוא ימות וזה יתחיל להתפורר

הוא בן 81.

זה בדיוק הגיל של תוחלת החיים הממוצעת בישראל היום.

1 hour ago, Sawyer said:

חד משמעית. 

היחידים שיכולים לעשות משהו: 

פלג ואחים לסמל - רק אם יקבלו מימון אדיר ויחליטו להקדיש לזה את החיים, לצערי הם יותר בעניין של הומניות ועזרה לחלש לפעילות כזאת תגמור אותם אז לא רואה את זה קורה 

מכבי - מודעים למצב ובוחרים שלא לעשות כלום וגם לא יעשו כלום בעתיד. 

לכן צריך פשוט לסתום את הפה ולקבל את כל הזרנוק בתחת בתקווה שתוך כמה שנים הוא ימות וזה יתחיל להתפורר. להזכיר/להציף את הנושא לא יעזור לך אלא רק יכאיב ויעציב. עדיף לשתוק.

יש לו בן ככה שהנבלה ימשיך לרדוף אותנו גם אחרי מותו.

אני רק שאלה. אם משהו מההתאחדות/שופטים היה נוסע לקנדה. 

בקנדה היה נכנס לחנות של גולדהאר. האם זה היה עובר בשקט? על שופט שמקבל משכורת מעיריית תא (כי יש לו על עבודה) הם פתחו קמפיין. 

במשך שנים. שניםםם. שכל מקבלי ההחלטות במגרש למחוץ למגרש נוסעים ברכב שיענקלה מפנק אותם. 

איך למען השם לא קמה צעקה בנושא הזה. 

חייבים לעשות עם זה משהו, זה נראה מביך מהצד.

אני מאתמול מציף את המייל של מכבי וגם בפייסבוק על ההחלטה ההזויה להמתיק את העונש של חיפה.

חייבים להיות עוד דרכים ויש אנשים ביציע עם כוח שיכולים להניע דברים.

יש ארגון מדהים ביציע שגם יכול לפעול ובראש יש את אחים לסמל שיכולים להתחיל בעשייה בנושא.

אי אפשר כבר לשבת מהצד ולהסתכל על הדברים האלו קורים, זה קריטי ברמה שככה מאבדים אליפויות.

חלאס.

ופשכצקי החלאה הזה ששוכח שהתפקיד של התקשורת זה קודם כל שיהיה ספורט הוגן מוציא לי טבלת קנסות מבית הדין בשביל להגחיך את הטענות של מכבי, במקום להבין שהתקשורת צריכה לבקר בחריפות עונשי רדיוס. בערך כמו טבלת הואר שלהם למי הכי נהנה מהואר. לא מבין לחמה לאנשים עוד יש את האפליקציה של הערוץ הזה. לא צורך שום דבר שלהם למעט המשחק המרכזי וליגת האלופות.

1 hour ago, מרגוליס said:

אני רק שאלה. אם משהו מההתאחדות/שופטים היה נוסע לקנדה. 

בקנדה היה נכנס לחנות של גולדהאר. האם זה היה עובר בשקט? על שופט שמקבל משכורת מעיריית תא (כי יש לו על עבודה) הם פתחו קמפיין. 

במשך שנים. שניםםם. שכל מקבלי ההחלטות במגרש למחוץ למגרש נוסעים ברכב שיענקלה מפנק אותם. 

איך למען השם לא קמה צעקה בנושא הזה. 

שהם עושים קומבינה עם הואר בשביל לעזור לבן של שופט וזה עובר בהלאן הלאן אז אל תצפה לכלום. 

לפני1 שעה , Kenji.09 said:

הבן שלו לא מעוניין בקבוצה בכלל...

מקור?,כי אני דווקא הבנתי שהוא יחסית מעורב בהשוואה לעבר(אלא אם המקור שלי הטעה אותי).

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

מקור?,כי אני דווקא הבנתי שהוא יחסית מעורב בהשוואה לעבר(אלא אם המקור שלי הטעה אותי).

אולי אני גם כבר נזכר בעבר שאמרו שהוא לא מעוניין בקבוצה, אבל לא נראה לי שמשהו השתנה..
רואים אותו בכלל במשחקים? 
אני מכיר את אשתו של אור, עבדתי באחת החברות שלהם..
לדעתי הוא לא ייקח את הקבוצה אחרי שאבא שלו ימות.
הם מתחילים למכור אחוזים בקבוצת מאיר ולא יפתיע אותי אם בסוף ימכרו את חיפה.

4 דקות לפני, Kenji.09 said:

אולי אני גם כבר נזכר בעבר שאמרו שהוא לא מעוניין בקבוצה, אבל לא נראה לי שמשהו השתנה..
רואים אותו בכלל במשחקים? 
אני מכיר את אשתו של אור, עבדתי באחת החברות שלהם..
לדעתי הוא לא ייקח את הקבוצה אחרי שאבא שלו ימות.
הם מתחילים למכור אחוזים בקבוצת מאיר ולא יפתיע אותי אם בסוף ימכרו את חיפה.

נגיד ויחליטו למכור את מכבי חיפה אז רוכש כלשהו יהיה להם(לצערנו) אבל מי יקח אותם?(אני לא רואה אנשים לגיטימיים נכנסים לכדורגל הישראלי בשנים הקרובות).

וגם אנחנו לא בטוחים ליום שאחרי מיטש כי לך תדע על מי תיפול.

לפני10 שעות , עידן מוסקונה said:

שום דבר לא ישתנה פה חבל על הזמן.

כמו רוב הדברים פה, הכל מתחיל ונגמר בפורום.

אפילו לקלל כתב/פרשן אנחנו לא יכולים פעם אחת בשביל להוריד אותם מאיתנו.

אז לשנות את המצב עם שחר? זה בלתי אפשרי. 

לקלל פרשן זה רק לפנות למשהו מהארגון וזה יקרה