Jump to content

הקישור של מכבי

וזה ברשת

Recommended Posts

בואו נדבר רגע על הקשרים האחוריים ובכלל הקישור של מכבי.

כרגע גלזר בדעיכה, פרץ לא חזר לעצמו בינתיים. ריקן הוא לא אופציה אמיתית לשחקן הרכב מובהק.

אתם חושבים שצריך להמשיך איתם בתור בסיס הקישור גם בעתיד או להתחיל לשלב את שחר ונידם כשיתאפשר? כי זרים בינתיים פחות נראה לי שיגיעו לשם.

ואם כבר קשרים במכבי, מישהו עדיין מחזיק מיוריס ואן אובריים כמו שהחזקתם ממנו בקיץ? או שאתם מסכימים עכשיו שכמו שטענתי אז, מדובר בשחקן בינוני סך הכל שלא משדרג אותנו ועדיף כבר את שחר ונידם על המשבצת שלו?

מילא גלזר ופרץ שגם אם היכולת העונה היא לא להיט הם עשו לעצמם שם ומעמד בצדק, אבל בחיי שאני לא חושב שיוריד ואן אובריים משדרג אותנו או נותן ערך מוסף שהצעירים לא יתנו.

יש למישהו רעיון איך הקישור צריך להיבנות כדי שיחזור להיות הכי איכותי בארץ?

דור פרץ יחזור לעצמו ולעיתים כן נראה כמו הקשר שאנחנו אוהבים ורוצים.

לגבי גלזר- זה אותו גלזר שאנחנו מכירים ויודעים, הגנתית פשוט גרזן מושלם והתקפית אין מה למכור.

לגבי יוריס? לא ראיתי הרבה בכדי להגיד אם אני מחזיק ממנו או לא, לא קיבל מספיק הזדמנויות, מהמעט שראיתי יש לו משחק חכם וכדורי עומק טובים.

שווה לתת צ'אנס ליוריס.

לגבי העתיד? הקישור זה הדבר האחרון שצריך להדאיג אותנו, פרץ יחזור לעצמו, גלזר זה גלזר והגנתית הוא מעולה, גולסה אם הוא לא פציע זה אחלה.

שוב, אני חושב שצריך לתת צ'אנס ליוריס להצדיק את הטענות לטובה\לרעה.

גלזר שחקן שקשה לעיכול, לא תורם כלום להנעת כדור ובליגה שלנו שורקים לו על כל נגיעה בשחקן יריב, לא רואה יתרון שהוא מביא למשחק שלנו.

דור פרץ חזר כמו הצל של עצמו, מסתבר שהיכולת שלו לפני שיצא לאיטליה הייתה תקרת הזכוכית שלו. לאט לאט מתחיל לחזור לעצמו אבל אני ציפיתי לקפיצת מדרגה לא לירידה ברמה.

יוריס הרשים אותי כמוך בתחילת העונה, שחקן שרק דוחף קדימה, שקט, קר רוח, פסים מדוייקים, לא תופס מקום של זר, אישית חשבתי בינגו. אבל אין לדעת מה הולך באימונים או מה השיקולים של איביץ'.

בעד לשלב את נידם כי אין ספק שהוא מוכן וראוי, בנוגע לעידו שחר אני לא יודע מה הולך איתו באי השכן.

גלזר השנה בדעיכה, הוא מפצה על הירידה ברמה ההגנתית באלימות מוגזמת 

הוא שווה כמעט כל משחק אדום ולדעתי לא שווה הרכב

רק פרץ עד שיחזור לעצמו 

לגבי יוריס אני לא יודע לא ראיתי ממנו מספיק אבל בתחילת השנה היה אחלה לגמרי

פרץ דווקא אתמול נכנס טוב מאוד, חילץ הרבה וניסה לדחוף את המשחק קדימה.

לגבי גלזר, הראה שיפור ממשחקים אחרונים, הגול הראשון הגיע ממנו ובהגנה עשה עבודה בסדר גמור.