Jump to content

נושא יתר מחזור 11

אקיטה

Recommended Posts

27 דקות לפני, Davidna said:

לא מעלים אילוץ כזה בן 18 להרכב במשחק הכי חשוב שלך בעונה, זאת גניבת דעת להגיד שזה היה נטו אילוץ

גם גניבת דעת להגיד שזה לא אילוץ ולא בגלל התוצאות. כבר לא היה לו מה להפסיד.

אין מה לחפור על זה. מהאילוץ הזה בעיקר הרווחנו את השחקן הכי כישרוני בליגה. אז זה שלו בכל זאת.

1 דקה לפני, liron981s said:

לפי ספורט5 בריבו קארצב שבירו וסבע על הכוונת של חיפה לינואר

שיבושם להם. לא לוקח אף אחד מהם חוץ משבירו, וגם זה כחלוץ אחד מתוך שלושה. 

מה שאנחנו צריכים כרגע יותר מהכל זה עוד כנפיים - מגנים ותוקפים ורצוי מאוד שיהיו זרים טובים

לפני6 שעות , Davidna said:

מים מהסלע?

איך זה מתבטא בדיוק? אין שום ערך מוסף העונה לעבודה של המאמן גם אתה וגם אני נשיג תוצאות כאלה נגד ריינה חדרה וק"ש.

אם עכשיו איביץ מוציא מים מהסלע אז מה עשה קרסטאיץ עונה שעברה?

כל הקבוצה מהשחקן הראשון ועד איש הסגל האחרון כרגע לא מתפקדים כמצופה מהם. 

לא חושב שאיביץ צריך ללכת הביתה אבל להגיד שהוא מוציא מים מהסלע זה מנותק. בכל משחק קשה העונה הוא לא ניצח ואפילו הפסיד.

קראתי את כל מה שרשמת גם בשאר הדיונים.

אתחיל בכך שאני חושב שקרסטאיץ מאמן טוב אבל אין מצב שהיינו משיגים את אותו מספר נקודות והפרש שערים העונה כמו עכשיו איתו 

קרסטאיץ' הפסיד בדוחא ובכלל הפסיד לסכנין פעמיים אז לשכוח את זה לאיביץ או לא לספור את זה כמשחק קשה זה מוזר 

שום ניצחון של קרסטאיץ לא היה משכנע כמו אצל איביץ הכל היה מבולגן וההגנה הייתה קטסטרופה שאין מצב שביטון היה עוזר שם 

מה עוד שההתקפה אצלו הייתה יותר מאוזנת 

בשורה התחתונה קרסטאיץ נכשל בכל משחק של מאני טיים 

איביץ בינתיים צלח קבוצה מצויינת כמו היוונים וניצח ומשך להארכה קבוצה שהשחקנים שלהם ביציע הם כמה דרגות מעל הליגה ההולנדית 

גמר כ''כ הרבה משחקים בדקה עשרים שהובלנו כבר 3-0 

לדעתי גם סוזה לא היה משיג עם הסגל הזה יותר 

לפני10 שעות , סיריל מקנאקי said:

מה שאנחנו צריכים כרגע יותר מהכל זה עוד כנפיים - מגנים ותוקפים ורצוי מאוד שיהיו זרים טובים

השאלה האם אנחנו נביא רכש בינואר

בכר חולה רכש הוא לא ישן על זרי הדפנה ופה הבעיה שלנו להבין שיש לו פשן מטורף תמיד לחזק עוד יותר

לפני11 שעות , Dr. Caligari said:

אתחיל בכך שאני חושב שקרסטאיץ מאמן טוב אבל אין מצב שהיינו משיגים את אותו מספר נקודות והפרש שערים העונה כמו עכשיו איתו 

קרסטאיץ' הפסיד בדוחא ובכלל הפסיד לסכנין פעמיים אז לשכוח את זה לאיביץ או לא לספור את זה כמשחק קשה זה מוזר 

שום ניצחון של קרסטאיץ לא היה משכנע כמו אצל איביץ הכל היה מבולגן וההגנה הייתה קטסטרופה שאין מצב שביטון היה עוזר שם 

איביץ בינתיים צלח קבוצה מצויינת כמו היוונים וניצח ומשך להארכה קבוצה שהשחקנים שלהם ביציע הם כמה דרגות מעל הליגה ההולנדית 

הדיון הוא לא מי יותר טוב (זה ברור שאיביץ)

אני אומר שאיביץ לא הביא שום ערך מוסף נכון לעכשיו בקנדציה הזאת. ניצח את המשחקים הקלים, הפסיד את הקשים ביותר ועשה תקו וגירד נצחון במשחקי מוקש. (נגד נס ציונה זה פאלטה)

מעבר לזה, גם הראיונות שלו מוזרים ויש הרבה רמיזות להאשמות כאלה ואחרות, גם את עצמו וגם את השחקנים או יצחקי, איביץ של פעם לא היה מדבר ככה.

לפני6 שעות , erantheking21 said:

השאלה האם אנחנו נביא רכש בינואר

בכר חולה רכש הוא לא ישן על זרי הדפנה ופה הבעיה שלנו להבין שיש לו פשן מטורף תמיד לחזק עוד יותר

אני בספק אם בכר היה שורד שבוע אצלנו כי למעט העונה הזו ועונת הגלאקטיקוס השנייה(נמני כמנג'ר) בחיים הוא לא היה מקבל כמויות רכש כמו שהוא אוהב.

לפני18 שעות , Dr. Caligari said:

אתה אולי צודק.

אבל שכחת דבר אחד - לאיביץ סגל טוב יותר מאשר שהיה לקרסטאיץ.

גם קרסטאיץ הגיע באמצע העונה בלי אפשרות לשנות או להכין את הקבוצה, לעבוד עם הקבוצה לקראת העונה - שזה הרבה יותר קשה ומאתגר.

לפני3 שעות , Raumdeuter said:

אני בספק אם בכר היה שורד שבוע אצלנו כי למעט העונה הזו ועונת הגלאקטיקוס השנייה(נמני כמנג'ר) בחיים הוא לא היה מקבל כמויות רכש כמו שהוא אוהב.

היה שורד כי ברק בכר(כמו כל איש מקצוע טוב) זה עוד דברים, לא רק רכש. הוא פשוט מאמן מעולה. בלי אם או אבל. 

לפני23 שעות , המכבייה said:

היה שורד כי ברק בכר(כמו כל איש מקצוע טוב) זה עוד דברים, לא רק רכש. הוא פשוט מאמן מעולה. בלי אם או אבל. 

לא מסכים, אם היית מחליף מאמנים בנינו לחיפה, התוצאות לא היו יותר טובות לנו, תשכח מזה.

5 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מסכים, אם היית מחליף מאמנים בנינו לחיפה, התוצאות לא היו יותר טובות לנו, תשכח מזה.

אני לא חושב שהוא טען אחרת, אפשר לחשוב שאיביץ׳ עד עכשיו נכשל.

23 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא יודע, זאת לא ההשוואה היחידה וגם מאמן טוב לא תמיד מבטיח אליפות(למרות שאין לו בעיית תארים מיוחדת נכון לעכשיו). בכר מאמן מעולה. טוב לי עם איביץ ללא קשר. 

On 7.11.2022 at 21:00, סיריל מקנאקי said:

סבע לא יכול לשחק באגף? מצד שני, למה שיעזוב את טורקיה פחות מחצי שנה אחרי שחתם?

8 דקות לפני, Omer said:

סבע לא יכול לשחק באגף? מצד שני, למה שיעזוב את טורקיה פחות מחצי שנה אחרי שחתם?

כי הוא בקבוצה דיי בינונית שנמצאת בתחתית של הליגה, לשם שינוי מקווה שיצחקי יעשה סוף סוף משהו ויביא אותו בינואר. 

לא עסק שלנו וכל זה אבל עדיין לא אצליח להבין בעלים כמו כץ שמוכן שהקבוצה שלו במשחק דרבי בית תהיה ללא יתרון ביתיות ולתת לקבוצה היריבה להיות עם רוב ענק ביציעים בשביל "לעשות קצת כסף", לא אקבל את המשפט הזה בחיים, קבוצת כדורגל זה לא עסק ולא אמורים לעשות רווח על חשבון יתרון ביתיות שאמור להיות.

23 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

לא עסק שלנו וכל זה אבל עדיין לא אצליח להבין בעלים כמו כץ שמוכן שהקבוצה שלו במשחק דרבי בית תהיה ללא יתרון ביתיות ולתת לקבוצה היריבה להיות עם רוב ענק ביציעים בשביל "לעשות קצת כסף", לא אקבל את המשפט הזה בחיים, קבוצת כדורגל זה לא עסק ולא אמורים לעשות רווח על חשבון יתרון ביתיות שאמור להיות.

בגלל שמדובר בהפועל חיפה ולא בקבוצה גדולה. לקבל החלטה שמשאירים את המגרש ריק בשביל לצאת פופוליסטי ולהתחנף לקהל זה לא חכם. הקבוצה צריכה את הכסף וזה הכנסה מכרטיסים אולי כמו עונה שלמה, אז לא הייתי קורא לזה "קצת כסף"  ואני לא יודע איזה בעלים היה מוותר על הכנסה כזאת, אבל יואב כץ הוא הבעלים האחרון שיוותר על הכנסה כזאת...