Jump to content

רשמים מההפסד לב"ש בטרנר | סיוט. 2-0 רע ב10 שחקנים.

Sawyer

Recommended Posts

לפני8 שעות , קובי השועל said:

משתמש בנושא הזה כדי להדגיש שקצת יצאתם מפורפורציות. קורה שיש משחק פחות טוב, בטח אחרי רצף נצחונות. המנהלת בחסות יענקלה השרמוטה ידעו לזיין אותנו בסיבוב ראשון בחוץ מול כל הקבוצות שיכולות לקחת לנו נקודות בערך.

החמצנו בהתחלה, לא היינו מדויקים, זה המשיך עם טעויות של ילדים בחצי שלנו, המשיך עם האדום של דן וכאן פשוט נגמר המשחק. הלאה, אה ואיביץ' מלך, גלזר מלך, זהבי מלך וזין בכל מי שירק קללה מהפה המסריח שלו היום על אחד מהם.

אחי איזה רצף נצחונות? 3 נצחונות זה כבר רצף שקשה לשמור עליו? אגב המשחק הפחות טוב הזה שקורה מידי פעם קרה כבר נגד סכנין והוא הגיע אחרי רצף של...נצחון אחד. 

בנוסף על איזה החמצות אתה מדבר. לא זוכר את גלזר מזנק פעם אחת. מדברים פה כבר 3 משחקים רעים (סכנין,חיפה וב"ש) על איזה 10 דקות יחסית טובות ובונים על זה תאוריות שלמות. 

משחק קשה לצפייה... 2 מסקנות מהמשחקים האחרונים:

1. הקישור שלנו רך מאוד ורואים את זה בבירור נגד הגדולות (ב"ש, חיפה וגם סכנין.)

2. זהבי לא צריך לפתוח! חלאס עם השטויות של חסד נעורים ולשמור קלפים על הספסל, אנחנו צריכים לעלות עם ההרכב הכי חזק שלנו, בכל משחק.

בכל מקרה אני סומך על איביץ שיבין ויסיק מסקנות, הסגל של מכבי טוב ועד המשחק האחרון היינו מקום 1!.

לא צריך להגזים גם לא אחרי משחק מגעיל, אנחנו לא מתמודדים מול ריאל בליגה. יהיה קרב צמוד שלנו ושל חיפה עד הסוף, אולי גם ב"ש.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפגרה באה לנו בזמן לא פחות מהם. משהו לא עובד במכבי והפגרה תתן לנו צ׳אנס להתאפס ולתקן את זה. 

קונה עכשיו לצאת לפגרה עם אותו מצב בטבלה. לצערי הפועל ירושלים בחוץ זה מוקש רציני, בטח כמחזור אמצע שבוע.

ברור שקונה

לפני1 שעה , YallaMaccabi said:

לא ניהל טוב את המשחק. 

גלזר קיבל צהוב והיה אגרסיבי וגם שיחקנו גרוע, תוציא אותו לפני האדום… 

ניהול משחק טוב זה לראות שפתחנו 5 דק ראשונות של מחצית שניה טוב יותר, ולעשות חילוף מוקדם של חמד וחטואל שגם הביא את השני. (למרות שבטח תכנן דקה 60)

לאיביץ יש רק מערך אחד לשחק בו וגם במערך הזה החילופים הטובים שלו זה רק בקישור.

אין לך מגנים מחליפים אין לך בלמים ולא חלוצים. 

השוני מהקדנציה הקודמת שלו היא קודם כל שבזמנו ישב מנספורד והביא לו שחקנים ביוני.

דבר שני,פה אין לך מחליפים ראויים ובזה אשם הסמרטוט שיושב למעלה.

אם באמת היו מביאים שחקנים כמו שהוא רצה,אני יכול לראות אותנו כרגע 10מ10

אני שונא ליפול על שחקנים, אבל דן גלזר כבר איבד מבחינתי כל קרדיט. אני יכול להחליק טעויות של שיקול דעת נקודתי שגוי, תזמון, אפילו על אדישות כזו סטייל דור פרץ של תחילת הקריירה, אבל טמטום זה כבר חוצה גבולות.

הוא תמיד היה שחקן של גליצ'ים והעדיף לתקל ככה ולא על הרגליים, אבל הוא גם תמיד עשה את זה עם דיוק ומיקום טוב. כרגע הוא פשוט יורד לדשא בלי לחשוב כברירת מחדל. האדום אתמול הוא מהמטומטמים שאפשר לקבל, אין שום סיבה לגלוש לכדור במאבק במרכז המגרש במצב לא מסוכן בעליל כשאתה בכלל עם יתרון מסוים בגישה אל הכדור. המתסכל במיוחד הוא שהוא בכלל היה צריך לקבל צהוב שני עשר דקות קודם, כי החליקו לו על גליץ' מטומטם שלא נתן כלום באיזו בעיטה של גורדנה, צהוב ברור.

אי אפשר לראות את זה. זה לא יעיל, זה מסכן אותו ואת הקבוצה, זה מונע ממנו לנסות לחטוף יותר מפעם אחת. מרגיש כמו בן רייכרט ולא שחקן הרכב במכבי תל אביב.

1 דקה לפני, סלבה said:

אני שונא ליפול על שחקנים, אבל דן גלזר כבר איבד מבחינתי כל קרדיט. אני יכול להחליק טעויות של שיקול דעת נקודתי שגוי, תזמון, אפילו על אדישות כזו סטייל דור פרץ של תחילת הקריירה, אבל טמטום זה כבר חוצה גבולות.

הוא תמיד היה שחקן של גליצ'ים והעדיף לתקל ככה ולא על הרגליים, אבל הוא גם תמיד עשה את זה עם דיוק ומיקום טוב. כרגע הוא פשוט יורד לדשא בלי לחשוב כברירת מחדל. האדום אתמול הוא מהמטומטמים שאפשר לקבל, אין שום סיבה לגלוש לכדור במאבק במרכז המגרש במצב לא מסוכן בעליל כשאתה בכלל עם יתרון מסוים בגישה אל הכדור. המתסכל במיוחד הוא שהוא בכלל היה צריך לקבל צהוב שני עשר דקות קודם, כי החליקו לו על גליץ' מטומטם שלא נתן כלום באיזו בעיטה של גורדנה, צהוב ברור.

אי אפשר לראות את זה. זה לא יעיל, זה מסכן אותו ואת הקבוצה, זה מונע ממנו לנסות לחטוף יותר מפעם אחת. מרגיש כמו בן רייכרט ולא שחקן הרכב במכבי תל אביב.

עוד מאריס זה היה ברור שלשם זה הולך איתו. 

כשחקן שכבר אמור להיות מנוסה, גם אם הוא יורד ביכולת הציפייה היא לא לעשות שטויות שגומרות לך משחקים חשובים. זה השני שלו השנה כבר, לספסל מהר, ואם אפשק להשחיל לאיזה ליגה בלגית זה יהיה מדהים.

נידם בדרך, והוא כן מניע כדור טוב.

אנשים בונים פה על הפגרה. כאילו לקבוצה לא היה מספיק זמן להתאמן ולרוץ. אם אתם חושבים שמכבי תחזור קבוצה שונה אתם משלים את עצמכם. 

ההיפך ,במכבי מנסיון עבר, פגרות מביאות לפציעות.

6 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אנשים בונים פה על הפגרה. כאילו לקבוצה לא היה מספיק זמן להתאמן ולרוץ. אם אתם חושבים שמכבי תחזור קבוצה שונה אתם משלים את עצמכם. 

אי אפשר לדעת מה יקרה אחרי הפגרה אבל כמה עובדות:

1) קו ההגנה שיש לך עכשיו ואמור לרוץ להמשך במשחק השני שלו בסך הכל, לא עבר כמות מספקת של אימונים יחדיו ובטח שלא מחנה אימון והכנה ראויה. (בזמנו אמרתי שזה הדבר הראשון שצריך לנעול בשביל איביץ', לפני זהבי לפני הכל)

2) יונתן כהן רק עכשיו נכנס לסגל.

3) ובגלל הסעיף הקודם, אופציה למערך חדש.

4) החלוצים שלך סוחבים פציעות מתחילת העונה כי אין מי שיחליף אותם.

יש הרבה מה להרוויח בפגרה הזאת.

4 דקות לפני, PLASTOMAN said:

מכבי לא תשתנה ב180 מעלות בפגרה (היא גם לא צריכה), אבל עם עבודה נכונה כן אפשר לשפר דברים כמו התשחררות מלחץ, מצבים נייחים ויציאה למתפרצות. אפשר גם לנסות שיטות חדשות. 

יש יותר פציעות בפגרה בגלל הנבחרת, אבל הפעם הנבחרת לא משחקת. כמובן שבמכבי שחקנים יכולים להיפצע גם בשינה, אבל זה מה יש. 

13 דקות לפני, אקיטה said:

עוד מאריס זה היה ברור שלשם זה הולך איתו. 

כשחקן שכבר אמור להיות מנוסה, גם אם הוא יורד ביכולת הציפייה היא לא לעשות שטויות שגומרות לך משחקים חשובים. זה השני שלו השנה כבר, לספסל מהר, ואם אפשק להשחיל לאיזה ליגה בלגית זה יהיה מדהים.

נידם בדרך, והוא כן מניע כדור טוב.

נידם פגז, אני מבין את הרציונל בלהוציא אותו בהשאלה אבל בדיעבד זה מבאס. אם היה אפשר להחזיר אותו בינואר זה היה מעולה.

עוד מצב מתסכל עם שחקן זה ואן אובריים, זה ממש מרגיש לי שהוא נופל בין הכיסאות. לא ממש מתאים למערך הזה, הוא לא יכול להיות קשר אחורי. קלאסי ל-4-3-3 אבל גם אז לא בטוח ששווה הרכב.

לפני3 שעות , ClinteastwoodFan said:

פשכצקי: "בקבוצה טענו ששני זרים חדשים יצטרפו בינואר" כסת"ח של ההנהלה ויצחקי.

לא לתת כאן במה יותר לבן של הזונה.

הגיע הזמן לא לפחד להגיד שאנחנו לא ב2019 וגלזר רחוק מלהיות גלזר של אז כמו שזהבי ואיביץ רחוקים.

איביץ מתקשה מאוד בניהול המשחק ושינויים תוך כדי, ההוצאה של גלוך אתמול למרות שהיה חלש גמרה לנו סיכוי לגול.

יובאנוביץ חלש מאוד מתחילת העונה כל פעם מנסה לעשות דאבל פס עם היקס כאילו הוא מודריץ

זהבי לא חד לא מהיר לא קטלני כמו פעם 

אני לא יודע אם יש פתרונות אבל המצב שלנו גרוע מאוד ביחד ליריבות שלנו על התואר.

וצפסיקו להגיד שזה משחקי חוץ, זה לא, זה הקבוצות ששיחקנו מולם. סיבוב הבא משחקי הבית יהיו קשים מאוד

42 דקות לפני, Davidna said:

הגיע הזמן לא לפחד להגיד שאנחנו לא ב2019 וגלזר רחוק מלהיות גלזר של אז כמו שזהבי ואיביץ רחוקים.

איביץ מתקשה מאוד בניהול המשחק ושינויים תוך כדי, ההוצאה של גלוך אתמול למרות שהיה חלש גמרה לנו סיכוי לגול.

יובאנוביץ חלש מאוד מתחילת העונה כל פעם מנסה לעשות דאבל פס עם היקס כאילו הוא מודריץ

זהבי לא חד לא מהיר לא קטלני כמו פעם 

אני לא יודע אם יש פתרונות אבל המצב שלנו גרוע מאוד ביחד ליריבות שלנו על התואר.

וצפסיקו להגיד שזה משחקי חוץ, זה לא, זה הקבוצות ששיחקנו מולם. סיבוב הבא משחקי הבית יהיו קשים מאוד

המצב שלנו בסדר גמור. 

1 hour ago, סלבה said:

חושב שעד ההרחקה הוא היה יחסית טוב, היו לו כמה תיקולים במקום שהוציאו התקפות, אמרתי איזה מזל שיש לנו אותו. 

אבל הוא מגזים לפעמים, אולי זה עניין של כושר לקוי שמשפיע לו על המיקום וקבלת ההחלטות. 

דל"פ עד האדום היינו דיי במשחק, נכון ב"ש נראו קצת יותר טוב אבל בתחום הסביר על גבול השקול, המצב היה הרבה הרבה פחות נורא מהטעם המר שיצאנו איתו בסוף המשחק.

אחרי האדום הייתה התפרקות טוטאלית שלא צריכה להיות, אפשר ב10 שחקנים להראות הרבה יותר טוב, איביץ' יצטרך להבין מה לא עבד. 

חייבים להרים את הראש מההפסד הזה מבחינה מנטאלית בעיקר ולהמשיך לקחת נקודות מהקטנות באחוזים גבוהים, זה הלחם והחמאה שלנו העונה. 

מכבי חייבים לשפר את ההשתחררות מלחץ גבוה ומשחק המעברים. יש דקות שקבוצות עושות לחץ גבוה (גם במשחק הקודם) אנחנו הולכים אחורה וזה בסדר, אבל בלי משחק מעברים ויציאה מהלחץ אנחנו מבוטלים לגמרי. 

גלוך חייב לשחרר מהר יותר את הכדור כי כשסוגרים אותו אז אחרים מתפנים, הוא חייב לפני שהוא מקבל את הכדור כבר לדעת מה הוא עושה פחות או יותר. זה ממש יכול לעשות בלאגן ליריבה אם הוא יצליח לבצע פעולת השתחררות מהירה, או לשחק בנגיעה-שתיים. 

זהבי ויובא, ככל שהם יורדים יותר אחורה ככה החסרונות שלהם עולים על היתרונות, אולי הם צריכים לשחק יותר פשוט כשהם קרובים לאמצע המגרש במשחקים קשים. הם מאבדים המון. 

איביץ' חייב להבין אם יש עוד מערך שיכול לעבוד עם חלוץ אחד, אנחנו צריכים עוד גיוון על המגרש שיקשה על היריבות כשלא הולך עם המערך הרגיל. אין מה לעשות. 

והכי הכי חשוב להרים תראש, מה שהלך אתמול בשידור בספורט 5 פשוט לא נורמלי.

מרגיש ממש לראות שגם יובא וגם זהבי היו יכולים למסור אחד לשני ובמקום זה המשיכו לרוץ ראש בקיר.

לצערי פריצה היה החלוץ שיותר מוסר מבין השלושה ורק על זה שהוא עזב יצחקי היה צריך לעוף.

חוץ מזה כולנו פה צעקנו כל הקיץ שצריך מגן ימין וכנף מהיר עם דריבל. ובמשחקים שהורגים לנו את האמצע אנחנו רואים כמה זה חסר.

בנוסף לכך לא מובן לי למה גולסה לא פותח בתור קשר אחורי. מול ניס הוא היה אש והוא גם יכול לקדם את המשחק מעולה לעומת גלזר

לפני2 שעות , סלבה said:

לצערי מסכים איתך

11 דקות לפני, Arthur Read said:

לא הבנתי מה היה עם לופס או איך שלא קוראים לו.

הורדתי ת'ראש לשניה ואז ראיתי גשם של קללות וכוסות באוויר

חגג מול היציע שלנו והצביע על הסמל של הגמלים.