Jump to content

הפנים קדימה- חזרה ל4-3-3?

הילד בן 30

Recommended Posts

לא מבין למה אומרים שאי אפשר לשחק ל4-3-3 כי אין שחקני כנף טבעיים, אבל כרגע משחקים 3-5-2 עם מגנים מוגבלים שהם לא ווינג-בקים בשום צורה, וזה ממש לא יותר טוב.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

קראתי איפשהו שלסבע יש סעיף שחרור של 250 אלף בינואר, גם שהוא לא כל כך מרוצה מהחיים בטורקיה.

אז דיא סבע מספר בראיון הנהדר לתומר חבז ב-ONE שמדגדג לו לחזור לארץ ושלמרות ההצלחה המקצועית הוא די סובל בטורקיה. מסתבר שיש לו סעיף שחרור בינואר של 250 אלף דולר. בן 29, בשיא היכולת שלו, לדעתי מי משלוש הגדולות שתיקח אותו תעשה עסקה יוצאת מן הכלל

חייבים לקפוץ עליו

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה לך שהאלתורים האלה יעבדו? 

קניקובסקי לא דריבליסט, לא מהיר, לא יותר מדי פיזי, אין לו בעיטה טובה וגם לא מוסר מחונן. שום דבר שהופך שחקן אגף לאיכותי. 

פארפה זה שחקן שרוצה את הכדור לרגל. שחקן שצריך חופש. לתקוע אותו באגף לא יעשה לו טוב. 

יונתן לא כשיר עדיין. 

מוסיף גם שהמגן הימני שלנו לא ברמה למערך הזה. לא הגנתית ולא התקפית. לא ג׳ראדלש ולא קנדיל. 

שחקנים במיוחד צעירים יכולים ללמוד עמדה חדשה. פארפה ואוסקר, 2 שחקנים מהטובים באחד על אחד בליגה ומהיצרתייפ ביותר יכולים ועוד איך לתפקד על אגף שמאל. 

הבעיה שהאגף השני עקר כמו שאתה אומר לא מגן ימני לא וינגר בצד הזה.

ועדיין למערך הנוכחי יש הרבה יותר חסרונות מיתרונות במיוחד במשחקים הקשים.

מקווה מאוד שנחזור לבייסיק עם ה 433 הלוחץ, פארפה ואוסקר בהרכב קישור 10/אגף שמאל, לתת קשיחות מאחורה עם פרץ וגולסה ואגף שני יוני.

על הספסל יהיה את גבי וערן, בינואר לבנות קו ימין חדש.

Just now, אקיטה said:

שחקנים במיוחד צעירים יכולים ללמוד עמדה חדשה. פארפה ואוסקר, 2 השחקנים שאני הכי רוצה במכבי באחד על אחד, יכולים ועוד איך לתפקד על אגף שמאל.

הבעיה שהאגף השני עקר כמו שאתה אומר לא מגן ימני לא וינגר בצד הזה.

ועדיין למערך הנוכחי יש הרבה יותר חסרונות מיתרונות במיוחד במשחקים הקשים.

מקווה מאוד שנחזור לבייסיק עם ה 433 הלוחץ, פארפה ואוסקר בהרכב קישור 10/אגף שמאל, לתת קשיחות מאחורה עם פרץ וגולסה ואגף שני יוני.

על הספסל יהיה את גבי וערן, בינואר לבנות קו ימין חדש.

אולי על פארפה עוד אפשר להתפשר, אבל כמו שאמרת זה משאיר אותנו בעיה עם האגף השני כי שם גם אין לנו שחקן אגף טוב וגם אין מגן טוב.
אולי אחרי הפגרה יוני יכנס לכושר ויהיה אפשר לנסות לשנות ולהחזיק ככה עד ינואר, אבל בלי יוני אני לא חושב שזה אפשרי (אלא אם כן רוצים את חוזז).

פשוט בלתי נתפס שיש לנו רק שחקן אגף אחד בסגל. אני לא חושב שיש קבוצה בשתי הליגות הראשונות עם נתון כזה. זה משגע אותי כל פעם מחדש.

הסגל לא מאוזן לא לשיטת 433 ולא לשיטת 532. איביץ כמובן יעדיף 532 בגלל הפן ההגנתי.

ברגע שסוגרים לנו 2 בלמים את 2 החלוצים, וקשר אחורי סוגר את אוסקר, בגדול נגמרת לנו ההתקפה. ומכיוון שגם אין לנו יכולת לשחק 433, כאן אנחנו נתקעים כי אנחנו לא באמת יכולים לשנות משהו תוך כדי משחק. 

אני מקווה שאיביץ ימצא פתרונות אבל כרגע אנחנו בבעיה עם הסגל הנוכחי.

1 דקה לפני, קמאנן said:

הסגל לא מאוזן לא לשיטת 433 ולא לשיטת 532. איביץ כמובן יעדיף 532 בגלל הפן ההגנתי.

ברגע שסוגרים לנו 2 בלמים את 2 החלוצים, וקשר אחורי סוגר את אוסקר, בגדול נגמרת לנו ההתקפה. ומכיוון שגם אין לנו יכולת לשחק 433, כאן אנחנו נתקעים.

איביץ׳ מעדיף 5-3-2 כי שם לפחות יש שחקנים בעמדות המתאימות.

אין לנו שחקני אגף ככה שאין אפשרות לשחק 4-3-3 לפחות עד שיוני יחזור.

2 דקות לפני, קמאנן said:

ברגע שסוגרים לנו 2 בלמים את 2 החלוצים, וקשר אחורי סוגר את אוסקר, בגדול נגמרת לנו ההתקפה. ומכיוון שגם אין לנו יכולת לשחק 433, כאן אנחנו נתקעים כי אנחנו לא באמת יכולים לשנות משהו תוך כדי משחק. 

אבל הקטע הוא ש 5-3-2 לא באמת מערך הגנתי ולא תורם לנו בהגנה. אנחנו חשופים מאוד באמצע באופן קבוע.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איביץ׳ מעדיף 5-3-2 כי שם לפחות יש שחקנים בעמדות המתאימות.

אין לנו שחקני אגף ככה שאין אפשרות לשחק 4-3-3 לפחות עד שיוני יחזור.

אל תשכח שגם המחליפים שלך לשתי השיטות כמעט ולא קיימים.

הסגל הזה בנוי בצורה הכי הזויה שראיתי בשנים האחרונות.

2 דקות לפני, duss21 said:

אבל הקטע הוא ש 5-3-2 לא באמת מערך הגנתי ולא תורם לנו בהגנה. אנחנו חשופים מאוד באמצע באופן קבוע.

קיבלת רק 5 שערים העונה, איך אתה מסביר את זה?

10 דקות לפני, קמאנן said:

קיבלת רק 5 שערים העונה, איך אתה מסביר את זה?

בסוף יש לנו שחקני הגנה טובים ואיביץ' שם דגש גדול על ההגנה. לא נראה לי שב 4-3-3 היינו סופגים יותר.

8 דקות לפני, Double said:

להביא את סבע וכנף זר ולהתחיל עם ה4-3-3. אבל יש לנו את יצחקי שחוץ מלאונן במשרד עם הכיסא גיימינג לא עושה כלום.

לא נראה לי סביר בנוי לכנף, שיצחקי יעשה כבר מהלך על רפאלוב 

אולי להתחיל להחזיר את דן ביטון לעניינים 

צריך זעזוע בסגל שחקנים יותר מדי בטוחים במקום שלהם 

קניקובסקי אוברייטד סליחה 

מסירות לא חכמות 

הכניס היום את גויאגון לפלונטרים למה למסור לשחקן שנעול מכל כיוון 

החלטת קבלות נוראית ברחבה

41 דקות לפני, Double said:

להביא את סבע וכנף זר ולהתחיל עם ה4-3-3. אבל יש לנו את יצחקי שחוץ מלאונן במשרד עם הכיסא גיימינג לא עושה כלום.

סבע שחקן מצויין אבל הוא משחק השנה על העמדה הכי עמוסת כישרון שיש לנו. ה10, או מאחורי החלוץ. אם מביאים אותו הוא לא יפתור לנו משהו שאין לנו.

במקום לחפש בשדות זרים בואו נתחיל מלעלות בהרכב עם השחקנים הכי כשרוניים שיש לנו במקום לתת מתנה ליריבות.

כבר חודשיים שאני מקווה שגלוך ופארפה יהיו מולחמים להרכב יחד. משחק כמו היום המחיש למה. תוכנית המשחק של ב"ש היתה לסגור את גלוך ואז לא היה את היצירתי הנוסף שימשוך אליו אש.

המשחק מול נס ציונה הוא זמן מושלם לנסות את הציוות שלהם ביחד.

Just now, Ambition said:

סבע שחקן מצויין אבל הוא משחק על העמדה הכי עמוסת כישרון שיש לנו. ה10, או מאחורי החלוץ. אם מביאים אותו הוא לא יפתור לנו משהו שאין לנו.

במקום לחפש בשדות זרים בואו נתחיל מלעלות בהרכב עם השחקנים הכי כשרוניים שיש לנו.

זכרתי אותו משום מה כנף. אם הוא 10 אז אפשר לוותר עליו. מבאס שאין שחקני כנף ישראלים בשוק, אנחנו נקום וניפול על איזה זר(ופה שוב הכישלון של יצחקי אם היינו מביאים בקיץ היה לנו מרחב תמרון יכלנו לחתוך בינואר ולהביא אחד אחר)

2 דקות לפני, Ambition said:

סבע שחקן מצויין אבל הוא משחק על העמדה הכי עמוסת כישרון שיש לנו. ה10, או מאחורי החלוץ. אם מביאים אותו הוא לא יפתור לנו משהו שאין לנו.

במקום לחפש בשדות זרים בואו נתחיל מלעלות בהרכב עם השחקנים הכי כשרוניים שיש לנו במקום לתת מתנה ליריבות.

כבר חודשיים שאני מקווה שגלוך ופארפה יהיו מולחמים להרכב יחד. משחק כמו היום המחיש למה. תוכנית המשחק של ב"ש היתה לסגור את גלוך ואז לא היה את היצירתי הנוסף שימשוך אליו אש.

מסכים עם כל מילה. 

גלוך ופארפה להלחים להרכב ולא משנה באיזה מערך.

לדעתי, 433 כשהם משנים עמדות מ10/אגף שמאל הכי יחמיא לשיתוף פעולה ביניהם והכי פחות ריסקי בקישור. 

Just now, Double said:

זכרתי אותו משום מה כנף. אם הוא 10 אז אפשר לוותר עליו. מבאס שאין שחקני כנף ישראלים בשוק, אנחנו נקום וניפול על איזה זר(ופה שוב הכישלון של יצחקי אם היינו מביאים בקיץ היה לנו מרחב תמרון יכלנו לחתוך בינואר ולהביא אחד אחר)

יש את לאיוס. שחקן הכנף הכי מוכשר היום בארץ לדעתי. בימים של ג'ורדי הוא כבר היה מנשק את הסמל הצהוב על החולצה.

1 דקה לפני, Double said:

אבל השמועות מדברות על זה שמחפשים חלוץ נוסף ושאולי יודע לשחק בכנף, לא?

בנתניה שיחק חלוץ ביחד עם ערן לוי, בב"ש שיחק בכנף.

7 דקות לפני, Ambition said:

סבע שחקן מצויין אבל הוא משחק השנה על העמדה הכי עמוסת כישרון שיש לנו. ה10, או מאחורי החלוץ. אם מביאים אותו הוא לא יפתור לנו משהו שאין לנו.

מסכים

1 דקה לפני, אקיטה said:

מסכים עם כל מילה. 

גלוך ופארפה להלחים להרכב ולא משנה באיזה מערך.

לדעתי, 433 כשהם משנים עמדות מ10/אגף שמאל הכי יחמיא לשיתוף פעולה ביניהם והכי פחות ריסקי בקישור. 

הם שחקנים כל כך מוכשרים התקפית, שזה עוול שהם לא באנקר לסיים 90 דקות אצלנו ביחד בכל משחק.

במקום להרוויח מה שהם מסוגלים לתת בהתקפה, הם עסוקים המון בהגנה, מגיעים עייפים לפעולות ההתקפיות, ויצאנו מופסדים מכאן ומכאן.

כמו שאמרת, היופי איתם זה שהם גם יכולים לשנות מקומות, וגם את שניהם אפשר מדי פעם להעביר לעמדת החלוץ מדומה.

מופתע איך איביץ' לא מתאבד על הציוות של שניהם יחד.

ב״ש אנסו לנו את המרכז שדה אז לשחק עם פארפה במקום קניקובסקי? זה היה נראה עוד יותר רע.

אולי פארפה יכל לשחק במקום אחד החלוצים, אבל זה היה מוריד את הסיכויים לכבוש.

אני רואהעכשיו שידור חוזר.

זה פשוט בולט.

בשנים הטובות שלנו בעשור האחרון היינו קבוצה כל כך מאומנת ושיטתית שבמשחקים הישירים אמרנו ליריבות "אתם יכולים להיות בפורמה טובה, עם שחקנים איכותיים, אבל לא תוכלו על המכונה המשומנת שלנו"

ועכשיו? אנחנו מאלתרים הרכבים ומערכים חיפה וב"ש מגיעות חזק באמצע+ לחץ גבוה וזה הכל.