Jump to content

דריק לוקאסן אחרי נתניה

antonio_margheriti2

Recommended Posts

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מפתיע אותי. ברור לי שמבחינה פיזית מדובר בבלם שהוא שתי רמות מעל הליגה וזה בדיוק סוג המשחקים שזה בא לידי ביטוי. מצד שני, ברור שאם הוא הגיע לפה אז יש לו קשיים טקטיים בהבנת המשחק. השאלה היא כמה הקשיים האלה משמעותיים לעומת העליונות הפיזית והאתלטית על הליגה. כנראה שנגלה בטרנר. אני מקווה שאחרי המשחק שם יהיו עדיין פרגונים בנושא ולא קללות ליצחקי.

בוא נגיד ככה: אפילו בסטנדרט אירופי חוליית הבלמים שלנו נחשבת פיזית מאוד(ניר ביטון ולוקאסן הם שני בלוקים וגם פיבן לא רע בכלל בתחום למרות שהוא הרבה פחות בנוי לתלפיות משניהם).

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא מפתיע אותי. ברור לי שמבחינה פיזית מדובר בבלם שהוא שתי רמות מעל הליגה וזה בדיוק סוג המשחקים שזה בא לידי ביטוי. מצד שני, ברור שאם הוא הגיע לפה אז יש לו קשיים טקטיים בהבנת המשחק. השאלה היא כמה הקשיים האלה משמעותיים לעומת העליונות הפיזית והאתלטית על הליגה. כנראה שנגלה בטרנר. אני מקווה שאחרי המשחק שם יהיו עדיין פרגונים בנושא ולא קללות ליצחקי.

קללות ליצחקי יהיו בתיקו/הפסד הבא גם אם לוקאסן הוא בקנבאואר הבא(:

אבילה ז"ל התחיל את הקאריירה כאשר פתח במקום צביקה רוזן שנפצע(ואי אפשר היה להזיז אותו מההרכב). איביץ יכול היה גם לפתוח עם שרן או אפילו דור פרץ אם היה חושב שלוקאסן עדיין לא לרמה. 

איך שהתחיל המשחק קשר שרוכים 30 פעם. איזה אדישות.

דקה 20 התלונן על סחרחורות ורצה לצאת. המשך ישיר לאופי המפורסם שלו ולכל מה שמספרים.

הרגיש כמו סבוטאז' ופתאום 180 מעלות.

לפני3 שעות , המכבייה said:

קללות ליצחקי יהיו בתיקו/הפסד הבא גם אם לוקאסן הוא בקנבאואר הבא(:

הרוויח ביושר כל קללה אפשרית מכל אוהד במגרש ובבית. 

הוא בנה סגל לא מאוזן וקבוצה כשרונית אבל עם המון חסרונות והוא חסר את היכולת לשלוט בסגל

העובדה ששחקנים כמו נחמיאס ודן ביטון עדיין נמצאים בקבוצה זה נזק שרשום על שמו ( שני שחקנים שרק מזיקים היום למערכת ) 

העובדה שפריצה ברח, זה רק הוא

התפקיד שלו הוא גם החזון של הסגל ( אין לו שום חזון ), לדאוג שהקבוצה תהיה מוכנה בזמן ולא שבמחזור 9 נזכה לראות את הבלם ואת החלוץ שלנו שבוע הבאה

הוא נכשל כישלון חרוץ בהתאמת הסגל והכנתו בזמן והכשלון הכי גדול שלו הוא בניהול הסגל, ( פריצה, גויאגון, נחמיאס, דנביטון וזה רק מה שאנחנו רואים ) 

אני מקווה ומאמין שניקח אליפות אבל זה למרות יצחקי ופקידת השיווק לא בזכותם

"הצבר"

37 דקות לפני, הצבר said:

הוא בנה סגל לא מאוזן וקבוצה כשרונית אבל עם המון חסרונות והוא חסר את היכולת לשלוט בסגל

העובדה ששחקנים כמו נחמיאס ודן ביטון עדיין נמצאים בקבוצה זה נזק שרשום על שמו ( שני שחקנים שרק מזיקים היום למערכת ) 

התפקיד שלו הוא גם החזון של הסגל ( אין לו שום חזון ), לדאוג שהקבוצה תהיה מוכנה בזמן ולא שבמחזור 9 נזכה לראות את הבלם ואת החלוץ שלנו שבוע הבאה

הוא נכשל כישלון חרוץ בהתאמת הסגל והכנתו בזמן והכשלון הכי גדול שלו הוא בניהול הסגל, ( פריצה, גויאגון, נחמיאס, דנביטון וזה רק מה שאנחנו רואים ) 

"הצבר"

מסכים עם רוב הביקורת פרטנית פה, בייחוד על חלון הזמן ופריצה (שליש עונה כבר מאחורינו ורק עכשיו לוקסאן נכנס לעניינים ויונתן עוד לא מתלבש). אבל, לא רק שאפשר להשלים עם התוצאה הסופית אפשר גם להינות ממנה.

לפני3 שעות , הילד בן 30 said:

מסכים עם רוב הביקורת פרטנית פה, בייחוד על חלון הזמן ופריצה (שליש עונה כבר מאחורינו ורק עכשיו לוקסאן נכנס לעניינים ויונתן עוד לא מתלבש). אבל, לא רק שאפשר להשלים עם התוצאה הסופית אפשר גם להינות ממנה.

אתה יכול להינות מהתוצאה הסופית כשנותנים לך, נתניה זה תענוג קבוצה במשבר שלוחצת גבוהה והגיע בלי שחקני כנף. 
נגד קבוצות חזקות אתה בבעיה גדולה כי האמצע שלך חלש פיזית , נגד קבוצות שמצופפות אתה בבעיה כי ההתקפה שלך מוכשרת אך מוגבלת 
ולמרות שספגנו רק 3 גולים יש לנו בעיה באגפים בהגנה מול שחקנים מהירים ( ותודה לאלוהים על דניאל פרץ ) 

אבל יותר מהכל יש לנו קבוצה לא בריאה חברתית עם שחקנים מתוסכלים והאיש שאמור לטפל בזה לא יודע מהחיים שלו

אחלה בחלה, שרק ימשיך ככה.

שנשכב בפציעה שלו כבר חשבתי שזה ניקוליץ הבלם, מקווה שיוכל לתת הרבה דקות למכבי , אני חושב שבמאבקי גובה לא הפסיד פעם אחת אפילו.

היה מעולה אתמול, שלט בהגנה.

אמנם כתבתי בנושא אחר שהוא כנראה נפילה( חוזר בי), אבל כל זר צריך לקבל לפחות 10 משחקים בהרכב (מלאים) כדי שיהיה אפשר לקבוע אם הוא הצלחה או נפילה.

מקווה מאוד שימשיך בשבוע הבא בהרכב ויתחיל להיכנס לקצב ורק אז נוכל לשפוט אותו לטוב או לרע.

לפני7 שעות , הצבר said:

"הצבר"

חחחח אין לכם תקנה לא יאומן!

יש לנו קבוצה חשמל, מאמן חשמל, סגל מטורף.

עכשיו כשלוקסאן מסתבר גם כחתיכת שחקן כבר אין לכם מה לטנף על יצחקי אז אתה עובר לנחמיאס? פריצה זה אשמתו ?

יש לנו קבוצה כל-כך דומיננטית, כל כך עמוקה, עוצמתית ומנגד כל כך יצירתית! 

אני באמת לא זוכר מתי נהנתי ככה ממשחקי כדורגל של מכבי. וזה עוד בלי יוני ושור - כשהם יכנסו לכושר זה יהיה מושלם!

קבוצה לא מאוזנת???? חחחחחחחחחחחחח שמע זה הזוי שהמילים האלה מופיעות פה בלי תגובה הולמת.

95% מהשחקנים בסגל הזה סופר מחוייבים ואתה רואה את זה על המגרש ומחוץ למגרש. תמיד יהיו לך שחקנים שפחות מרוצים זה חלק מכל קבוצה/ארגון בספורט ובכלל.

כי עם גורדי כל הסגל היה מרוצה נכון?

ברק עושה עבודה טובה מאוד.

עכשיו תפסיקו כבר לטנף איפה שלא צריך זה נמאס..... מבחינת קבוצה יש לנו סגל שאמור להספיק בקלות לאליפות.

תתרכז בביקורת על כל מה שנעשה לנו מחוץ למגרש בדמות עונשים לא מידתיים.

לפני9 שעות , הצבר said:

"הצבר"

אתה מייחס לו משמעות רבה מידי לטעמי. אני אישית מאד נהנה עד עכשיו. 

4 דקות לפני, idanico said:

חחחח אין לכם תקנה לא יאומן!

יש לנו קבוצה חשמל, מאמן חשמל, סגל מטורף.

עכשיו כשלוקסאן מסתבר גם כחתיכת שחקן כבר אין לכם מה לטנף על יצחקי אז אתה עובר לנחמיאס? פריצה זה אשמתו ?

יש לנו קבוצה כל-כך דומיננטית, כל כך עמוקה, עוצמתית ומנגד כל כך יצירתית! 

אני באמת לא זוכר מתי נהנתי ככה ממשחקי כדורגל של מכבי. וזה עוד בלי יוני ושור - כשהם יכנסו לכושר זה יהיה מושלם!

קבוצה לא מאוזנת???? חחחחחחחחחחחחח שמע זה הזוי שהמילים האלה מופיעות פה בלי תגובה הולמת.

95% מהשחקנים בסגל הזה סופר מחוייבים ואתה רואה את זה על המגרש ומחוץ למגרש. תמיד יהיו לך שחקנים שפחות מרוצים זה חלק מכל קבוצה/ארגון בספורט ובכלל.

כי עם גורדי כל הסגל היה מרוצה נכון?

ברק עושה עבודה טובה מאוד.

עכשיו תפסיקו כבר לטנף איפה שלא צריך זה נמאס..... מבחינת קבוצה יש לנו סגל שאמור להספיק בקלות לאליפות.

תתרכז בביקורת על כל מה שנעשה לנו מחוץ למגרש בדמות עונשים לא מידתיים.

הקבוצה נהדרת אבל לא מאוזנת בעליל. אם מאמן לא יכול להרשות לעצמו לעבור או לפתוח במערך של 4 3 3 אז תבין שהיא לא מאוזנת.

כמו שלא נכנסנו לדיכאון אחרי משחק הנפל בסכנין, ממליץ לא להיות האופוריה אחרי הניצחון הזה.

חייב לצנן פה קצת את הרוח, שיחקנו מול אין התקפה של נתניה 

באמת לא סיכנו אותנו שאני יכול לבוא ולעוף עליו

הראה אחלה יכולת ואני מקווה שימשיך לרוץ איתו 

שבוע הבא נדע יותר טוב, אבל הוא חייב לפתוח כדי שנוכל לדעת

"דריק הוחלף במשחק הראשון מול בית”ר כי היה לו כרטיס צהוב ולא רציתי לקחת סיכון מול המעברים שלהם. אח”כ הליגה יצאה לפגרה וכשחזרנו הייתה לו בעיה קטנה בשריר, פתחתי עם שלישייה אחרת, בד”כ אני לא אוהב לגעת יותר מדי בחלק האחורי ולכן היה לו קשה לחזור ולפתוח.

הוא הפעם פתח, את השער השני התחלנו בזכותו, זה פרט קטן שלפעמים אנשים לא רואים אבל עבורי זה מאוד חשוב. הוא תקף את השחקנים של נתניה מאוד גבוה, גם במרכז המגרש שזה סיכון שבד”כ אנחנו לא לוקחים כי הפסדנו אותם במשחקים קודמים, אבל הוא לקח את הסיכונים האלה וניצח את המאבקים האלה באוויר. הוא עשה את זה טוב מאוד”.

1 דקה לפני, אם אין אני לי נמני said:

אי אפשר לדעת אם הוא טוב או לא כי בקושי ראינו אותו. 

לחרוץ שהוא פלופ בחודש הראשון שלו בישראל זה מביך 

7 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

בלם טוב(כמו ז'איר נניח), לא פותר בעיות אלא מונע מהם לקרות. בכל מה שקשור ללהיות ראשון לכדור כדי לעצור את המהלך עוד בתחילתו, הוא היה אחלה ממש אבל צריך עוד פרספקטיבה של דקות.