Jump to content

מכבי וזרים (לענף)

KIMHI

Recommended Posts

48 דקות לפני, KIMHI said:

וואו איזה דאטה מרשים.

עוד יותר ממחיש את בעיית הזרים במכבי.

מכבי בממוצע מביאה 2.5 זרים טובים. נתון משוגע!!!

לא כזה דאטה מרשים, רבע שעה עבודה.

זה נתון משוגע לדעתך? בוא נהיה ריאלים, לא באמת אפשר לפגוע 5/5.

לפני19 שעות , YoniC said:

לוקאסן זה לא ברור. אם הוא לא כשיר, למה הוא על הספסל, אם הוא כשיר אז זה אומר שהוא כל כך גרוע באימונים שהוא לא מצליח להשתחל להרכב אפילו במערך שלושה בלמים? כך או כך, אללה יוסטור

שנאמר - לקרדה כשרה למהדרין 

לפני13 שעות , Cosmic said:

מסכים לגמרי לגבי יובא ! לא מבין מה ההתלהבות הכל כך גדולה ממנו. 

ממה שראיתי עד כה ? מעדיף את פשיץ׳ עליו. 

מסכים, לדעתי מבין פשיץ פריצה ויובאנוביץ פשיץ הוא השלם והטוב ביותר

13 דקות לפני, yehonatan6597 said:

פשיץ גם יותר טוב מוידאר. חלוץ אדיר שנתן פה עונה טובה בקבוצה אפורה וכל זה בלי הרבה חשק.

חייב להגיד, ספיציפית לגביי העונה הזאת ברור שאם לוקאסן היה משחק, היה עוד זר להתקפה ועוד זר לעמדת המגן ימני במקום ג'ראלדש הייתי שקט יותר. אבל ספיציפית העונה אני חושב שיש לנו סגל חזק מאוד כי הצטברנו אצלנו בסגל ישראלים ברמת על.

דניאל פרץ, גלוך, דור פרץ, ניר ביטון, קניקובסקי וכמובן גם זהבי שאני מאמין שיחזור לעצמו זה ישראלים שאני לא בטוח שהיינו מוצאים זרים ברמת כישרון שלהם וברזומה שלהם. בגלל זה, בעיניי זה לתת הנחות לקבוצה להגיד אין זרים מספיק טובים, יש חומר ישראלי הכי טוב שהיה פה שנים, אולי אי פעם. צריך לעשות ממנו לימונדה.

הדאגה היחידה שלי לגביי הזרים שלנו היא העתיד, מה יקרה ביום שגלוך ופרץ יימכרו? גם הישראלים שלנו לא יהפכו צעירים יותר מיום ליום ומשנה לשנה האלטרנטיבות שלהם בליגה נראים רע מאוד. פה החשש שלי, זה בדיוק מה שקרה בעונה שעברה, היינו צריכים זרים שיקחו את הקבוצה קדימה כי הישראלים היו לא מספיק טובים וקיבלנו את הפלופ הגדול שנקרא ברנדלי קובאס.

52 דקות לפני, אבי בנימין said:

אפשר וצריך לפגוע ב 4/6 ושההחמצות שלך לא יהיו פיאסקו כמו קוואס אלא חוסר התאמה כמו לואיס הרננדס.

עד שלא נפגע 4/6 אין לנו סיכוי באירופה

31 דקות לפני, KIMHI said:

אפשר וצריך לפגוע ב 4/6 ושההחמצות שלך לא יהיו פיאסקו כמו קוואס אלא חוסר התאמה כמו לואיס הרננדס.

עד שלא נפגע 4/6 אין לנו סיכוי באירופה

לגבי אירופה , אני לרוב מסכים כמובן שזה תלוי באיכות הישראלים אין באמת נוסחא.

וכן, אפשר לפגוע ב4 מתוך 6, 3 אפילו הספיקו לאליפות כמעט בכל שנה. סהכ רציתי לומר שהאסטרטגיה של ״לא להביא זר בכל מחיר וסתם כדי לומר שהבאנו״ לא הוכיחה את עצמה מצד אחד ומצד שני גם לא נכשלה יותר מדי. שמביאים זרים בלי סוף כמו בימי ג׳ורדי או כמו כל קבוצה אחרת בליגה, בסוף גם יוצא שמשחקים עם 2/3 שבאמת משדרגים. אסטרטגיה שונה תוצאה דומה.

23 דקות לפני, אבי בנימין said:

לגבי אירופה , אני לרוב מסכים כמובן שזה תלוי באיכות הישראלים אין באמת נוסחא.

וכן, אפשר לפגוע ב4 מתוך 6, 3 אפילו הספיקו לאליפות כמעט בכל שנה. סהכ רציתי לומר שהאסטרטגיה של ״לא להביא זר בכל מחיר וסתם כדי לומר שהבאנו״ לא הוכיחה את עצמה מצד אחד ומצד שני גם לא נכשלה יותר מדי. שמביאים זרים בלי סוף כמו בימי ג׳ורדי או כמו כל קבוצה אחרת בליגה, בסוף גם יוצא שמשחקים עם 2/3 שבאמת משדרגים. אסטרטגיה שונה תוצאה דומה.

אני לא מסכים שצריך לקבל כגזירת גורל את זה שאי אפשר לפגוע ב-4,5 זרים בעונה.

עם האמצעים הנכונים אפשר לפגוע. באר שבע עשו את זה, חיפה עושים את זה. אין מניעה שאנחנו לא נעשה את זה. 

נכון, זה קשה, נכון, לפעמים אוכלים לקרדות. אבל רק ככה יכולה להגיע הצלחה באירופה.

התבססות בשוק בישראלי זה פשוט הסכמה של מכבי שהיא לעולם לא תשאף להגיע לאירופית/אלופות. 

יש כאן בעיה מערכתית שהיא הרבה מעבר לברק או איביץ׳. יש כאן מערכת שלא קיימת במכבי. הסתמכות מלאה על סקאוטינג דרך סוכנים,שליפות מלחץ, עלוב למועדון כמו מכבי.

הכי מצחיק שאוהדי מכבי רוצים להגדיל את המכסה.

אנחנו באופן סיסטמתי לא ממלאים את המכסה ועוד אנחנו רוצים עוד.

19 דקות לפני, KIMHI said:

אני לא מסכים שצריך לקבל כגזירת גורל את זה שאי אפשר לפגוע ב-4,5 זרים בעונה.

עם האמצעים הנכונים אפשר לפגוע. באר שבע עשו את זה, חיפה עושים את זה. אין מניעה שאנחנו לא נעשה את זה. 

נכון, זה קשה, נכון, לפעמים אוכלים לקרדות. אבל רק ככה יכולה להגיע הצלחה באירופה.

התבססות בשוק בישראלי זה פשוט הסכמה של מכבי שהיא לעולם לא תשאף להגיע לאירופית/אלופות. 

יש כאן בעיה מערכתית שהיא הרבה מעבר לברק או איביץ׳. יש כאן מערכת שלא קיימת במכבי. הסתמכות מלאה על סקאוטינג דרך סוכנים,שליפות מלחץ, עלוב למועדון כמו מכבי.

הכי מצחיק שאוהדי מכבי רוצים להגדיל את המכסה.

אנחנו באופן סיסטמתי לא ממלאים את המכסה ועוד אנחנו רוצים עוד.

זה לא גזירת גורל ואל תשכח שידברנו על ממוצע. ב"ש לא רעה בזרים לאורך השנים אבל ממש אין לה ממוצע של 5 פגיעות בשנה.

ברור שבעונה שפגעת ב4,5 אז אתה על הגל. ויותר מזה אני אגיד לך, שבניגוד לקלישאה שהישראלים הכי טובים מביאים תארים, אני חושב שדווקא הזרים עושים את ההבדל.

מסכים לחלוטין לגבי הבעיה המערכתית, בכלל התגובות שתוקפות את יצחקי מצחיקות אותי. מסכים איתך מאוד שהציפיות ממכבי צריכות להיות הרבה יותר גבוהות מכל קבוצה אחרת וכל משחק ליגה שמכבי לא עולה עם 3 זרים שהם רמה מעל ועוד 2 זרים שהם לכל הפחות פוטנציאל, זה לא טוב. אבל הייתי בטוח שהמצב הרבה יותר גרוע לפני שבדקתי. כי 2.5 זרים טובים כל משחק על הדשא ב10 שנים האחרונות + 1.5 זרים בינוניים. זה לא כזה כישלון קולוסאלי, כמובן מתחת לציפיות, אבל באמת שחשבתי שהמצב הרבה יותר גרוע.

פשיץ הוא החלוץ הזר הכי טוב שנחת כאן בשנים האחרונות. חבל שלא נהננו ממנו יותר. בהשוואה לפריצה למשל, אין מה לדבר בכלל. יובאנוביץ׳ עוד יכול להתפתח, הוא פינישר אדיר שצריך לשפר עוד המון אספקטים במשחק השוטף שלו. 

לפני3 שעות , MTA For Ever said:

פשיץ הוא החלוץ הזר הכי טוב שנחת כאן בשנים האחרונות. חבל שלא נהננו ממנו יותר. בהשוואה לפריצה למשל, אין מה לדבר בכלל. יובאנוביץ׳ עוד יכול להתפתח, הוא פינישר אדיר שצריך לשפר עוד המון אספקטים במשחק השוטף שלו. 

רק על זה שהוא רשם fuck you לאוהד מכבי חיפה הוא מקבל אקסטרא נקודות

תיקון, אמר:

My friend, suck my dick ha?

6 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

רק על זה שהוא רשם fuck you לאוהד מכבי חיפה הוא מקבל אקסטרא נקודות

הוא גם הקליט לו הקדשה אישית שכוללת את הביטוי הנפלא: "Suck my dick".

דל"פ: מת על פשיץ' גם אחרי הקטעים שעשה לנו(פאניקת קוביד בזמנו,וואלה אני מבין אותו האמת). 

חוץ מזה,פשיץ' עם חשק שווה 20 שערים בקלות בלוזוןליג ובייחוד עם רמת היצירתיות שיש לנו בקישור ובהתקפה.

לפני17 שעות , אבי בנימין said:

באותו קיץ שוחחתי עם ג'ורדי וסיפקתי לו את כל הנתונים שישכנעו אותו להחליף את טבח בוואקמה, תשובתו הייתה שהוא מעדיף את טל כי הוא כובש יותר (חחח) ושהוא מעדיף זרים לעמדות אחרות.

ולנושא, לא מזמן בדקנו את כל הזרים ששיחקו במכבי בעשר העונות האחרונות.

10 עונות = 360 משחקי ליגה * 5 זרים שיכלו להופיע בכל משחק = 1800 הופעות פוטנציאליות של זרים במכבי בעשור הזה.

בחרנו את הזרים הכי "ראויים" כלומר, זרים שהם לא בלוף, אכן חיזוק, והיינו מאוד סלחנים וזורמים. כדי לבחון מתוך ה1900 הופעות האפשרויות, כמה הופעות היו לזרים משדרגים.

החלטנו שראדה, סטיפה, ראיקו, סאבוריט, קיארטנסון, קרלוס גרסיה, פשיץ, יובא, אמאדור, גרלדש (קדנציה ראשונה), מיטרוביץ, איגבור (מאוד סלחניים היינו), אניימה, חואן פאבלו הם הרשימה.

לכל אלה יחד יש 800 הופעות בליגה בעשור האחרון. 

איך סטיב גורי, מדוניאנין ומיקאל לא ברשימה??? 

הייתי מכניס גם את באבין שטוב יותר מכל בלם ישראלי שיש, גם נגיד שאנחנו לא שמים בפנים את חוסה רודריגז (שהיה לא טוב אצלנו) אבל כן היה בורג משמעותי בחיפה שלקחה עלינו 2 אליפויות- זה בעייתי

מצד שני שמת את חואן פאבלו אז הוספת כמעט 80 הופעות שלפניו הייתי שם את גונסאלו גרסיה בעצם גם יאניוטיס טוב יותר מחואן פאבלו

לפני9 שעות , אבי בנימין said:

אבל זה לא לפגוע 5/5 

הבעיה במערכת שלנו שלא נפטרים ממי שלא טוב 

אם נחתוך את מי שלא משפר אותנו גם אם נפגע ב50% המצב שלנו יהיה טוב 

בפועל כששחקן רוצה לעזוב הוא עושה הכל לברוח מכאן כמו פריצה, רייכרט, ורמוט, פשיץ יחזקאל, סקריונה (ששכחתי להוסיף לעוד רשימת זרים ששידרגו אותנו) ומן הסתם עוד ששכחתי

לפני9 שעות , yehonatan6597 said:

בזמנו כתבתי את זה וכמה כאן התחרפנו עליי 

פשיץ שחקן מדהים 

טוב יותר גם מקיארטנסון אבל עדיין באותה מכבי שלא מסוגלת לכבוש עדיף את וידאר מפשיץ

נתניה לא מצליחים להתחבר, אולי זה הזמן להציע להם טרייד על טומאסי תמורת 3 שחקנים שגם ככה לא בונים עליהם אצלינו, יתכן 

שעכשיו יסכימו, טומאסי משחק שם עם פציעה בשריר החשק.

איזה כיף להיות זר כושל תוצרת מחלקת הסקאוטינג המהוללת שלנו

לא צריך לנדוד עד המפרץ לעשות חיסכון לפנסיה