Jump to content

רשמים מהניצחון על סכנין בדוחא | 1-0 מטורף בדקות הסיום, עקיצה שמביאה 3 נקודות חשובות

Sawyer

Recommended Posts

לפני1 שעה , המכבייה said:

ומה המספרים של גבי? מספרים זה לא הכל בגיל הזה שעדיין קיימת התקדמות והוא בכלל לא סטארטר. למה מספרים הם חזות הכל? כישרון הוא העניין, יש לא מעט כוכבים שלא הבשילו בגילאיי 19, 20. אם פארפה לא שחקן סגל במכבי, אפשר לסגור את מחלקת הנוער ואת כל העניין של להביא זר לשם ולטפח אותו. הוא ביי פאר התוצר הכי מוצלח מהפרוייקט הזה, שוחה לגמרי בליגת העל, ללא שום עניין הסתגלותי. לא לגמרי מבין את מהות הדיון. הכישרון של פארפה הוא אקסיומה ואני בוחר לתת לה צ'אנס. לא באמת משולל מציאות(:

נ.ב

הוא מאד הרשים בכל תחנה. לא אפגע חלילה בחוזז ויוני, הם לא מדביקים אותי למושב, לא גורמים לי לחשוב איך הם עשו את זה. יש לך סלוטים מסויימים לתת צאנס? אז הוא בסלוטים. 

המספרים של גבי בעונתו הראשונה בליגת העל בנתניה היו דומים לאלה של גיאגון ועדיפים בקצת, 6 שערים 5 בישולים ו13 מסירות מפתח, מאוד דומים בכל הנוגע לתיקולים חילוצים ואיבודים. מאז גבי סופר 51 מספרים ב129 הופעות בליגת העל כשעונת השיא שלו הגיעה רק ב20\21 שם כבש 9 ובישל 9 ומסר 22 מסירות מפתח- אלו כבר מספרים שמועדון גדול לא יכול להתעלם מהם ולכן הגיע לכאן רק בגיל 24 ולא אחרי המספרים הבינוניים שסיפק לפני כן וזאת על אף שהיה שייך לנו.

וכן, מספרים הם חזות הכל בספורט מקצועני, הטבלה לא משקרת.

מהות הדיון הייתה בעקבות דעתו של הצבר שהעלה את השאלה האם היה צריך להשאיל את גיאגון, אזכיר לך בידידות. והטענה הזו לא הזויה בכלל, כפי שקניקובסקי התפתח הרבה בזכות הדקות הרבות להן זכה בנתניה, יכול מאוד להיות שמכבי פוגעת באפשרות של הנכס שלה, גיאגון, להתפתח, כשהיא לא נותנת לו לשחק ומצד שני לתת לו לשחק הרבה, זה הימור גדול. לא אנחנו צריכים לשלם שכר לימוד. דווקא העונה, יכולנו להסתדר בלעדיו על העמדה הזו, לכן הטענה של הצבר במקום. 

אבל כן, רציתי שתשכנע אותי באמת, איפה בא לידי ביטוי הכישרון יוצא הדופן של גיאגון שאתה מדבר עליו, והמשכת בקלישאות וסיסמאות. מקווה שגיאגון ישכנע אותי במגרש השנה ויעשה את מה שאתה לא הצלחת.

"ביי פאר התוצר הכי מוצלח" למה אתה אומר את זה? איפה הקבלות? לא הבנתי "שוחה לגמרי בליגת העל" כאילו מדובר בפריימירליג. סכנין הקפיצו את דרוויש משום מקום והוא שוחה בליגה כמו עמלץ. עוד ליגה. "הכישרון הוא אקסיומה" למה? כי פרשנים אומרים? כי מכבי אומרים? רציתי באמת לנהל דיון ולהבין באלו אלמנטים של המשחק גיאגון כל כך כישרוני ואיך זה יכול לעזור לקבוצת כדורגל לנצח. לא עזרת לי. אותי נקודות ושערים מדביקות למושב, התגובה שלך רק מחזקת אצליח את החשש שמדובר בדריבליסט שמצחיק את הכדור וכיף לראות וכרגע לא מעבר. זהבי לא היה מדביק אף אחד למושב אף פעם, רק את הכדור לרשת.

בכל אופן, שלא יישמע שאני נגדו, הוא עדיין צעיר והכל יכול להיות.

לפני7 שעות , אבי בנימין said:

המספרים של גבי בעונתו הראשונה בליגת העל בנתניה היו דומים לאלה של גיאגון ועדיפים בקצת, 6 שערים 5 בישולים ו13 מסירות מפתח, מאוד דומים בכל הנוגע לתיקולים חילוצים ואיבודים. מאז גבי סופר 51 מספרים ב129 הופעות בליגת העל כשעונת השיא שלו הגיעה רק ב20\21 שם כבש 9 ובישל 9 ומסר 22 מסירות מפתח- אלו כבר מספרים שמועדון גדול לא יכול להתעלם מהם ולכן הגיע לכאן רק בגיל 24 ולא אחרי המספרים הבינוניים שסיפק לפני כן וזאת על אף שהיה שייך לנו.

מהות הדיון הייתה בעקבות דעתו של הצבר שהעלה את השאלה האם היה צריך להשאיל את גיאגון, אזכיר לך בידידות. והטענה הזו לא הזויה בכלל, כפי שקניקובסקי התפתח הרבה בזכות הדקות הרבות להן זכה בנתניה, יכול מאוד להיות שמכבי פוגעת באפשרות של הנכס שלה, גיאגון, להתפתח, כשהיא לא נותנת לו לשחק ומצד שני לתת לו לשחק הרבה, זה הימור גדול. לא אנחנו צריכים לשלם שכר לימוד. דווקא העונה, יכולנו להסתדר בלעדיו על העמדה הזו, לכן הטענה של הצבר במקום. 

אבל כן, רציתי שתשכנע אותי באמת, איפה בא לידי ביטוי הכישרון יוצא הדופן של גיאגון שאתה מדבר עליו, והמשכת בקלישאות וסיסמאות. מקווה שגיאגון ישכנע אותי במגרש השנה ויעשה את מה שאתה לא הצלחת.

"ביי פאר התוצר הכי מוצלח" למה אתה אומר את זה? איפה הקבלות? לא הבנתי "שוחה לגמרי בליגת העל" כאילו מדובר בפריימירליג. סכנין הקפיצו את דרוויש משום מקום והוא שוחה בליגה כמו עמלץ. עוד ליגה. "הכישרון הוא אקסיומה" למה? כי פרשנים אומרים? כי מכבי אומרים? רציתי באמת לנהל דיון ולהבין באלו אלמנטים של המשחק גיאגון כל כך כישרוני ואיך זה יכול לעזור לקבוצת כדורגל לנצח. לא עזרת לי. אותי נקודות ושערים מדביקות למושב, התגובה שלך רק מחזקת אצליח את החשש שמדובר בדריבליסט שמצחיק את הכדור וכיף לראות וכרגע לא מעבר. זהבי לא היה מדביק אף אחד למושב אף פעם, רק את הכדור לרשת.

מה שפארפה עשה עונה שעברה זה הכי טוב שתקבל משחקן מושאל. לצורך השוואה הוגנת- בוודאות לא נופל מהעונה של חזיזה בבני יהודה מבחינת מספרים (שהם לא רק שערים/בישולים מבחינתי) וכנראה גם בפחות דקות. אם אתה מצפה לדאבל דאבל משחקן מושאל ושם את זה כתנאי לחזרה לקבוצה- תוותר מראש על עניין ההשאלות. זה לא קורה פה. זאת לא ליגה שקל לתת בה שערים או בישולים. אבל אולי כדי ליישר את הדברים- מה בדיוק המספרים שאתה מצפה להם?

* רק כהערה- העניין של זר לא רלוונטי כל עוד אנחנו לא במצב של 5 זרים בכירים וגם אז יש לדעתי לפארפה מקום.

לפני10 שעות , אבי בנימין said:

גם מכבי צריכה לשלם שכר לימוד(תמיד היה ותמיד יהיה) ובמקרה גויאגון, הוא לא יורגש אם בכלל. אם צריך רק מספרים אז נייצר קבוצה מגיל 25. שכחת את הדבר החשוב ביותר- עיניים וזיהוי כישרון(אנחנו דנים על ההזדמנות שפארפה מקבל בסך הכל מספר חודשים). ובידידות אומר לך שאני שמח שמכבי עשתה הפוך ממה שאתה והצבר טוענים. עוד שנת השאלה היית מאבד אותו ומה שמחכה לך אחריי פארפה, אלו שחקנים שעדיין לא מספיק טובים לביתר או נס ציונה. פארפה היה מספיק טוב לקבוצת פליאוף עליון אבל עכשיו אתה רוצה שהוא יעשה גם טירונות גולני. פארפה סטרטר ב12 מ14 קבוצות הליגה, אז להיות שחקן 12, 13 במכבי הוא לא יכול? בחייך...

פארפה זה אקסיומה. למה? כי גם למעל 45 שנה במגרשים יש משמעות ולא רק לסטטיסטיקה. 

זהבי לגמרי הדביק אותי למושב אגב. כבר בהפועל.

אצל פארפה זה לא הדריבל לבדו, זה העומק, העוצמה, הפיזיות, הזריזות בשטח קטן, חוסר הפחד. הוא משאב נדיר של שחקן התקפה שיכול לפרק לבד מערכים שלמים. אף פעם אין מספיק מזה.

ובנימה אישית, אוהד שלא מתרגש מהיכולת שלנו לשחק עם פארפה ואוסקר ביחד, איבד משהו מההתרגשות שהמשחק הזה יכול לייצר עבורו. וזה סתם באסה וחבל עבורך. 

39 דקות לפני, המכבייה said:

גם מכבי צריכה לשלם שכר לימוד(תמיד היה ותמיד יהיה) ובמקרה גויאגון, הוא לא יורגש אם בכלל. אם צריך רק מספרים אז נייצר קבוצה מגיל 25. שכחת את הדבר החשוב ביותר- עיניים וזיהוי כישרון(אנחנו דנים על ההזדמנות שפארפה מקבל בסך הכל מספר חודשים). ובידידות אומר לך שאני שמח שמכבי עשתה הפוך ממה שאתה והצבר טוענים. עוד שנת השאלה היית מאבד אותו ומה שמחכה לך אחריי פארפה, אלו שחקנים שעדיין לא מספיק טובים לביתר או נס ציונה. פארפה היה מספיק טוב לקבוצת פליאוף עליון אבל עכשיו אתה רוצה שהוא יעשה גם טירונות גולני. פארפה סטרטר ב12 מ14 קבוצות הליגה, אז להיות שחקן 12, 13 במכבי הוא לא יכול? בחייך...

פארפה זה אקסיומה. למה? כי גם למעל 45 שנה במגרשים יש משמעות ולא רק לסטטיסטיקה. 

זהבי לגמרי הדביק אותי למושב אגב. כבר בהפועל.

אצל פארפה זה לא הדריבל לבדו, זה העומק, העוצמה, הפיזיות, הזריזות בשטח קטן, חוסר הפחד. הוא משאב נדיר של שחקן התקפה שיכול לפרק לבד מערכים שלמים. אף פעם אין מספיק מזה.

ובנימה אישית, אוהד שלא מתרגש מהיכולת שלנו לשחק עם פארפה ואוסקר ביחד, איבד משהו מההתרגשות שהמשחק הזה יכול לייצר עבורו. וזה סתם באסה וחבל עבורך. 

נימה אישית פטרונית ואפילו ילדותית, אם זה מה שלמדת ב45 שנה במגרשים, אז באמת אנחנו במקום אחר. 

יש פה באמת דיון רציני אם לפארפה יש מקום בסגל של מכבי? הראשון שצריך לא לצאת מההרכב אחרי אוסקר ועל הזין מספרים. הוא מוסיף כל כל הרבה מעבר, אין לנו שחקנים כאלה וזה שרצים לשחרר אותו להשאלה זה חוסר מושג, מעדיף לא להשתמש בהגדרות יותר קשות

11 דקות לפני, אבי בנימין said:

נימה אישית פטרונית ואפילו ילדותית, אם זה מה שלמדת ב45 שנה במגרשים, אז באמת אנחנו במקום אחר. 

לא. לא שללתי את חשיבות המספרים(לשלב יותר מתקדם בקאריירה) רק הבאתי לשולחן גם את הבום הזה בבטן. אתה בוחר להיעלב, לא היתה שום כוונה כזאת מצידי רק תשובה לשאלה על מה אני מתבסס. גם מבחינתי, כל הדיבייט הזה על גויאגון הוא קצת הזיה כי לא רק שאין כאן בעיה, לדעתי הוא חלק מהפיתרון. ועניתי לכל שאלה שלך. לא משאילים טאלנט כזה כשאתה בעצמך נזקק לו. הוא לכל הפחות ראוי לצ'אנס. זה כל הדיון.

1 דקה לפני, המכבייה said:

לא. לא שללתי את חשיבות המספרים(לשלב יותר מתקדם בקאריירה) רק הבאתי לשולחן גם את הבום הזה בבטן. אדם רוצה את לראות את מה שהוא בוחר לראות. מבחינתי, כל הדיבייט הזה על גויאגון הוא קצת הזיה כי לא רק שאין כאן בעיה, לדעתי הוא חלק מהפיתרון. ועניתי לכל שאלה שלך. לא משאילים טאלנט כזה כשאתה בעצמך נזקק לו. הוא לכל הפחות ראוי לצ'אנס. זה כל הדיון.

אבל לפני הכל הסכמתי איתכם.

פשוט סייגתי ואמרתי שאני נאלץ להסכים, כי בניגוד לדעה הרווחת, אנחנו באמת קצרים בשחקנים יצירתיים.

במכבי מסודרת היה צריך להיות סגל אחר, וגיאגון יכל להיות מושאל ולזכות ליותר דקות.

Just now, אבי בנימין said:

פשוט סייגתי ואמרתי שאני נאלץ להסכים, כי בניגוד לדעה הרווחת, אנחנו באמת קצרים בשחקנים יצירתיים.

אז הכל בסדר. 

היום, עם אוסקר, גבי ופארפה, אנחנו יחסית בסדר לעומת שנים קודמות. מכיוון שאוסקר לא מיועד להיות כאן בעונה הבאה, זה אחלה שפארפה משתלב במועדון כבר עכשיו. זה גם נתון. 

17 דקות לפני, המכבייה said:

אז הכל בסדר. 

היום, עם אוסקר, גבי ופארפה, אנחנו יחסית בסדר לעומת שנים קודמות. מכיוון שאוסקר לא מיועד להיות כאן בעונה הבאה, זה אחלה שפארפה משתלב במועדון כבר עכשיו. זה גם נתון. 

אל תשכחו שפאר פה היה מיועד להיות זר שישי. שזה בול רמתו כרגע (להיכנס דקה 60 ולצבור ניסיון לשנה הבאה).

עוד השאלה לא היתה אפשרית מבחינה חוזית. 

21 דקות לפני, אבי בנימין said:

יש לו מקום בסגל גם במכבי מסודרת.

מדובר על טאלנט שטיפחת דרך צדדים שלישיים כמעט ללא עלות אחרי עונת שיא בליגה, מולך, אין שום מחלוקת על היותו שחקן מעולה שהכי טבעי היה להחזיר אותו מהשאלה. ללא כל קשר לאוסקר וגבי, לדעתי לכל אחד מהם יש סט יכולות ייחודי ואנחנו עוד נהנה מזה יותר בהמשך.

27 דקות לפני, KIMHI said:

אל תשכחו שפאר פה היה מיועד להיות זר שישי. שזה בול רמתו כרגע (להיכנס דקה 60 ולצבור ניסיון לשנה הבאה).

עוד השאלה לא היתה אפשרית מבחינה חוזית. 

לפעמים יכנס דקה 60, לעיתים יפתח. שחקן שלוקחים בחשבון וסופרים אותו.

ונכון. 

16 דקות לפני, MTA For Ever said:

יש לו מקום בסגל גם במכבי מסודרת.

מדובר על טאלנט שטיפחת דרך צדדים שלישיים כמעט ללא עלות אחרי עונת שיא בליגה, מולך, אין שום מחלוקת על היותו שחקן מעולה שהכי טבעי היה להחזיר אותו מהשאלה. ללא כל קשר לאוסקר וגבי, לדעתי לכל אחד מהם יש סט יכולות ייחודי ואנחנו עוד נהנה מזה יותר בהמשך.

שחקן כמוהו ובגילו חייב לשחק 2500-3000 דקות בעונה. פשוט חייב.

אתה יכול לתת לו את זה? כרגע בקצב של 1200.

אם הוא לא היה טאלנט לא הייתי כותב את זה, אין בעיה לעלות שחקן נוער בינוני לסגל הרחב. אבל טאלנט עם ציפיות חייב לקבל דקות ולהתקדם.

אם גבי היה נשאר במכבי, או לחילופין מכבי הייתה מחזירה אותו מההשאלה לנתניה לפני 4 שנים, אחרי שנתן שם עונת מספרים דומה מאוד ואף עדיפה על מה שגיאגון נתן בנתניה, יכול להיות שההתקדמות של גבי הייתה נתקעת ולא היה מגיע לעונת הכמעט דאבל דאבל וסגן מלך הבישולים בגיל 23.

18 דקות לפני, אבי בנימין said:

אם הוא לא היה טאלנט לא הייתי כותב את זה, אין בעיה לעלות שחקן נוער בינוני לסגל הרחב. אבל טאלנט עם ציפיות חייב לקבל דקות ולהתקדם.

אם גבי היה נשאר במכבי, או לחילופין מכבי הייתה מחזירה אותו מההשאלה לנתניה לפני 4 שנים, אחרי שנתן שם עונת מספרים דומה מאוד ואף עדיפה על מה שגיאגון נתן בנתניה, יכול להיות שההתקדמות של גבי הייתה נתקעת ולא היה מגיע לעונת הכמעט דאבל דאבל וסגן מלך הבישולים בגיל 23.

אבי, 

הוא יוכל להרוויח חלק מהדקות כמחליף ל10 וחלק מהן גם כאופציית אגף ראשונה. אני מאמין שאיביץ ינסה את האופציה הזאת כאשר יוני יחזור לכשירות. יש עם מה לעבוד כאן. 

33 דקות לפני, אבי בנימין said:

תקרת הזכוכית של גיאגון לעומת גבי היא אחרת לגמרי. לא ברת השוואה בכלל. הוא שוחרר ממכבי לפני 6 שנים כי לא החזיקו ממנו.

פארפה בגרף התקדמות שרק עולה משנה לשנה, עוד לא בן 22, יש לו כאן שנה שנתיים והוא בחוץ בין ישחק 1,500 או 2,500 דקות וזה לא יעכב את ההתפתחות שלו. נכון שהיה מקבל יותר דקות עם השתתפות באירופה ועל זה בנו. מנקודת המבט של המועדון ושלך כאוהד, אתה רוצה אותו אצלך עכשיו ולא מושאל כדי שימשיך להתפתח. 

לפני2 שעות , אבי בנימין said:

מתי לא היינו קצרים בשחקנים יצירתיים?

ובכלל איזו קבוצה בעולם לא קצרה השחקנים יצירתיים?

זה משאב נדיר בכללי.

זכינו שיש לנו את פארפה בקבוצה.

On 16.10.2022 at 23:19, אבי בנימין said:

התוצאות שאיביץ משיג העונה בינתיים הן לא פחות מקסם לדעתי. יש לו קבוצה סופר מוגבלת מאלף ואחת בחינות, הצלחה מסחררת עד כדי כך שאם באמת יזכה עם הסגל הזה באליפות, הוא המאמן הכי גדול שאי פעם היה פה, ואנחנו יכולים להמשיך לבלבל את השכל. אסייג ואומר שקשה לי להאמין שנוכל להמשיך לא לספוג כשיש לנו אמצע כל כך רך והגנה מ1999 אבל איביץ מפתיע אותי כל פעם מחדש, אין לי מושג איך הוא עושה את זה.

כל מילה 

אני חושב גם שלמרות שהתחזקנו בשחקנים דפנסיביים בקישור מבחינת שחקני הגנה אנחנו אפילו נופלים מעונה שעברה. לא פחות ממדהים

סיכום המשחק שלי: יש לנו בעיה מנטלית.

שיחקנו מצויין עד שקיבלנו גול שנפסל. מאותו הרגע הביטחון ירד וחרדת הספיגה ניהלה אותנו ופגעה בלחץ, האגרסיביות והיצירתיות.

זה חוזר על עצמו, איביץ' דיבר בתחילת עונה על שינוי לרעה שהוא מזהה במנטליות של הקבוצה וראינו שיפור בולט במשחק הראשון מול ניס. מצד שני איביץ' עצמו אחראי עיקרי לדעתי עם ההרכב המתבטל שהעלה מול חיפה ששידר שהוא מפחד ומאמין שאנחנו נחותים והזמין אותם לשבת עלינו משחק שלם עד שזה יניב להם פירות. אני אגב עדיין זיהיתי אצלם את הפחד מאיתנו בתחילת המשחק, אבל איביץ' פשוט עזר להם להתמודד איתו ולצאת ממנו.

לדעתי יש לנו אפילו ברמת הסגל הנוכחי את הקבוצה הטובה בליגה וזה גם מגובה בתוצאות וסטטיסטיקה. האתגר הוא לצאת מההיסטריה שאנחנו נופלים אליה אחרי כל שער/מצב של היריבה ולהמשיך לשחק את המכבש ההתקפי שאנחנו יודעים לעשות גם אחרי שזה קורה מידי פעם.

יעזור אם איביץ' ייצר דפוס החשיבה הזה ע"י מיעוט של החלטות שנובעות מפחד מוגזם לספוג. לדעתי הוא עדיין לא מצא את הבלאנס והצורך שלו בראש ובראשונה להיות בשליטה ובטוח שהיריבה לא תתפוס אותנו חשופים מייצר היסטריה מיותרת שעוזרת ליריבה לשבת עלינו ובסופו של דבר גם להבקיע.

חוץ מזה, יעזור אם לא נראה את חוזז על המגרש יותר. בכושר הנוכחי שלו אין לו מקום גם בסכנין או חדרה והשילוב שלו רק בגלל שהוא משקיע או משהו נותן תחושה של מתנ"ס. ריקן נראה טוב והייתי משלב אותו יותר על חשבון פרץ וגלזר שבינתיים אנמים.

40 דקות לפני, thunderbolt said:

מישהו יכול להסביר לי מה הקטע עם יונתן כהן? האיטלקים אסרו עליו להתאמן בכלל או מה? מה זה החרא הזה שלוקח לו חודשיים להכנס לכושר?

אני יכול לומר מידיעה בטוחה שזיגדון בעצמו אמר שיקח לו זמן לחזור לכושר משחק שהוא הגיע במצב נוראי 

לפני2 שעות , thunderbolt said:

מישהו יכול להסביר לי מה הקטע עם יונתן כהן? האיטלקים אסרו עליו להתאמן בכלל או מה? מה זה החרא הזה שלוקח לו חודשיים להכנס לכושר?

ומה עם לוקאסן 

On 16.10.2022 at 10:09, מנג'ר יונייטד said:

אין עם מי לשחק 4:3:3. חד משמעית. לא את ה-4 (אין בלמים) ולא את ה-3 הקדמיים (אין כנפיים).

יצחקי הוא האשם העיקרי במצב עם בניית סגל לא מאוזן בצורה קיצונית, אבל אני עדיין מצפה מאיביץ' להוציא יותר מהסגל הזה.

גם אין עם מי לשחק את ה-3 בלמים, כי עם כל הכבוד לקנדיל,ז'ראלדש ולדוידזאדה אלה לא מגנים ששורפים את הקו כמו שהיית רוצה. (והאילתור של חוזז כמגן שמאלי גם לא עובד)

בשביל השיטה הזאת אתה צריך מגנים כמו דסה\טוואטחה בשיאו או אפילו קורנו מחיפה, כאלה שחושבים קודם כל התקפה.

אני חושב שכן צריכים לתת צ'אנס ל-4-3-3, ככה נקבל גם גבי,אוסקר,פאפרה בהרכב ואולי ככה נראה יותר התקפיים.

פרץ\גלזר- גבי- אוסקר

פאפרה צד שמאל- יובה באמצע- יונתן צד שמאל

אמנם אין לנו שחקנים מחליפים בכנפיים למערך הזה, אבל גם אין לנו מגנים ל-3 בלמים ואין לנו חלוץ מחליף במערך הנוכחי הזה.

לפני11 שעות , thunderbolt said:

דסה היה מעולה בנבחרת ובלי קבוצה. כנראה שהבעיה לא הייתה בפיזה.

46 דקות לפני, zion8 said:

דסה היה מעולה בנבחרת ובלי קבוצה. כנראה שהבעיה לא הייתה בפיזה.

לא עשה באמת הכנה כנראה. זה שהוא היה באיטליה לא אומר דבר.  מכבי רוצה את יוני כשיר יותר מאשר הוא רוצה להיות כשיר. אין כאן באמת עניין.