Jump to content

רשמים מהניצחון על סכנין בדוחא | 1-0 מטורף בדקות הסיום, עקיצה שמביאה 3 נקודות חשובות

Sawyer

Recommended Posts

1 hour ago, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לא מבין איך אנשים פה מצפים שנשחק 433.

עם מי בדיוק?

הפורום פה מזכיר מאוד את הלב הצהוב.

הקללות לאיביץ' זה הקאות בפה.

אני מאשים במצב הסגל רק בן אדם אחד שחירב את הקבוצה ב3 שנים וקוראים לו יצחקי.

אין עם מי לשחק 4:3:3. חד משמעית. לא את ה-4 (אין בלמים) ולא את ה-3 הקדמיים (אין כנפיים).

יצחקי הוא האשם העיקרי במצב עם בניית סגל לא מאוזן בצורה קיצונית, אבל אני עדיין מצפה מאיביץ' להוציא יותר מהסגל הזה.

2 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

אין עם מי לשחק 4:3:3. חד משמעית. לא את ה-4 (אין בלמים) ולא את ה-3 הקדמיים (אין כנפיים).

יצחקי הוא האשם העיקרי במצב עם בניית סגל לא מאוזן בצורה קיצונית, אבל אני עדיין מצפה מאיביץ' להוציא יותר מהסגל הזה.

לא הבנתי איך יש 3 בלמים לקו 5 אבל אין 2 לקו 4.

אני חושב שברגע שיוני יכנס לכושר אפשר לגמרי לנסות 4-3-3 עם יוני בצד אחד ופארפה בצד השני.

יכול להיות מעניין לדעתי...

2 דקות לפני, kutomer said:

לא הבנתי איך יש 3 בלמים לקו 5 אבל אין 2 לקו 4.

אני חושב שברגע שיוני יכנס לכושר אפשר לגמרי לנסות 4-3-3 עם יוני בצד אחד ופארפה בצד השני.

יכול להיות מעניין לדעתי...

בהחלט שווה לנסות. עדיף מכל ההרכבים ההזויים האלה של ג׳ראלדשים חוזזים

העזיבה (הבריחה) של פריצה טרפה את כל הקלפים לגבי הסגל של מכבי העונה

בניית הסגל לא מאוזנת בצורה קיצונית, וזה הביא למצב שבו מכבי נשענה על אחת משתי תבניות התקפה:

1. כדור ארוך לאחד החלוצים שמשתלט ובונה התקפה, פריצה היחיד שידע לעשות את זה. זהבי ויובא פשוט רוצים כדור לרגל

2. לחפש את גלוך ולהתפלל, זה עבד נהדר עם גבי ויוריס שפינו מקום לגלוך, עם פרץ זה פשוט לא עובד

יצחקי שחרר בשבוע אחד את פריצה, אלמוג, קוואס ותורג'מן (לטירונות) - ולא הביא עד היום מחליף עם כושר משחק

אנחנו היום עם שני חלוצים שלהגיד שהם בכושר רע זו מחמאה, ואיבדנו את כל תבניות ההתקפה שלנו

נראינו מצויין מול חדרה במערך הזה.

הכל שאלה פרסונלית של שחקנים.

גלזר 6 עם אוסקר ופארפה עבד מצויין מול חדרה.

ביטון שיחק בלם, קנדיל ודוידזאדה מגנים.

2 דקות לפני, itanar said:

נראינו מצויין מול חדרה במערך הזה.

הכל שאלה פרסונלית של שחקנים.

גלזר 6 עם אוסקר ופארפה עבד מצויין מול חדרה.

ביטון שיחק בלם, קנדיל ודוידזאדה מגנים.

אין ספק שיש משמעות לשחקנים. אני חושב שמה שיותר משפיע זה המשחק. אם אנחנו משחקים בבית ו/או פוגשים יריבה שמשחקת בצורה שמקלה עלינו אז אנחנו נראים מצויין. כשלא, אז לא. אנחנו לא במצב שאנחנו מספיק בטוחים בעצמנו/מאומנים/איכותיים לכפות את המשחק שלנו של על היריבה, לא משנה מה. זה דיי הגיוני בשלב הזה של העונה והקבוצה הזו. אם זה יהיה המצב בינואר אז יהיה לגיטימי להתחיל לגג'דר. עד אז זה סבבה ומה שחשוב זה בעיקר לאסוף את הנקודות.

לפני7 שעות , Sawyer said:

פארפה היה רע היום. 

לפארפה יש כדורגל, הוא מוכשר מאוד אבל הוא לא גלוך, הוא יהלום הרבה פחות מלוטש, הוא עושה הרבה יותר טעויות משחק פחות אחראי פחות חכם. רגעי קסם יש בשפע אבל היום לדוגמה כמעט רק פגע במכבי. 

ניצחון כל כך מתוק באמת קיצוני כמה צרחתי בשריקת סיום. 

לפני7 שעות , Cosmic said:

ברור נו.
כל השוואה בינהם עושה לו עוול.

הוא שחקן טוב ויש לו פוטנציאל להיות גם מצויין, אבל

אין מה להשוות בין היכולות של המסירה, הבעיטה, מהירות המחשבה, חוכמת המשחק, הדומיננטיות ולקיחת האחריות. 

כרגע הוא ואוסקר לא צריכים להכלל באותו משפט. 

לא אכנס להשוואות על אוסקר אבל 90% מהאיבודים הלא אחראיים של פארפה היום הגיעו כי מי שמסר לו בנתיים חלם, טוב שלא גלגל תקססה באמצע המגרש שם כסא ומטריה מעליו עד שהואיל בטובו לגשת לכדור בנתיים שחקני סכנין עירניים מספיק. זה משהו שאפיין אותנו כל המשחק עם או בלי פארפה ועם אוסקר.

כשאף אחד מסביבו לא היה מספיק נייד, זה דריבלים בכוח.

2 דקות לפני, KIMHI said:

איביץ׳ בהחלט עושה קמיקזה עם ההרכבים האלה. לא מבין אותו

ראיתי ראיון שלו לפני כמה ימים. נראה שהוא מתחבט עם עצמו את מי להרכיב כי הסגל גדול מדי והוא רוצה לתת הזדמנות לכולם. אם היה לנו אירופה הייתי מבין אותו, אבל אין לנו וכל משחק ליגה הוא קריטי, הניסויים הסתמיים האלה בסוף יעלו לנו ביוקר.

Just now, Double said:

ראיתי ראיון שלו לפני כמה ימים. נראה שהוא מתחבט עם עצמו את מי להרכיב כי הסגל גדול מדי והוא רוצה לתת הזדמנות לכולם. אם היה לנו אירופה הייתי מבין אותו, אבל אין לנו וכל משחק ליגה הוא קריטי, הניסויים הסתמיים האלה בסוף יעלו לנו ביוקר.

מבין אותו שהוא רוצה לשמור על כולם ״פיט״ וששחקנים לא יתמרמרו. 

אבל איביץ׳ מחליט רק על סמך מקצועי ומי שטוב באימונים ישחק. וכרגע זה לא נראה ככה

12 דקות לפני, אקיטה said:

לא אכנס להשוואות על אוסקר אבל 90% מהאיבודים הלא אחראיים של פארפה היום הגיעו כי מי שמסר לו בנתיים חלם, טוב שלא גלגל תקססה באמצע המגרש שם כסא ומטריה מעליו עד שהואיל בטובו לגשת לכדור בנתיים שחקני סכנין עירניים מספיק. זה משהו שאפיין אותנו כל המשחק עם או בלי פארפה ועם אוסקר.

כשאף אחד מסביבו לא היה מספיק נייד, זה דריבלים בכוח.

צודק רוב השחקנים היו נראים כמו שיכורים

דקה 80 מתמסרים להם בנוחות ברחבה שלהם ומאבדים כדור במסירה ארוכה 

שיחקנו כדורגל איטי ועייף להחריד, שחקנים נראו כבויים 

דפקו יותר מדי שיפודים בחג

3 דקות לפני, erantheking21 said:

צודק רוב השחקנים היו נראים כמו שיכורים

דקה 80 מתמסרים להם בנוחות ברחבה שלהם ומאבדים כדור במסירה ארוכה 

שיחקנו כדורגל איטי ועייף להחריד, שחקנים נראו כבויים 

דפקו יותר מדי שיפודים בחג

זכור לי רק מקרה 1 שוואללה לשחקן שמסר לו לא היה מה לעשות. לדעתי זה היה גבי או יובא שהיה עם הגב אליו כשבנתיים קיבל שמירה.

מעבר לזה, כמעט כל המסירות שהוא עשה הוא מיד אחרי זה עשה תנועה כלשהי ורואים בבירור שמי שמסביבו פשוט לא זרם/לא עירני.

דוגמה היה מקרה אתמול הוא מסר לביטון באמצע המגרש והלך קדימה לקבל בחזרה, ביטון במקום לגשת לכדור עושה צעדים אחורה מחכה שהכדור יגיע....והפלא ברווח הזה שביטון יצר לעצמו נכנס שחקן של סכנין וחטף.

בסוף שיחקנו באצטדיון הכי קשה בארץ. אצטדיון שכל קבוצה מסתבכת בו תמיד. בלי קהל חוץ ועם קהל בית רועש. במשחקים כאלה אנחנו אף פעם לא נראים טוב לאורך השנים. בעונה שעברה הפסדנו שם פעמיים וגם בעונות הטובות שלנו לא הרשמנו.

עכשיו תוסיפו לזה את העובדה שסכנין פייבוריטית לסיים במקום הרביעי כי הם נראים טוב מתחילת העונה. 

מישהו ציפה למשחק גדול? מה חיפה עשו נגדם העונה? נראו רע מאוד, שמרו בנס על שער נקי ושמו גול מטעות שוער על גבול המכירה. ואל תדברו איתי על ליגת האלופות כי שלב הבתים עוד לא התחיל לפני אותו משחק. 

בקיצור משחק כזה צריך לנצח וזהו. קבוצה שלוקחת 3 נקודות במוקש כזה מראה שיש לה אופי בשביל לקחת אליפות. היכולת פחות מעניינת. 

יש לנו עוד שני מוקשים רציניים במחזורים הקרובים. אם נשיג 6 נקודות זה יתן המון תקווה להמשך.

לפני10 שעות , קמחי said:

אחד מבין גבי ו-פארפה חייבים לפתוח לצד גלוך בכל משחק.

זהבי וג'ורג'ה ברצף משחקים נוראי.

ההגנה תחת איביץ' העונה רעה מאוד.

מסכים עם גבי / פארפה, לא הייתי אומר שההבנה תחת איביץ רעב מאוד העונה, תלוי מי משחק. שביטון וסאבוריט בלמים והמגינים הם רוסתם וקנדיל ההגנה שלנו טובה יותר ויחסית מגיעים אלינו מעט לשער (ודניאל שם) ביחס למערך שהוא התקפי ביחס לקדנציה הקודמת שלו. 

מטריד אותי מאוד שעולים עם 8 שחקנים דפנסיביים ועדיין היריבה מגיעה להמון מצבים בקלות!

14 איומים על השער, משקופים, קורות, מתפרצות קלות, שערים שנפסלו.

אתה מצפה שעם כ"כ הרבה שחקני הגנה שלנו היריבה לא תעבור את החצי, אחרת מה עשינו פה?

7 דקות לפני, Skankhunt42 said:

מטריד אותי מאוד שעולים עם 8 שחקנים דפנסיביים ועדיין היריבה מגיעה להמון מצבים בקלות!

14 איומים על השער, משקופים, קורות, מתפרצות קלות, שערים שנפסלו.

אתה מצפה שעם כ"כ הרבה שחקני הגנה שלנו היריבה לא תעבור את החצי, אחרת מה עשינו פה?

זה נובע מהאיבודי כדור. המון איבודים בגלל חוסר ריכוז וחוסר אחריות. יותר מדי שחקנים לא במיטבם. 

עוד דבר - אני לא רוצה לראות את מכבי מבזבזת זמן ליד דגל הקרן או בכדורי חוץ וכו (מה גם שאפילו בכדור לא הצליחו להחזיק). 

לכו בכל הכח על השני והשלישי ותשברו את היריבה! 

37 דקות לפני, boys77 said:

עוד דבר - אני לא רוצה לראות את מכבי מבזבזת זמן ליד דגל הקרן או בכדורי חוץ וכו (מה גם שאפילו בכדור לא הצליחו להחזיק). 

לכו בכל הכח על השני והשלישי ותשברו את היריבה! 

לא ראיתי איזה בזבוז זמן מיוחד בדגל הקרן. פעם אחת הלכנו לקרן ולפני שהספקתי להתרגז שאנחנו לא ליגה א' הגיע מסירה לתוך הרחבה. 

דווקא אחרי השער הם הצליחו להחזיק יפה בכדור ואפילו הגיעו למצב או שתיים ויכלו להגדיל את התוצאה. 

1 hour ago, Netanel TA said:

תסתכלו על הצד החיובי - בסיבוב הבא מקבלים את חיפה, ב״ש, אשדוד וסכנין בבלומפילד

זה בדוק! 

הנראטיב של ההגרלה הקלה לא מתייחס בכלל לזה שהסיבוב הבא זה הזמן שלנו לברוח 

אם אנחנו מסיימים את הסיבוב הזה ביתרון אנחנו חזק מאוד בתמונה 

5 דקות לפני, Krishi said:

לא ראיתי איזה בזבוז זמן מיוחד בדגל הקרן. פעם אחת הלכנו לקרן ולפני שהספקתי להתרגז שאנחנו לא ליגה א' הגיע מסירה לתוך הרחבה. 

דווקא אחרי השער הם הצליחו להחזיק יפה בכדור ואפילו הגיעו למצב או שתיים ויכלו להגדיל את התוצאה. 

לקראת הסוף גבי הוציא קרן קצרה לפארפה ויובא שהיו לידו רק במטרה לבזבז זמן במקום ללכת בכל הכח על השני