Jump to content

ההפסד בדרבי אמש

Sawyer

Recommended Posts

פשוט כואב לי. שורף לי בלב. באמת. 

אחרי שיצא דוח השיפוט והדלפה שקיבלתי מעיתונאי שדיבר עם המושכים בחוטים בהתאחדות - נגמר הקרב הזה. שוב הפסדנו. 

לא היה מספיק רעש ציבורי הוחלט להלבין את הסיפור. שתי הקבוצות יעמדו לדין שתיהן יענשו בחומרה.

העובדה שקבוצה אחת עשתה מופע פירו כמו שנעשה מאות פעמים בישראל לפני והקבוצה השניה בכוונת תחילה עשתה הכל כדי להרוס את המשחק ושלא יגיע לסיומו כדי שלא ישפילו אותם - נמחק. נגמר. 

במועדון במכבי הרימו ידיים, הודו שאנחנו המועדון הכי חלש בכדורגל הישראלי וללא יכולת השפעה על כלום ושהם כבר לא מנסים. האוהדים שלנו ברשתות דממה וציר הרשע כבר עובד על סיום הארוע ללא נפגעים. 

אני עצוב ומתבייש שזה הכדורגל שלנו. הפסד צורם וכואב, אנחנו נשלם על זה בהמשך העונה ואולי גם בסופה. חרא על העולם.

צטט

תובע ההתאחדות עורך הדין ניר רשף החליט להעמיד לדין את מכבי ת”א בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות וקריאות גזעניות ואת הפועל בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות והתנהגות בלתי ספורטיבית ובלתי הולמת של הקהל.

בדו״ח השיפוט ציינו את כל זריקות החפצים של הפועל ואת קריאות השואה. 

למרות זאת אנחנו עומדים לדין על קריאות גזעניות והם כלום. 

אולי זה דעה לא פופולארית (בטח בתור אחד שלא יושב ב11) אבל מעדיף שנקבל רדיוס ולא את העונש של סגירת יציע שהוא פשוט עונש ביזיוני.

אשכרה לוקחים מ4000 אוהדים את הזכות הבסיסית של ללכת למשחק שהם שילמו עליו מראש. זה בושה של עונש ואני לא מבין איך ממשיכים לתת אותו ואף אחד לא מעלה את זה לכותרות.

על מה אתם מדברים איתי? 

אתם מבינים שהקהל של הפועל במשך שבועיים מודיע שהוא מפוצץ את המשחק ולא נותן למכבי לנצח על הדשא ולא נותן לנו לפרק אותם לא משנה מה 

ואתמול הוא עשה את זה בצורה שטרם נראתה בארץ. וזהו. הם כבר בחוץ. הם מחוץ לזה. הם יצאו מהסכנה הם לא יקבלו עונש וההחלטה לזיין את שתי הקבוצות התקבלה כבר. 

אתם מבינים בכלל את העוולה הספורטיבית שנעשתה פה? אתם מבינים בכלל שגם אם על הדשא אנחנו הכי טובים אנחנו המועדון הכי מביך ומושפל בליגה? אתם מבינים שכולם מחרבנים לנו על הראש? 

4 דקות לפני, Sawyer said:

על מה אתם מדברים איתי? 

אתם מבינים שהקהל של הפועל במשך שבועיים מודיע שהוא מפוצץ את המשחק ולא נותן למכבי לנצח על הדשא ולא נותן לנו לפרק אותם לא משנה מה 

ואתמול הוא עשה את זה בצורה שטרם נראתה בארץ. וזהו. הם כבר בחוץ. הם מחוץ לזה. הם יצאו מהסכנה הם לא יקבלו עונש וההחלטה לזיין את שתי הקבוצות התקבלה כבר. 

אתם מבינים בכלל את העוולה הספורטיבית שנעשתה פה? אתם מבינים בכלל שגם אם על הדשא אנחנו הכי טובים אנחנו המועדון הכי מביך ומושפל בליגה? אתם מבינים שכולם מחרבנים לנו על הראש? 

צודק, וזה תקדים מסוכן.

דמיין מה יהיה בדרבי בית שלהם

יצרו סימטריה בין הקהלים כאילו חברו יחד כדי להרוס את המשחק. אכלנו אותה.

הפועל יקבלו רדיוס אחד יותר ממה שאנחנו נקבל.

לא הייתי שולל גם איזו תוספת כמו עונש על תנאי של הורדת נקודות שיוכל לשרת את ההתאחדות בהמשך העונה.

מוות

הרפיסות של המועדון בהקשר של המשחק אתמול היא שאף בעל מקצוע (המאמן, עוזר המאמן, מנהל מקצועי לשם שינוי) לא טרח ללכת לשופט הרביעי ולהגיד שאם שוב זורקים כדורים ומפריעים בהתקפות הקבוצה יורדת מהמגרש.

ברגע שנתת לזה לגיטימציה נפגעת מזה עתידית בדיון. 

בכל אופן, אין ציפייה ממועדון ששתק כשזרקו על האוהדים שלו זיקוקים בסמי עופר בסוף שנה שעברה.

מבחינתם ש10-11 יסגרו לשנתיים העיקר שאוהדי שער 8 יקנו עוד כמה חולצות בטריילר.

29 דקות לפני, KIMHI said:

סוייאר, חבל להתבכיין.

מתי הדיון? אני אבוא עם הילדים הקטנים שבחופש להפגין.  אני אהיה שם עם שלטים.

מחר ב13:30. 

אף אחד לא ילך ואף אחד לא יעשה כלום. המועדון כבר הרים ידיים, עוד קרב שהפסדנו. 

כל שנה שעוברת המצב שלנו רק מחמיר, גנבו לנו אליפות ושתקנו, עושים נגדנו עבירות בלתי נתפסות ושותקים. הפכנו לזונה של הליגה. 

אולי זה לא פופולארי להגיד את זה אבל זרקנו יותר מ40 אבוקות לדשא בשריקת הפתיחה מה חשבת שלא יעמידו אותנו לדין?

הזונות האלה רק מחכים לרגע שיהיה להם תירוץ להעמיד אותנו לדין… אנחנו נקבל 3 רדיוסים וסגירת 11 ל5 משחקים והפועל יקבלו עונש קשה ביותר של 10 אלף קנס ו2 נקודות על תנאי (שזה תקף כמו ה״פעם אחרונה״ של רועי רייכשרייבר)

הכל מושחת 

הסעיפים זה כדי שתהיה להם סיבה לתת עונשים דומים ל2 הקבוצות 

אם הסעיפים היו רק על האבוקות

אז אם אנחנו נקבל משחק הם יצטרכו לקבל 4

ועוכרי ישראל האלה רוצים לתת לנו לפחות 2 ואין מצב שיתנו להם 8

אז הכניסו לנו עוד סעיף, ומה עם ביזוי שואה, אין סעיף כזה?