Jump to content

ערן זהבי נגד הפועל

Omer

Recommended Posts

ערן במשחק ענק מעבר לגול

נראה שזה מה שהוא צריך כדי לחזור לעצמו…

איך שהוא היה לי תחושה שבגלל שרונאלדו כבש הוא גם יכבוש

רונאלדו הישראלי

בא לי שזהבי ישבור את שיא הכיבושים בליגה רק בשביל חגיגת השערים הבאה ברגע כשזה קורה: כל השחקנים האחרים רצים אל זהבי כמו מטוסים והוא עושה להם פיו פיו והם מתרסקים (ורצוי music is my airplane עם ההקפצות של פלי מהצ'ילי פפרז ברקע..).

עם כמה ששמחתי שדווקא ערן כבש נגדם, חייב להגיד שהוא בעונה גרועה עד עכשיו, לוקח לו זמן להשתלט על כדורים, מאבד הרבה ולא נראה חד בכלל.

גם שחוזר מפציעה אפשר לשלב אותו בשלבים יותר מאוחרים של המשחק לחצי שעה כל פעם ולתת לגויאגון לפתוח ולעייף את ההגנות 

ההשערה שלי לגבי אלון מזרחי היא כזאת - יאמר לזכותו שהוא תמיד היה מטומטם עם איי קיו בודד אבל כנראה שההשתלה שעשה חסמה לגמרי את החמצן לאותו איי קיו יחיד, לכן זה החריף ואת התוצאות אנחנו מקבלים בשטח. לא רואה אופציה אחרת

לפני5 שעות , nirnir20 said:

איזה אדם מסכן מזרחי, מביך האמת, מרגיש כמו לצחוק על אדם עם מוגבלות. 

אגב די בטוח שיש לו מוגבלות מסוימת, על הספקטרום האוטיסטי/אייקיו נמוך ברמה של בעיה מוחית. 

פגשתי אנשים על הרצף ויש להם יותר מודעות לעצמם ולסביבה מאשר לבן אדם הזה.

לפני7 שעות , Double said:

ופה הוא מחשיב מקום שני בנבחרת כאיזשהו הישג כשבסופו של דבר לא הוביל לשום מקום

13-E2-DE3-A-91-D6-4-EC4-BCD2-C5-BB39-FAB

מדהים. לבוא לערן שכמעט חצי מהקריירה שלו שיחק בחו"ל ולומר שהוא לא גדול כי הוא לא הבקיע כמוהו בישראל.

ברור לכם שאם, נניח סתם ברמה ההיפוטתית, ערן ישחק עוד כמה שנים ובגיל 40 ישבור את השיא גם אז יהיה לו מה להגיד כן? כמו שאם גם הוא היה משחק עד גיל 40 אז היו לו עוד 100 שערים ושטויות נוספות...

ורק בשביל הכיף הנה קונטרה:

1. מלך השערים הישראלי בכל הזמנים בכל המסגרות.

2. מלך שערי נבחרת ישראל בכל הזמנים.

3. מלך השערים ההיסטורי בעונה אחת בליגת העל עם 35.

לפני5 שעות , muchisimo said:

עם כמה ששמחתי שדווקא ערן כבש נגדם, חייב להגיד שהוא בעונה גרועה עד עכשיו, לוקח לו זמן להשתלט על כדורים, מאבד הרבה ולא נראה חד בכלל.

גם שחוזר מפציעה אפשר לשלב אותו בשלבים יותר מאוחרים של המשחק לחצי שעה כל פעם ולתת לגויאגון לפתוח ולעייף את ההגנות 

אם היה לנו חלוץ טוב בספסל (פריצה..) אפשר היה לעשות את זה. כהן כרגע לא בכושר כנראה.

דווקא במשחק האחרון ראיתי שיפור בכל אספקט במשחק שלו, היה מעורב מאוד, תנועה טובה ויצק הרבה. עדין כמובן החדות אפילו לא ב 50% ולמרות זאת את הגול שהוא שם בנגיעה מדוייק, לרחוק מהפינה של הרחבה, כמה שחקנים בליגה שמים?

כבר עכשיו הוא עם מספרים לא רעים, 3 גולים ב 6 משחקים בליגה ועוד 2 גולים חשובים באירופה. ואני מהמר שאחרי הפגרה של נובמבר הוא חוזר להפציץ וכל המפקפקים יאכלו את הכובע.