Jump to content

איביץ׳ אחרי חיפה

Sixto Rodriguez

Recommended Posts

29 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אני גאה באיביץ' שלא כיוון למחוזות הניסים, אלא התרכז באמצע.

משם נולד הביטחון הקבוצתי וזה מה שעצר את הקטר הירוק על 2 בעיטות למסגרת.

זו היתה תכנית המשחק והוא השיג אותה.

בהסתמך על שוער טוב וחלוץ יריב כושל- זה הצליח לו.

כשהמשחק התפזר אז מכבי גנבה את 2 המצבים ומה לעשות שגם היא לא השכילה לנצל.

לאור הנסיבות שחיפה חמה ואנחנו עדיין לא מחוברים, לחזור בתיקו 0 היה משביע את רצונו וגם את רצון רבים פה.

אבל אז נוצר רגע חריג שאפילו לא חלק ממשחק שוטף.

אז לא ההפסד לא על איביץ'.

אותו איביץ' ש-11 מפגשים נגד בכר הסתיימו בעשרה נצחונות ותיקו.

כלומר 3% הצלחה לבכר.

אז שמישהו יעיז לבשר לי כמה מרשים בכר הנחית על איביץ' את הנוקאאוט עאלק.

במחצית השנייה הם ישבו עליך יפה ולא תפקדת. זאת לא תוכנית שנכשלה בגלל חוסר מזל. הם לחצו את סבוריט חזק כל המחצית השנייה וגרמו למקרה ה"חריג" הזה. בוא נגיד לא גולדברג ולא בטובינסיקה היו קרובים לטעויות כאלה ושוב, לא במקרה.

2 דקות לפני, zion8 said:

במחצית השנייה הם ישבו עליך יפה ולא תפקדת. זאת לא תוכנית שנכשלה בגלל חוסר מזל. הם לחצו את סבוריט חזק כל המחצית השנייה וגרמו למקרה ה"חריג" הזה. בוא נגיד לא גולדברג ולא בטובינסיקה היו קרובים לטעויות כאלה ושוב, לא במקרה.

אמת. הם שיבשו את התפקוד של סאבו והטריק היחידי שהיה לך הלך לפח. כל זה כשיש לך 2 פצצות גרעין של "טריקים" על הספסל. כל מה שהיה צריך זה להנחית אותם על הראש שלהם, אני רוצה לראות את אבו פאני ולביא עוברים את החצי כשיש להם אוסקר ופארפה מולם.

1 דקה לפני, zion8 said:

הבן שלי יכול להעיד על שנינו בהקשר ל,אבוריט שלעיתים הגישה שלו מאד זחוחה ומלאת ביטחון עצמי, כאילו- אני גדול מהמשחק. אוקיי זה השחקן וזאת הגישה שעוזרת לו להיות מי שהוא אבל איתמר ואני חוששים בכל משחק מרשלנות קטנה והן קורות רק לא נגמרות בספיגות. דווקא היום.. לא הופתענו.סאבוריט משחק ככה עם לחץ ובלי לחץ והתנועה שלו למרכז הצפוף עם כדרור, היא ריסקית בכל מקרה. 

4 דקות לפני, zion8 said:

נכון מאוד, עלי מוחמד פשוט כמה רמות מעל כל קשרי האמצע בליגה, מחלץ כדורים למעלה בכמויות סיטונאיות, לא כוחות.

1 דקה לפני, המכבייה said:

הבן שלי יכול להעיד על שנינו בהקשר ל,אבוריט שלעיתים הגישה שלו מאד זחוחה ומלאת ביטחון עצמי, כאילו- אני גדול מהמשחק. אוקיי זה השחקן וזאת הגישה שעוזרת לו להיות מי שהוא אבל איתמר ואני חוששים בכל משחק מרשלנות קטנה והן קורות רק לא נגמרות בספיגות. דווקא היום.. לא הופתענו.סאבוריט משחק ככה עם לחץ ובלי לחץ והתנועה שלו למרכז הצפוף עם כדרור, היא ריסקית בכל מקרה. 

נכון.

בגלל זה צריך אותו מגן שמאלי במקום דוידזאדה.

אתם מדברים על סבוריט כאילו הוא הבעיה

לא בעטנו לשערבכלל

החלוץ הפותח שלנו לא פוגע ולא נראה קטין מישהו שקרוב לפגוע כבר תקופה

הקישור היום היה ברמת הפועל חדרה

גלזר ופרץ לא יכולים לשחק יחד כבר פעם המאה שאני אומר את זה

1 דקה לפני, המכבייה said:

מסכים מליון אחוז, לכן הוא לא יכול להיות שחקן אחרון בשום מערך. אני כן בעד הגישה הזו אגב, סך הכל כדורגל, צריך לשחק. גם באירופה מניעים כדור באיזורים מסוכנים, אבל צריך לדעת מתי להעיף.

9 דקות לפני, המכבייה said:

בין אם סבוריט נוטה להתסכן או לא, זה לא משנה את העובדה שהקישור שלהם לעס את הקישור שלנו. וזה למרות שעלינו עם קישור שהוא על הנייר יותר מעובה. גלזר ופרץ ביחד עם 0 מסירות מפתח ו-0 כדרורים מוצלחים, אחוזי הצלחה במאבקים 35% ו-38%. הרי כל המטרה של לעלות עם שניהם היא לשלוט באמצע וזה היה ממש רחוק מזה. לביא ואבו פאני ריסקו אותם.

לשחק נסוג ולבנות על כדורים ארוכים לזהבי (במצבו) ועל קניקובסקי זו תכנית משחק שברוב המשחקים תוביל את היריבה לשבת עליך בסופו של דבר. 

7 דקות לפני, אלק נילאש said:

בין אם סבוריט נוטה להתסכן או לא, זה לא משנה את העובדה שהקישור שלהם לעס את הקישור שלנו. וזה למרות שעלינו עם קישור שהוא על הנייר יותר מעובה. לשחק נסוג ולבנות על כדורים ארוכים לזהבי (במצבו) ועל קניקובסקי זו תכנית משחק שברוב המשחקים תוביל את היריבה לשבת עליך בסופו של דבר.

היום מקרה קלאסי של more is less בקישור.

דווקא אוסקר ופארפה היו מייצרים לנו משמעותית יותר שליטה ופוזשנים מגלזר וגולסה. לחיפה יש משחק לחץ טוב והם ניטרלו את הטריק היחידי שעלית איתו היום לקדם משחק וזה הכניסות של סאבו. מעבר לזה כל ההרכב היה במטרה להרוס התקפות לא להשתלט על המשחק ולייצר שטף התקפות.

1 דקה לפני, אקיטה said:

דווקא אוסקר ופארפה היו מייצרים לנו משמעותית יותר שליטה ופוזשנים מגלזר וגולסה. לחיפה יש משחק לחץ טוב והם ניטרלו את הטריק היחידי שעלית איתו היום לקדם משחק וזה הכניסות של סאבו. מעבר לזה כל ההרכב היה במטרה להרוס התקפות לא להשתלט על המשחק ולייצר שטף התקפות.

מדויק.

חשבתי שאחרי אשדוד יבין את זה.

1 דקה לפני, אקיטה said:

נכון מאוד אבל יש אבל גדול וזו הסיבה שאני מצדד באיביץ,

לסגל ההגנתי שהיה לנו היום לא היה סיכוי להתמודד עם התקפות המעבר של חיפה, קיבלת דוגמית בשער השני.

לא היה לנו שום סיכוי היום מלבד הסיכוי הרגיל לניסים ונפלאות.

5 דקות לפני, המכבייה said:

בהחלט. זה כבר ממש חלק מהמשחק שלנו. בטח במערך הזה העונה. היום בשלב מסויים זה כבר הפך לריסקי בטירוף ושילמנו על זה. 

17 דקות לפני, אבי בנימין said:

מסכים מליון אחוז, לכן הוא לא יכול להיות שחקן אחרון בשום מערך. אני כן בעד הגישה הזו אגב, סך הכל כדורגל, צריך לשחק. גם באירופה מניעים כדור באיזורים מסוכנים, אבל צריך לדעת מתי להעיף.

נכון.

2 דקות לפני, אבי בנימין said:

נכון מאוד אבל יש אבל גדול וזו הסיבה שאני מצדד באיביץ,

לסגל ההגנתי שהיה לנו היום לא היה סיכוי להתמודד עם התקפות המעבר של חיפה, קיבלת דוגמית בשער השני.

לא היה לנו שום סיכוי היום מלבד הסיכוי הרגיל לניסים ונפלאות.

יש בזה משהו. סאבו בלם למשל זה חד משמעית אילוץ עקב ההגעה המאוחרת של לוקאסן, אוי לנו אם האחרון נפילה.

איזה שטויות מדברים פה כאילו שכשלקחנו אליפות במרץ שיחקנו כמו עם גוארדיולה על הקווים.

איביץ היה הגנתי וישאר הגנתי, חמישיות ושישיות על קונוסים לא ישנו את זה.

אנחנו מכבי, חייבים תמיד לבוא לדרוס, כל דבר אחר זה לא ב DNA

7 דקות לפני, osfeee said:

איביץ היה הגנתי וישאר הגנתי, חמישיות ושישיות על קונוסים לא ישנו את זה.

זה ממש לא נכון וזה מה שדווקא הפתיע אותי היום. בעונה הראשונה שלו הוא ממש לא היה עולה הגנתי ככה וזה עוד היה פיבן וייני בלמים.

בעונה השנייה מיכה היה ה10 היחידי בעונה מתחת לכל ביקורת והחלוצים היו שכטר בלקמן וצ'יקו הבינוני שבכלל הגיע על תקן כנף. היחידי שבאמת היה ראוי התקפית זה הפדופיל.

4 דקות לפני, צ'אקי said:

צריך להגיד את האמת, אם לא הטעות בהגנה חיפה לא נותנת גול גם בעוד 100 שנה.

מצד שני לא הייתה לנו התקפה וזה היה מאכזב לראות.

מה חחח? הגיעו לאיזה כמה אחד על אחד שדניאל פרץ הוציא וניצלנו בנס. כולם הרגישו שהשער שלהם באוויר, לא מבין על מה אתה מדבר

כבר שראיתי את ההרכב פחדתי ושראיתי איך המשחק הולך שיקשקתי

זה שהקשר האחורי שלך(גלזר) מפחד למסור קדימה כאילו מישהו הולך לירות בו אם הוא יעשה את זה זה אומר הכל

משחק תת רמה, כואב הלב שנתנו לבכר השחצן את המשחק על מגש של כסף

אם מישהו חושב שדברים הולכים להשתנות, מצפה לו אכזבה... זה המאמן וקולטים שהוא לא סומך על הקבוצה שלו לתת בראש לחיפה

הזיה ששתי הבלמים שהבאנו לא מסוגלים לפתוח, אחד פצוע כרוני ואפילו לא ישב על הספסל, ואחד משום מה איביץ' לא סומך עליו

חרא של פתיחת שבוע

23 דקות לפני, yellow_blood said:

מה חחח? הגיעו לאיזה כמה אחד על אחד שדניאל פרץ הוציא וניצלנו בנס. כולם הרגישו שהשער שלהם באוויר, לא מבין על מה אתה מדבר

מסכים שהם לא היו מבקיעים. 

דניאל פרץ הוא שובר שוויון, כמעט בכל משחק הוא שווה לנו נק' אז אני לא רואה את זה כנס.

6 דקות לפני, maccabi-king said:

אם מישהו חושב שדברים הולכים להשתנות, מצפה לו אכזבה... זה המאמן וקולטים שהוא לא סומך על הקבוצה שלו לתת בראש לחיפה

איביץ' הפסיד לסודובה ויצא לבק טו בק עם עוד פער דו ספרתי עם סגל בעל כלים התקפיים מהמוגבלים שהיו פה.

הוא לא מושלם, גם היום גם נגד ניס גם נגד אשדוד היה אפשר להגיב יותר טוב ואת זה הוא יצטרך לשפר, הוא גם איש מקצוע שילמד ויתקדם, ממש לא מוצר גמור.

אבל דבר אחד בטוח לגביו, היכולת שלו למקסם סגל בטווח הארוך, זה האומנות שלו, וזה מה שהביא לו את האליפויות הכי דומיננטיות שהיו פה אי פעם, תהיה רגוע, הוא ימצא את האיזון.

חיפה עלו עם ה-11 הכי טובים שהם היו יכולים להעמיד. מכבי לא.

לא עלינו רעים, לא גילינו דומיננטיות גם עם מרכז שדה מעובה ונתנו להם להרגיש יותר ויותר בנוח ככל שהמשחק התקדם.

גם אם היה היגיון כלשהו בהרכב, ברגע שאיביץ' ראה שזה לא עובד והחליט להוריד את גבי מדרגה, לא יכול להיות שנכנס 10 שהוא לא גלוך. עם כל הכבוד ויש לפארפה.

ההופעה הכי חלשה של מכבי תחת איביץ', ועדיין סומך עליו 100% שיהיה בסדר