Jump to content

רשמים מהניצחון על בית"ר בבלומפילד | הקרנבל חוזר, 4-0 חלק לפני היציאה לפגרה

Sawyer

Recommended Posts

52 דקות לפני, Barksdale said:

נכתבו פה כבר שתי תגובות שקוראות להביא את אספירייה

להביא!  היינו עשים איתם טרייד

אספרייה תמורת קובאס וכסף/מושאל

- שחקן מהיר לאגף, ורסטילי, התקפי וגם יש לו טילים

21 דקות לפני, ברווז צהוב said:

כולם שמו לב לזריקת כוס קולה של אוהדי בית"ר בזמן הפנדל של זהבי,כן?

וואו כמה שהקבוצה שלהם עלובה,אני חושב שזה אחד המשחקים הכי חד צדדים שאני זוכר.

בית"ר כל כך חלשים,איזה מועדון רקוב.

הם מאוד חלשים, אבל אבוקסיס בכלל גמר אותם. לא ניסה בכלל לתקוף, אפילו לא קצת. שיטת המשחק המהפכנית שלו גרמה לקבוצה שלו לפגר בשתיים במחצית, אז הוא החליט להמשיך באותה שיטה וקיבל עוד שתיים. שיחקו מולנו הרבה קבוצות דוחות, אבל מה שביתר עשו אתמול היה הכי גרוע, בטח בהתחשב בזה שמהר מאוד הם כבר היו בפיגור.

הלובי שיש לאבוקסיס בכל מקום מטורף. חוץ משתי עונות נחמדות הוא לא הוביל שום קבוצה לכלום, וכל זה עם כדורגל מגעיל. 

הייתי שמח לעוד שינוי טקטי אחרון שיביא את המערך שלנו לשלמות, אבל צריך ראש פתוח.

פארפה טכני בטירוף, מהיר, עושה אחלה תיקולים ממה שיצא לי לראות גם בנתניה, הייתי מנסה משחק אחד את פארפה בעמדת הקיצוני הימני, אני חושב שזה יכול להעיף לנו את כל המערך הזה רמה אחת למעלה מול כל הקבוצות המתגוננות בליגה, פשוט לא ידעו איך לעצור אותנו, חשוב שבצד ימין יהיה בלם שנשאר בהגנה יותר ומהיר כנראה לוקאסן וזהו

מדבר על משהו כזה

----------------פרץ---------------

-----סאבו-----ביטון----לוקאסן----

זאדה-----------פרץ---------פארפה

---אוסקר----------------------גבי--

------------זהבי---יובא-----------

אם באמת פארפה יתן את מה שאני חושב שהוא מסוגל אנחנו אש!

33 דקות לפני, snufkin said:

נגד חיפה יהיה קשוח מאוד לעלות עם 5-3-2 אבל נראה שאין ברירה. וחבל מאוד, הסגל הלא מאוזן שם אותנו בעמדת נחיתות.
חיפה קבוצה שהמשחק ההתקפי שלה מתבסס על האגפים, גם הלחץ שהם עושים עם שחקני האגף הוא בדרך כלל אפקטיבי. עם מגנים תוקפים טובים ושחקני כנף מעולים, לשים באגף מראש רק שחקן אחד ולתת להם 2 על אחד זה בעיה גדולה.
מקווה שאיביץ' ימצא פיתרון

מסכים. במערך הנוכחי לחיפה היתרון. מקווה להפתעה טקטית מאיביץ. 

השופט פספס צהוב לזרגרי ועוד כמה דברים בקטנות אבל בסה"כ היה טוב וכל הכבוד על הצהוב לשוער של בית"ר כבר במחצית הראשונה.

לגבי בית"ר - ממש מביכה. לא מדד לכלום. נשאר ממנה רק השם, לא מעבר.. היה עדיף בשבילה להתחיל מליגה א' ולבנות את עצמה מחדש.

ועדיין, למעט גלוך, הייתה חסרה יצירתיות בהתקפה. למעט חיפה (ואולי ב"ש) רוב הקבוצות יבואו לצופף עם אוטובוס ברחבה.

חייבים יצירתיות בשני האגפים ולא להסתמך רק על דוידזאדה וגלוך באגף שמאל (ולכו תדעו כמה זמן גלוך עוד יישאר פה).

1 hour ago, snufkin said:

נגד חיפה יהיה קשוח מאוד לעלות עם 5-3-2 אבל נראה שאין ברירה. וחבל מאוד, הסגל הלא מאוזן שם אותנו בעמדת נחיתות.
חיפה קבוצה שהמשחק ההתקפי שלה מתבסס על האגפים, גם הלחץ שהם עושים עם שחקני האגף הוא בדרך כלל אפקטיבי. עם מגנים תוקפים טובים ושחקני כנף מעולים, לשים באגף מראש רק שחקן אחד ולתת להם 2 על אחד זה בעיה גדולה.

פתרון מעניין זה לפתוח בקישור גם עם פרץ וגם עם גלזר וכשהכדור אצל חיפה אז אחד מהם מצתרף להגנה באגף והשני נשאר cdm באמצע. זה נותן לך את האפשרות לעשות cover wing טוב מבלי להשאיר חור באמצע.

הבעיה שזה על חשבון גבי/אוסקר מבחינה התקפית.

רשמים:

1. אם זהבי מחמיץ היה נרק פנדל חוזר בעקבות זריקת הכוס. מצד שני ריינשרייבר שפט לכן יש מצב שלא היה נשרק פנדל חוזר וזהבי היה מדבל אדום.

2. המוזיקה אחרי הגול חייבת להפסק. כל הכיף בשאגות והטירוף אחרי כל גול פשוט נבלע לתוך המוזיקה המוגזמת הזאת. למה בכלל צריך את זה? תנו להנות מהאווירה כושלאמאשלכם.

10 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

רשמים:

1. אם זהבי מחמיץ היה נרק פנדל חוזר בעקבות זריקת הכוס. מצד שני ריינשרייבר שפט לכן יש מצב שלא היה נשרק פנדל חוזר וזהבי היה מדבל אדום.

2. המוזיקה אחרי הגול חייבת להפסק. כל הכיף בשאגות והטירוף אחרי כל גול פשוט נבלע לתוך המוזיקה המוגזמת הזאת. למה בכלל צריך את זה? תנו להנות מהאווירה כושלאמאשלכם.

המוזיקה ושי סידי פשוט גומרים אותנו. 

אחרי גולים יש את תצוגות העידוד הכי טובות, אבל בגלל השטויות האלה העידוד נהרס כל פעם מחדש. 

חייבים להפסיק עם שני הדברים האלה. באמת שכבר נמאס וחבל על האוזניים שלנו. 

הלוואי ויהיה אפשר לעשות עם זה משהו.

שי סידי פשוט בן שרמוטה

אתמול בשיא השיר של זהבי התעקש להקריא את השם שלו ככובש ובנוסף אחרי הגול ה2 המוזיקה של רכבת לילה פשוט הרסה את הטירוף 

הייתי בדעה שאסור להשאיל שחקנים לבית"ר.

היה עדיף להפוך את נס ציונה למכבי ב', שם יש להם סיכוי יותר טוב להתפתח, לא בלחץ האטומי של ירושלים, טמטום של השחקנים.

חנצ'ס, שחקן שדיברו עליו כנימני הבא, יושב על הפאקין ספסל שם, איזה ביזבוז.

מגררו כנראה לא יצא שחקן, ובר כהן שחקן ברמה של פתח תקווה כזה, אבל מאחל לו להתפתח יותר.

לפני3 שעות , snufkin said:

מסכים. קונה תיקו שם.

קונה תיקו חחחחחחחחחחחחחחחח

עם כל הכבוד לפדופיל ולתוכי מכבי השנה כבר התמודדה באופן ראוי עם קבוצות הרבה יותר טובות ושחקנים בקליבר "קצת" יותר גבוה, עם חוזז וינג באק בצד שמאל.

לשחק את המשחק הרגיל שלנו + התאמות טקטיות של איביץ' למשחק. 

"בהצלחה" לחיפה בלעצור את אוסקר, פארפה, גבי וצמד החלוצים. כנראה שיש פה עדיין שייקח להם זמן להפנים מה יש לנו בהתקפה כשאנחנו בסגל מלא.

רואה את התקציר עכשיו, קודם כל לעמיחי שפיגלר יש תוכי דררה חולה כלבת בתוך הבטן, אחרת אי אפשר להסביר את הצווחות הנבחניות שיוצאות לו בגולים. משהו מוזר ועבמ"י.

הגול הרביעי הוא פשוט קונצרט מושלם! פארפה מוסר קטנה אחורה לוואן אובריים שממשיך מיד בנגיעה אחת קדימה לסבוריט שמתקדם פסיעה אחת ומכניס כדור מושלם וגאוני בין שני שחקנים של בית"ר לאוסקר גלוך שמסתובב חצי סיבוב ברחבה בזמן שהכדור דבוק לו לרגל ושני השחקנים של בית"ר שחטפו סחרחורת עדיין מילימטר ממנו, אוסקר מתקדם חצי דריבל, מוסר ברחבה פס עדין ומדויק ימינה עם רגל שמאל לגולסה שבועט בימין כדור מסובב לפינה הימנית של השער, לא משאיר להם סיכוי, גול!

לפני1 שעה , שמש צהובה said:

רואה את התקציר עכשיו, קודם כל לעמיחי שפיגלר יש תוכי דררה חולה כלבת בתוך הבטן, אחרת אי אפשר להסביר את הצווחות הנבחניות שיוצאות לו בגולים.

לגבי מה שכתבת על עמיחי שפיגלר הליצן הזה, אני בטוח שהרוב פה מכירים אבל החיקוי הזה קורע, ענק.

https://vt.tiktok.com/ZSRu3XWeb/

28 דקות לפני, אקיטה said:

קונה תיקו חחחחחחחחחחחחחחחח

עם כל הכבוד לפדופיל ולתוכי מכבי השנה כבר התמודדה באופן ראוי עם קבוצות הרבה יותר טובות ושחקנים בקליבר "קצת" יותר גבוה, עם חוזז וינג באק בצד שמאל.

לשחק את המשחק הרגיל שלנו + התאמות טקטיות של איביץ' למשחק. 

"בהצלחה" לחיפה בלעצור את אוסקר, פארפה, גבי וצמד החלוצים. כנראה שיש פה עדיין שייקח להם זמן להפנים מה יש לנו בהתקפה כשאנחנו בסגל מלא.

אף פעם לא קונה תיקו נגד אף קבוצה בליגה.

ועדין, יש בעיות טקטיות במערך שלנו לעומת משחק הקו שלהם בעמדות המגן והאגפים, בטח אם אנחנו משחקים רק עם שחקן אחד על הקו. זה כל התקפה 2 על 1, ו ה 2 שלהם טובים. מקווה שאיביץ' יתן על זה את הדעת וימצא פיתרון מאיפה שהוא

לפני4 שעות , duss21 said:

הם מאוד חלשים, אבל אבוקסיס בכלל גמר אותם. לא ניסה בכלל לתקוף, אפילו לא קצת. שיטת המשחק המהפכנית שלו גרמה לקבוצה שלו לפגר בשתיים במחצית, אז הוא החליט להמשיך באותה שיטה וקיבל עוד שתיים. שיחקו מולנו הרבה קבוצות דוחות, אבל מה שביתר עשו אתמול היה הכי גרוע, בטח בהתחשב בזה שמהר מאוד הם כבר היו בפיגור.

הלובי שיש לאבוקסיס בכל מקום מטורף. חוץ משתי עונות נחמדות הוא לא הוביל שום קבוצה לכלום, וכל זה עם כדורגל מגעיל. 

ממש מאמן דגול, להעמיד קו הגנה על הרחבה בלי שום שאיפה לצאת להתקפה, גאון.

אם הייתי אוהד בית״ר הייתי מתבייש אתמול, הם שיחקו אתמול ב2-0 בשביל לא לקבל 6.

עלו עם 0 אמונה, 0 שאיפות ובלי שום מושג מה לעשות על המגרש.

מזל שהמעודון הזה לא מעניין אותי.

1 hour ago, שובב said:

לגבי מה שכתבת על עמיחי שפיגלר הלמצן הזה, אני בטוח שהרוב פה מכירים אבל החיקוי הזה קורע, ענק.

https://vt.tiktok.com/ZSRu3XWeb/

מצוין :clap:

יודע שפתחו את הנושא הקהל פה כבר מליון פעם . 

אבל באחריות כולנו לדאוג להעיר את האנשים מסביבנו שער 11 אתמול היה מביך בעייני כיאלו הקהל שבע ועייף . 

להעיר את החברים ואנשים סביבכם ולמה הארגון וויתר על המגפון שהיה מתחילת העונה . 

דרך אגב - זה קצת בוטא אבל לא אכפת לי אם לפני עשרים שנה היית איש גדר אם היום אתה לא יכול לעמוד ולשיר תעבור יציע ותשאיר את המקום למישהו שיעשה את זה במקומך 

20 דקות לפני, kruviamit123 said:

יודע שפתחו את הנושא הקהל פה כבר מליון פעם . 

אבל באחריות כולנו לדאוג להעיר את האנשים מסביבנו שער 11 אתמול היה מביך בעייני כיאלו הקהל שבע ועייף . 

להעיר את החברים ואנשים סביבכם ולמה הארגון וויתר על המגפון שהיה מתחילת העונה . 

דרך אגב - זה קצת בוטא אבל לא אכפת לי אם לפני עשרים שנה היית איש גדר אם היום אתה לא יכול לעמוד ולשיר תעבור יציע ותשאיר את המקום למישהו שיעשה את זה במקומך 

שער 11 רדום לגמרי, חלקים שלמים לא פותחים את הפה 90 דקות.

7 דקות לפני, kutomer said:

שער 11 רדום לגמרי, חלקים שלמים לא פותחים את הפה 90 דקות.

אני יושב שנים בשער 13. 

אבל יש איש גדר (לא יודע מי זה) שכל הזמן עושה תנועות עם היידיים ותנועות אגרוף. שהוא על הגדר הקהל מתעורר. כל הזמן שהוא לא היה הקהל נרדם

לפני5 שעות , ebibo said:

הייתי שמח לעוד שינוי טקטי אחרון שיביא את המערך שלנו לשלמות, אבל צריך ראש פתוח.

פארפה טכני בטירוף, מהיר, עושה אחלה תיקולים ממה שיצא לי לראות גם בנתניה, הייתי מנסה משחק אחד את פארפה בעמדת הקיצוני הימני, אני חושב שזה יכול להעיף לנו את כל המערך הזה רמה אחת למעלה מול כל הקבוצות המתגוננות בליגה, פשוט לא ידעו איך לעצור אותנו, חשוב שבצד ימין יהיה בלם שנשאר בהגנה יותר ומהיר כנראה לוקאסן וזהו

מדבר על משהו כזה

----------------פרץ---------------

-----סאבו-----ביטון----לוקאסן----

זאדה-----------פרץ---------פארפה

---אוסקר----------------------גבי--

------------זהבי---יובא-----------

אם באמת פארפה יתן את מה שאני חושב שהוא מסוגל אנחנו אש!

אני לגמרי איתך בנושא הזה. אומר את זה בצורה פשוטה, אם איביץ' יצליח לבנות הרכב קבוע שכלולים בו גם גלוך (מעל כולם) גם פארפה וגם גבי, אנחנו פייבוריטים לאליפות.

לא חושב שיש קבוצה אחת בארץ שתהיה לה תשובה למכבי עם השלישייה הטכנית והזריזה הזו יחד. גלוך ופארפה יביאו את המהלכים הלא צפויים ושבירת הלחץ, גלוך וגבי יביאו את האיום לשער.

שלושתם גם מסוגלים ללחוץ מצויין, כשגלוך מאוד השתפר בזה לאחרונה. מאוד אשמח שאיביץ' ינסה את זה לכמה משחקים.