Jump to content

נושא יתר מחזור חמסה ע"ש בוטאקה

קובי השועל

Recommended Posts

17 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני הייתי אחד המבקרים הגדולים של איביץ' אחרי חיפה אבל צריך לשים את הדברים על השולחן - נגדנו הם באים במוד ליגת האלופות, לא במוד ליגת העל. סביר שגם עם גלוך ויובא/פארפה בהרכב עדיין היינו מפסידים להם בסמי. זה לא שאם ה-5-3-2 הרגיל של איביץ' אנחנו 100% מנצחים, הם עדיין קבוצה חזקה מאוד. בטח בבית שלהם.

נכון. מסכים ממש עם איך שהם באו. היינו יכולים וצריכים לתת להם קרב קשה יותר שאולי גם אותו היינו מפסידים. אין לדעת.  

אבל גם לי היתה תחושה טובה רוב המשחק ברמת המאבק והמרתון איתם. אנחנו לא מתמודדים מול סופר קבוצה(וגם אנחנו לא כאלה). להיות חזקים בראש ולהשתמש במה שכן יש לנו. ויש לנו. 

כמו שכתבתי בנושא אחרי המשחק:

צטט

אני נותן לכם פה ספויילרים מתחילת העונה וכדאי שתפנימו. העונה הזאת תהיה קשה ברמות גם לנו וגם לחיפה, אנחנו נהיה הרבה פעמים ראשונים וגם הם, יהיו פה העונה הרבה עליות וירידות. מי שתמצמץ ראשונה תפסיד את התואר, הקבוצות פחות או יותר שוות ברמתן עם מאמנים מעולים ושחקנים אדירים לליגה שלנו. זה יהיה צמוד עד הסוף, אבל בסוף זה יהיה שלנו ולבסוף הקבוצה שלהם תתפרק בלי שיהיו להם באמת ישראלים טובים להביא. יש לנו שלד פצצה ל5 שנים הקרובות, תסתכלו על הדברים הטובים כבר ולא הנקודתיים. הכישרון לגמרי אצלנו ואני מקווה מאוד שאני צודק ואיביץ' ידע לנווט אותנו לשנים של הישגים.

.

27 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני הייתי אחד המבקרים הגדולים של איביץ' אחרי חיפה אבל צריך לשים את הדברים על השולחן - נגדנו הם באים במוד ליגת האלופות, לא במוד ליגת העל. סביר שגם עם גלוך ויובא/פארפה בהרכב עדיין היינו מפסידים להם בסמי. זה לא שאם ה-5-3-2 הרגיל של איביץ' אנחנו 100% מנצחים, הם עדיין קבוצה חזקה מאוד. בטח בבית שלהם.

לא מבין איך אפשר לכתוב דבר כזה. אנחנו מנקנקים אותם בשלישיות אלוהים יודע כמה שנים. רצף נצחונות הזוי בסמי עופר ועוד יותר בכללי, אתה מדבר איתי על פארפה וגלוך? כל הרכב סמי-נורמלי היה מחזיר אותם הביתה עם כמה חתיכות. זה לא משהו שאפשר לנתח מקצועית בכלל, סטטיסטית בכל פעם שבאנו לסמי עופר הם חירבנו במכנסיים. מוד ליגת אלופות/קונפרנס/אופ״א/גביע עולם, לא באמת משנה. הם לרוב לא היו פונקציה במפגשים בינינו, הפעם הם היו נטו בגלל איביץ׳. 

5 דקות לפני, Wade said:

לא מבין איך אפשר לכתוב דבר כזה. אנחנו מנקנקים אותם בשלישיות אלוהים יודע כמה שנים. רצף נצחונות הזוי בסמי עופר ועוד יותר בכללי, אתה מדבר איתי על פארפה וגלוך? כל הרכב סמי-נורמלי היה מחזיר אותם הביתה עם כמה חתיכות. זה לא משהו שאפשר לנתח מקצועית בכלל, סטטיסטית בכל פעם שבאנו לסמי עופר הם חירבנו במכנסיים. מוד ליגת אלופות/קונפרנס/אופ״א/גביע עולם, לא באמת משנה. הם לרוב לא היו פונקציה במפגשים בינינו, הפעם הם היו נטו בגלל איביץ׳. 

מה שהיה בעשור הקודם לא רלוונטי יותר הגיע הזמן להפנים את זה.

חיפה ניצחה אותנו בעונה שעברה וגם העונה והיא תנצח אותנו שוב בעתיד. ככה זה במאבק אליפות צמוד.

הם לא עלו לליגת האלופות, אבל יחרבנו נגדנו. זאת כבר לא אותה קבוצה.

10 דקות לפני, Wade said:

קיבלו שלישיות חופשי בגלל שהם היו קבוצה פח זבל, זה לא רלוונטי בכלל למה שקורה היום. כמו שאנחנו היינו חוטפים מהם עד 2012 ואחרי שנה התחלנו לנקנק אותם

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שהיה בעשור הקודם לא רלוונטי יותר הגיע הזמן להפנים את זה.

חיפה ניצחה אותנו בעונה שעברה וגם העונה והיא תנצח אותנו שוב בעתיד. ככה זה במאבק אליפות צמוד.

הם לא עלו לליגת האלופות, אבל יחרבנו נגדנו. זאת כבר לא אותה קבוצה.

גם בעונה שעברה נתת להם 3-1 במשחק אליפות שלהם בבית שלהם. הם לא היו תמיד היו פח, אלא קבוצה פח נגדך. כמו שאמרתי, זה הרבה יותר סטטיטי ממקצועי ומגוחך שאיביץ בכלל ניסה לעשות משהו אחר מכל מה שצריך לעשות. עובדה שזה לא הלך.

ככה נראית קבוצה בלי אף מחליף אחד ראוי בסגל. אפילו לא אחד. כל המחליפים שלהם ברמה של ליגה לאומית. וזה לא משנה אם הם היו משחקים גם באירופית או בקונפרנס לעזאזל גם בלי אירופה זה חתיכת מחדל שזה הרמה של המחליפים שלך. כל מהללי אלברמן ושות', הביא 2 מגנים ובלם סבירים. החלוץ פלופ מטורף, ינון אליהו? חחח אפילו בתור בדיחה זה עצוב. מאור לוי בן שהר צ'יבוטה כולם שם יכולים אולי לשחק בבני ריינה ולא בחיפה. 

גם לא מבין את ההחלפה של השוערים כאילו ג'וש כהן שורף קילומטראז'ים כל משחק. באיזה קטע הוא שם שם את משפתי במקום?

8 דקות לפני, Wade said:

גם בעונה שעברה נתת להם 3-1 במשחק אליפות שלהם בבית שלהם. הם לא היו תמיד היו פח, אלא קבוצה פח נגדך. כמו שאמרתי, זה הרבה יותר סטטיטי ממקצועי ומגוחך שאיביץ בכלל ניסה לעשות משהו אחר מכל מה שצריך לעשות. עובדה שזה לא הלך.

אין בעיה שנתנו להם 3-1. היינו יותר טובים באותו משחק וניצחנו.

אין קשר לאופי או לכל דבר אחר. עובדה שגם הפסדת להם עם קרסטאיץ׳. ברגע שזה קרה מה שהיה לפני לא רלוונטי. 

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין בעיה שנתנו להם 3-1. היינו יותר טובים באותו משחק וניצחנו.

אין קשר לאופי או לכל דבר אחר. עובדה שגם הפסדת להם עם קרסטאיץ׳. ברגע שזה קרה מה שהיה לפני לא רלוונטי. 

מה זה מה שהיה לפני לא רלוונטי? קבוצה שאתה מנקנק על ימין ועל שמאל ברצף עוד משנת 2017, כולל עונה שעברה, ברור שזה רלוונטי. אז הפסדת להם עם קרסטאיץ. כל המפגשים בין הקבוצות בשנים האחרונות, שאני מאמין שאיביץ׳ ראה לפני המשחק בשבוע שעבר, מוכיחים שכשעולים מול חיפה נורמלי, הם מחרבנים במכנס. כל שטות אחרת לגבי ״קבוצה יותר טובה״ זה חרטה בפיטה שלצערי סביר שגם איביץ׳ האמין בה קצת יותר מדי. לפחות אתה בחברה טובה.

47 דקות לפני, Wade said:

מה זה מה שהיה לפני לא רלוונטי? קבוצה שאתה מנקנק על ימין ועל שמאל ברצף עוד משנת 2017, כולל עונה שעברה, ברור שזה רלוונטי. אז הפסדת להם עם קרסטאיץ. כל המפגשים בין הקבוצות בשנים האחרונות, שאני מאמין שאיביץ׳ ראה לפני המשחק בשבוע שעבר, מוכיחים שכשעולים מול חיפה נורמלי, הם מחרבנים במכנס. כל שטות אחרת לגבי ״קבוצה יותר טובה״ זה חרטה בפיטה שלצערי סביר שגם איביץ׳ האמין בה קצת יותר מדי. לפחות אתה בחברה טובה.

דברים לא נשארים אותו דבר. אנחנו ואוהדי ביתר הפועל, חיפה ובש יכולים להעיד. אתה מנקנק עד שאתה לא מנקנק. היינו צריכים להיראות טוב יותר? כן. לא שיחקנו למירב הכוח שלנו? כן.

נכיל את זה ומקווה שנלמד מזה אבל אין לנו זכות אלוהית לנצחונות על חיפה או על תארים. נקווה שנלמד מזה. אין לנו זכות אלוהית גם על דרבים- לטיפול של מי שאמור לדאוג לזה(:

חיפה קבוצה מעולה. אין סיבה לגמד אותם. מה לעשות, יש ירידת מתח אחרי משחקים באלופות, בטח ובטח אם מדובר המפגש מול קבוצה קטנה.

מבאס מאוד שדווקא העונה יש את פגרת המונדיאל באמצע העונה. זה יתן להם הרבה אוויר. אחרי הפגרה מתחילים מחדש. יש להם יתרון על פני שאר הקבוצות שהשתתפו בעבר באלופות. לא בטוח שהפעם זה ישפיע עליהם לאחר סיום הקמפיין בגלל המונדיאל. צריך לקוות שיאבדו כמה שיותר נקודות כבר עכשיו במהלך הקמפיין.

לפני7 שעות , Wade said:

אני זוכר שהיינו שותפים להרבה תחושות ורשמים בדיון שהתפתח כאן אחרי המשחק מול חיפה. קו החשיבה שלנו היה דומה.

אבל עם הנקודה הספציפית והלך הרוח שאתה מעלה כאן אני ממש לא מסכים.

כמעט שום דבר לא נותר קבוע וחקוק באבן בכדורגל, הוא נכון רק לפרק הזמן שבו הוא מתקיים בפועל. 

אין ספק שהיו כמה וכמה מפגשים מול חיפה בעשור האחרון שהורגש בבירור שלצד היתרון המקצועי שהיה לנו עליהם (לרוב), גם הפסיכולוגיה שיחקה תפקיד מרכזי.
הסטטיסטיקה והרצף האומלל (מבחינתם) השפיעו באופן ישיר על היכולת שלהם מולנו. אבל הימים האלו חלפו, וכדאי להפנים ולהתרגל למציאות הזו.

בדיוק כפי שה 2-1 של דאבור במחזור הפתיחה של 12/13 הוציא את מכבי מבור עמוק של שנים בהן התרפסנו בכל מפגש עם חיפה, זה גם יכול לקרות לצד השני. וזה קרה. 
המהפך שהם עשו עלינו תוך עשר דקות בעונה שעברה היה הרגע שבו הגל נשבר ונסוג לאחור. החופשית של שרי בבלומפילד בפלייאוף בתוספת הזמן הוכיחה שלא היה מדובר במקרה 
חד פעמי. 
לתפיסתי - בשלב הנוכחי של היריבות איתם, לאף צד אין יתרון פסיכולוגי מובנה במפגשים הישירים. מטוטלת ״הכח המנטאלי״ מאוזנת לחלוטין. הסטטוס הזה גם לא יישתנה בקרוב להערכתי. 

הדבר העיקרי שחירפן ותסכל אותי במשחק האחרון, זה עצם העובדה שלא קיבלתי תשובה לאף אחת מהשאלות והתהיות שיושבות לי בראש מתחילת העונה. אפילו לא רמז.  

המכבי שאיביץ׳ הציב על הדשא הייתה כל כך שונה מכל וריאציה אחרת שראינו בליגה. חיה אחרת לגמרי. מה דה פאק זה היה ? 

אולי יישמע קצת מוזר, אבל הייתי מעדיף לראות את ה 11 שפתחו מול בית״ר חוטפים ארבע חתיכות, מאשר להפסיד ״על הקשקש״ עם 
אותו הרכב ביזארי שסביר שלא נראה עוד לעולם. מודה שעדיין לא הצלחתי ״להתפייס״ עם האירוע.

עבורי, העול של חוסר הידיעה כבד יותר מעול הכישלון. 

עם כל הכסף שחיפה הכניסה, אין לי ספק שהם יעשו שינויים בינואר.

מקווה שעד אז נמשיך להיות רלוונטים, כי גם אנחנו צריכים חיזוק, ובגדול - מקווה שאיביץ' הבין שטעה ושכיבד אותם יותר מדיי, צריכים התקפה, התקפה, התקפה.

לפני6 שעות , אלק נילאש said:

נכון מאוד

אבוקסיס צפוי להיות מפוטר מבית"ר ולאחריו אברמוב צפוי למכור את בית"ר ולקנות חזרה את בני יהודה.

אבוקסיס צפוי להחליף את אלישע לוי שצפוי להתמנות למאמן ולהיות מפוטר בקרוב מבני יהודה.

26 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אבוקסיס צפוי להיות מפוטר מבית"ר ולאחריו אברמוב צפוי למכור את בית"ר ולקנות חזרה את בני יהודה.

אבוקסיס צפוי להחליף את אלישע לוי שצפוי להתמנות למאמן ולהיות מפוטר בקרוב מבני יהודה.

מה שמצחיק (או עצוב) שזה תסריט ריאלי מאוד

לפני7 שעות , Cosmic said:

אני זוכר שהיינו שותפים להרבה תחושות ורשמים בדיון שהתפתח כאן אחרי המשחק מול חיפה. קו החשיבה שלנו היה דומה.

אבל עם הנקודה הספציפית והלך הרוח שאתה מעלה כאן אני ממש לא מסכים.

כמעט שום דבר לא נותר קבוע וחקוק באבן בכדורגל, הוא נכון רק לפרק הזמן שבו הוא מתקיים בפועל. 

אין ספק שהיו כמה וכמה מפגשים מול חיפה בעשור האחרון שהורגש בבירור שלצד היתרון המקצועי שהיה לנו עליהם (לרוב), גם הפסיכולוגיה שיחקה תפקיד מרכזי.
הסטטיסטיקה והרצף האומלל (מבחינתם) השפיעו באופן ישיר על היכולת שלהם מולנו. אבל הימים האלו חלפו, וכדאי להפנים ולהתרגל למציאות הזו.

בדיוק כפי שה 2-1 של דאבור במחזור הפתיחה של 12/13 הוציא את מכבי מבור עמוק של שנים בהן התרפסנו בכל מפגש עם חיפה, זה גם יכול לקרות לצד השני. וזה קרה. 
המהפך שהם עשו עלינו תוך עשר דקות בעונה שעברה היה הרגע שבו הגל נשבר ונסוג לאחור. החופשית של שרי בבלומפילד בפלייאוף בתוספת הזמן הוכיחה שלא היה מדובר במקרה 
חד פעמי. 
לתפיסתי - בשלב הנוכחי של היריבות איתם, לאף צד אין יתרון פסיכולוגי מובנה במפגשים הישירים. מטוטלת ״הכח המנטאלי״ מאוזנת לחלוטין. הסטטוס הזה גם לא יישתנה בקרוב להערכתי. 

הדבר העיקרי שחירפן ותסכל אותי במשחק האחרון, זה עצם העובדה שלא קיבלתי תשובה לאף אחת מהשאלות והתהיות שיושבות לי בראש מתחילת העונה. אפילו לא רמז.  

המכבי שאיביץ׳ הציב על הדשא הייתה כל כך שונה מכל וריאציה אחרת שראינו בליגה. חיה אחרת לגמרי. מה דה פאק זה היה ? 

אולי יישמע קצת מוזר, אבל הייתי מעדיף לראות את ה 11 שפתחו מול בית״ר חוטפים ארבע חתיכות, מאשר להפסיד ״על הקשקש״ עם 
אותו הרכב ביזארי שסביר שלא נראה עוד לעולם. מודה שעדיין לא הצלחתי ״להתפייס״ עם האירוע.

עבורי, העול של חוסר הידיעה כבד יותר מעול הכישלון. 

זה די ברור. שום דבר לא עומד במקום. 

24 דקות לפני, netanel7 said:

ממתי קרע זה שבועיים?

אצלנו יובא כאב לו הצד אחרי הספרינט נעדר שבועיים

אם סמים לב בצורה נכונה להליך ההחלמה זה אפילו פחות