Jump to content

מכבי פנאטיקס - מטורפים

yzfR125

Recommended Posts

לפני15 שעות , מכביסט לעד said:

כבר התחילו עם זה כמה פעמים. צריך לגוון…

אין בעיה לגוון אבל השיר הזה חייב תיאום טוב כדי להיות עוצמתי.

אני הייתי ב8 עליון, מרוב העשן והרעש לא ראינו את התופים ואת הידיים ולא היה תיאום טוב עם 11 ב״ללב נכנסת״, אצלנו שרו ״סלים טועמה מחבל״ בזמן שב11 עוד היו ב״שער 5 הם מוסלמים״

24 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

אין בעיה לגוון אבל השיר הזה חייב תיאום טוב כדי להיות עוצמתי.

אני הייתי ב8 עליון, מרוב העשן והרעש לא ראינו את התופים ואת הידיים ולא היה תיאום טוב עם 11 ב״ללב נכנסת״, אצלנו שרו ״סלים טועמה מחבל״ בזמן שב11 עוד היו ב״שער 5 הם מוסלמים״

כן זה בעיה מוכרת בבלומפילד ולא רק בשיר הזה. 

צריך למצוא לזה פתרון כי זה פוגע בעידוד.

כל הכבוד על מופע הפירו הכי גדול בארץ, לא יודע איך להתחיל לספור על הכמות שזרקו.

שאפו!

מה שהפריע לי זה שהארגון בא, משקיע, מנסה לעודד אבל כל השערים שותקים לרוב, אפילו ב-11 עושים טובה שמעודדים(בצדדים).

די תתעורו, זה דרבי.

מה שעוד הפריע לי,

0-0, שחקן הפועל נפצע ליד שער 11, נשכב במשך 3-4 דקות וכל 11 דג.

מה עם "הוא מת, הוא מת הוא מת"?

זאת עם האדום זונה ועוד...

שחקן הפועל מבזבז זמן מול 11 ושותקים?

אם אצילי היה שוכב מול 11 מה היו עושים לו, לא מבין...

אחרי הדרבי הזה אם יש מישהו ששונא את חיפה יותר מאשר את הפועל, לכו לאהוד הפועל חיפה.

אתם מדברים על עידוד? אני מדברת על זה שבשער 8 לא נותנים לי לעמוד כי הילד מאחוריי לא רואה, אני מכבדת אבל אני באה לעודד לחוות את המשחק אבל מוצאת את עצמי כל המשחק רבה על ישיבה או עמידה במגרש כדורגל, לרוב אני לא מסכימה לשבת אבל כבר נהיה לא נעים אז לפעמים אני יושבת בשביל הילד המתוק שבא לראות מכבי אבל זה מתסכל, וזה יציע מסומן אז החלפת מקומות גם לא בא בחשבון.

1 דקה לפני, סי הצהובה said:

אתם מדברים על עידוד? אני מדברת על זה שבשער 8 לא נותנים לי לעמוד כי הילד מאחוריי לא רואה, אני מכבדת אבל אני באה לעודד לחוות את המשחק אבל מוצאת את עצמי כל המשחק רבה על ישיבה או עמידה במגרש כדורגל, לרוב אני לא מסכימה לשבת אבל כבר נהיה לא נעים אז לפעמים אני יושבת בשביל הילד המתוק שבא לראות מכבי אבל זה מתסכל, וזה יציע מסומן אז החלפת מקומות גם לא בא בחשבון.

יש לך את 8 עליון, את יכולה לבוא מוקדם ולתפוס שם מקום.

5 דקות לפני, סי הצהובה said:

מביך שבדרבי אומרים לשבת. שהילד יעמוד על הכיסא אם צריך.

לדעתי מעבר לפירו, הדרבי הזה היה עם העידוד הכי מביך שלנו בשנים האחרונות. עודדנו אחרי גולים וזה גם לכמה דקות בודדות. 

אני חושב שאנחנו צריכים, בייחוד בבלומפילד הנוכחי, מערכת הגברה כמו אצל הקופים. זה משמעותי מאוד. יש לנו קבוצה מצויינת וקהל מצויין וזה פשוט לא בא לידי ביטוי.

17 דקות לפני, זיפו said:

כל הכבוד על מופע הפירו הכי גדול בארץ, לא יודע איך להתחיל לספור על הכמות שזרקו.

שאפו!

מה שהפריע לי זה שהארגון בא, משקיע, מנסה לעודד אבל כל השערים שותקים לרוב, אפילו ב-11 עושים טובה שמעודדים(בצדדים).

די תתעורו, זה דרבי.

מה שעוד הפריע לי,

0-0, שחקן הפועל נפצע ליד שער 11, נשכב במשך 3-4 דקות וכל 11 דג.

מה עם "הוא מת, הוא מת הוא מת"?

זאת עם האדום זונה ועוד...

שחקן הפועל מבזבז זמן מול 11 ושותקים?

אם אצילי היה שוכב מול 11 מה היו עושים לו, לא מבין...

אחרי הדרבי הזה אם יש מישהו ששונא את חיפה יותר מאשר את הפועל, לכו לאהוד הפועל חיפה.

גם אחרי הדרבי הזה אני שונא פי מיליון את חיפה יותר מהפועל (ואני לא היחיד). בכל מקרה תודה, אנחנו נישאר אוהדי מכבי. אם זה בסדר מצידך כמובן

יש לי תמונה עצובה נגד בייתר שבסביבות הדקה ה65 חצי יציע מעל הגוש יושב .. כן כן אתם קוראים נכון .. יושב.

הדגלים שנמצאים שם אפילו לא מפריעים להם כי הם גוללים בטיקטוק או בפייסבוק על למה איביץ לא משנה מערך . העיקר להגיע שעתיים לפני המשחק ולתפוס מקום למי שרוצה לעודד .

במשחק נגד בייתר הגעתי בערך שעה ורבע לפני המשחק - שער 11 ריק אבל כמובן שהכל תפוס כי מישהו 1 שומר 8 שורות .. למה שיעודדו ?

בדרבי כמובן שלא היה לי מקום וישבתי בשער 10 , המשחק עדיין לא התחיל ו2 דקות לפני התפאורה החלומית אוהדים רבים מכות בגלל שאחד עומד על הכיסא והשני רוצה לשבת - מכות באגרופים (למי שחשב שמדובר בצעקות) כיאלו נגמר במלחמות בעולם .

ארגון יקר עשיתם השנה קברת דרך ארוכה , הוכחתם לנו שאתם הכי טובים שיש , בחייאת - שימו אנשים שלכם שירימו את הגוש למעלה וידאגו שמי שלא מעודד שיצא מהגוש . לצערי דגלים זה לא הפיתרון כי גם ככה הם בטלפון כל המשחק ( כמובן שאני לא מעודד מכות והכוונה שלי היא להעיף אותם בנועם)

On 12.10.2022 at 16:39, Liran Antebi said:

יש לי תמונה עצובה נגד בייתר שבסביבות הדקה ה65 חצי יציע מעל הגוש יושב .. כן כן אתם קוראים נכון .. יושב.

הדגלים שנמצאים שם אפילו לא מפריעים להם כי הם גוללים בטיקטוק או בפייסבוק על למה איביץ לא משנה מערך . העיקר להגיע שעתיים לפני המשחק ולתפוס מקום למי שרוצה לעודד .

במשחק נגד בייתר הגעתי בערך שעה ורבע לפני המשחק - שער 11 ריק אבל כמובן שהכל תפוס כי מישהו 1 שומר 8 שורות .. למה שיעודדו ?

בדרבי כמובן שלא היה לי מקום וישבתי בשער 10 , המשחק עדיין לא התחיל ו2 דקות לפני התפאורה החלומית אוהדים רבים מכות בגלל שאחד עומד על הכיסא והשני רוצה לשבת - מכות באגרופים (למי שחשב שמדובר בצעקות) כיאלו נגמר במלחמות בעולם .

ארגון יקר עשיתם השנה קברת דרך ארוכה , הוכחתם לנו שאתם הכי טובים שיש , בחייאת - שימו אנשים שלכם שירימו את הגוש למעלה וידאגו שמי שלא מעודד שיצא מהגוש . לצערי דגלים זה לא הפיתרון כי גם ככה הם בטלפון כל המשחק ( כמובן שאני לא מעודד מכות והכוונה שלי היא להעיף אותם בנועם)

משפטי המפתח מבחינתי. להגיע לפני המשחק לתפוס מקום זה מבורך אבל אם אתם שומרים באיזור של הגוש בשביל זווית טובה ולא בשביל האווירה אין לזה שום משמעות. אני יושב שמאלה לגוש באמצע היציע ובאמת יש שם שורה של 20 לפחות שאני לא פחות מצורח עליהם שיעודדו והם בקושי מוחאים כפיים ודחילראבק מדובר בדרבי לא בסתם משחק :mad: 

• 2 weeks later...

אני דווקא רוצה לדבר על שיר אחר,

אני מנסה להבין איך השיר הכי חזק שיש לנו לא מחזיק דקה בקצב מרים ודוחף

הפוטנציאל של השיר הזה להרים את הקבוצה הוא מטורף, חייבים לעשות שינוי, לקצר את השיר

ולשיר אותו נכון (מי מצליח לזהות את ההבדל בין איך שהם שרים לאיך שאנחנו?)

3 דקות לפני, DeDo said:

אני דווקא רוצה לדבר על שיר אחר,

אני מנסה להבין איך השיר הכי חזק שיש לנו לא מחזיק דקה בקצב מרים ודוחף

הפוטנציאל של השיר הזה להרים את הקבוצה הוא מטורף, חייבים לעשות שינוי, לקצר את השיר

ולשיר אותו נכון (מי מצליח לזהות את ההבדל בין איך שהם שרים לאיך שאנחנו?)

זהו שאצלנו הוא ידעך תוך דקה הם שרים ללא הפסקה לא משנה איזה שיר

צעיפים במי כמוך באלים

24 דקות לפני, yellowcake said:

זהו שאצלנו הוא ידעך תוך דקה הם שרים ללא הפסקה לא משנה איזה שיר

צעיפים במי כמוך באלים

כן אבל אני מדבר על משהו נקודתי יותר בשיר מעבר לעובדה שהם שרים בעוצמה ותשוקה כאילו מדובר ביום האחרון שלהם בכדור הארץ.