Jump to content

מכבי פנאטיקס - מטורפים

yzfR125

Recommended Posts

לפני2 שעות , דקסטר said:

הצגה. 

המשחקים הבאים: בית"ר בבלומפילד, חיפה חוץ ודרבי בית - ממשיכים בכל הכוח.

ביתר בבלומפילד הכי טריקי. לא יריבה גדולה אז תמיד יש הרגשה פחותה ממשחקים נגד חיפה והפועל אבל קהל עם ווקאליות עצומה מולינו.

חייבים לבוא אש למשחק הזה, כמו שבאנו לרטרו שנה שעברה.

16 דקות לפני, Djorkaeff said:

שינוי אדיר, הכי טובים בארץ

מנצל את הנושא לשאול האם תהיה בקרוב אפשרות להעביר תרומות לארגון באשראי? 

יגדיל את הקופה משמעותית 

כל כך הרבה אנשים לא מסתובבים יותר עם מזומן..בטוח שהרבה אנשים היו שמחים לתרום באשראי

כמות כזאת של דגלים מזכירה ימים יפים. חשבתי נכנס בהם שד במחצית, מפתיע מאוד.

מאז כל הבאלגן בתחילת העונה, מרגישים פה שינוי וחשיבה מחוץ לקופסא. המגפון כבר פורע שטרות. להמשיך ולא לעצור עד ששער 11 יחזור להיות קרנבל. לא לדאוג לשאר היציעים, לא תהיה להם ברירה עם שער 11 עוצמתי.

אגב, אם יהיו כמויות כאלה של דגלים לתחילת משחק ותחילת מחצית אף אחד לא יצעק "דגל". הכי חשוב להיות גמישים ולזרום עם כולם יהיה בסדר.

יש שיפור כמו שכולם אמרו אבל אני חייב שנדבר רגע על הסוגיה של השירים. חייבים להוציא שירים אך ורק על לחנים יוונים, פשוט כי אלה הלחנים שתמיד יצליחו בארץ. אין אף לחן יווני שלא תפס אצלנו, וגם בארץ בכללי. יש את השירים מעונת 2011 שהשחקן הוציאו - תשתמשו בהם, חבל כל אחד שם יתפוס בקלות. 

"בך מאוהב" זה גם שיר מפחיד, אפשר להחזיר אותו עם מופע פירו כמו מה שעשיתם עם "אומרים שהנשמה" עכשיו באשדוד. גם "לכל החיים אני שלך" ו"אני אוהב אותך כל כך מכבי" שירים מצויינים. 

היציע נראה מדהים באשדוד- שרק ימשיך ככה!

אגב- עלתה הצעה באחד הנושאים לשיר את מי כמוך באלים עם צעיפים (במקום האגרוף) ולדעתי היו להצעה הזאת הרבה תגובות חיוביות...

אני גם ממש בעד!

שוקלים את זה?

57 דקות לפני, גזגוז ודזינסקי said:

יש שיפור כמו שכולם אמרו אבל אני חייב שנדבר רגע על הסוגיה של השירים. חייבים להוציא שירים אך ורק על לחנים יוונים, פשוט כי אלה הלחנים שתמיד יצליחו בארץ. אין אף לחן יווני שלא תפס אצלנו, וגם בארץ בכללי. יש את השירים מעונת 2011 שהשחקן הוציאו - תשתמשו בהם, חבל כל אחד שם יתפוס בקלות. 

"בך מאוהב" זה גם שיר מפחיד, אפשר להחזיר אותו עם מופע פירו כמו מה שעשיתם עם "אומרים שהנשמה" עכשיו באשדוד. גם "לכל החיים אני שלך" ו"אני אוהב אותך כל כך מכבי" שירים מצויינים. 

הכי חשוב זה להפנים שיש הרבה יותר אוהדים בבלומפילד ורבים מהם פשוט לא מכירים את השירים האדירים מפעם שלא תפסו מסיבות כאלה ואחרות. הייתי בהלם שאנשים לא מכירים את "רק מכבי", אבל זו עובדה וצריכים לנסות להריץ עוד שירים מפעם כמו שאמרת, יש שירים עם פוטנציאל אדיר להתפוצץ.

פעם הבאה שהם עושים מחאה ואתם אומרים "זה לא הזמן" תנסו להזכר על מה בדיוק הם נלחמים כדי שעכשיו אתם תגידו איזה יופי הדגלים\תפאורות ביציע. 

יש להרבה אנשים פה נטיה לזלזל בזה כי "יש משחק חשוב" אבל פתאום כל כך התגעגעתם. 

אם הארגון לא היה נלחם לבד על הדברים האלה אולי היה יותר קל לעשות את זה יותר. 

13 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

פעם הבאה שהם עושים מחאה ואתם אומרים "זה לא הזמן" תנסו להזכר על מה בדיוק הם נלחמים כדי שעכשיו אתם תגידו איזה יופי הדגלים\תפאורות ביציע. 

נראה לי שבמחאה האחרונה שלכם ראינו שכאשר שומע מ הסביר את כל הדברים דווקא כן הייתה תמיכה של האנשים פה. לרוב אין לנו באמת מושג מה הסיבה  למחאה

19 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

טוב שחזרת :) נשבע איזה שנתיים לא כתבת כאן

עשיתם הצגה באשדוד

יש עוד שירים יפים שלא תופסים יכול לעשות רשימה

כל תפאורה או מופע פירו צריך לדעתי להיות עם שיר לא ככ פופולארי יכול להיות עוצמתי מבחינת הטמעת שירים ביציע

שאפו לארגון גם על הצבע מקווה שלא יהיו יותר אבוקות אדומות

נ.ב. עוד לא פרסמתם מה השירים החדשים

3 דקות לפני, yellowcake said:

יש עוד שירים יפים שלא תופסים יכול לעשות רשימה

כל תפאורה או מופע פירו צריך לדעתי להיות עם שיר לא ככ פופולארי יכול להיות עוצמתי מבחינת הטמעת שירים ביציע

לגמרי, אני כבר יומיים שר הדם שוב זורם מהר..

המופע עם הדגלים והפירו היה מדהים, בכלל מתחילת העונה הארגון מעלה קצב ונותן בראש כל הכבוד! שמתי לב שיש גם יותר פרסומים וקליפים שהם משחררים שזה גם מבורך, יאללה להטריף את היציע השנה זה שלנו!

38 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מי שיש לו סרטונים שיפנק אותנו

https://twitter.com/TOREN_UNITED/status/1568891820007997440?t=GhWHs_nvU-YtrtwP5xMZ4A&s=19

מציף שוב אם מישהו מהארגון רואה, תשחררו מילים של השירים החדשים שהוצאתם נגד ניס