Jump to content

מכבי פנאטיקס - מטורפים

yzfR125

Recommended Posts

לא מבין איך אחרי הטירוף בפירו השחקנים לא השתגעו על המגרש. איך אפשר להמשיך לשחק בכזאת איטיות (לא מדבר על יכולת) שביציעים יש אווירה כזאת מטורפת? שחקני כדורגל כאלה מנותקים…

לגבי הפנאטיקס, תמיד אמרתי שכשהם מתעסקים נטו בעידוד אין להם מתחרים בארץ. תענוג מתחילת העונה. אתמול עידוד חזק, שני שלטים, המון דגלים קונפטי ופירו. כיף להגיע ליציע.

אגב, יש למישהו את הסתכלו לי בעיניים ששרו אחרי הפירו? היה גם מפחיד.

הארגון עושה משקיע אבל הקהל הרחב שותק ברוב המשחק.

כנ"ל משחקי בית. רק הגוש מעודד, לפעמים בצדדים.

שאר השערים יושבים שותקים ועומדים רק שיש התקפה טובה.

כמובן שרים שיש מומנטום.

קהל ישראל, תרבות ישראלית, את זה יהיה קשה לשנות.

אפרופו דגלים, אם יהיה דגלים בכל 11, תתחילו לשמוע שירים חדשים כמו: דגללללללל דגלללללל דגללללל.

אבל !! חייבים להילחם בזה, לא להרים ידיים, כל מי שרוצה לשבת ומפריע לו דגל, שיעבור לשער אחר.

אם זה המקום להרים לארגון אני רוצה לנצל את זה לספר שאחד הילדים בארגון בא לקחת באמצע המשחק את הדגלים אחרי התצוגה של דקה 50 (בזמן שהוא מתעסק בדגלים ולא רואה משחק) ואז הוא שם לב שבתוך אחד הדגלים השתבלל איזה צעיף אז הוא ממש צעק עד ששמעו ועד שהבנתי אותו ועד שלקחתי את הצעיף מתוך הדגלים והבאתי אותו לאדם הרלוונטי.

זה ישמע לכם אולי מפגר אבל מבחינתי זאת עוד דוגמה להתנהגות יפה של חברי ארגון, מדד חשוב מבחינתי (יחס ארגון-אוהדים)

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מבין איך אחרי הטירוף בפירו השחקנים לא השתגעו על המגרש. איך אפשר להמשיך לשחק בכזאת איטיות (לא מדבר על יכולת) שביציעים יש אווירה כזאת מטורפת? שחקני כדורגל כאלה מנותקים…

לגבי הפנאטיקס, תמיד אמרתי שכשהם מתעסקים נטו בעידוד אין להם מתחרים בארץ. תענוג מתחילת העונה. אתמול עידוד חזק, שני שלטים, המון דגלים קונפטי ופירו. כיף להגיע ליציע.

אגב, יש למישהו את הסתכלו לי בעיניים ששרו אחרי הפירו? היה גם מפחיד.

כן לי, אעלה מאוחר יותר.. הייתי גם בזווית פגז לצלם את הגוש..

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

היה נגד ק״ש.

התחיל מאריס חוץ

היה בחדרה

קש

אתמול

שימשיך לנצח

אגב חייבים להבין איפה השטחים המתים שעוצרים עידוד שצריך להדליק, ממש לחפש אותם

לפני1 שעה , זיפו said:

הארגון עושה משקיע אבל הקהל הרחב שותק ברוב המשחק.

כנ"ל משחקי בית. רק הגוש מעודד, לפעמים בצדדים.

שאר השערים יושבים שותקים ועומדים רק שיש התקפה טובה.

כמובן שרים שיש מומנטום.

קהל ישראל, תרבות ישראלית, את זה יהיה קשה לשנות.

אפרופו דגלים, אם יהיה דגלים בכל 11, תתחילו לשמוע שירים חדשים כמו: דגללללללל דגלללללל דגללללל.

אבל !! חייבים להילחם בזה, לא להרים ידיים, כל מי שרוצה לשבת ומפריע לו דגל, שיעבור לשער אחר.

בטלוויזיה הדגלים הקטנים נראו מדהים!!!!!! היה מלא צבע ובלגן בעיניים. 

לפני2 שעות , Sawyer said:

אם זה המקום להרים לארגון אני רוצה לנצל את זה לספר שאחד הילדים בארגון בא לקחת באמצע המשחק את הדגלים אחרי התצוגה של דקה 50 (בזמן שהוא מתעסק בדגלים ולא רואה משחק) ואז הוא שם לב שבתוך אחד הדגלים השתבלל איזה צעיף אז הוא ממש צעק עד ששמעו ועד שהבנתי אותו ועד שלקחתי את הצעיף מתוך הדגלים והבאתי אותו לאדם הרלוונטי.

זה ישמע לכם אולי מפגר אבל מבחינתי זאת עוד דוגמה להתנהגות יפה של חברי ארגון, מדד חשוב מבחינתי (יחס ארגון-אוהדים)

צודק. זה יפה וחשוב.