Jump to content

רשמים מהתיקו מול אשדוד בי"א | איבוד נקודות ראשון, 0-0 מאכזב במגרש מגעיל

Sawyer

Recommended Posts

חמישה בקו ההגנה + גלזר היה מוגזם לדעתי, היה אפשר לוותר על שחקן אחד מהחלק הזה.

אבל האמת שאין פאניקה, יש גם משחקים כאלו.

יותר מדאיג אותי שיצחקי יכשל בסגירת הסגל מאשר הקבוצה עצמה 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

להגיד שפתחנו עם חמישה שחקני הגנה וגלזר זה חתיכת שוד דעת.

סאבוריט וביטון הלכו קדימה והניעו כדור כמו קשרים ברוב הזמן. ג׳ראדלש וזאדה היו צמודים לקו למעלה. 

אגב זה הוביל להרבה מתפרצות של אשדוד שבהם היו רק שני שחקני הגנה שלנו (שרן וביטון). 

ממש אבל ממש לא גניבת דעת.

הם שחקני הגנה. במשימות,בחשיבה,ביכולות. 

ג'ראלדס יכל להיות דבוק גם לדגל הקרן של ג'רפי. היכולת שלו לתרום התקפית היא כלום ושום דבר. לא בא אליו בטענות. הוא נותן את הכל אבל הוא לא יודע לתמוך בהתקפה. כנל גם לגבי האחרים והבעיות שלהם. ביטון לא יתחיל לפצח פה בונקרים.

וזה שעם כל זה עדיין היינו חשופים רק מראה כמה תוכנית המשחק נכשלה.

6 דקות לפני, Daniel17 said:

על סמך מה אפשר להחליט על סגירת שער ספציפי במשחק ביתי שהעבירה היא במגרש חוץ?

כי כבר עשו לנו את זה. פעמיים

האדום הטיפשי של יובאנוביץ היה בעוכרינו היום. זהבי לבד לא מספיק טוב, כשלעצמו היה חלש היום להחריד. ואנחנו נקום וניפול עליו העונה בהיעדר חלוץ מחליף. 

מתחילת העונה וללא קשר לתוצאות אנחנו צועקים תביאו כבר את יוני, דסה (כבר לא רלוונטי) אבל מגן ושחקן כנף ועוד כשפריצה הלך אז חייבים גם חלוץ, חבל כשמאבדים נקודות מבינים את עומק הבעיה. (יכול להיות שגם זה לא עזר ואף אחד לא הבין).

בלי חיזוק הנל אין שום מצב לאליפות, פשוטו ככתיבתו ומשמעו-שום סיכוי.

חוזז זה עילבון למקצוע, שחקן חילוש ומזיק להוואי של הקבוצה, מקווה שאיביץ׳ יפסיק עם השטות הזאת.

מעניין שה-VAR עובד שעות נוספות וללא דופי במשחקי מכבי.

השדרן והפרשנית (נראה לי אוהדת חיפה) היו עויינים ומכוערים ללא שום מקצועיות ואובייקטיביות, השדר הזה ללא עמוד שדרה וניסה נראה לי לצדד עם הפרשנית ולהיראות עויין בכוונה, גועל נפש, יש לו בנוסף לכל קול מעצבן ואייקין של ציפור. ישר קופץ וצורח כשיש משהו לטובת מכבי, ושמח ומתרגש כשיש משהו נגדנו.

מה אפשר להגיד על הדיר חזירים שנקרא מגרש כדורגל באשדוד, לא הבעיה הם אלא בקרברניטי הכדורגל פה המושחתים שמאשרים משהו שהוא אנטי כדורגל.

לא משנה נקסט, מה שבטוח הקהל נתן יופי של תבוסה והצגה לכל קהלי הלפלפים והחיקויים הזולים בליגה.

סומך על איביץ׳ לתקן את הדברים.

היו צריכים להיות חילופים במחצית וספציפית אוסקר ועוד שחקן על גלזר ויוני.

איביץ מכין משחקים מעולה ויודע לרוץ עונה. מנהל משחק טוב הוא אף פעם לא היה.

17 דקות לפני, DanMTA said:

מתחילת העונה וללא קשר לתוצאות אנחנו צועקים תביאו כבר את יוני, דסה (כבר לא רלוונטי) אבל מגן ושחקן כנף ועוד כשפריצה הלך אז חייבים גם חלוץ, חבל כשמאבדים נקודות מבינים את עומק הבעיה. (יכול להיות שגם זה לא עזר ואף אחד לא הבין).

בלי חיזוק הנל אין שום מצב לאליפות, פשוטו ככתיבתו ומשמעו-שום סיכוי.

חוזז זה עילבון למקצוע, שחקן חילוש ומזיק להוואי של הקבוצה, מקווה שאיביץ׳ יפסיק עם השטות הזאת.

מעניין שה-VAR עובד שעות נוספות וללא דופי במשחקי מכבי.

השדרן והפרשנית (נראה לי אוהדת חיפה) היו עויינים ומכוערים ללא שום מקצועיות ואובייקטיביות, השדר הזה ללא עמוד שדרה וניסה נראה לי לצדד עם הפרשנית ולהיראות עויין בכוונה, גועל נפש, יש לו בנוסף לכל קול מעצבן ואייקין של ציפור. ישר קופץ וצורח כשיש משהו לטובת מכבי, ושמח ומתרגש כשיש משהו נגדנו.

מה אפשר להגיד על הדיר חזירים שנקרא מגרש כדורגל באשדוד, לא הבעיה הם אלא בקרברניטי הכדורגל פה המושחתים שמאשרים משהו שהוא אנטי כדורגל.

לא משנה נקסט, מה שבטוח הקהל נתן יופי של תבוסה והצגה לכל קהלי הלפלפים והחיקויים הזולים בליגה.

סומך על איביץ׳ לתקן את הדברים.

אושרת עיני שחקנית (ואוהדת) קומוניסטית

וואלה אני עד היום הייתי בדעה שאין מה להביא את יוני אבל אחרי שפריצה עזב ובמיוחד אחרי היום אני חושב  שחייבים מישהו שיוכל לתת תפוקה מהקו , אי אפשר לבנות כל העונה על ערן ויובאנוביץ, מספיקה פציעה/הרחקה אחת של אחד מהם והלך לנו כל המערך אי אפשר לעבוד ככה.

משהו חייב לתת את הדין על האיצטדיון הזה ועל התחזוקה שלו. 

מטורף שאפילו לא היה מיםלשתייה או ברז מים אפילו לשטוף ידיים. 

וואלה בושה

2 דקות לפני, yehonatan6597 said:

וואלה אני עד היום הייתי בדעה שאין מה להביא את יוני אבל אחרי שפריצה עזב ובמיוחד אחרי היום אני חושב  שחייבים מישהו שיוכל לתת תפוקה מהקו , אי אפשר לבנות כל העונה על ערן ויובאנוביץ, מספיקה פציעה/הרחקה אחת של אחד מהם והלך לנו כל המערך אי אפשר לעבוד ככה.

מרגיש לי להביא את יונתן זה יותר מדי סופרסטארים בקבוצה, לא אתנגד אבל יותר חשוב לדעתי זה שחקן כנף מהיר על הקו.

3 דקות לפני, Double said:

מרגיש לי להביא את יונתן זה יותר מדי סופרסטארים בקבוצה, לא אתנגד אבל יותר חשוב לדעתי זה שחקן כנף מהיר על הקו.

הוא גולר וזה חשוב.

התייאשתי סופית מג'ראלדש, בטוח שניתן למצוא טוב יותר.

כנף ימין/חלוץ זר צריך עם מהירות.

לעשות תיקו ביא' זה לא אסון. מסוג המשחקים שבתחילת העונה אתה מסמן בלוח כמקום שסביר ותאבד בו נק'. מה שמטריד הרבה יותר הוא היכולת. בהיעדר אוסקר (או ביום רע שלו), כאנחנו פוגשים בונקרים אין לנו פתרונות ואנחנו נראים כמו מכבי של קראסטאיץ' - תלויים במקריות. אם לא יגיע חיזוק משמעותי להתקפה אנחנו בבעיה.

די כבר עם המכבי של קרסטאיץ מכבי של פטריק מכבי של איביץ  זה הכל מכבי של יצחקי איך אתם לא רואים את זה?  לכל הקבוצות יש את אותן בעיות.  פשוט די

* קחו בפרופרציה, זאת עדין פתיחת עונה נהדרת, אנחנו עדין לפני השיא.

* מגרש סטנדרטי לחלוטין למדינה אפריקאית כושלת, אבל אווירה טובה סה"כ.

* ערן לטעמי היה באחד המשחקים הרעים שלו בקבוצה שאני זוכר, אבל ערן נתן ערן לקח.. אני סומך עליו בעיניים עצומות שהוא יחזיר, אין באמת הגבלה לכמות בקרדיט שאני נותן לו.

* התפאורה במחצית הייתה יפה מאוד עם האבוקות, אבל עד שכבר חזר הצבע ליציע עם תפאורות ודגלים שוב יאסרו עלינו להכניס תפאורות.

אני לא חושב שהיינו הרבה מתחת למה שציפיתי לראות היום, ידעתי בדיוק לאיזה מגרש אנחנו מגיעים ואיזה קבוצה תבוא לעמוד (או לשכב) נגדנו

הגענו למצבים שלנו, 3-4 מצבי כיבוש בטוחים ועוד 2-3 מצבי כיבוש טובים נוספים, עם הפנדל עם הגול שנפסל לא הצלחנו לכבוש שער חוקי וזהו. לא איזה משחק נפל ללא אוסקר או איזה נפילה נוראית. פשוט חוסר חדות מול השער שעלתה ב3 נקודות.

עדיין חייבים להביא עוד לפחות שני שחקנים (וכוס אמא של דסה) אבל באמת שלא צריך לצאת מפרופורציות אם מישהו מתכנן

9 דקות לפני, תחיית המתים said:

די כבר עם המכבי של קרסטאיץ מכבי של פטריק מכבי של איביץ  זה הכל מכבי של יצחקי איך אתם לא רואים את זה?  לכל הקבוצות יש את אותן בעיות.  פשוט די

מה שראינו בשלושה משחקים הראשונים - לא ראינו לא אצל פטריק ולא אצל קראסטאיץ' בעונות שלמות. זה היה בעיקר בזכות המשולש יובא-גלוך-זהבי. היום הראשון לא שיחק, השני שיחק פחות מחצי שעה והשלישי שיחק 90 דקות אבל הביא פחות תועלת משני הראשונים. זה חוזר שוב להודעה המקורית - כל משחק ההתקפה שלנו מתבסס על מעט מדי שחקנים. ככה לא רצים במשך עונה שלמה.

איך אפשר לדבר על מכבי של קרסטאיץ'/פאטריק בו זמנית כשאנחנו עם ספיגה אחת שגם היא מנבדל בסוף משחק ב4 פאקינג משחקים.

די עם הקפריזיות הזאת, נבנית כאן קבוצה נהדרת שתלך ותשתפר עם הזמן. נכון, יצחקי לא מושלם והסגל עוד רחוק מלהיות סגור אבל כל עוד איביץ' כאן אני יודע שהוא יוציא מהקבוצה את המקסימום.

אם הפנדל של ערן היה נכנס הכל היה נראה אחרת, רבש הכין את הקבוצה שלו מעולה ואין מה לעשות כל הגדולות יתקשו בי"א ונראה דווקא שהם יהיו בפליאוף עליון העונה.

9 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה שראינו בשלושה משחקים הראשונים - לא ראינו לא אצל פטריק ולא אצל קראסטאיץ' בעונות שלמות. זה היה בעיקר בזכות המשולש יובא-גלוך-זהבי. היום הראשון לא שיחק, השני שיחק פחות מחצי שעה והשלישי שיחק 90 דקות אבל הביא פחות תועלת משני הראשונים. זה חוזר שוב להודעה המקורית - כל משחק ההתקפה שלנו מתבסס על מעט מדי שחקנים. ככה לא רצים במשך עונה שלמה.

זה הכל בגלל שאין לך ווינגרים בקבוצה, אז קרסטאיץ ניסה עם יהלום איביץ מנסה עם שלושה בלמים פטריק ניסה לאלתר בכל 433  .  שורה תחתונה אתה לא יכול לשחק כם ווינגרים.   תראה לי עוד מועדון אחד בעולם שאין לו ווינגרים

באסה על התיקו הזה, באסה על הפנדל המוחמץ, באסה שג'קי ואשדוד והמגרש המסריח שלהם עוד קיימים (בעיקר בשבילנו הקהל, מבחינת הקבוצה זה לא היה אמור לשנות משהו), איזה בונקר מפואר הוא בנה שם, כמובן שמול חיפה הוא ישחק פתוח והתקפי ויקבל בראש. 

כך או כך זה לא משנה, מכה קלה בכנף, 4 משחקים - 3 נצחונות ותיקו עם ספיגה אחת. זאת לא פתיחה מושלמת אבל זאת בהחלט פתיחה טובה (בטח יותר טובה מ-2 העונות הקודמות) ואנחנו נבוא על שכרנו בעתיד. הקבוצה הזאת עוד תלך ותשתפר ותחזיר לנו את הצלחת. 

נחזור לשלנו עם ניצחון על הנמושות מירושלים ונמשיך הלאה. 

לכל החכמים בדיעבד, במחילה מכבודכם, אתם לא באמת חכמים ולא מעניינים. 

הגיוני היה לשמור את גלוך כסופר סאב.

אם היה פותח עם גלוך במקום פרץ והיינו חוטפים גול בגלל קישור דליל של גלזר בלבד אז מה היה עושה? מכניס את פרץ ומחזק את הקישור בזמן שאנחנו כבר בפיגור? ואם הגול לא היה נפסל אז הוא גאון הדור..

הכי קל אחרי שלא הצליח לחשוב על משהו אחר שאפשר היה לעשות ולהאשים את המאמן (אפילו את המאמן כנראה הכי טוב שהיה פה). 

אפשר גם להאשים את דוניס, או וואן לייבן או גולדהאר שלא עושה למיילים. אפשר גם לגוון ולהאשים את איילת שקד, תמר זנדברג או פטריק קלייברט. העובדה היא שהסגל בנוי מחפיר כבר עונה שלישית ברציפות. חסרים לנו 2-3 שחקני אגף, מגן ימני וחלוץ. הכל קורה מאוחר בצורה מגוחכת אם בכלל, סדר העדיפויות דפוק ויהיה קשה לכל מי שיגיע לאמן פה לתמרן ככה.

26 דקות לפני, Sawyer said:

אני לא חושב שהיינו הרבה מתחת למה שציפיתי לראות היום, ידעתי בדיוק לאיזה מגרש אנחנו מגיעים ואיזה קבוצה תבוא לעמוד (או לשכב) נגדנו

הגענו למצבים שלנו, 3-4 מצבי כיבוש בטוחים ועוד 2-3 מצבי כיבוש טובים נוספים, עם הפנדל עם הגול שנפסל לא הצלחנו לכבוש שער חוקי וזהו. לא איזה משחק נפל ללא אוסקר או איזה נפילה נוראית. פשוט חוסר חדות מול השער שעלתה ב3 נקודות.

עדיין חייבים להביא עוד לפחות שני שחקנים (וכוס אמא של דסה) אבל באמת שלא צריך לצאת מפרופורציות אם מישהו מתכנן

זה שזה מגרש מסריח לא מצדיק את היכולת הזו. לא הגענו למספיק מצבים וזהבי במשחק חלש מאוד. זה מדאיג. הסגל לא מאוזן. מליון קשרים , אין ווינגרים ואין חלוץ מחליף. זה סגל שיכול לתת חמישיות ושישיות אבל כשנתקעים אין את מי שיתעלה. לפחות כרגע. הלוואי וערן יחזור ל 70% ממה שהוא היה עד לפני מספר חודשים.

8 דקות לפני, elbanana said:

לכל החכמים בדיעבד, במחילה מכבודכם, אתם לא באמת חכמים ולא מעניינים. 

הגיוני היה לשמור את גלוך כסופר סאב.

אם היה פותח עם גלוך במקום פרץ והיינו חוטפים גול בגלל קישור דליל של גלזר בלבד אז מה היה עושה? מכניס את פרץ ומחזק את הקישור בזמן שאנחנו כבר בפיגור? ואם הגול לא היה נפסל אז הוא גאון הדור..

הכי קל אחרי שלא הצליח לחשוב על משהו אחר שאפשר היה לעשות ולהאשים את המאמן (אפילו את המאמן כנראה הכי טוב שהיה פה). 

אפשר גם להאשים את דוניס, או וואן לייבן או גולדהאר שלא עושה למיילים. אפשר גם לגוון ולהאשים את איילת שקד, תמר זנדברג או פטריק קלייברט. העובדה היא שהסגל בנוי מחפיר כבר עונה שלישית ברציפות. חסרים לנו 2-3 שחקני אגף, מגן ימני וחלוץ. הכל קורה מאוחר בצורה מגוחכת אם בכלל, סדר העדיפויות דפוק ויהיה קשה לכל מי שיגיע לאמן פה לתמרן ככה.

ממתי אתה עולה עם השחקן הכי טוב שלך מהספסל משיקולי "מה אם ניכנס לפיגור"?

לא חייב להצדיק את איביץ' על כל מהלך. הוא בן אדם וגם הוא יכול לטעות. וזה בסדר.

אני חושב שמתישהו העונה אנשים יפנימו שגלוך הוא השחקן הכי חשוב במכבי. מהסיבה הפשוטה שהוא מציע סט איכויות של שלושה שחקנים ביחד (דריבל, מסירה, וסיומת ברמה גבוהה).

9 דקות לפני, Ambition said:

ממתי אתה עולה עם השחקן הכי טוב שלך מהספסל משיקולי "מה אם ניכנס לפיגור"?

לא חייב להצדיק את איביץ' על כל מהלך. הוא בן אדם וגם הוא יכול לטעות. וזה בסדר.

אני חושב שמתישהו העונה אנשים יפנימו שגלוך הוא השחקן הכי חשוב במכבי. מהסיבה הפשוטה שהוא מציע סט איכויות של שלושה שחקנים ביחד (דריבל, מסירה, בעיטה).

לא דיברתי על שיקולי אם נכנס לפיגור אלא על שיקולי להכניס מישהו שירענן את ההתקפה אם אנחנו מתקשים להבקיע וצריך שינוי. זה יכל להיות פארפה או גלוך וזהו בערך (אלא אם דן ביטון או חוזז נכנסים לקטגוריה הזו לדעתך, לדעתי לא). זה מה יש לנו בסגל. זה ועוד המון קשרי אמצע.

וכן, אם הגול לא נכנס אז קל לקרוא לזה טעות. זאת מהות החוכמה בדיעבד