Jump to content

אשדוד - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, maccabi-king said:

לא רואה איך יוני מציל את המצב

אם יצחקי היה חכם היה מציב לגולדאהר עובדה שעוד שניה פריצה בורח וצריך לתת לו את החוזה אותו הוא מבקש כי יצחקי לא מספיק טוב למצוא מחליף

אבל זה לא קרה, ולא היה לנו שום חלוץ היום

כבר שכחתם איזה עונות הוא נתן פה.

הוא תוספת כוח משמעותית.

אם איביץ לא יקח עם הסגל הזה אליפות אז תסלחו לי הוא לא מאמן כזה גדול.

הקישור הכי טוב בליגה

ההתקפה הטובה בליגה

גם ההגנה הטובה בליגה עם שוער על!

2 דקות לפני, ron123 said:

הוא תוספת כוח משמעותית.

הקישור הכי טוב בליגה

ההתקפה הטובה בליגה

תשמע אם אתה לא היוזר של יצחקי אין לי הסבר למה שיוצא לך מהמקלדת

אגב בין כל הדפרסיה אני חושב שלמרות ששיחק רק כמה דקות לוקאסן הראה הרבה דברים טובים שהיו חסרים לנו מבלם, מקווה שימשיך איך שפתח

זהבי על הפנים היום ואין מי שיחליף אותו..

ובלי קשה לרמה המביכה היום שלנו, אי אפשר להמשיך ולשחק במחנה פליטים הזה.

גועל נפש של מגרש, הדשא מלא בבורות, הכניסה והיציאה כמו פרות 

ואפילו שירותים אין שם, מי מאשר לארח במקום המסריח הזה??? נמאס להגיע למגרשים האלה.

7 דקות לפני, Wade said:

תשמע אם אתה לא היוזר של יצחקי אין לי הסבר למה שיוצא לך מהמקלדת

לא מספיק לך פרץ וגלזר בקישור עם גויאגון וגלוך זהבי ויובה מקדימה ? הרי זה מה שרציתם לא אז מה הבעיה?

1 דקה לפני, ron123 said:

לא מספיק לך פרץ וגלזר בקישור עם גויאגון וגלוך זהבי ויובה מקדימה ? הרי זה מה שרציתם לא אז מה הבעיה?

הבעיה היא שהחיים הם לא מנג׳ר. יש פציעות, ירידה בכושר, ימים לא טובים, מגרשים קשים ודבר כזה שנקרא צורך ברוטציה. הדבר הכי קל זה להתכונן לקבוצה שיש לה אפשרות לשחק אך ורק עם מערך אחד, וזה בתנאי שכל השחקנים כשירים ולא פצועים או מורחקים (כמו היום).

אין לך ספסל אבא תתעורר. ככה לא לוקחים אליפות.

2 דקות לפני, ron123 said:

רצינו סגל מאוזן שיהיה כנפיים. לא שנשאר עם חוזז וגראלדש רמה של ליגה לאומית.

כולה עשינו תיקו חוץ במגרש מחורבן נגד קבוצה שלא באה לשחק כדורגל , אני באמת לא מבין על מה הפאניקה. 

שתו מים ותרגעו האליפות לא תקום ותיפול על משחק באשדוד. 

הדבר היחיד שאמור לערער אותנו קצת מהמשחק הזה- זה החולשה הקיצונית של זהבי משחק שני ברצף. נראה קצת לא קשור למשחק, אבל אני רוצה להאמין שבסוף זה יתהפך. 

זה שלנו 

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

כולה עשינו תיקו חוץ במגרש מחורבן נגד קבוצה שלא באה לשחק כדורגל , אני באמת לא מבין על מה הפאניקה. 

הדבר היחיד שאמור לערער אותנו קצת מהמשחק הזה- זה החולשה הקיצונית של זהבי משחק שני ברצף. נראה קצת לא קשור למשחק, אבל אני רוצה להאמין שבסוף זה יתהפך. 

זה שלנו 

כל הקבוצות לא יבואו לשחק מולנו כדורגל

אז לפעמים זה ילך לפעמים לא ילך? 

מעולה נסיים מקום 5 אם ככה

4 דקות לפני, Double said:

רצינו סגל מאוזן שיהיה כנפיים. לא שנשאר עם חוזז וגראלדש רמה של ליגה לאומית.

הבעיה שלא מפסיקים להחמיא פה בפורום לגראלדש בכל הזדמנות ולא ברור לי על מה...

חוזז באמת שלא קשור לענף.

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

זה שלנו 

עם החלק הראשון מסכים לגמרי.

עם החלק השני על זהבי באמת לא ברור מה עובר עליו אבל מאמין שהוא יצא מזה מהר. 

לא ברור השיבוץ של חמשה שחקני הגנה גלזר ופרץ בכזה בונקר.

מילא התחלנו ככה כי זה עבד הכל טוב אבל אנחנו לא משחקים בכלל ונשארים מקובעים עם המערך הזה…

מקווה שנלמד מזה כי רוב המשחקים שלנו הולכים להיות מול קבוצות כאלה

12 דקות לפני, דרור שווץ said:

לא אחי 

כי אתה יודע שאם זהבי שם את הפנדל זה היה משחק של 3-0 והיו מדברים פה על הקטר הצהוב ואיזה התקפה מטורפת. 

הכל טוב תרגעו וכולם פה יראו שבסוף העונה ניקח אליפות . 

36 דקות לפני, ron123 said:

הוא תוספת כוח משמעותית.

הקישור הכי טוב בליגה

ההתקפה הטובה בליגה

אני בצד שלך אבל מה?? זה לא קשור בכלל למפרט הטכני שלך שאין ספק שיש לנו איכותי. אתה לגמרי שולל מתחרה מעולה שעשתה צעדים נכונים והיא טובה בזכות עצמה. אנחנו שולטים בגורלנו והם שולטים בגורלם. זה המצב. 

39 דקות לפני, משה פרימו said:

אגב בין כל הדפרסיה אני חושב שלמרות ששיחק רק כמה דקות לוקאסן הראה הרבה דברים טובים שהיו חסרים לנו מבלם, מקווה שימשיך איך שפתח

הייתה לי תחושה שהוא מבקיע כשהוא נכנס. איזה זין ה-ואר הזה.

21 דקות לפני, Double said:

הייתה לי תחושה שהוא מבקיע כשהוא נכנס. איזה זין ה-ואר הזה.

גם לי, יש מצב שהיה מדובר בשער הבכורה המהיר ביותר לשחקן זר אם היה מאושר?

לפני1 שעה , המכבייה said:

"מציב לגולדהאר עובדה". יש לך את זה ביותר לא מבין? 

יותר לא מבין מי זה יצחקי? 

או יותר לא מבין מה התפקיד של מנג'ר מקצועי מול הבעלים? 

כי את שתיהם אני מרגיש שאני מבין מעולה

בוא תסביר לי אתה מה הבעייתיות בזה שלפעמים צריך להסביר לבעלים שלך שבמצב הנוכחי לוותר על שחקנים זה לא משהו אפשרי, ועדיף לנפח טיפה את החוזה כדי להשאיר שחקן שאין לו תחליף

להזכיר לך שסך הכל הוא רצה חוזה עם שנים נוספות ולא להיות בפחד שעונה הבאה מכבי יזרקו אותו? 

יצחקי מפגר, זה ידוע, הוא פישל פה

רז אמיר דיבר על זה בפודקאסט שכל מה שפריצה רצה זה חוזה חדש ארוך יותר, לא בטוח שבכלל היה בעייה מבחינת השכר השנתי, וגם אם כן, הוא שווה את זה, אני לא מאמין שהוא ביקש משהו יותר גדול ממה שזהבי או יובא מרוויחים פה או מה שרצו להביא לדסה

יצחקי עסוק מדי לרדוף אחרי שחקנים שלא מעוניינים להיות פה, מאשר לקחת את מה שמתחת לאף שלו ולהילחם עליו

מזכיר קצת בחורה נואשת בסרט רומנטי, הבעיה שזה לא סרט פה, זה קבוצת כדורגל שצריכה להילחם פה על החזרה שלה לטופ

18 דקות לפני, maccabi-king said:

יותר לא מבין מי זה יצחקי? 

או יותר לא מבין מה התפקיד של מנג'ר מקצועי מול הבעלים? 

כי את שתיהם אני מרגיש שאני מבין מעולה

בוא תסביר לי אתה מה הבעייתיות בזה שלפעמים צריך להסביר לבעלים שלך שבמצב הנוכחי לוותר על שחקנים זה לא משהו אפשרי, ועדיף לנפח טיפה את החוזה כדי להשאיר שחקן שאין לו תחליף

להזכיר לך שסך הכל הוא רצה חוזה עם שנים נוספות ולא להיות בפחד שעונה הבאה מכבי יזרקו אותו? 

יצחקי מפגר, זה ידוע, הוא פישל פה

רז אמיר דיבר על זה בפודקאסט שכל מה שפריצה רצה זה חוזה חדש ארוך יותר, לא בטוח שבכלל היה בעייה מבחינת השכר השנתי, וגם אם כן, הוא שווה את זה, אני לא מאמין שהוא ביקש משהו יותר גדול ממה שזהבי או יובא מרוויחים פה או מה שרצו להביא לדסה

יצחקי עסוק מדי לרדוף אחרי שחקנים שלא מעוניינים להיות פה, מאשר לקחת את מה שמתחת לאף שלו ולהילחם עליו

מזכיר קצת בחורה נואשת בסרט רומנטי, הבעיה שזה לא סרט פה, זה קבוצת כדורגל שצריכה להילחם פה על החזרה שלה לטופ

היא נלחמת במיטב המשאבים שיש לה. 

אני לא יודע במה יצחקי עסוק. אני בטוח שהוא רוצה טוב. 

לא יודע מה זה תפקיד המנג'ר מול הבעלים. אין טקסטבוק כזה. כמו שמיטש אמר- ג'ק, אני, איביץ ויצחקי. ככה זה עובד בפורמט של מיטש. וזהו. 

לפני2 שעות , דרור שווץ said:

עד עכשיו בדיוק פעם *אחת* זה לא הלך, אלוהים ישמור. 20 שנה במגרשים ועדיין חוסר הפרופורציה של הקהל מדהים אותי כל פעם מחדש. 

לפני4 שעות , המכבייה said:

היא נלחמת במיטב המשאבים שיש לה. 

אני לא יודע במה יצחקי עסוק. אני בטוח שהוא רוצה טוב. 

לא יודע מה זה תפקיד המנג'ר מול הבעלים. אין טקסטבוק כזה. כמו שמיטש אמר- ג'ק, אני, איביץ ויצחקי. ככה זה עובד בפורמט של מיטש. וזהו. 

אף אחד לא יודע במה יצחקי עוסק, אף אחד לא בטוח בכלל שיצחקי עוסק במשהו חוץ מלשבת על התחת השמן שלו

אבל יש תוצאות בשטח, והם גרועות, ומנגד רואים תוצאות בשטח של מי שלדעתי נקרא סוג של היריב שלו שזה אלברמן

אנחנו יודעים שזה לא משהו מיוחד ויוצא מן הכלל להיות מנג'ר מקצועי שמביא שחקנים, ג'ורדי ברוב הקדנציה שלו היה כזה

לא צריך "טקסטבוק" כדי לדעת מה התפקיד של המנג'ר המקצועי כדי לדעת מה הוא אמור להיות מול הבעלים, זה התפקיד עצמו שמשדר את זה

יצחקי כישלון גדול, ואיביץ' בבעיה רצינית בגלל זה

חצי מהפורום פה רצה את ציבוטה שמשחק יותר גרוע מחוזז מתחילת העונה ומתלוננים על יצחקי.

יש למכבי סגל טוב, חסר קיצוני/ים איכותיים. יש לנו את יובאנוביץ ואת זהבי כחלוצים ולא צריך יותר מזה, אפשר להעלות מהנוער או לשחק עם חלוץ מדומה חלוץ 3.   

כדאי לאיים על השער מחוץ לרחבה, יקל עלינו בבונקרים האלה.

מ.ס היא מוקש שלנו, גם המאמן שלהם רב"ש תמיד מכין את הקבוצות שלו בצורה מעולה מולנו, הוא מת להיות פה כמאמן ורואים את זה, כנ"ל לבני סכנין שעושה צרות לחיפה אפילו שלא לקחו להם נק' רק הפסידו 1-0 קטן שבוע שעבר... להמשיך לנצח כמה שיותר!

16 דקות לפני, muchisimo said:

חצי מהפורום פה רצה את ציבוטה שמשחק יותר גרוע מחוזז מתחילת העונה ומתלוננים על יצחקי.

יש למכבי סגל טוב, חסר קיצוני/ים איכותיים. יש לנו את יובאנוביץ ואת זהבי כחלוצים ולא צריך יותר מזה, אפשר להעלות מהנוער או לשחק עם חלוץ מדומה חלוץ 3.   

כדאי לאיים על השער מחוץ לרחבה, יקל עלינו בבונקרים האלה.

מ.ס היא מוקש שלנו, גם המאמן שלהם רב"ש תמיד מכין את הקבוצות שלו בצורה מעולה מולנו, הוא מת להיות פה כמאמן ורואים את זה, כנ"ל לבני סכנין שעושה צרות לחיפה אפילו שלא לקחו להם נק' רק הפסידו 1-0 קטן שבוע שעבר... להמשיך לנצח כמה שיותר!

כן רק שלחיפה יש כשחקני אגף גם את אצילי, חזיזה ושרי ואני לא יודע את מי עוד שכחתי. פרט שולי.

לא מבין איך הם מתלוננים על יצחקי הסתומים האלה

הייתי שמח אם אוראל בהייה היה משתלב. אני זוכר כמה דקות שלו מול חיפה בשנה שעברה בסוף המשחק וממש התרשמתי לטובה. חיפש לשחק קדימה. שווה לנסות.

לפני3 שעות , elbanana said:

כן רק שלחיפה יש כשחקני אגף גם את אצילי, חזיזה ושרי ואני לא יודע את מי עוד שכחתי. פרט שולי.

לא מבין איך הם מתלוננים על יצחקי הסתומים האלה

הבאת את השחקנים הכי טובים שלה. השאלה מי יש להם חוץ ממי שציינת? דין דוד? ציבוטה? רוקאביצה? בחייאת הם לא מעל הליגה וגם לא בטוח שיש להם מקום בהרכב של נתניה.

חיפה מעל הליגה בגלל אצילי ושרי שלא מפסיקים לכבוש, מאחורה יש להם את עלי מוחמד שמספיק להחזיק קישור לבד וככה הוא מייצב את ההגנה.

אלברמן לא הנחית אצלהם את ראפיניה ולא את יעקובו, די להיכנס לסטרס מיותר.

הדבר היחידי שחיפה עשו יותר ממכבי זה הכנה של הקבוצה לפני תחילת מחנה האימונים וגם להם היו שינויים עם הבלם שעזב והחתמה חדשה כדי למלא את המקום שלו.

לפני7 שעות , maccabi-king said:

אף אחד לא יודע במה יצחקי עוסק, אף אחד לא בטוח בכלל שיצחקי עוסק במשהו חוץ מלשבת על התחת השמן שלו

אבל יש תוצאות בשטח, והם גרועות, ומנגד רואים תוצאות בשטח של מי שלדעתי נקרא סוג של היריב שלו שזה אלברמן

אנחנו יודעים שזה לא משהו מיוחד ויוצא מן הכלל להיות מנג'ר מקצועי שמביא שחקנים, ג'ורדי ברוב הקדנציה שלו היה כזה

לא צריך "טקסטבוק" כדי לדעת מה התפקיד של המנג'ר המקצועי כדי לדעת מה הוא אמור להיות מול הבעלים, זה התפקיד עצמו שמשדר את זה

יצחקי כישלון גדול, ואיביץ' בבעיה רצינית בגלל זה

זה העניין של מי שמעסיק אותו.