Jump to content

אשדוד - מכבי | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אפשר להאשים את כולם כולל כולם אבל יש גם משחקים כאלה שכלום לא הולך, והייתי בהלם לרגע בגול אבל זה היה כלכך צפוי שיפסלו את זה על משהו...

ללא ספק שכולם עצבניים ובצדק, אבל חיפה גם תאבד נקודות בהמשך... 

סך הכל מחזור רביעי.

חייבים חיזוק דחוף. 

לא לא לא לא לא

אתם לא תפילו את זה על המגרש באשדוד או על יום שכלום לא הולך. 8 מ10 משחקים עם אותו סגל ואתה לא לוקח את המשחק הזה. גם לא בבלומפילד. יש פה סגל לא מאוזן שעם פוו קטן כזה של אדום ליובאנוביץ קורס. הסגל שלנו בדיחה בחוסר האיזון שלו, ואם מישהו חושב שככה בריצת מרתון למרחקים ארוכים ניקח אליפות, הוא טועה. אין קסמים בכדורגל.

נתנו פעמיים הצגות כדורגל במערך מסוים עם שחקנים מסוימים וגלוך מסוים. העניין הוא שאין לנו מעבר לזה כלום. אין אס בשרוול, אין אפשרות בשום מצב לשנות מערך. אנחנו וואן טריק פוני, וזה ימשיך להיות ככה בכל יום בו יובאנוביץ/זהבי/גלוך יתפסו יום חרבנה.

1 דקה לפני, Wade said:

לא לא לא לא לא

אתם לא תפילו את זה על המגרש באשדוד או על יום שכלום לא הולך. 8 מ10 משחקים עם אותו סגל ואתה לא לוקח את המשחק הזה. גם לא בבלומפילד. יש פה סגל לא מאוזן שעם פוו קטן כזה של אדום ליובאנוביץ קורס. הסגל שלנו בדיחה בחוסר האיזון שלו, ואם מישהו חושב שככה בריצת מרתון למרחקים ארוכים ניקח אליפות, הוא טועה. אין קסמים בכדורגל.

חותם על כל מילה ומילה ,לצערי הרב.

ערן עשה היום מהו קודרו, אבל ערן הוא שחקן של ביטחון ויש תקופות שיש לו פחות, הרגליים מסתבכות עם הכדור והפסים עקומים. זה לא קשור למנוחה. רק הוא ירים את עצמו. אחרי גול או שניים זה ישתחרר.

הסגל בנוי מחפיר, אין (ונמאס לשמוע) תירוצים והתשלום הראשון הגיע היום. גם אם ניקח דאבל אמשיך לקוות שיצחקי ילך.

3 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

איביץ לא אשם שגווה קיבל אדום וגם לא שפריצה ברח

אגדיל ואומר שלדעתי פתח במערך נכון, אשדוד ניצחה שבוע שעבר את בש הם קבוצה מצוינת ועוד בבית

מאוד פיזים והיית צריך את גלזר ואת פרץ

וגם קלף אחד מהספסל שמסוגל לשים גול והיום זה היה אוסקר 

הגעת למצבים שהיית אמור להבקיע מבם וגם קיבלת פנדל ולא הבקעת

זה מכעיס אבל זה הכדורגל, גם לחיפה זה יקרה 

אשדוד הפסידו 3 0 להפועל ירושלים בשבוע שעבר.

זהבי כלכך רוצה להבקיע שהוא נכנס לופ של עצבים שכלום לא הולך לו כבר משחק שני רצוף (כולל הפנדל).

מאמין בו, הוא ייתן מספיק גולים העונה.

העונה רק התחילה.

לא חשבתי שלקחנו אליפות אחרי השש והחמש ואני לא חושב שאיבדנו אותה אחרי תיקו אפס נגד הקבוצה המזדיינת הזאת.

הכל יהיה בסדר! 

2 דקות לפני, Wade said:

לא לא לא לא לא

נתנו פעמיים הצגות כדורגל במערך מסוים עם שחקנים מסוימים וגלוך מסוים. העניין הוא שאין לנו מעבר לזה כלום. אין אס בשרוול, אין אפשרות בשום מצב לשנות מערך. אנחנו וואן טריק פוני, וזה ימשיך להיות ככה בכל יום בו יובאנוביץ/זהבי/גלוך יתפסו יום חרבנה.

בול. מדוייק לגמרי.

2 דקות לפני, Wade said:

לא לא לא לא לא

המשפט האחרון הכי נכון ומדוייק (הראשונים קצת פחות) וזה מדאיג מאד.

2 דקות לפני, Wade said:

לא לא לא לא לא

קודם כל אני לא יודע מי זה אתם.

אני אפיל את זה על מה שנראה לי.

אם המשחק הזה היה בכל מגרש אחר סביר להניח שהיינו מצליחים להבקיע לפחות גול אחד.

בלי קשר, חייבים חיזוק וללא ספק אין לנו סגל מאוזן, אבל אין קשר בין הדברים.

גם כשאנחנו עם סגל מאוזן וקבוצה הרבה יותר מחוברת אנחנו תמיד מתקשים שם ובקושי מצליחים לגרד ניצחונות שם. 

1 דקה לפני, Keano said:

מטורף כמה מצבים חוזז צריך כדי להבקיע

פינישינג 1 צריך לתת לו במנג'ר

הוא לא צריך לשחק בליגה מספיק בכירה כדי שיראו אותו במנגר 

הוא לא פותח בקבוצה של מתנס שכונתי

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

קודם כל אני לא יודע מי זה אתם.

אני אפיל את זה על מה שנראה לי.

אם המשחק הזה היה בכל מגרש אחר סביר להניח שהיינו מצליחים להבקיע לפחות גול אחד.

בלי קשר, חייבים חיזוק וללא ספק אין לנו סגל מאוזן, אבל אין קשר בין הדברים.

גם כשאנחנו עם סגל מאוזן וקבוצה הרבה יותר מחוברת אנחנו תמיד מתקשים שם ובקושי מצליחים לגרד ניצחונות שם. 

אחלה. בוא נגיד שאתה צודק והיית מנצח. אתה מבין שזה לא משנה? בליגה יש הרבה יותר אשדוד מבני ריינה. ואני לא בטוח כמה פעמים עוד תצליח להאשים את כל העולם ואשתו חוץ מאת מי שבנה את הדבר ההזוי הזה.

2 דקות לפני, Wade said:

אחלה. בוא נגיד שאתה צודק והיית מנצח. אתה מבין שזה לא משנה? בליגה יש הרבה יותר אשדוד מבני ריינה. ואני לא בטוח כמה פעמים עוד תצליח להאשים את כל העולם ואשתו חוץ מאת מי שבנה את הדבר ההזוי הזה.

אתה ממשיך להכניס לי מילים לפה.

יצחקי האשם הראשי בכל מה שקשור לסגל.

ועדיין חושב ככה לגביי המשחק היום.

קיים דבר כזה שנקרא דעה שונה.

38 דקות לפני, Omer said:

לא הבנתי מה קשור העומס אם הם עם 12 מ-12. זה אשמת מכבי?

שאם מכבי בלי שום משחקים באירופה ויכולת להתרכז ב100 אחוז בליגה לא מצליחה להשתוות לחיפה שעד לפני כמה ימים הייתה צריכה לשחק בחוץ נגד פאקינג בנפיקה ועדיין חזרה לליגה ונצחה בלי שום בעיה, אנחנו בפאקינג בעיה גדולה ואנחנו אשמים בטירוף

יצחקי בן זונה גדול, זה שאנחנו לא עושים נגדו הפגנות זה גם מחדל

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

סעמק מרוב שמחה חטפתי פציעה בגול ובסוף הואר המזדיין הזה פוסל אותו. איזה שבוע שחור עכשיו.

איזה באסה סעמק.

הייתה הרגשה ביציע שהגול הולך להיפסל, לא יודע אם כי המשחק הזה נאחס מהרגע הראשון או משהו אחר.

חרא

1 דקה לפני, ron123 said:

איף כמה פאניקהההה

מגיע יוני תכף ועוד חלוץ מה יותר מזה ?

אני בטוח שלא נאבד עוד הרבה נקודות העונה .

סחתיין על האופטימיות

חוץ מיוני קשה לי להאמין..

Just now, ron123 said:

איף כמה פאניקהההה

לא רואה איך יוני מציל את המצב

אם יצחקי היה חכם היה מציב לגולדאהר עובדה שעוד שניה פריצה בורח וצריך לתת לו את החוזה אותו הוא מבקש כי יצחקי לא מספיק טוב למצוא מחליף

אבל זה לא קרה, ולא היה לנו שום חלוץ היום

1 דקה לפני, maccabi-king said:

לא רואה איך יוני מציל את המצב

אם יצחקי היה חכם היה מציב לגולדאהר עובדה שעוד שניה פריצה בורח וצריך לתת לו את החוזה אותו הוא מבקש כי יצחקי לא מספיק טוב למצוא מחליף

אבל זה לא קרה, ולא היה לנו שום חלוץ היום

"מציב לגולדהאר עובדה". יש לך את זה ביותר לא מבין? 

3 דקות לפני, ron123 said:

איף כמה פאניקהההה

מאוחר מאוד להשלמת סגל, בלי כנפיים איכותיים ויכולת לשחק גם 4-3-3  נאבד הרבה נקודות נגד בונקרים.. ועל שידרוג לעמדת המגן הימני החלש מאוד אפילו לא מדברים