Jump to content

רשמים מהניצחון על ק"ש בבלומפילד | 3-1, ניצחון טוב נוסף בדרך לעונה ארוכה

Sawyer

Recommended Posts

זהבי דקה 70 זה מצב קלאסי בשבילו, יצא לו בעיטה ממש גרועה

פתחתי את 55 בשביל התקציר, שרון פרי הסעת חתיכת כלבה מזדיינת לפני ואחרי התקציר הספיקו לי 5 שניות בשביל להשתיק אותה

1 דקה לפני, Wade said:

הוא לא הוציא אותו ולא את זהבי כי אין את מי להכניס. זה היה מאוד קל לראות. הספסל היה פשוט מביך התקפית. גם אם היה רוצה לעבור מערך, אין לנו שחקני קו נורמלים להעלות.

גבי אוסקר פארפה יכולים לשחק בכנפיים, הימור יותר נוח שאתה מוביל 2 לבדוק את העניין.
לכל הפחות לעבור ל4 2 3 1 שגבי אוסקר ופארפה מתחת לזהבי וגלזר ודור בקישור האחורי. 

4 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

גבי אוסקר פארפה יכולים לשחק בכנפיים, הימור יותר נוח שאתה מוביל 2 לבדוק את העניין.
לכל הפחות לעבור ל4 2 3 1 שגבי אוסקר ופארפה מתחת לזהבי וגלזר ודור בקישור האחורי. 

גבי גמור בעצמו בדקה 75, אתה באמת רוצה אותו רץ בכנף אחרי מגינים? כנל אוסקר, תפס את הצד. על ערן אין מה לדבר, אם הוא לא עייף הוא לא משחרר בדקה 70 בעיטה כזאת מ5 מטר. הוא היה יותר גמור מיובאנוביץ׳.

אתה לא יכול לסחוט את האמא של ההרכב שלך. בשביל זה קיימים חילופים.

49 דקות לפני, kutomer said:

איביץ' פשוט יוצר רמת ציפייה לא סבירה לאנשים.

נכון. אבל הציפיות לא צריכות להיות מתורגמות ללחץ ולנרגנות.

בכל אופן, אולי זה מפתיע אבל אני חושב שברוב שלבי המשחק שיחקנו היום מעולה. זה נגמר "רק" 3-1 וביום יותר חד שלנו מול השער (בעיקר של זהבי ויובה) אנחנו כובשים כמו נגד חדרה או נגד ריינה.

יהיה קשה בהמשך אבל הקבוצה מאומנת מאוד ומגיעה לכמות מצבים פסיכית במשחק ששנה שעברה לא הגענו אליהם בסיבוב.

8 דקות לפני, Wade said:

גבי גמור בעצמו בדקה 75, אתה באמת רוצה אותו רץ בכנף אחרי מגינים? כנל אוסקר, תפס את הצד. על ערן אין מה לדבר, אם הוא לא עייף הוא לא משחרר בדקה 70 בעיטה כזאת מ5 מטר. הוא היה יותר גמור מיובאנוביץ׳.

אתה לא יכול לסחוט את האמא של ההרכב שלך. בשביל זה קיימים חילופים.

גם ק״שׁ היו סחוטים, לא שיחקת נגד בנפיקה. פארפה ודור לקישור (לא כבלם) ביתרון כפול בבית לא הבנתי מה פחד. 
ברור  שהסגל לא מאוזן, אבל כל עוד הוא ככה אפשר לבצע ניסוי כלים קטן וככה גם היית חוסך הרחקה בדיעבד, יותר מזה אפילו תוציא את זהבי ותן ליובא לקבל את הבטחון שהיה חסר לו.

אם להיות אופטימי זה משחק שאיביץ יפעיל מנוף להבאת רכש. 

מחצית ראשונה הייתה ממש רמה גבוהה למרות שזה היה רק 1-0, בסה"כ הבעיות ברורות וברגע שנתחזק במקומות הנכונים יכולה להיות פה קבוצה היסטורית 

17 דקות לפני, קמחי said:

מוזר להגיד את זה, אבל רמת הכושר הגופני של רוב שחקני ההרכב די מאכזבת.

האמת חשבתי על זה גם, מרגיש לי קבוצה לא איביצית, הוא כמובן משתמש בכלים ההתקפיים שיש לו אבל אני ציפיתי שהוא יעלה קישור יותר רוצח והקישור שלנו יחסית רך

מניח שפרץ יחזור לכושר וגולסה יהיה כשיר פה ושם הקישור יהיה יותר לוחץ ואגרסיבי

המערך הזה סוחט המון משחקני החלק הקדמי (חלוצים + גבי וגלוך) יחד עם שחקני הקו שצריכים להתפרס על המון שטחים זה כל המטרה בשיטה.

ב 433 זה מצטמצם בגלל ההצבות בכנפיים שעוזרים בסגירות. 

המערך הזה דורש המון תיאום ובנתיים זה מאוד מעודד. 14-1 יחס שערים, מכבי חזרה להיות מפחידה ועם רכש נכון יש כאן את אחד הסגלים על הנייר הטובים ביותר שראינו כאן מזה שנים.

מדכא אותי העובדה שג׳ראלדש נשאר, הוא פשוט לא ברמה, בטח לא בשיטה שאין לך ווינגר שיחפה עליו.

ביטון בכללי השחקן הכי קריטי במרכז ההגנה, על אחת כמה וכמה בקו של 3. אתה רואה את גבי וזהבי עושים תנועה מדהימה וכשצריך לתת את הכדור הזה על 50-60 מ׳ מי ששיחק היום העדיף לשחק לקצר ולא לחפש אותם שוברים את קו ההגנה של ק״ש.

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

האמת חשבתי על זה גם, מרגיש לי קבוצה לא איביצית, הוא כמובן משתמש בכלים ההתקפיים שיש לו אבל אני ציפיתי שהוא יעלה קישור יותר רוצח והקישור שלנו יחסית רך

מניח שפרץ יחזור לכושר וגולסה יהיה כשיר פה ושם הקישור יהיה יותר לוחץ ואגרסיבי

טוב מאוד, נגד חדרות וריינות עם קישור וחלוצים כאלה זה הגיוני שכבשנו 14 גולים ב3 משחקים, גם אם זה על חשבון אגרסיביות במרכז המגרש, הרי זה פשוט לא נצרך נגד קבוצות כאלה, אני מאמין שנגד חיפה, ב"ש, נתניה ואולי סחנין נראה קישור יותר אגרסיבי, הקטע שנראה שלמרות התוצאות איביץ' לא מרוצה, ואם גולסה/אובריים לא היו פצועים אולי הוא היה עולה אם אחד מהם

אבל אני מקווה שנגד הקבוצות הקטנות יותר הוא ימשיך לעלות עם שני קשרים התקפיים למרות שזה פחות מתאים לו כמאמן

27 דקות לפני, קמחי said:

מוזר להגיד את זה, אבל רמת הכושר הגופני של רוב שחקני ההרכב די מאכזבת.

מקווה ומאמין שזה עניין הלחות, את ההליכה לאוטו סיימתי עם הלשון בחוץ ואני אחד שעושה כושר כל יום

7 דקות לפני, משה פרימו said:

מקווה ומאמין שזה עניין הלחות, את ההליכה לאוטו סיימתי עם הלשון בחוץ ואני אחד שעושה כושר כל יום

זה לגמריי עניין הלחוץ. מאוד קשה לשחק בקצב אינטנסיבי כזה לאורך זמן וטבעי שתהיה ירידה בכוח.

מה שיותר מדאיג מהכושר בהרבה זה שאין חילופים נורמליים לעשות וככה איביץ לא יכול לרענן (דור פרץ וגויאגון זה הרענון היחיד שהיה לו לעשות). מבאס מאוד ואולי מסביר למה אנחנו צריכים מאוד את יונתן כהן לצד עוד מגן/קיצוני זר לא פחות ממה שאנחנו צריכים בלם.

אז עכשיו חוץ מקיצוניים שאין לנו בכלל, גם אין לנו חלוץ מחליף, וזה בולט במיוחד לאור ההרחקה ולאור המשחק הפשוט חלש של זהבי ויובאנוביץ היום. אין בלם , ביטון פצוע, פיבן נפצע ודקה אחרי שנחמיאס נכנס אכלנו גול.

חוץ מזה האם אני היחיד שחושב שהאדום של יובאנוביץ סופר גבולי? אומנם פאול מאחורה אבל פגיעה גובה קרסול, בניגוד לספורט למשל שזה היה דריכה מלאה מעל הקרסול.

30 דקות לפני, MTA For Ever said:

המערך הזה סוחט המון משחקני החלק הקדמי (חלוצים + גבי וגלוך) יחד עם שחקני הקו שצריכים להתפרס על המון שטחים זה כל המטרה בשיטה.

ב 433 זה מצטמצם בגלל ההצבות בכנפיים שעוזרים בסגירות. 

המערך הזה דורש המון תיאום ובנתיים זה מאוד מעודד. 14-1 יחס שערים, מכבי חזרה להיות מפחידה ועם רכש נכון יש כאן את אחד הסגלים על הנייר הטובים ביותר שראינו כאן מזה שנים.

מדכא אותי העובדה שג׳ראלדש נשאר, הוא פשוט לא ברמה, בטח לא בשיטה שאין לך ווינגר שיחפה עליו.

ביטון בכללי השחקן הכי קריטי במרכז ההגנה, על אחת כמה וכמה בקו של 3. אתה רואה את גבי וזהבי עושים תנועה מדהימה וכשצריך לתת את הכדור הזה על 50-60 מ׳ מי ששיחק היום העדיף לשחק לקצר ולא לחפש אותם שוברים את קו ההגנה של ק״ש.

מסכים.

433 גם ייתן יותר ביטחון בלפתוח עם גלוך ופארפה ביחד כשאחד באגף שמאל ולשלב קישור אגריסיבי של גלזר ופרץ מאחוריהם.

במקרה כזה, אעדיף את פארפה דווקא באמצע, אוסקר עדיין מאבד פה ושם כדורים במרכז ויש לו עוד ללמוד איביץ' טקטיקה.

יוני או מה שלא יבוא רק שיבוא כבר על האגף השני.

56 דקות לפני, car.garsia said:

נכון. אבל הציפיות לא צריכות להיות מתורגמות ללחץ ולנרגנות.

בכל אופן, אולי זה מפתיע אבל אני חושב שברוב שלבי המשחק שיחקנו היום מעולה. זה נגמר "רק" 3-1 וביום יותר חד שלנו מול השער (בעיקר של זהבי ויובה) אנחנו כובשים כמו נגד חדרה או נגד ריינה.

יהיה קשה בהמשך אבל הקבוצה מאומנת מאוד ומגיעה לכמות מצבים פסיכית במשחק ששנה שעברה לא הגענו אליהם בסיבוב.

מכבי משחקים מעולה מאז המשחק הראשון נגד אריס בבית.

אני נהנה מאוד מהקבוצה, אנחנו מגיעים להמון מצבים בהתקפה ובהגנה עומדים טובים גם אם עדיין לא מושלם.

יהיה אולי קשה אבל זאת השנה שלנו, אני בטוח.

לא ברור לי מה יש להיות נרגן כרגע, יש לכם פאקינג את אחד הסגלים הטובים בהיסטוריה של מכבי עם אחד המאמנים הטובים בהיסטוריה.

יש לנו מלא אגוזים ומלא שיניים, תחייכו.

14 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

גם אחרי שראיתי את התקציר, לא מצליח להבין מה קרה בגול המצמק שלהם.

איך בפס אחד ביטלו קו הגנה שלם? הייתי בטוח נבדל.

שרן סיבך את נחמיאס במלכודת נבדל רעה, וכמובן ג'ראלדש שבר את קו הנבדל.

האמת? לא אשמתו.

שרן שמר את לוגסי, המבשל, לאורך תחילת המהלך. נחמיאס היה עם השחקן שלו. ג'ראלדש היה בקו נמוך ללא סיבה.

שבירו הגיע בקו שני ועשה שער קל.

נחמיאס סתם שעיר לעזאזל בסיטואציה הזו. 

‏‏לכידה.PNG

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

גם אחרי שראיתי את התקציר, לא מצליח להבין מה קרה בגול המצמק שלהם.

איך בפס אחד ביטלו קו הגנה שלם? הייתי בטוח נבדל.

נחמיאס החליט פתאום לעזוב את השחקן שלו.