Jump to content

מכבי סיכמה את מכירת פריצה

פנחס שוף

Recommended Posts

שיזדיין אלף פעם, לא קונה את ההתנצלות הזאת. ידע מצוין מה הוא עושה ומה הוא מנסה להשיג.

1 דקה לפני, צ'אקי said:

להביא חלוץ במקומו - בהול!

מה עם תאי בריבו?

אפס זבל.

כפוי טובה הזבל הזה.

מכבי החזירה את הקריירה שלו לחיים, אף אחת לא הסתכלה לכיוון שלו עד אז, אחרי כמה עונות של כלום ושום דבר.

רוצה לעזוב? תעשה את זה בדרך יפה ומקובלת.

מאחל לו כישלון בהמשך הקריירה.

אהבנו אותו עד התרגיל המסריח שעשה.

איש קטן.

15 דקות לפני, maccabi-king said:

נראלך? מאיפה המידע? 

ולמה במצב כזה שדודו דהאן הזבל יחתור לעסקה מלוכלכת

ככה הבנתי מהתקשורת, אני לא יודע איפה בדיוק שמעתי את זה.

סביר להניח שבאחת מתוכניות הרדיו השונות, וגם זאת עובדה שהיא דיבר על זה בעצמו, על יציבות, להיות קרוב למשפחה.

14 דקות לפני, אלחנדרו קניג said:

בכל סיטואציה נורמלית זו עסקה כושלת. זו לא סיטואציה נורמלית, הטעות נעשתה ברגע שהסתיימה העונה.

לא חושב שזאת עסקה כושלת, מהסיבה הפשוטה שהוא בא בחינם, ובינואר הוא יכול לסגור בכל קבוצה אחרת.

אני מסכים שהטעות הכי גדולה זה לא להאריך לו חוזה ולתת לו את היציבות שהוא חיפש, כי כמו הרוב כאן אמרו, יובה לא כאן להישאר, הוא יגיע רחוק.

פריצה היה ומסוגל היה להיות חלוץ מוביל להרבה שנים.

זה מדהים בעיניי, ש-90 אחוז מהאוהדים רצו במהלך הזה, והשאר רצו להיפרד ממנו (כולל יצחקי שחיכה למשיח) כי אין מקום ל-2 זרים חלוצים.

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

ככה הבנתי מהתקשורת, אני לא יודע איפה בדיוק שמעתי את זה.

סביר להניח שבאחת מתוכניות הרדיו השונות, וגם זאת עובדה שהיא דיבר על זה בעצמו, על יציבות, להיות קרוב למשפחה.

לא חושב שזאת עסקה כושלת, מהסיבה הפשוטה שהוא בא בחינם, ובינואר הוא יכול לסגור בכל קבוצה אחרת בחינם.

אני מסכים שהטעות הכי גדולה זה לא להאריך לו חוזה ולתת לו את היציבות שהוא חיפש, כי כמו הרוב כאן אמרו, יובה לא כאן להישאר, הוא יגיע רחוק.

פריצה היה ומסוגל היה להיות חלוץ מוביל להרבה שנים.

זה מדהים בעיניי, ש-90 אחוז מהאוהדים רצו במהלך הזה, והשאר רצו להיפרד ממנו (כולל יצחקי שחיכה למשיח) כי אין מקום ל-2 זרים חלוצים.

מבטיח לך שגם אם היה מקבל הארכת חוזה עדיין היה עושה תרגיל כזה, אין לזה ולאורך החוזה משמעות.

ברגע שהיה מקבל או קיבל הצעה מליאז היה עושה או תרגיל מסריח.

26 דקות לפני, המכבייה said:

התנצלות יפה כנה ובלי אבל...

טעה והודה שנהג בפזיזות לא צורך. זה מה שיש.

נתקדם קדימה. 

ההתנצלות אולי כנה, אבל החיים זה לא פרק של צער גידול בנות. זה שהוא מודה במה שעשה לא מבטל את מה שעשה. אני כן מסכים שאין מה להמשיך להתעסק בזה, ובטח שברמה האישית אני לא מאחל לו שום דבר רע. אבל וואלה, להגיד שהוא קילקל עם הסוף הזה יהיה אנדרסטייטמנט.

4 דקות לפני, Omer said:

התנצלות כנה, אבל החיים זה לא פרק של צער גידול בנות. זה שהוא מודה במה שעשה לא מבטל את מה שעשה.

אני כן מסכים שאין מה להמשיך להתעסק בזה, ובטח שברמה האישית אני לא מאחל לו שום דבר רע. אבל וואלה, להגיד שהוא קילקל עם הסוף הזה יהיה אנדרסטייטמנט.

בטח שהוא קילקל כי הוא היה כל כך אהוב פה. זה מבאס ובכלל לא רציתי שימכר. איבדנו נכס משמעותי בהתקפה. בקשר להתנצלות, היא לא היתה מגומגמת ולקחה על עצמה אחריות. האם זה מתוך אינטרס? קטונתי. לזה התכוונתי. 

15 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מבטיח לך שגם אם היה מקבל הארכת חוזה עדיין היה עושה תרגיל כזה, אין לזה ולאורך החוזה משמעות.

ברגע שהיה מקבל או קיבל הצעה מליאז היה עושה או תרגיל מסריח.

למה אתה כל כך בטוח?

זה לא נראה על המגרש שהוא סובל כאן, הבחור נתן הכל, זה למה התאהבנו בו.

שמע, אני גם מאוכזב ממנו בטירוף, אבל אני לא הולך לקלל אותו ולשנוא אותו פתאום.

הוא יצליח בבלגיה, הוא לא יחזור לארץ לאחת היריבות, הוא לא ישבור את הלב לאוהדים פעמיים, אלא אם כן הוא זבל של בנאדם, מה שלא נראה לי.

דלפ - הבן זונה הזה אחד האהובים עליי בשנים האחרונות. ועדיין אוהב אותו. איזה קטע מסריח יראבק. לא מבין את הפשרנות של מכבי. מרגיש לי כאילו הם לא יודעים לנהל כמה אירועים מורכבים במקביל.  

בהתחשב במצב המחורבן לא עסקה רעה

בסופו של דבר אי אפשר להחזיק אותו בכוח וממה שהוא מדבר הראש כבר לא פה.

נקווה שיתן שם עונה טובה, יימכר ויקרע את הצולבת. 

55 דקות לפני, הנדון said:

ניהל את האירוע הזה בצורה מושלמת, אין מה להשוות בכלל. 

למרות מה שנוהגים לחשוב פה מי שניהל את סיפור רייכרט זה מורן מאירי ופחות ג'ורדי. לכן, אני מעריך שהודעת ההתנצלות הייתה חלק מההסכם ותהווה חלק עיקרי בתביעה עתידית נגד פריצה (אם מכבי תפתיע ותחרוג מהתנהלותה הג'נטלמנית). 

מה ציפתם ממכבי לעשות להחזיר אותו ולייבש אותו ביציע? לעומת הסכום ההתחלתי שהציעו עליו מכבי הרוויחה מהסיטואציה. בעיקר שהשנה אין אירופה וצריך הכנסות. לפחות הרווחנו על הדביל הזה קצת.

הייתי יותר עצוב אם הייתי צריך לראות אותו לובש את החולצה שלנו עוד פעם אחת.

לך ואל תחזור. בתקווה לפציעה קשה העונה.

התנצלות מביכה. אם הבנת שאתה לא בסדר למה לא לקחת טיסה ראשונה חזרה לארץ וניסית לראות איך אתה מתקן את המצב?

הוא הפר חוזה בצורה הכי ברורה שיש, עשה נזק תדמיתי למכבי ויצר תקדים מסוכן לשחקנים אחרים. הרי במצב רגיל מכבי מוכרים אותו במיליון וחצי מינימום.

אמן ישבור את הרגל ושידחוף את ה'התנצלות' שלו

ציפיתי ממכבי לפתוח את שערי הגיהנום על התרגיל הזה ולמחוץ את כל המעורבים. נראה שעם פריצה לא עשו את זה, מאוד מקווה שכן יעשו את זה עם דודו דהן, שיפתחו לו חור תחת חדש. חרם מוחלט על מיוצגים שלו ואי השאלה לקבוצות שעושות איתו עסקים.