Jump to content

לקראת קרית שמונה

דקסטר

Recommended Posts

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פאדיחה גדולה. יש כל כך הרבה מה לשאול, אבל אף כתב לא מגיע לשאול וגם כשהם כן מגיעים הם לא יודעים לשאול.

אני בטוח שהתקשורת עושה דווקא למכבי, כי מכבי סוגרת עצמה לתקשורת ולא משתפת פעולה איתה כמו נניח חיפה, שהיא שקופה לתקשורת. 

תקשורת ארורה ורדודה , עיתונאות בשקל וחצי, בלי עומק ורמה בסיסית. לא לשתף איתם פעולה, שייתפוצצו.

42 דקות לפני, Double said:

כן, אמת, מכבי ת״א המועדון הזדעזע מהפגיעה הקשה בכבודו כי אם הגענו למצב שחבורת לוזרים וכלומניקים, חובבנים ואינטרסנטים ותו לא כמו התקשורת פח ספורט בארץ לא מגיעים למסיבת עיתונאים באמת הגענו לתחתית, אי אפשר להידרדר יותר מזה.

וואלק אתם לא מבינים שמבחינתו חבל על בזבוז האוויר שאתם צורכים, ואם אפשר שלא תגיעו יותר לעולם וגם תיעלמו מהעולם זה יהיה חזון אחרית הימים. טפי עליכם.

(מיועד לכל התקשורת ש ״אוהדת״ את מכבי).

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

כמה אוהדים היו נגד בני ריינה? לפי ידיעות היו 17 אלף...

נראה לי כל כך לא מדויק

שער 10-11 היה סגור. לכן המספר מדויק

נגד חדרה היה ממש טירוף, כולם חיכו לרגע שהשחקנים יעלו לחימום לפני המשחק, הלוואי ונראה את זה גם מחר.

חייבים להמשיך בכל הכוח

גם אם יהיה סולד אאוט מרגיש לי שקט מידיי למשחק חשוב מאוד. יש נטייה לבוא כקהל מנומנמים למשחקי צהריים האלה עם אור יום.

אנחנו חייבים לבוא רעים, להרעיד את בלומפילד עם אש בעיניים שכל הקהתים שמשחקים בק"ש יילכו להזדיין.

לפני6 שעות , car.garsia said:

גם אם יהיה סולד אאוט מרגיש לי שקט מידיי למשחק חשוב מאוד. יש נטייה לבוא כקהל מנומנמים למשחקי צהריים האלה עם אור יום.

אנחנו חייבים לבוא רעים, להרעיד את בלומפילד עם אש בעיניים שכל הקהתים שמשחקים בק"ש יילכו להזדיין.

זה

יאללה טירוף היום

10 דקות לפני, Kimhistan said:

מרגיש לי שיפתח 4-3-3 

עם מי?

לבוא לתת את הגרון כמו נגד נתניה ולהוציא את השחקנים כמו מלוע של תותח!!

אללה מכבי.

שער 4 מתחיל להתמלא לגמרי, אוהדים אוהבים לקנות ביום במשחק, במיוחד משפחות ועוד ביום שבת בשעה נוחה. קמים בבוקר ויאללה מקבלים החלטה לנסוע למשחק.