Jump to content

אוסקר גלוך נגד חדרה 0-6

Armagedon

Recommended Posts

1 hour ago, החתול הצהוב said:

בפורום של חיפה כתבו עליו "שיילך מפה לאירופה כמה שיותר מהר"

שוב פעם להעלות פה את הקליפ של "הם מ-פ-ח-ד-י-ם"?

11 דקות לפני, Daniel17 said:

יש תרחיש כלשהו שמאריכים לו חוזה?

יש לו עד יוני 2024 בלי אופציה, שלא יהיה פה מקרה דור פרץ 2 או דאבור

להציע 40% ממחיר המכירה שלו + מיליון יורו לעונה אחרי צבא. ולהחתים ל 5 עונות.

לפני2 שעות , המכבייה said:

הבעל הבית של מכבי לאחר סיבוב וקצת. בן 18. הכל עובר דרכו. לא היה כדבר הזה. השחקן הטוב במכבי ובטופ 5 בליגה. שלא יהיו פה הפתעות לקראת סוף החלון. 

צריך תודעה היסטורית מאוד עמוקה בשביל להבין את סדר הגודל.

כתבתי פה אחרי שעלה לבוגרים שהוא הכי מוכשר ו״בוס״ שראיתי מאז זוהר בעונת הבכורה. 

גילוי נאות - יצא לי להכיר אותו גם ולהבין גם באיזו מנטליות מדובר. סוואג של אחד שיודע שהוא טוב מכולם, ולא מפחד מנטל ההוכחה וכל השיט הזה. הוא לא שייך לפה בשום צורה.

זה לא נורמלי ששחקן בן 18 עם 10 הופעות בבוגרים הוא אולי השחקן הכי טוב בקבוצה מרובת כוכבים. 

מהלך אחד הוא עם דריבל של בניון, דקה עוברת והוא נותן מסירה לערן ברמה של ברקו והכל מגיע עם קילריות ליד השער שמזכירה את ערן.

חובה עלינו להנות מכל נגיעה שלו כל עוד הוא פה כי זה בכיוון של שחקן היסטורי.

Just now, Davidi said:

זה לא נורמלי ששחקן בן 18 עם 10 הופעות בבוגרים הוא אולי השחקן הכי טוב בקבוצה מרובת כוכבים. 

מהלך אחד הוא עם דריבל של בניון, דקה עוברת והוא נותן מסירה לערן ברמה של ברקו והכל מגיע עם קילריות ליד השער שמזכירה את ערן.

חובה עלינו להנות מכל נגיעה שלו כל עוד הוא פה כי זה בכיוון של שחקן היסטורי.

מדהים שכבר אנשים חלמו למכור אותו באוגוסט.

על שחקן כזה לא מוותרים בקלות. צריך לעשות הכל על מנת להשאיר אותו.

1 דקה לפני, Cosmic said:

צריך תודעה היסטורית מאוד עמוקה בשביל להבין את סדר הגודל.

כתבתי פה אחרי שעלה לבוגרים שהוא הכי מוכשר ו״בוס״ שראיתי מאז זוהר בעונת הבכורה. 

גילוי נאות - יצא לי להכיר אותו גם ולהבין גם באיזה מנטליות מדובר. הוא לא שייך לפה בשום צורה.

גיורא הוא נניח התו תקן. עלה בגיל 17 והכל השתנה. במכבי ובנבחרת. הוא אגדת העם שאב מספר לבנו. אוסקר הכי קרוב לזה שאני ראיתי במכבי בחיי. איווניר ואלוני קרסו, נמני היה פלאשי ומרהיב עם הרגליים הארוכות וזוהר היה נפלא כשהוא רצה אבל לשניהם היתה תקרה נמוכה יותר.

שום דבר בעצם לא השתנה מהבכורה שלו מול חיפה- "זה היה רגיל עבורי חוץ מזה שיש יותר קהל ואתם מראיינים אותי עכשיו"

הכל עובר דרכו(בן 18) והוא רוצה שזה יעבור יותר דרכו. הוא לא רק סטארטר ברור, הוא השחקן הטוב במכבי. ואני חושב שכל מי שמשחק איתו עכשיו גם מפנים את זה. הוא ופארפה, ערן וג'ורג'יה, זה פורנו כדורגל. 

ילד מדהים אבל עדיין ילד, מקווה שבאימונים יורידו אותו לקרקע כי עדיין הקבלת החלטות לא מושלמת והוא לא מספיק פיזי או מהיר (מאד טכני זה כן).

שלא יהיה ספק אני לא נגדו, אבל צריך להיות קצת עם רגליים על הקרקע, לתת לו המון דקות משחק (מעניין לראות אותו לאורך זמן עם גבי וערן) ובאימונים לעלות לו את הרמה

Just now, osfeee said:

ילד מדהים אבל עדיין ילד, מקווה שבאימונים יורידו אותו לקרקע כי עדיין הקבלת החלטות לא מושלמת והוא לא מספיק פיזי או מהיר (מאד טכני זה כן).

שלא יהיה ספק אני לא נגדו, אבל צריך להיות קצת עם רגליים על הקרקע, לתת לו המון דקות משחק (מעניין לראות אותו לאורך זמן עם גבי וערן) ובאימונים לעלות לו את הרמה

יהיה לו קשה לפתח את הפיזיות במכבי, כי הוא לא נדרש אליה פה. איך ירימו לו את הרמה באימונים אם הוא יותר טוב מכולם ? 
זה כנראה ייקרה רק בתחנה הבאה. 

קבלת ההחלטות שלו היא מעולה.  ברוב המקרים,  זה יתר השחקנים שלא מבינים את המשחק ברמה שלו ולא עושים את התנועות המתבקשות.
הוא לוקח הרבה סיכונים כי הוא יודע שהוא מספיק טוב כדי להשלים פעולות בדרגת קושי גבוהה, לא תמיד זה מצליח אבל הוא תמיד רוצה תכל׳ס וחותר לאקשן. 

7 דקות לפני, osfeee said:

הוא השחקן הטוב במכבי וסטארטר מובהק. אין שום משמעות לגיל שלו, לא בסדר הגודל של הכישרון כזה. אוהד קבוצת כדורגל לא נתקל ביותר מאחד שניים כאלה בימי חייו במקרה הטוב.  

10 דקות לפני, המכבייה said:

הוא השחקן הטוב במכבי וסטארטר מובהק. אין שום משמעות לגיל שלו, לא בסדר הגודל של הכישרון כזה. אוהד קבוצת כדורגל לא נתקל ביותר מאחד שניים כאלה בימי חייו במקרה הטוב.  

וואו זו חתיכת הצהרה. בטח כשזה בא ממך.

אנחנו צריכים להנות מכל שניה שלו בצהוב.

21 דקות לפני, Cosmic said:

יהיה לו קשה לפתח את הפיזיות במכבי, כי הוא לא נדרש אליה פה. איך ירימו לו את הרמה באימונים אם הוא יותר טוב מכולם ? 

קבלת ההחלטות שלו היא מעולה.  ברוב המקרים,  זה יתר השחקנים שלא מבינים את המשחק ברמה שלו ולא עושים את התנועות המתבקשות.
הוא לוקח הרבה סיכונים כי הוא יודע שהוא מספיק טוב כדי להשלים פעולות בדרגת קושי גבוהה, לא תמיד זה מצליח אבל הוא תמיד רוצה תכל׳ס וחותר לאקשן. 

זהבי התחזק פיזית במכבי. בסוף, זה רק בשליטת השחקן לשפר את הפיזיות שלו.

לגבי אירופה, אני מאמין שהוא חייב לתת עונה של 20 שערים לפני יציאה לאירופה, וגם לא מעט בישולים. 

ברגע שהוא ירגיש שלכבוש פה שערים זה קל, זה הזמן לעזוב, וגם להצליח בקבוצה טובה באירופה.

לעזוב זה קל, צריך גם להצליח. ולא באוסטריה או סקוטלנד. מפה הוא הולך לליגה גדולה.

רביבו, ברקוביץ, בניון עזבו לליגות גדולות והצליחו, גם הוא יכול להצליח ואף יותר.

3 דקות לפני, וזה ברשת said:

וואו זו חתיכת הצהרה. בטח כשזה בא ממך.

אנחנו צריכים להנות מכל שניה שלו בצהוב.

ממש להנות. שלא יהיו פה הפתעות בסוף החלון. רוצה עונה מלאה איתו. ממש רוצה. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

ממש להנות. שלא יהיו פה הפתעות בסוף החלון. רוצה עונה מלאה איתו. ממש רוצה. 

לגמרי, שיביא אליפות, יזכה בשחקן העונה ויעזוב כגיבור צהוב. ההצעות יהיו בהתאם.

זה הכשרון הכי גדול שראיתי, אחגוג בקרוב 31, אני לא באמת זוכר או שפשוט לא ראיתי את יוסי, ברקוביץ׳, נמני, וכ׳ו בתור ילדים בני 18.

אני לא זוכר מעולם ילד בן 18 שפשוט נראה שהוא כבר גדול על הליגה, לדעתי הוא בפער הדריבליסט הכי טוב בליגה, יש לו סיומת, נגיעה ראשונה בכדור שהיא זהב, חוכמת משחק, הוא חושב קדימה ורק קדימה, יציב, מהיר והוא עושה את כל זה בקבוצה הכי גדולה והכי לחוצה בכדורגל שלנו בגיל 18.

הילד הזה זה משהו מיוחד, תביא לנו אליפות ותתקדם למקום שמתאים למידות שלך.

הערת אגב,

מין הסתם את מנור ראיתי הרבה פחות מאשר את אוסקר, הוא כישרון עצום וזה היה בולט גם במעט שכן ראיתי, אבל הוא היה הרבה פחות שלם בגיל הזה ועשה את זה בקבוצה שהרבה יותר קל לעשות את זה בה.

7 דקות לפני, avi atias said:

זהבי התחזק פיזית במכבי. בסוף, זה רק בשליטת השחקן לשפר את הפיזיות שלו.

לגבי אירופה, אני מאמין שהוא חייב לתת עונה של 20 שערים לפני יציאה לאירופה, וגם לא מעט בישולים. 

ברגע שהוא ירגיש שלכבוש פה שערים זה קל, זה הזמן לעזוב, וגם להצליח בקבוצה טובה באירופה.

לעזוב זה קל, צריך גם להצליח. ולא באוסטריה או סקוטלנד. מפה הוא הולך לליגה גדולה.

רביבו, ברקוביץ, בניון עזבו לליגות גדולות והצליחו, גם הוא יכול להצליח ואף יותר.

אני רואה את הדברים אחרת, אבל לגיטימי. 

3 דקות לפני, winteraviv said:

לעבוד על שיר שחקן דחוף

הקלאסיקות תמיד הכי טובות, וזה ששרו את מאמי גם לבניון עושה את זה בכלל מתאים.

38 דקות לפני, Cosmic said:

תגובה מעולה.

כן הייתי מקווה שכל עוד הוא פה, שישכור לעצמו איזה מאמן אישי סטייל אבדיה שיעשה איתו שעות אימון אקסטרה בשביל להכין את עצמו לקראת המעבר לרמה הבאה.

טוב בשביל מכבי, טוב בשבילו. אסור שכישרון בלבל הזה ידרוך במקום. הוא חייב כל הזמן להיות במגמת שיפור.

הוא יכל לסיים היום גם עם חמישייה ברשת אם לא היה מוריד רגל מהגז אחרי שני השערים והבישול המהירים.

לפני7 שעות , המכבייה said:

גיורא הוא נניח התו תקן. עלה בגיל 17 והכל השתנה. במכבי ובנבחרת. הוא אגדת העם שאב מספר לבנו. אוסקר הכי קרוב לזה שאני ראיתי במכבי בחיי. איווניר ואלוני קרסו, נמני היה פלאשי ומרהיב עם הרגליים הארוכות וזוהר היה נפלא כשהוא רצה אבל לשניהם היתה תקרה נמוכה יותר.

שום דבר בעצם לא השתנה מהבכורה שלו מול חיפה- "זה היה רגיל עבורי חוץ מזה שיש יותר קהל ואתם מראיינים אותי עכשיו"

הכל עובר דרכו(בן 18) והוא רוצה שזה יעבור יותר דרכו. הוא לא רק סטארטר ברור, הוא השחקן הטוב במכבי. ואני חושב שכל מי שמשחק איתו עכשיו גם מפנים את זה. הוא ופארפה, ערן וג'ורג'יה, זה פורנו כדורגל. 

איווניר ואלוני היו גם בקבוצה הרבה פחות טובה (וברור שבלי קשר הם היו פחות מוכשרים ממנו)

עוד כמה שנים נזכור שראינו בלייב את השערים הראשונים שלו , את המשחקים הראשונים שלו וכו'.

אני תמיד נזכר בגול הראשון של זהבי בנתניה ומה נהיה ממנו אח"כ.

משימת העל היא להשאיר אותו כאן עד סוף העונה. לא כי נהנה ממנו (ונהנה), אלא כי מחכה לו טורניר עולמי ענק בסוף העונה, ושם הוא יזהר ויראה מה היכולות שלו. המחיר יהיה אסטרונומי במונחי ישראל. מתרגש שדבר כזה צמח במכבי