Jump to content

משטרת החולצות

Kimhistan

Recommended Posts

קודם כל אדום וירוק הם הצבעים הכי מכוערים בערך.. אז מה הקטע ללבוש באמת חולצה בצבע המסריח הזה? צבע של קקא והצבע הכי מבאס ברמזור.

2 דקות לפני, kutomer said:

אף אחד לא יעיר לישהו עם חולצה בצבע ניטרלי.

אבל אנשים שמגיעים עם חולצה אדומה \ ירוקה צרכים להבין שהם לא הגיעו למקום הנכון.

״בבון שיאשפז אותו״, תאמין לי שאף אחד עם חולצה אדומה לא יאשפז אף אחד ביציע של מכבי, תנשום.

הערתי הרבה פעמים לאנשים שבאו עם החולצה הלא נכונה ומעולם לא קרה כלום.

להעיר לא אומר לבוא ולדפוק לו מכות, אלא לדבר איתו כמו בן אדם.

או שאתה לא חי בארץ או שאתה נאיבי. אנשים אושפזו ונרצחו פה גם על פחות מזה לצערנו. 

הערת הרבה פעמים ולא קרה כלום? יש גם אנשים שהעירו לאחרים בכביש הרבה פעמים ולא קרה כלום עד שפעם אחת נפלו על איזה פסיכי.

בסופו של דבר כל אחד יעשה מה שבא לו, אני לא הייתי ממליץ לבוא לבן אדם שאתה לא מכיר ולא יודע מי הוא או עם איזה חברים הוא נמצא ולהעיר לו על החולצה שהוא לובש. תוציאו את הראש מהפנאטיות, לפעמים נדמה שהפורום פה באיזו בועה משלו

8 דקות לפני, מרגוליס said:

וזה עוד לפני החורף. בחורף בכלל אנשים ממציאים צבעים

לי אישית בחורף זה יוצא מושלם(שם ז'קט דק ומתחתיו חולצה של מכבי או בימים גשומים מעיל ומתחתיו חולצת מכבי).

4 דקות לפני, yellow_blood said:

הערת הרבה פעמים ולא קרה כלום? יש גם אנשים שהעירו לאחרים בכביש הרבה פעמים ולא קרה כלום עד שפעם אחת נפלו על איזה פסיכי.

בסופו של דבר כל אחד יעשה מה שבא לו, אני לא הייתי ממליץ לבוא לבן אדם שאתה לא מכיר ולא יודע מי הוא או עם איזה חברים הוא נמצא ולהעיר לו על החולצה שהוא לובש. תוציאו את הראש מהפנאטיות, לפעמים נדמה שהפורום פה באיזו בועה משלו

שוב, לא מעודד אלימות משום צורה, אבל אני באמת לא יכול לדמיין מצב שמישהו עם חולצה אדומה \ ירוקה תוקף ככה אוהד של מכבי באמצע יציע עמוס אוהדי מכבי.

ושוב אציין, הערתי הרבה פעמים, מעולם לא תקפתי אף אחד, מעולם לא הערתי בצורה שאמורה לגרור אלימות, אבל אפשר לפנות למישהו ולהגיד לו על זה משהו.

שחרר את הפחד, כולה להעיר לאוהד על צבע החולצה לא להיכנס לשג'אעיה.

25 דקות לפני, yellow_blood said:

חיכיתי לתגובה כזאת

תנסה להיכנס למשחק באירופה בצבע הלא נכון ונראה מה יגידו לך שם.

לא אמרתי סרביה? אלא אנגליה,צרפת וכו׳.

לא אמרתי אלימות, אמרתי הסברה. שאנשים יבינו שזה חשוב . גם למועדון זה חשוב בסופו של דבר . 

ולגבי מה שרשמת על עבודה? תביא חולצה באוטו אתה לא היחיד שבא מהעבודה אחי

28 דקות לפני, Kimhistan said:

חיכיתי לתגובה כזאת

תנסה להיכנס למשחק באירופה בצבע הלא נכון ונראה מה יגידו לך שם.

לא אמרתי סרביה? אלא אנגליה,צרפת וכו׳.

לא אמרתי אלימות, אמרתי הסברה. שאנשים יבינו שזה חשוב . גם למועדון זה חשוב בסופו של דבר . 

ולגבי מה שרשמת על עבודה? תביא חולצה באוטו אתה לא היחיד שבא מהעבודה אחי

שום הסברה, לא חייב לאף אחד דין וחשבון לאן אני יוצא אחרי המשחק ולמה לא נוח לי היום לבוא עם חולצה של הקבוצה. זה מעיק. באירופה הם גם מתארגנים למכות לפני ואחרי המשחק, אז מה? זה עדיין לא עושה את זה לגיטימי ונורמלי.

עוד פעם, תבדיל בין כל הצבעים לאדום/ירוק שזה באמת לא מתאים ואפילו די להתגרות בקהל.

כדי להזכיר לכם בכל זאת איפה אתם חיים, בשלוף מקבץ של אנשים שרק ביקשו והעירו יפה (גם להזכיר לכם שאתם עם קהל של משחק כדורגל וזו לא האוכלוסיה של הצגה בבית ליסין). כנסו תראו על מה. באמת מציע להיכנס לסרטונים, תראו איך מישהו נדקר למוות ליד המשפחה שלו בגלל ח-נ-י-ה.

חאלאס. בן אדם משלם כסף, מקדיש מהזמן שלו, דלק/נסיעות, אוכל, מגיע למשחק אז אפשר ורצוי לצאת לו מהנשמה. מבין שזה מציק לחלקכם אבל תבינו שלא לכולם זה נוח ומתאים

4 דקות לפני, yellow_blood said:

שום הסברה, לא חייב לאף אחד דין וחשבון לאן אני יוצא אחרי המשחק ולמה לא נוח לי היום לבוא עם חולצה של הקבוצה. זה מעיק. באירופה הם גם מתארגנים למכות לפני ואחרי המשחק, אז מה? זה עדיין לא עושה את זה לגיטימי ונורמלי.

עוד פעם, תבדיל בין כל הצבעים לאדום/ירוק שזה באמת לא מתאים ואפילו די להתגרות בקהל.

כדי להזכיר לכם בכל זאת איפה אתם חיים, בשלוף מקבץ של אנשים שרק ביקשו והעירו יפה (גם להזכיר לכם שאתם עם קהל של משחק כדורגל וזו לא האוכלוסיה של הצגה בבית ליסין). כנסו תראו על מה. באמת מציע להיכנס לסרטונים, תראו איך מישהו נדקר למוות ליד המשפחה שלו בגלל ח-נ-י-ה.

חאלאס. בן אדם משלם כסף, מקדיש מהזמן שלו, דלק/נסיעות, אוכל, מגיע למשחק אז אפשר ורצוי לצאת לו מהנשמה. מבין שזה מציק לחלקכם אבל תבינו שלא לכולם זה נוח ומתאים

1. אתה מבין את ההבדל בין להעיר למישהו על זה שלא הגיע בצבעי הקבוצה ביציע מלא באוהדי הקבוצה שלך לבין לריב עם מישהו רנדומלי ברחוב?

2. ״מגיע למשחק אז אפשר ורצוי לצאת לו מהנשמה״, לא להגיע באדום \ ירוק למשחק זה לעמוד בקוד לבוש בסיסי ביותר, תבוא בשחור, לבן, כחול, צהוב, כל פאקינג צבע בעולם, זאת דרישה בסיסית ופשוטה.

4 דקות לפני, kutomer said:

1. אתה מבין את ההבדל בין להעיר למישהו על זה שלא הגיע בצבעי הקבוצה ביציע מלא באוהדי הקבוצה שלך לבין לריב עם מישהו רנדומלי ברחוב?

2. ״מגיע למשחק אז אפשר ורצוי לצאת לו מהנשמה״, לא להגיע באדום \ ירוק למשחק זה לעמוד בקוד לבוש בסיסי ביותר, תבוא בשחור, לבן, כחול, צהוב, כל פאקינג צבע בעולם, זאת דרישה בסיסית ופשוטה.

ואתה לא יודע לקרוא? רשמתי בפירוש כמה פעמים שלבוא באדום או ירוק זה לא מתאים ויותר מזה, זה אפילו מתגרה.

לבוא בטענות או לשאול בן אדם למה הוא בא עם חולצה שחורה או כחולה זה להיכנס לו לנשמה, קאפיש?

ולא הבנתי, אוהד מכבי אחר שהוא יכול להיות גם במקרה פסיכי שנמצא עם איזה 10 ערסים אחרים לא יכול לתת לך מכות ביציע? מה ימנע ממנו? זה שאתה אוהד את אותה קבוצה?

לפני3 שעות , yellow_blood said:

ואתה לא יודע לקרוא? רשמתי בפירוש כמה פעמים שלבוא באדום או ירוק זה לא מתאים ויותר מזה, זה אפילו מתגרה.

לבוא בטענות או לשאול בן אדם למה הוא בא עם חולצה שחורה או כחולה זה להיכנס לו לנשמה, קאפיש?

ולא הבנתי, אוהד מכבי אחר שהוא יכול להיות גם במקרה פסיכי שנמצא עם איזה 10 ערסים אחרים לא יכול לתת לך מכות ביציע? מה ימנע ממנו? זה שאתה אוהד את אותה קבוצה?

אבל ברור לך שמדברים על אנשים שבאים באדום/ירוק .

מן הסתם לא מדברים פה על ללכת לקלל אנשים שבאים עם לבן/כחול. 

בא מהעבודה עלאק. 

באתי כמה פעמים ישר ממילואים עם מכנס ב' וחולצה של מכבי, מי ישמע איזה סיפור זה לשים באוטו חולצה צהובה שאתה חוזר מהעבודה. 

די לבלבל בשכל 

אף אחד לא יקבל מכות 

מה נסגר איתכם

תהיו רגישים ואסרטיבים ותגידו לכל אדם שמגיע לבלומפילד וחושב שהוא נמצא בקניון להוריד את החולצה ושזה לא מתאים להגיע עם צבע שהוא לא צבעי הקבוצה לאצטדיון

אם הוא לא יוריד אותה באותו הרגע, אני משוכנע שזה יגרום לו להפסיק להגיע עם הצבעים המטופשים האלה למשחקים של מכבי

צריך להיות ממש מנותק חברתית ולא להבין סיטואציות בחיים כדי לבוא עם אדום ליציע של אוהדי מכבי

אפילו גיא הוכמן לא יעשה את זה

בחייאת דינק

קחו אחריות ותסבירו

אי אפשר להמשיך ככה

את הקטע של אנשים שמגיעים מהעבודה אני מבין, בשביל זה יש חולצות כחולות, אבל אדום או ירוק במשחק של מכבי זאת כבר הזיה רצינית.

לפני4 שעות , yellow_blood said:

אחי אתה מבין שאפשר להגיד את זה על כל דבר כן?

אם מישהו יעקוף אותך בתור לא תעיר לו כי אתה מפחד להידקר?

מה יהיה עם החרדות?

כולה להעיר בנחמדות תוריד את הסטרס זה לא הפאבלות באל סלבדור כאן 

48 דקות לפני, nirnir20 said:

אבל ברור לך שמדברים על אנשים שבאים באדום/ירוק .

מן הסתם לא מדברים פה על ללכת לקלל אנשים שבאים עם לבן/כחול. 

בא מהעבודה עלאק. 

באתי כמה פעמים ישר ממילואים עם מכנס ב' וחולצה של מכבי, מי ישמע איזה סיפור זה לשים באוטו חולצה צהובה שאתה חוזר מהעבודה. 

איך ברור לי? תקרא את ההודעה הפותחת, הוא בא בטענות שמעיזים לבוא לא בצהוב ומבקש להעיר על זה.

יש אנשים שמסיבות שלהם יותר נוח להם לבוא עם חולצה נטרלית, בין אם זה עיסוקים לפני/אחרי המשחק או כל דבר אחר באופן אישי. מה הפשע הגדול ולמה הם צריכים לקבל הערות ביציע ולהסביר את עצמם? סתם דוגמאות בשלוף, טיפשי כמה שזה ישמע. לא צריך להסביר לך שיש המון אנשים עם אישיו בקשר לבגדים ויש חולצות שמשמינות אותם למשל וגורמות להם להרגיש לא בנוח. יש גם אנשים שיבואו למגרשים כמו טדי חוץ או טרנר ויעדיפו לא להזדהות כאוהדי מכבי מחוץ לאצטדיון כדי לא לחטוף מכות ולמשוך אש. בדיוק כמו הרבה אוהדים שאחרי שמחנים בטדי או במשחק גדול מוציאים את כל מה שקשור למכבי מהרכב עד אחרי המשחק.

ועוד פעם, מי שבא עם ירוק או אדום הוא דפקט שיביא את זה על עצמו אבל לא עליהם הדיבור.

באמת מציע לאנשים פה לא לקחת את העצה הזאת כפרוייקט ולא להעיר על זה באופן סיסטמטי. כי פעם, פעמיים, עשר, מאה פעמים עד שבסוף הם יפלו על הערס הלא נכון (בדיוק כמו המוכר בחנות בסרטון שהעיר לפני זה מאות פעמים ללקוחות על מסכה עד שבפעם האחת נפל על אלה שדפקו לו קסדות לראש ושברו לו את הפנים), זה נטו עניין של זמן ואז אף אחד מהפורום לא יעזור. זה באמת מזכיר את סוייר בזמנו שהיה מטיף ויוצא על אנשים שלא הגיעו לאיזה קרית שמונה. שחררו, לא כולם פנאטים עם רמת אכפתיות ומחויבות באותה מידה וזה בסדר

39 דקות לפני, yellow_blood said:

באמת מציע לאנשים פה לא לקחת את העצה הזאת כפרוייקט ולא להעיר על זה באופן סיסטמטי.

אני איתך.

בעונה של אוסקר נגד הפועל ר"ג היה בחור בבגד אדמדם שהעירו לו לא יפה, כמובן שנפגע לו הכבוד (ובצדק..כי זה משפיל לחטוף עליהום כזה מכל השורות מעליך).

והוא הלך וסגר חשבון עם אחד מהאכבר גברים שהיו שם וזה הסתיים רע מאד.

אני באופן אישי לא חושש מהאלימות נגד הצד שמעיר, אלא יותר מההשפלה של הצד שמעירים לו.

א- לא תפקיד אף אחד לשפוט ולהתערב למישהו בגוף - במקרה הזה בכיסוי הגוף.

ב- אתם לא יודעים איך התגלגל הסיפור של האדם להניח עליו את אותו בגד בזמן ובמקום.

ג- להעיר בתוך היציע לאדם על הלבוש שכרגע נמצא עליו, זה להעמיד אותו בסיטואציה בלתי אפשרית, רוב האנשים לא חטאו בזדון, והפיתרון הפרקטי הוא לא ישים (לרכוש בחנות במיוחד? לעטות בגד משכן ליציע?)...וואללאק נשמע משפיל.

העובדה שביציע של פרטיזן או של ראסינג זה לא היה קורה היא לא רלוונטית.

זו תרבות זרה שלא מתאימה ברובה לפה.

הייתי כותב על זה עוד בית של מניאק מי מפסיד משחק.

עם פאנץ' על זה ש"רוצים לראות הכל צהוב".

ומחזק בהרבה הסברה:

-במדיות

-לפזר פלאיירים ביציע

-לבקש מההנהלה לחזק מנויים שבאים עם צהוב. 

בקיצור ללכת על הסברה מטרימה, כלומר קודם לזה שהתופעה מתרחשת, ולא בזמן שמאוחר מדי והאדם כבר ביציע.

בקיצור שחררו מאוהדים שפועלים באופן אינדיווידואלי.

אני פשוט מציע שהמועדון יחלק חולצות טי שירט צהובות בכניסה לכל יציע לאנשים שמגיעים בצבע אחר. לא בא על כאלה שבאים בצבעים נייטרלים, אפילו ירוק פחות מפריע לי (למרות שזה מפגר) אבל לראות אדום ביציע זה כבר מוגזם ברמות על ואדם שבא עם אדום מגיע לו כל שטיפה שהוא יקבל ביציע. 

תראו עכשיו את הכוכב, הארגון ביקש לבוע כל יציע בצבע אחר וזה קרה 99.9 אחוז

אי אפשר לאמץ אצלנו?

לפחות לנסות

זה עדיף פי 1000 על הגופיות ניילון של המועדון @ארגון Maccabi Fanatics

וואלה יש לי הצעת ייעול, שאנשים מטעם המועדון יעברו עם חולצות צהובות ויחלקו למי שלא עם צהוב. הזוי שאנשים לא באים בעצמם ככה אבל אולי אפשר ככה להרים את זה. 

לפני6 שעות , Krishi said:

אני פשוט מציע שהמועדון יחלק חולצות טי שירט צהובות בכניסה לכל יציע לאנשים שמגיעים בצבע אחר. לא בא על כאלה שבאים בצבעים נייטרלים, אפילו ירוק פחות מפריע לי (למרות שזה מפגר) אבל לראות אדום ביציע זה כבר מוגזם ברמות על ואדם שבא עם אדום מגיע לו כל שטיפה שהוא יקבל ביציע. 

וואי הקדמת אותי עכשיו אני רואה. בקיצור שמישהו יריץ את זה מול המועדון. 

10 דקות לפני, yellowcake said:

תראו עכשיו את הכוכב, הארגון ביקש לבוע כל יציע בצבע אחר וזה קרה 99.9 אחוז

אי אפשר לאמץ אצלנו?

לפחות לנסות

זה עדיף פי 1000 על הגופיות ניילון של המועדון @ארגון Maccabi Fanatics

חייבים לאמץ את זה כל משחק.

זה לא דורש הרבה, לא עולה כסף ונראה מפחיד.

לפני13 שעות , netanel7 said:

חייבים לאמץ את זה כל משחק.

זה לא דורש הרבה, לא עולה כסף ונראה מפחיד.

גם לא חייב פסים צהוב כחול שדורשים סידור על הכסאות עם הוצאות מטורפות - אפשר לחלק בכניסה ״מעיל גשם״ כזה בכניסה רק בצהוב