Jump to content

סטיפה פריצה

הנדון

Recommended Posts

כתב פוסט מרגש על כמה המצב קשה וכמה הדיווחים לא נכונים וכמה חשובה לו המשפחה.

אם דודו דהאן לא היה מעורב בזה אולי הייתי קונה את זה, אבל עכשיו אני די בטוח שדודו הכתיב לו מה לומר. 

שכונה כזאת מתאימה לתקופות אחרות

חבל מאוד

שחקן שלא רוצה להשאר תמיד מכבי ת"א לא עומדים בדרכו, אבל שיביא הצעה שמתאימה, הוא לא יכול להחליט על דעת עצמו לנסוע לבלגיה ולחתום בקבוצה ואז לקוות שמכבי והקבוצה שהוא רוצה לחתום בה ימצאו פתרון, מה גם שהקבוצה שלו לא מוכנה לשלם יותר מדי, זה לא עובד ככה.

אגב אם פריצה לא היה מרגיש רצוי הוא לא היה משחק בכלל, באחד המשחקים הכי חשובים של מכבי הוא פתח בהרכב, לא ברור מאיפה באה ההתנהלות שלו, הוא לא יציב גם מבחינה אישית כי הוא החליף קבוצות כמו גרביים בקריירה.

הרי ברור שאכלו לו את הראש כל השאר סתם תירוצים וקשקשת, לפני שבוע אמר שהוא רוצה לעזור לקבוצה לא משנה כמה הוא משחק העיקר שהקבוצה תצליח ואז הוא התהפך, אז שיאכל את הדייסה שהוא בישל או שבישלו לו "חבריו"

אם וכאשר הסיפור הזה יגיע לבוררות של פיפ"א אז מאמין שמכבי תשתמש בראיון שהוא נתן לפני שבוע כנגדו

עם כמה שאני אוהב אותו וחושב שגם אנחנו לא יצאנו בסדר בסיפור הזה, אני מקווה שלא נתקפל ונלך איתו עד הסוף

אם יוותרו לו, אז בשנה הבאה גם שחקנים אחרים יוכלו לעשות את זה

מה שכן מכבי צריכה להגיב. שיצא אדון יצחקי המנהל המקצועי או גברת שרון תמם המנכ״לית ויגיבו לדברים. 

לא הגיוני שעוד כמה שעות נראה כתבה בוואן שבמכבי לא מבינים את הטענות של פריצה וכל מיני כאלה.

שאחד מהאחראים יוציא הודעה מסודרת על הצד של המועדון ועל איך הם מתכוונים לפתור את הסיפור. 

אבל לא, יותר נוח להוציא דברים דרך כתבים ולהשאיר את השאלות לאיביץ׳ שבכלל לא קשור לסיפור.

גם אם אמרו לו שהוא לא בתוכניות, מותר לקבוצה להתחרט כן?

לא התרשמתי מהראיונות שלו או מהראיונות של הסוכנות שבה הוא מיוצג שאמרו לו שהוא לא בתוכניות הקיץ הזה

כנראה מדובר על הסיפור עם קרסטאיץ מינואר

אתם מתרכזים בדברים שוליים.

פריצה עשה טעות מטופשת ולא ישחק יותר במכבי - זאת כבר עובדה מוגמרת.

הדבר היחיד שחשוב כרגע זה לקבל עליו את המחיר הכי גבוה שאפשר.

כל היתר זה קשקוש.

איזה פוסט הזוי. "ביקשו שאעזוב ואז התחרטו ואמרו שאני חשוב". בשורה התחתונה יש לך חוזה טמבל. אתה מקצוען (או אמור להיות). יש עלייך מו"מ, מה אתה טס בלי אישור יום לפני משחק? ממציא "רגישות בשריר" כדי לא להתאמן? מי אתה בכלל אפס.

אפילו בוזגלו יותר מקצוען ממנו. זבל, שישב ביציע שנה שלמה

12 דקות לפני, Adir12 said:

אם וכאשר הסיפור הזה יגיע לבוררות של פיפ"א אז מאמין שמכבי תשתמש בראיון שהוא נתן לפני שבוע כנגדו

עם כמה שאני אוהב אותו וחושב שגם אנחנו לא יצאנו בסדר בסיפור הזה, אני מקווה שלא נתקפל ונלך איתו עד הסוף

אם יוותרו לו, אז בשנה הבאה גם שחקנים אחרים יוכלו לעשות את זה

שאנחנו נוותר? ככה אתה מכיר את מכבי? 
מוכן להתערב שעוד שבוע הוא כבר לא פה ואנחנו נשאר עם הזין ביד, עם סכום נמוך והרגשה חרא שברק יצחקי לא עשה את עבודתו וזיין אותנו פעם נוספת.

2 דקות לפני, Nadav El said:

זה בטח יזיז לו נורא

שישב ביציע וכל שבוע ישמע איך מקללים אותו. והלוואי וזה יגמור לו את הקריירה. נדיר שאני מאחל לשחקן שתיגמר לו הקריירה אבל הפעם הלוואי שתיגמר לו הקריירה וימצא את עצמו בליגה החמישית בקרואטיה

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שכן מכבי צריכה להגיב. שיצא אדון יצחקי המנהל המקצועי או גברת שרון תמם המנכ״לית ויגיבו לדברים. 

לא הגיוני שעוד כמה שעות נראה כתבה בוואן שבמכבי לא מבינים את הטענות של פריצה וכל מיני כאלה.

שאחד מהאחראים יוציא הודעה מסודרת על הצד של המועדון ועל איך הם מתכוונים לפתור את הסיפור. 

אבל לא, יותר נוח להוציא דברים דרך כתבים ולהשאיר את השאלות לאיביץ׳ שבכלל לא קשור לסיפור.

לא הייתי מגיב, הייתי מנתק את הטלפון לליאז' ומפסיק את המו"מ. לא עונה להם ולא לו. שיתכבד ויחזור לארץ ואז נדבר

5 דקות לפני, snufkin said:

לא הייתי מגיב, הייתי מנתק את הטלפון לליאז' ומפסיק את המו"מ. לא עונה להם ולא לו. שיתכבד ויחזור לארץ ואז נדבר

בול

9 דקות לפני, שי123 said:

אתם מתרכזים בדברים שוליים.

פריצה עשה טעות מטופשת ולא ישחק יותר במכבי - זאת כבר עובדה מוגמרת.

הדבר היחיד שחשוב כרגע זה לקבל עליו את המחיר הכי גבוה שאפשר.

כל היתר זה קשקוש.

יש חשיבות גם למה הקבוצה תשדר במקרה כזה, לא הכל זה מחיר הפעם.

צריכים להבין שלא עושים לנו מהלך כזה בלי לשלם מחיר.

מכבי רמזו לי שאעזוב ואחפש קבוצה ופתאום אומרים לי תשאר אתה חשוב. 

לא עושים דבר כזה לבנאדם?

דה פאק

צריך לדרוש עליו יותר ושיזדיינו הבלגים

12 דקות לפני, Barksdale said:

שאנחנו נוותר? ככה אתה מכיר את מכבי? 
מוכן להתערב שעוד שבוע הוא כבר לא פה ואנחנו נשאר עם הזין ביד, עם סכום נמוך והרגשה חרא שברק יצחקי לא עשה את עבודתו וזיין אותנו פעם נוספת.

אני הראשון שחושב שהתפקיד הזה גדול על יצחקי, אבל אם וכאשר ישחררו אותו בכלום אז זה לא החלטה של יצחקי, אלא של כל המערכת כולל ג'ק, מיץ' ומורן מאירי.

תהיה בטוח שלא יצחקי זה שיחליט אם פריצה ילך בסכום X או בסכום Y.