Jump to content

ג'ראלדש

itanar

Recommended Posts

מצטער אם אולי "לא ראיתי את אותו משחק" כמו שבטח חלק יגידו, לא רואה ממנו כלום ויפה אם ניפרד ממנו וכמה שיותר מהר.

הוא רחוק שנות אור מהקדנציה הראשונה שלו אצלנו. 

נלחם המון. לפעמים הצליח לו יותר, לפעמים פחות.

לא מגיע לו כל הרעל שיוצא עליו. מקווה שדסה יבוא כי צריכים אותו, אבל אוהב את ג׳ראדלש.

אני לא יודע על מה אתם מדברים

משחק מזעזע 

הבן אדם הזמין עליו התקפות פעם אחרי פעם 

לא תקף את הכדור פעם אחת, למזלו בצד השני היה את חוזז המזעזע ככה שלא היו צריכים לשחק רק על האגף הפריץ שלו

חוץ מספריינט בסוף הוא לא היה טוב 

מאוד מעריך אותו. שימו את עצמכם בנעליים שלו.

הוא נמצא בסיטואציה לא קלה לשחקן, בטח לזר שזו לא המדינה שלו.

תהיו בטוחים שהוא מודע לדיבורים הבלתי פוסקים על דסה והעונה כבר התחילה בהרבה מדינות , ככה שאם ישחררו אותו עכשיו יהיה לו לא קל למצוא קבוצה, למרות שהוא יהיה שחקן חופשי. ולמרות כל זה הוא עולה בכל משחק לתת הכל, מרוכז מאה אחוז במשחק, מאוד מחוייב וממושמע טקטית. 

זה ממש לא מובן מאליו.

לא משנה מה יהיה איתו בסופו של דבר, יש לי הרבה כבוד אליו, הוא גבר שמכבד את הסמל שיש לו על החזה.

מקצוען אמיתי 

עוד משחק על הפרצוף, במיוחד המחצית הראשונה. לא מבין את השכנועים העצמיים שהולכים פה. פעולה אחת טובה בדקה 95 כשרץ עם הכדור, וואלה, מזר של כמה שנים פה אני מצפה לקצת יותר.

אם זה סוף הקדנציה השנייה שלו במכבי, ייאמר לזכותו שהוא סיים אותה יפה עם שני המשחקים האחרונים. לא על כל דבר צריך להתלונן, ובמיוחד לא על שחקן שכבר עובדים על מחליף בעמדה שלו ושבינתיים נותן הכל.

וואלה משאיר אותו כמחליף לדסה.

את פריצה משחרר, מיותר לנו חלוץ שלישי זר, עושים גם על הדרך כמה גובות עליו.

זרים - גראלדש, סבוריט, בלם זר, פארפה ויובא ואת קובאס בסימן שאלה

מביא דסה, פרץ, בלם זר, יונתן כהן.

הגנתית, אני לא זוכר מגן ימני טוב ממנו בעשור האחרון שלנו. גם היום השאיר הכל על המגרש. התקפית זה לא מספיק טוב אבל מבחינת עבודה בהגנה ואחריות, רמה גבוהה (לא סאבוריט אבל מעל כל מה שהיה לנו באגף בעשור האחרון). אם הוא היה ישראלי אף אחד לא היה מדבר על דסה כחוליה הקריטית ביותר אחרי בלם זר. 

Just now, מנג'ר יונייטד said:

הגנתית, אני לא זוכר מגן ימני טוב ממנו בעשור האחרון שלנו. גם היום השאיר הכל על המגרש. התקפית זה לא מספיק טוב אבל מבחינת עבודה בהגנה ואחריות, רמה גבוהה (לא סאבוריט אבל מעל כל מה שהיה לנו באגף בעשור האחרון). אם הוא היה ישראלי אף אחד לא היה מדבר על דסה כחוליה הקריטית ביותר אחרי בלם זר. 

שנה שעברה הגנתית הוא גם היה זוועה, שם היה קבור הכלב 

לפני1 שעה , EranZeAvi said:

שנה שעברה הגנתית הוא גם היה זוועה, שם היה קבור הכלב 

הוא שיחק בקבוצה לא מאומנת, לא מאורגנת ולצד נחמיאס כשבאגף שלו היה את קובאס חסר החשק. עם כל זה, עדיין לא זוכר שקיבלנו עליו גול או יותר מדי דפיקות לב מהאגף שלו.

ממש אוהב אותו וחזרתי כמעט בכל הזדמנות בקיץ על זה שהוא טוב בבסיס וצריך קבוצה מאומנת, אבל בראסמי - בשני המשחקים האחרונים התחלתי לראות מה שהשאר ראו. הוא מגן טוב רוב הזמן, אבל כמעט אפס תרומה התקפית. יש מצב ששני המשחקים מול אריס בשלושה בלמים קצת טשטשו את החורים ההגנתיים כשקרו, אבל מבחינה התקפית אין איך להצניע את זה. 

בסופו של דבר מצד אחד אני לא חושב שהוא חור גדול, מצד שני הוא די מנטרל אגף ותופס משבצת של זר. עם זאת מסכים שקוואס צריך לפנות מקום לפניו