Jump to content

מפסידים לאריס אבל עוברים - אנחנו בפלייאוף!

Sawyer

Recommended Posts

55 דקות לפני, Dorian said:

אני ממש אוהב את ניר ביטון. מרגיש שיש כאן מנהיג בהתהוות.

אני מאמין שאם הוא שורד את השנים הבאות מבחינת פציעות (טפו טפו חמסה) ונשאר כאן עד סוף הקריירה, הוא פוטנציאל להיות מגדולי המכביסטים.

יש לו את כל המאפיינים של קפטן

הוא אדיר על המגרש

5 דקות לפני, Omer said:

אם להיות הוגנים, יש לך את ערן זהבי, כל יריבה תיראה חסרת נשמה בהשוואה.

לא מדבר על התוצאה אלא על המשחק, לא ראיתי שחקן בית יווני שמטריף את השחקנים, צועק ומשתולל ( בצד החיובי של המילה) אצלינו לעומת זאת

אפילו ביטון הנפלא שנמצא במועדון שעתיים כבר מכביסט ומטריף את כולם. 

3 דקות לפני, Davidna said:

יש לו את כל המאפיינים של קפטן

הוא אדיר על המגרש

תאר לך שעם בלם זר וביטון במרכז ההגנה , בתוספת סאבו, יהיה קשה לתת לנו שער, בכלל רואים טביעות אצבע עמוקות של מאמן, פתאום לא סופגים.

קרסטאיץ' חביב והתקפי, אבל אצלו היתה טיילת בהגנה והדגש על משחק ההגנה של כל הקבוצה. 

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

תאר לך שעם בלם זר וביטון במרכז ההגנה , בתוספת סאבו, יהיה קשה לתת לנו שער, בכלל רואים טביעות אצבע עמוקות של מאמן, פתאום לא סופגים.

קרסטאיץ' חביב והתקפי, אבל אצלו היתה טיילת בהגנה והדגש על משחק ההגנה של כל הקבוצה. 

נכון

בלם ברמת ניר ביטון ואני מרוצה

עשינו פה הישג מטורף, לשחק באצטדיון כזה, עם שופט שעושה הכל כדי שתעוף, הצהובים ההזויים שהוציא לא פחות גרועים מהפנדל והאדום, 3/4 קבוצה עם צהוב, אי אפשר לעשות לחץ רציני ולשחק חזק כי פוחדים מהאדום, בנוסף פנדל ואדום הזוי, היה כתוב על המשחק הזה שאנחנו עפים. 

אבל יש שחקן אחד שעושה את ההבדל ומעלה אותנו שוב שלב, זכינו בענק.

מהמשחקים שבונים קבוצה. 

לפני2 שעות , Dorian said:

אני ממש אוהב את ניר ביטון. מרגיש שיש כאן מנהיג בהתהוות.

אני מאמין שאם הוא שורד את השנים הבאות מבחינת פציעות (טפו טפו חמסה) ונשאר כאן עד סוף הקריירה, הוא פוטנציאל להיות מגדולי המכביסטים.

הוא פשוט נשמה, ואחרי מה שאמר בפודיום שלא חווה קהל גדול בארץ, בא לי שנשיר לו כל משחק, איזה כיף שהוא אצלנו יא אללה

אני בטוח שזה לא היה נראה אצטדיון כ״כ מאיים בטלוויזיה כמו שחווים את זה כאן. 

כל ההגעה לאצטדיון - מלא משטרות ושוטרים עם מגנים מלווים אותך ממש כמו סרט מלחמה, 

האצטדיון עצמו בתוך שכונת עוני נראלי זה בכלל נראה כניסה לבניין נטוש, מלא אנשים יושבים על גגות של בניינים מסביב לאצטדיון ממש כמו באשדוד. לייזרים ירוקים מהגוש שלהם על הקהל שלנו / שחקנים. 

עוצמות של קהל שאני אישית לא חוויתי באף מקום, ממש הר געש. אווירה עוינת הרגשנו בשדה קרב. 

ולמרות כל זה השחקנים הפגינו תצוגת לחימה יוצאת מן הכלל, זה ממש לא היה פשוט הם היו בסיטואציה מלחיצה וקשה במיוחד אחרי ההרחקה של גלזר. 

לקום ולהריע לשחקנים (לכל מי ששיחק אתמול) על תצוגת אופי יוצאת מן הכלל, זה מעיד הרבה על הבאות. 

מבסוט עליהם 

2 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אני בטוח שזה לא היה נראה אצטדיון כ״כ מאיים בטלוויזיה כמו שחווים את זה כאן. 

כל ההגעה לאצטדיון - מלא משטרות ושוטרים עם מגנים מלווים אותך ממש כמו סרט מלחמה, 

האצטדיון עצמו בתוך שכונת עוני נראלי זה בכלל נראה כניסה לבניין נטוש, מלא אנשים יושבים על גגות של בניינים מסביב לאצטדיון ממש כמו באשדוד. לייזרים ירוקים מהגוש שלהם על הקהל שלנו / שחקנים. 

עוצמות של קהל שאני אישית לא חוויתי באף מקום, ממש הר געש. אווירה עוינת הרגשנו בשדה קרב. 

ולמרות כל זה השחקנים הפגינו תצוגת לחימה יוצאת מן הכלל, זה ממש לא היה פשוט הם היו בסיטואציה מלחיצה וקשה במיוחד אחרי ההרחקה של גלזר. 

לקום ולהריע לשחקנים (לכל מי ששיחק אתמול) על תצוגת אופי יוצאת מן הכלל, זה מעיד הרבה על הבאות. 

מבסוט עליהם 

היה חוויה של החיים

החל מכל הארגון לפני המשחק וכל מה שהיה בפנים

הניר צדוק השבועי:

מכבי תל אביב עוד תסתבך השנה. כשזה יקרה, תהיה לה בכיס פוליסת ביטוח

ערן זהבי עוד לא פתח בהרכב ולא השלים אפילו 50 דקות בצהוב, אך בלעדיו העונה האירופית של מכבי תל אביב כבר היתה נגמרת. אתמול, האמת שיוצרה בסיטונות לפני שש שנים חזרה אל המקום שבו הפסיקה, כאילו דבר לא השתנה

ערן זהבי במשחק הראשון מול אריס סלוניקי, בשבוע שעבר בבלומפילד. פוליסת הביטוח של מכבי תל אביב

מכבי תל אביב עוד תסתבך השנה. זה אולי לא יקרה הרבה, בטח לא בליגת העל, אבל זה יקרה, וכשזה יקרה - תהיה לה בכיס פוליסת ביטוח. אתמול, במשחק הגומלין של סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האזורית מול אריס סלוניקי, זה קרה. היא נקלעה לפיגור 0:1 ,איבדה בכרטיס אדום את דן גלזר בסופה של פארסה גדולה שרק העצימה את הלחץ, ועל השעון נותרה עוד למעלה מחצי שעה - די והותר כדי לסכן את יתרון ה-2:0 שהושג בבלומפילד בשבוע שעבר. זה לא היה משחק טוב של מכבי תל אביב, לא משחק טוב של השופט - בדיוק החומרים שמהם עשויה הסתבכות פוטנציאלית. על הספסל ישב ערן זהבי, שברגעים הללו היה נחוץ כקונספט, כרעיון, אפילו יותר מאשר כחלוץ. הרי איתו הרע לעולם לא יכול להיות ממש רע, והטוב תמיד נמצא מעבר לפינה ומרגיש כמעט כברירת מחדל. זהבי מרחיב את גבולות האפשר ומקצר את עומק הבורות. מכבי יכולה למעוד לתוכם, היא לא תמיד תצליח להיחלץ מהם - אבל איתו היא תמיד קרובה אל האור. הוא סולם. מרגע שאריס עלתה ליתרון, היה ברור שזה עניין של זמן עד שזהבי ייכנס. ולדימיר איביץ' החליט שיחליף את ג'ורג'ה יובאנוביץ', אבל באותה מידה יכול היה להחליף גם את מתן חוזז, המגן השמאלי. הרי הערך המוסף שמביא עימו זהבי, פרט ליכולת כיבוש שאין דומה לה במונחים ישראלים, הוא הרוח. הוא מקרב את המפסידה לתיקו, את מי שבשוויון לניצחון, את מי שבסכנת הדחה לשלב הבא. קשה להסביר זאת, אבל נדמה שגם לא צריך - מרגישים. השחקנים של מכבי לבטח הרגישו.

שחקני מכבי תל אביב עם זהבי במשחק הראשון, בשבוע שעבר בבלומפילד. לבטח הרגישו את הערך המוסף שלו

בחיסרון מספרי, אחרי דקות לא טובות וכנגד מומנטום מתפתח, נע זהבי לעומק - בתנועה שניצלה היטב את האספירציות ההתקפיות של אריס - וקיבל מסירה מגבי קניקובסקי. היא העמידה אותו במצב של אחד על אחד, או נכון יותר לומר - אחד על אפס. בין זהבי ובין הרשת עמד שוער שהסיטואציה חיסלה גם את הסיכוי הקטן שהיה לו מלכתחילה - מכבי הרי היתה זקוקה לשער, וזהבי סיפק אותו. מאחורי האופטימליות של המצב והוודאות הכמעט מוחלטת שלו מסתתרת הגדולה של זהבי - להפוך את ה-%90 למאה, לעשות מה שחייבים, להבקיע כשמוכרחים. השער הזה השיב אמת שיוצרה בסיטונות עד לפני שש שנים, כשעזב לסין, ועתה חוזרת אל המקום שבו הפסיקה, כאילו דבר לא השתנה. כאילו סלוניקי היא פלזן, כאילו נתניה היא באזל, כאילו 29 לא הפך ל-35 .זהבי 0.2 עוד לא השלים 50 דקות במדי מכבי, אפילו לא פתח בהרכב ועוד לא שיחק מול יריבה ישראלית, וכבר כבש שני שערים - שניים שבלעדיהם העונה האירופית של מכבי מסתיימת עוד לפני אמצע אוגוסט. מכבי ששיחקה מול אריס היא עדיין גרסת הדמו של הקבוצה שתהיה בסופו של דבר - ככל הנראה עם אלי דסה, דור פרץ ובלם זר. יבואו מי שיבואו, מי שהכי צריך היה לבוא כבר בא.

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

לא מדבר על התוצאה אלא על המשחק, לא ראיתי שחקן בית יווני שמטריף את השחקנים, צועק ומשתולל ( בצד החיובי של המילה) אצלינו לעומת זאת

אפילו ביטון הנפלא שנמצא במועדון שעתיים כבר מכביסט ומטריף את כולם. 

שמע בהתחשב בזה שהם פתחו עם 11 זרים ומתוך 16 שחקנים ששותפו היה רק אחד יווני זה די הגיוני, הם לגמרי ההגדרה ללגיון זרים

האמת שזה מביך מאוד בשבילם והישג נהדר עבורנו שמוכיח שגם עם הגבלת הזרים אנחנו מצליחים להעמיד קבוצה מצוינת

לפני10 שעות , YNWA said:

הבעיה של הפורום הזה שאף אחד לא באמת יודע למי הוא כותב 

יענו איזה ילד שאני הייתי שר "דאלה בוקה" בשער 11 והוא היה רואה בייבליידס בא להסביר לי על השירים של מכבי 

זה הפיקנטריה שלי מהמשחק

לא טוב לכם לכו לראות דרגון בול 

לכו תעשנו וינסטון לייט

וינסטון לייט אחלה לקססה למה ככה

11 דקות לפני, משה פרימו said:

שמע בהתחשב בזה שהם פתחו עם 11 זרים ומתוך 16 שחקנים ששותפו היה רק אחד יווני זה די הגיוני, הם לגמרי ההגדרה ללגיון זרים

האמת שזה מביך מאוד בשבילם והישג נהדר עבורנו שמוכיח שגם עם הגבלת הזרים אנחנו מצליחים להעמיד קבוצה מצוינת

ועוד 5 שחקני בית בהרכב הפותח!

חסר תקדים לדעתי

10 דקות לפני, spurs said:

ועוד 5 שחקני בית בהרכב הפותח!

חסר תקדים לדעתי

אמנם תמיד היו לנו שחקני בית טובים אבל ההשקעה שמיץ' עושה בשנים האחרונות במחלקת הנוער פשוט אדירה,

אפשר להיות רגועים לעוד עשור קדימה, זכינו

לפני1 שעה , nirnir20 said:

עשינו פה הישג מטורף, לשחק באצטדיון כזה, עם שופט שעושה הכל כדי שתעוף, הצהובים ההזויים שהוציא לא פחות גרועים מהפנדל והאדום, 3/4 קבוצה עם צהוב, אי אפשר לעשות לחץ רציני ולשחק חזק כי פוחדים מהאדום, בנוסף פנדל ואדום הזוי, היה כתוב על המשחק הזה שאנחנו עפים. 

אבל יש שחקן אחד שעושה את ההבדל ומעלה אותנו שוב שלב, זכינו בענק.

מהמשחקים שבונים קבוצה. 

ברור. הגול של זהבי די השכיח את הבור שנכנסנו אליו.

אדום ופיגור 1-0 המשחק חוץ קשה, ובכל זאת עברנו. הישג מרשים.

לפני1 שעה , Emmanuel said:

הוא פשוט נשמה, ואחרי מה שאמר בפודיום שלא חווה קהל גדול בארץ, בא לי שנשיר לו כל משחק, איזה כיף שהוא אצלנו יא אללה

יושב עליו טוב השיר של ההוא עם האבקה מב''ש

לפני13 שעות , הישראלי היפה said:

זה רק אני או שבאת מרגע שקובאס מוחלף אנחנו נראים טוב יותר.

ככה היה מול אריס בבית וגם היום

לא חוכמה

בשני המקרים יצא בחילוף כפול כשזהבי נכנס

לכל בן תמותה זה היה קורה

לפני5 שעות , אלק נילאש said:

עכשיו כשאני רואה את התקציר בשקט - פאול מטומטם של גלזר. השחקן שלהם לא השתלט טוב על הכדור ופרץ צמצם אליו עם שני שחקנים על הקו. אני חושב שהוא לא היה מבקיע את זה או לפחות זה מצב הרבה הרבה יותר קשה מפנדל.

מה שנהיה מגלזר זו צרה.

לא זוכר משחקן רצף עבירות כל כך מיותרות כמו של גלזר עוד מסוף שנה שעברה עד אמש.

הוא בכל זאת יחסר מול ניס כי הוא עוגן.

אבל בסביבת הרחבה הוא פועל בפאניקה, ובצירוף המגושמות האובייקטיבית של הגוף שלו- אתה כבר יודע שאם הוא בסביבה אז הוא יסדר ליריב איזו מתנה.

אם אני מאמן היריבה, אני מורה לקישור ההתקפי לשחק רק עליו.

באמצע הוא בולדוג.

אחראי וגרזן, אבל ברגע שמתקרבים לאזור המסוכן אז האגרסיביות שלו הופכת לחסרת אחריות, חסרת שיקול דעת, חסרת מודעות.

כמה נח להתקרבן על קיפוח מצד השופטים שמחפשים להצהיב אותו- 

בפועל צריך לברך על כל כרטיס צהוב שהוא סופג- זה "המקל" היחיד שמיישר אותו להמשך הערב, אחרת הוא מתפזר ומשסה את עצמו כמו קפטן פיג'י ברוגבי.

*נ.ב צורת השיפוט של הפנדל אמש היתה מזעזעת, אבל החלק של גלזר לא רלוונטי כי הסתיים לפני שהחלה פרשיית השיפוט.

הוא את העבירה שלו ביצע בלי קשר למה שיהיה עתיד השופט לבלגן מאוחר יותר.

לגבי הפסיקה על אדום:

אולי אם היה מונע מהכדור להיבעט בפחות בפראות אז לא היה גורם לשופט שום סיבה לאדום.
עד לא מזמן בו השתנתה החוקה היינו מקבלים בשלוות נפש את האדום הזה- וזה לא שגלזר במאית שניה שהיתה לו הספיק להיזכר שהחוקה שונתה וזה סבבה להתפרע על גריי כי בכל מקרה לא יוענש.

לפני5 שעות , אלק נילאש said:

עכשיו כשאני רואה את התקציר בשקט - פאול מטומטם של גלזר. השחקן שלהם לא השתלט טוב על הכדור ופרץ צמצם אליו עם שני שחקנים על הקו. אני חושב שהוא לא היה מבקיע את זה או לפחות זה מצב הרבה הרבה יותר קשה מפנדל.

יש לו הרבה פאולים מיותרים ומטומטמים, חייב להרגיע באזורים המסוכנים

לפני15 שעות , אלק נילאש said:

אין לי שום טענות לשחקנים, אני חושב שההתגוננות מאז הגול של זהבי לא הייתה טובה. השיא היה בור מטורף שהחלוץ שלהם הגיע ל-1-1 שפרץ לקח יפה. אבל לא רק, היו שם לא מעט דקות שהשער של אריס היה ממש באוויר. צריך גם להגיד את האמת שהיה לנו מזל. 

לפני זה באמת ניטרלנו אותם יפה.

נכון. 

לפני4 שעות , Krishi said:

הניר צדוק השבועי:

מכבי תל אביב עוד תסתבך השנה. כשזה יקרה, תהיה לה בכיס פוליסת ביטוח

ערן זהבי עוד לא פתח בהרכב ולא השלים אפילו 50 דקות בצהוב, אך בלעדיו העונה האירופית של מכבי תל אביב כבר היתה נגמרת. אתמול, האמת שיוצרה בסיטונות לפני שש שנים חזרה אל המקום שבו הפסיקה, כאילו דבר לא השתנה

ערן זהבי במשחק הראשון מול אריס סלוניקי, בשבוע שעבר בבלומפילד. פוליסת הביטוח של מכבי תל אביב

מכבי תל אביב עוד תסתבך השנה. זה אולי לא יקרה הרבה, בטח לא בליגת העל, אבל זה יקרה, וכשזה יקרה - תהיה לה בכיס פוליסת ביטוח. אתמול, במשחק הגומלין של סיבוב המוקדמות השלישי של הליגה האזורית מול אריס סלוניקי, זה קרה. היא נקלעה לפיגור 0:1 ,איבדה בכרטיס אדום את דן גלזר בסופה של פארסה גדולה שרק העצימה את הלחץ, ועל השעון נותרה עוד למעלה מחצי שעה - די והותר כדי לסכן את יתרון ה-2:0 שהושג בבלומפילד בשבוע שעבר. זה לא היה משחק טוב של מכבי תל אביב, לא משחק טוב של השופט - בדיוק החומרים שמהם עשויה הסתבכות פוטנציאלית. על הספסל ישב ערן זהבי, שברגעים הללו היה נחוץ כקונספט, כרעיון, אפילו יותר מאשר כחלוץ. הרי איתו הרע לעולם לא יכול להיות ממש רע, והטוב תמיד נמצא מעבר לפינה ומרגיש כמעט כברירת מחדל. זהבי מרחיב את גבולות האפשר ומקצר את עומק הבורות. מכבי יכולה למעוד לתוכם, היא לא תמיד תצליח להיחלץ מהם - אבל איתו היא תמיד קרובה אל האור. הוא סולם. מרגע שאריס עלתה ליתרון, היה ברור שזה עניין של זמן עד שזהבי ייכנס. ולדימיר איביץ' החליט שיחליף את ג'ורג'ה יובאנוביץ', אבל באותה מידה יכול היה להחליף גם את מתן חוזז, המגן השמאלי. הרי הערך המוסף שמביא עימו זהבי, פרט ליכולת כיבוש שאין דומה לה במונחים ישראלים, הוא הרוח. הוא מקרב את המפסידה לתיקו, את מי שבשוויון לניצחון, את מי שבסכנת הדחה לשלב הבא. קשה להסביר זאת, אבל נדמה שגם לא צריך - מרגישים. השחקנים של מכבי לבטח הרגישו.

שחקני מכבי תל אביב עם זהבי במשחק הראשון, בשבוע שעבר בבלומפילד. לבטח הרגישו את הערך המוסף שלו

בחיסרון מספרי, אחרי דקות לא טובות וכנגד מומנטום מתפתח, נע זהבי לעומק - בתנועה שניצלה היטב את האספירציות ההתקפיות של אריס - וקיבל מסירה מגבי קניקובסקי. היא העמידה אותו במצב של אחד על אחד, או נכון יותר לומר - אחד על אפס. בין זהבי ובין הרשת עמד שוער שהסיטואציה חיסלה גם את הסיכוי הקטן שהיה לו מלכתחילה - מכבי הרי היתה זקוקה לשער, וזהבי סיפק אותו. מאחורי האופטימליות של המצב והוודאות הכמעט מוחלטת שלו מסתתרת הגדולה של זהבי - להפוך את ה-%90 למאה, לעשות מה שחייבים, להבקיע כשמוכרחים. השער הזה השיב אמת שיוצרה בסיטונות עד לפני שש שנים, כשעזב לסין, ועתה חוזרת אל המקום שבו הפסיקה, כאילו דבר לא השתנה. כאילו סלוניקי היא פלזן, כאילו נתניה היא באזל, כאילו 29 לא הפך ל-35 .זהבי 0.2 עוד לא השלים 50 דקות במדי מכבי, אפילו לא פתח בהרכב ועוד לא שיחק מול יריבה ישראלית, וכבר כבש שני שערים - שניים שבלעדיהם העונה האירופית של מכבי מסתיימת עוד לפני אמצע אוגוסט. מכבי ששיחקה מול אריס היא עדיין גרסת הדמו של הקבוצה שתהיה בסופו של דבר - ככל הנראה עם אלי דסה, דור פרץ ובלם זר. יבואו מי שיבואו, מי שהכי צריך היה לבוא כבר בא.

זה שירה הדבר הזה. מדהים

מרגיש שכל פעם שזהבי עולה כל ההיסטוריה האירופית והמורשת עולים איתו ביחד וכולם מושפעים מזה

לפני10 שעות , ClinteastwoodFan said:

שלא תבין אותי לא נכון, איביץ' מבחינתי זה בדרגת האל, אחד המאמנים הטובים שהיו בישראל.

אבל לאיביץ' יש את ניר ביטון ולקראסטיץ' היה את נאחמיס, זה פער עצום.

ובדקות המעטות שראינו את נאחמיס העונה ראינו את זה.