Jump to content

מפסידים לאריס אבל עוברים - אנחנו בפלייאוף!

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רק מאותה מדינה. חלק גדול מהשירים שלהם הם לקחו מקבוצות אחרות…

מה שכן הגזרה שלהם לתופים נותנים ת׳קצב זה חזק. לא מפסיק לזמזם את זה מאז המשחק

אם ככה אז בוא נגנוב להם גם את השיר הזה 

רק מי הסמיך אותך לפסוק את הפסיקה הזו זה מה שמעניין אותי 

באמת שיש דברים שהשתיקה יפה להם

Just now, עידן מוסקונה said:

קובאס שחקן עם אחלה כישרון, מנסה ורוצה אבל זה פשוט לא זה.

הוא מאבד המון כדורים, הפסים שלו ברוב המקרים חלשים ולא מדויקים ומנסה להעביר יותר מדי לפעמים.

לא חושב שהוא צריך לפתוח בהרכב.

הוא גם לא מתאים לשיטה הזו

5-3-2

3 דקות לפני, YNWA said:

אתה מבין שיש הבדל קטן בין לקחת לחנים של קבוצות מחו"ל שבעיקרון כולם עושים את זה לבין לקחת כמעט כל לחן של קבוצה יריבה שלך בליגה? מילא לחן פה או לחן שם, חסר שהם ישירו למני לוי בדקה ה12 והם השלימו הכל. 

המשפט שלך בסוף נכון רק לא מכוון לאדם הנכון. 

7 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

קובאס שחקן עם אחלה כישרון, מנסה ורוצה אבל זה פשוט לא זה.

הוא מאבד המון כדורים, הפסים שלו ברוב המקרים חלשים ולא מדויקים ומנסה להעביר יותר מדי לפעמים.

לא חושב שהוא צריך לפתוח בהרכב.

לא רק בהרכב, אלא בכלל לא צריך להיות במכבי.

אני לא רואה איך אנחנו לוקחים אליפות איתו ועם חוזז בכנפיים.

אווהוואווהוואווהוואווהווא אווהוואווהוואווהווא רק את מכבי ת"א אני אוהב!!

אווהוואווהוואווהוואווהווא אווהוואווהוואווהווא רק את מכבי ת"א אני אוהב!! אווהוואווהוואווהוואווהווא אווהוואווהוואווהווא

4 דקות לפני, YNWA said:

חחח "יש דברים שהשתיקה יפה להם" איזה מגזים. 

בשנים האחרונות קצת פחות שמים על זה אבל בתחילת ה-2000 זה היה קטע. גם לא הבנתי איך חשבת על זה רק עכשיו בעקבות המשחק, יש לי סוד - החצי השני זה מקהלים ארגנטינאים

10 דקות לפני, YNWA said:

כמו שהגיבו לך יש הרבה שירים בעולם הכדורגל שרצים בכמה מדינות. יש הבדל בין לקחת שיר מקבוצה בחו״ל לבין לקחת שיר מקבוצה שהיא היריבה שלך.

אגב את השיר התופים נותנים את הקצב לדוגמא לקחנו בכלל מפה ולא מאריס (קרדיט למכביפדיה):

24 דקות לפני, tkui said:

אווהוואווהוואווהוואווהווא אווהוואווהוואווהווא רק את מכבי ת"א אני אוהב!! אווהוואווהוואווהוואווהווא אווהוואווהוואווהווא

רק אותך חביבי

הישג שהוא אנדררייטד.

זה כאילו הנצחון של חיפה מגמד את הליגה היוונית בעיניי אנשים, כאילו עלינו לשחק מול קבוצה מקום 3 במלטה.

הנצחון של חיפה באמת מרשים, אבל הוא בלי ספק תלוי יותר בהתפרקות של אולימפיאקוס מאשר מעיד על הבדלי הרמות בין הליגות.

מעבר לזה, אריס קבוצה מעולה, ראינו את זה היום, אצטדיון סופר ביתי ושופט שמעבר לאדום והפנדל גמר אותנו מהרגע הראשון.

היו רגעים לא קלים בכלל והקבוצה הראתה המון אופי ויכול הגנתית משמעותית טובה משנה שעברה.

מהרגע שאיביץ' חזר אמרתי שזה שלנו, צמד המשחקים האלו הוסיף לי המון אופטימיות.

אגב, דעה לא פופולרית, אריס הגרלה יותר קשה מאולימפיקוס בשלב זה של העונה.

אריס באו להלחם, לא הייתה שם טיפה של שאננות, האצטדיון היה מלא, האווירה הייתה של קבוצה שבאה להוכיח, אולימפיאקוס באו מהרגע הראשון בתחושה שזה קטן עליהם, ראו את זה במשחק בארץ, ראו את זה על הקהל שלהם וכשהם התעוררו ורצו זה כבר היה מאוחר מדי.

הבעיה של הפורום הזה שאף אחד לא באמת יודע למי הוא כותב 

יענו איזה ילד שאני הייתי שר "דאלה בוקה" בשער 11 והוא היה רואה בייבליידס בא להסביר לי על השירים של מכבי 

זה הפיקנטריה שלי מהמשחק

לא טוב לכם לכו לראות דרגון בול 

לכו תעשנו וינסטון לייט

חייב לציין את הילדים של אריס. וואלה ילדים מרגשים. כל הכבוד להם. איזו תשוקה ואהדה לקבוצה. וכולם עם חולצות של הקבוצה. צריכים לאמץ אצלנו גם לשים כמה שיותר שוטים על תגובות של ילדים בזמן המשחק. 

26 דקות לפני, Krishi said:

חייב לציין את הילדים של אריס. וואלה ילדים מרגשים. כל הכבוד להם. איזו תשוקה ואהדה לקבוצה. וכולם עם חולצות של הקבוצה. צריכים לאמץ אצלנו גם לשים כמה שיותר שוטים על תגובות של ילדים בזמן המשחק. 

וואלה תראה מה זה, מזל שלא חסמתי אותך..אחלה הודעה. אחלה עבודה של צוות הצילום וההפקה של אריס. הלוואי אצלנו

Just now, ת"א שלנו said:

וואלה תראה מה זה, מזל שלא חסמתי אותך..אחלה הודעה. אחלה עבודה של צוות הצילום וההפקה של אריס. הלוואי אצלנו

אני יכול להיות בוגר כשאני רוצה ;) 

איזה בוקר מטורף

כמה טוב שיש את איביץ וזהבי

ניר ביטון רכש מדהים

ריינשריבר זהב ליד השופט החלאה הזה

יש יש אופטימיות מול ניס אפשר לעשות את זה

אני ממש אוהב את ניר ביטון. מרגיש שיש כאן מנהיג בהתהוות.

אני מאמין שאם הוא שורד את השנים הבאות מבחינת פציעות (טפו טפו חמסה) ונשאר כאן עד סוף הקריירה, הוא פוטנציאל להיות מגדולי המכביסטים.

עכשיו כשאני רואה את התקציר בשקט - פאול מטומטם של גלזר. השחקן שלהם לא השתלט טוב על הכדור ופרץ צמצם אליו עם שני שחקנים על הקו. אני חושב שהוא לא היה מבקיע את זה או לפחות זה מצב הרבה הרבה יותר קשה מפנדל.

לפני8 שעות , kutomer said:

הישג שהוא אנדררייטד.

זה כאילו הנצחון של חיפה מגמד את הליגה היוונית בעיניי אנשים, כאילו עלינו לשחק מול קבוצה מקום 3 במלטה.

הנצחון של חיפה באמת מרשים, אבל הוא בלי ספק תלוי יותר בהתפרקות של אולימפיאקוס מאשר מעיד על הבדלי הרמות בין הליגות.

מעבר לזה, אריס קבוצה מעולה, ראינו את זה היום, אצטדיון סופר ביתי ושופט שמעבר לאדום והפנדל גמר אותנו מהרגע הראשון.

היו רגעים לא קלים בכלל והקבוצה הראתה המון אופי ויכול הגנתית משמעותית טובה משנה שעברה.

מהרגע שאיביץ' חזר אמרתי שזה שלנו, צמד המשחקים האלו הוסיף לי המון אופטימיות.

אגב, דעה לא פופולרית, אריס הגרלה יותר קשה מאולימפיקוס בשלב זה של העונה.

אריס באו להלחם, לא הייתה שם טיפה של שאננות, האצטדיון היה מלא, האווירה הייתה של קבוצה שבאה להוכיח, אולימפיאקוס באו מהרגע הראשון בתחושה שזה קטן עליהם, ראו את זה במשחק בארץ, ראו את זה על הקהל שלהם וכשהם התעוררו ורצו זה כבר היה מאוחר מדי.

אני מסכים שהם טובים יותר מאולימפיאקוס כרגע, ועדיין - זה מרשים במיוחד בגלל איך שהמשחק זרם והשופט. מעבר לזה - עוד ערב אירופי מרשים של מכבי.

אני עדיין חושב שאנחנו טובים מהם, וגם מאמין שהם יהיו טובים יותר במהלך העונה (וגם שאנחנו נהיה טובים יותר, מצד שני), אבל אין ספק שלא מדובר בנגרים. מאחל להם בהצלחה, כמועדון מאמין שהרבה פה יעדיפו אותם על אולימפיאקוס (ועל פאו).

מה שכן - שתי הקבוצות שוות בתים בקונפרנס במינימום. אין לי מושג לפעמים איך שיטת הניקוד של אופ"א הגיונית.

חייב לציין שאריס קבוצה שמשחקת כדורגל התקפי נאה עם זרים טובים, אבל אין טיפת נשמה בקבוצה, זה כנראה המחיר של קבוצת שכירי חרב

שמשחקים רק עבור הכסף.

23 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

חייב לציין שאריס קבוצה שמשחקת כדורגל התקפי נאה עם זרים טובים, אבל אין טיפת נשמה בקבוצה, זה כנראה המחיר של קבוצת שכירי חרב

שמשחקים רק עבור הכסף.

אם להיות הוגנים, יש לך את ערן זהבי, כל יריבה תיראה חסרת נשמה בהשוואה.