Jump to content

איביץ' ואוסקר גלוך

elad5050

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תגובה בוגרת מאוד. 

לא קראתי לך זבל, אלא אמרתי באופן כללי שהקהל שלנו זבל. למרות שהוכחת שבפה שלך יש המון זבל…

תכתוב עניינית תקבל תשובה עניינית . גם  אם הדעה שלי לא מוצאת חן בעיניך זה לא אומר שאני חלק מהקהל הזבל או פחות אוהד ממך. 

Just now, אליקוקוקו said:

תכתוב עניינית תקבל תשובה עניינית . גם  אם הדעה שלי לא מוצאת חן בעיניך זה לא אומר שאני חלק מהקהל הזבל או פחות אוהד ממך. 

כל התגובה שלי הייתה עניינית ואתה התייחסת רק לחלק האחרון ולקחת אותו אישית. 

לא יודע כמה אתה אוהד וזה לא מעניין אותי, אבל אנחנו כקהל רק מתלוננים. לבוא אחרי ניצחון כזה ולהתלונן שאוסקר לא שיחק זה לחפש על מה להתלונן.

קניקובסקי היה מצויין בשני המשחקים האחרונים (שני בישולים ועוד המון עבודה הגנתית), למה שאוסקר יחליף אותו?

בסוף המטרה היא לנצח, בטח שזה בנוקאאוט באירופה ועוד במשחק חוץ כזה קשה. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל התגובה שלי הייתה עניינית ואתה התייחסת רק לחלק האחרון ולקחת אותו אישית. 

לא יודע כמה אתה אוהד וזה לא מעניין אותי, אבל אנחנו כקהל רק מתלוננים. לבוא אחרי ניצחון כזה ולהתלונן שאוסקר לא שיחק זה לחפש על מה להתלונן.

קניקובסקי היה מצויין בשני המשחקים האחרונים (שני בישולים ועוד המון עבודה הגנתית), למה שאוסקר יחליף אותו?

בסוף המטרה היא לנצח, בטח שזה בנוקאאוט באירופה ועוד במשחק חוץ כזה קשה. 

אז כנראה שקראת רק חלק מההודעות קודם כל אני  לא מתלונן בכלל בטח לא לגבי אתמול.

באופן כללי אני חושב שגלוך הוא שחקן אדיר ועל אף היותו בן 18 הוא יכול וצריך להיות בורג משמועתי העונה ואני מקווה שזה יהיה ככה. זה הכל

4 דקות לפני, אליקוקוקו said:

באופן כללי אני חושב שגלוך הוא שחקן אדיר ועל אף היותו בן 18 הוא יכול וצריך להיות בורג משמועתי העונה ואני מקווה שזה יהיה ככה. זה הכל

שותף לרצון שלך לראות את אוסקר פורח ומשמעותי השנה. אני חושב שלשם זה ילך כי הוא פשוט טוב מידי. מה שכן, התחרות על ההרכב השנה בעמדות האלה ממש קפצה מדרגה.  

25 דקות לפני, אליקוקוקו said:

מסכים שגלוך מוכשר מאוד ואני בטוח שהוא עוד ישחק הרבה העונה. הוא ואנחנו צריכים סבלנות. זה יגיע.

לפני11 שעות , פנחס שוף said:

אם דביטון עלה גם גלוך יכול לעלות כן?

אגב אתם מדברים על שחקנים עם יכולות הגנתיות, אבל שחקן כמו דביטון/אוסקר/פארפה שיכול להחזיק את הכדור ברגל, לעבור שחקן ולתת להגנה לנשום חשוב לא פחות משחקן שעושה "לחץ" והגנה

אוסקר לא פיזי מספיק זה סבבה אבל הוא יכול להחזיק את הכדור וזה שווה זהב במצבים כאלה

דביטון נכנס בדקה ה-90. אם איביץ׳ היה מכניס את אוסקר במקומו אז הכל היה בסדר ולא היו מתלוננים? איכשהו לא נראה לי. 

אוסקר, דביטון ופארפה יכולים להחזיק בכדור - נכון. אבל איביץ׳ הלך על טקטיקה אחרת וויתר על החזקה בכדור מראש. זאת החלטה שנראית לי הגיונית בהתחשב ביריבה, במגרש ובתוצאה במשחק הראשון. אם בוחרים בטקטיקה כזאת, לאף אחד מהשלושה אין *כרגע* מקום בהרכב. במשחק הראשון, כשהובלנו 2-0 והיוונים הסתגרו, אוסקר קיבל דקות משמעותיות והצדיק אותן. עכשיו לא היה מקום להרכיב אותו, ואני גם לא חושב שהיה מקום להכניס אותו - אלא אם היינו מפגרים בשני שערים וצריכים גול. 

אפשר לסכם את זה ככה-

למכבי יש העונה מספר משימות (אחת מרבות היא פיתוח גלוך)

לאיביץ הייתה אתמול משימה אחת והיא לעבור שלב.

איביץ עשה את המשימה שלו.

תודה לאיביץ שהעלה אותנו שלב.

לפני4 שעות , MTA For Ever said:

איביץ׳ רצה שחקנים שונים על הדשא, זה הכל.

ועם הסגל המסתמן כרגע זה יקרה עם שחקנים נוספים, זרים וישראלים עם משכורת גבוהות לא עולים לשחק. כשהסגל יושלם אני מקווה לשביעות רצון אולי תוכלו לעכל את זה יותר במהירות.

אין שום סיבה הגיונית שצריך להתעסק כל גך באם הוא שיחק או לא אחרי כל משחק.

רשמתי באופן כללי אחי,

אוסקר לא ילד באופי ובהחלט חתיכת סאב לכל משחק, ליגה, גביע או אירופה.

1 hour ago, P.Maldini said:

נושא מביך.

רק בגלל כל הפסטיבל שהולך להיות סביב הנושא הזה אני רוצה שגלוך ימכר.

אם הייתה הצעה של 5 מיליון יורו ומעלה זה היה קורה. לא הייתה שום הצעה רצינית.

יש פה אנשים שצריכים להתבגר. כל ה"לנעול" והירידה לפסים אישיים בגלל מישהו שחושב שגלוך צריך להיות בהרכב מורידה את הרמה של הפורום.

בשביל מה הפורום הזה קיים בשביל שכולם כל היום יגידו אמן אחד לשני ויסכימו על כל דבר? תהיו פתוחים גם לדעות אחרות.

חוץ מזה שאני לא מצליח להבין איך למען השם השחקן הכי מוכשר בסגל צריך לקבל דקות בשביל "פיתוח". אנחנו צריכים אותו כי הוא שחקן אדיר, שרק יילך וישתפר ככל שיקבל יותר דקות. הוא השחקן היחיד בסגל שמסוגל לייצר לנו משהו מכלום בכל רגע נתון. היחיד. תתעלמו רגע מהגיל.

בדיוק הרגע דורטמונד ניצחה בליגה הגרמנית כשהכובשים שלה הם בני 17 ו-18. ביינו גיטנס ששיחק נגד גלוך בגמר היורו הוא אחד מהם.

האחד משחק באחת הקבוצות הגדולות בעולם, והשני, שהרשים יותר מביינו גיטנס ביורו, לדעת לא מעט מהאוהדים שלנו לא מספיק טוב בשביל להיות באנקר בהרכב של מכבי. עולם מוזר.

קהל לא קובע הרכב. נקודה. היינו בנקודה שבה הקהל קבע את ההרכב, ויצאו מזה שנים שחונות עם הרבה זיכרונות רעים מהדרבים ומקרית אליעזר. גם ערן זהבי, עם כמה שהקהל רצה לראות אותו פה - לא הוחתם רק כי מוכר מנויים, נגיד ככה. עם כל הכבוד לכישרון של אוסקר, המשחק קיבל תפנית וזאת היתה סיטואציה שבה גם שחקנים מנוסים כמו ניר ביטון העידו שהיה לחץ אטומי. תסמכו על איביץ' שהוא יודע מה עושה.

לפני5 שעות , Ambition said:

יש פה אנשים שצריכים להתבגר. כל ה"לנעול" והירידה לפסים אישיים בגלל מישהו שחושב שגלוך צריך להיות בהרכב מורידה את הרמה של הפורום.

בשביל מה הפורום הזה קיים בשביל שכולם כל היום יגידו אמן אחד לשני ויסכימו על כל דבר? תהיו פתוחים גם לדעות אחרות.

חוץ מזה שאני לא מצליח להבין איך למען השם השחקן הכי מוכשר בסגל צריך לקבל דקות בשביל "פיתוח". אנחנו צריכים אותו כי הוא שחקן אדיר, שרק יילך וישתפר ככל שיקבל יותר דקות. הוא השחקן היחיד בסגל שמסוגל לייצר לנו משהו מכלום בכל רגע נתון. היחיד. תתעלמו רגע מהגיל.

בדיוק הרגע דורטמונד ניצחה בליגה הגרמנית כשהכובשים שלה הם בני 17 ו-18. ביינו גיטנס ששיחק נגד גלוך בגמר היורו הוא אחד מהם.

האחד משחק באחת הקבוצות הגדולות בעולם, והשני, שהרשים יותר מביינו גיטנס ביורו, לדעת לא מעט מהאוהדים שלנו לא מספיק טוב בשביל להיות באנקר בהרכב של מכבי. עולם מוזר.

לפתוח נושא כזה אחרי משחק כזה שאנחנו מודים לאלוהים שיצאנו ממנו בנס ולהתלונן על שחקן כזה או אחר זה קצת מנותק מהמציאות.

גם אני חושב שאוסקר צריך לשחק ויש לו מקום בהרכב לפני שחקנים אחרים, אבל אחרי משחק כזה..? בחייאת תנו להנות מהעלייה רגע ולהעריך את ההקרבה של השחקנים ששיחקו בעשרה שחקנים והצליחו לשמור על היתרון למרות שהמגרש אחד הקשים באירופה והשופט הוא הנכד של היטלר…

לפני5 שעות , Omer said:

קהל לא קובע הרכב. נקודה. היינו בנקודה שבה הקהל קבע את ההרכב, ויצאו מזה שנים שחונות עם הרבה זיכרונות רעים מהדרבים ומקרית אליעזר. גם ערן זהבי, עם כמה שהקהל רצה לראות אותו פה - לא הוחתם רק כי מוכר מנויים, נגיד ככה. עם כל הכבוד לכישרון של אוסקר, המשחק קיבל תפנית וזאת היתה סיטואציה שבה גם שחקנים מנוסים כמו ניר ביטון העידו שהיה לחץ אטומי. תסמכו על איביץ' שהוא יודע מה עושה.

קהל לא קובע הרכב אבל מביע את דעתו. לפני כל משחק עשרות אוהדים פה כותבים הרכב רצוי ומצוי.

ושעה ורבע לפני המשחק שמגיע פוש על ההרכב כל אוהד פה נכנס ומתבאס או שמח על שחקנים מסוימים שפותחים בהרכב או כאלה שלא . מסכים שדקה וחצי אחרי המשחק לפתוח נושא כזה לא הכי מתאים.  

לפני19 שעות , Ambition said:

תיזהר עוד מעט יתחילו קריאות "להעיף/באן" שיתרוצצו לכל עבר