Jump to content

ערן זהבי נגד אריס (חוץ)

Omer

Recommended Posts

דבר אחד שקצת הפריע לי

בדקות שהם לחצו הוא לא ניסה לעשות לחץ כל הבלמים

אני לא מצפה ממנו לרוץ מבלם לבלם

אבל הקבוצה ב10 שחקנים

המומנטום שלהם

אתה לא יכןל ללכת לאחור כשהם טסים קדימה

גם גבי צעק עליו באיזה התקפה שירד לעזור 

חוץ מזה, אל, טוב שהוא לובש צהוב שוב

לפני2 שעות , PickleRick said:

שהוא קיבל את הכדור מגבי החיוך עלה לי על הפנים והרגשתי רוגע מוחלט עד שהכדור התגלגל לרשת... איזה כיף שהוא חזר!

להעמיד את ערן מול שוער זה ניצחון במט, אפילו במשחק הקודם כשהיה "חלוד" זה נכנס כבר בניסיון השלישי. היום בראשון.

אחרי כמה פעמים שצפיתי בגול הזה שמתי לב לכמה דברים ״פשוטים״ שלדעתי מה שעושים את זהבי חלוץ כזה ענק:

1. ברגע שהוא מזהה שהבלם שלהם עומד לבוא לכדור לא טוב, הוא כבר מתחיל תנועה לשטח המת בין הבלמים.

2. במאית השניה שגבי מקבל את הכדור זהבי משחרר חצי מבט אחורה לראות איפה הבלם השני עומד וקולט שהוא שובר נבדל, זהבי מתחיל את הריצה לכיוון השער. 

בשלב הזה הוא מקבל כדור מגבי וכבר נמצא עמוק ב1 על 1 מול השוער שבזה הוא השחקן הכי קטלני שיצא לי לראות. 

הבן אדם אלוהי, מיסטי. 

2 דקות לפני, nirnir20 said:

אחרי כמה פעמים שצפיתי בגול הזה שמתי לב לכמה דברים ״פשוטים״ שלדעתי מה שעושים את זהבי חלוץ כזה ענק:

1. ברגע שהוא מזהה שהבלם שלהם עומד לבוא לכדור לא טוב, הוא כבר מתחיל תנועה לשטח המת בין הבלמים.

2. במאית השניה שגבי מקבל את הכדור זהבי משחרר חצי מבט אחורה לראות איפה הבלם השני עומד וקולט שהוא שובר נבדל, זהבי מתחיל את הריצה לכיוון השער. 

בשלב הזה הוא מקבל כדור מגבי וכבר נמצא עמוק ב1 על 1 מול השוער שבזה הוא השחקן הכי קטלני שיצא לי לראות. 

הבן אדם אלוהי, מיסטי. 

הרים מבט לשוער לפני הבעיטה

הוא שם כאלה 10/10 בקלות

זה נראה קל אבל בלחץ כזה יש הרבה חלוצים שהיו מפספסים את זה. זה קודם כל התנועה לשטח מת בתזמון מושלם ואז קטנה ימינה כדי למשוך את השוער, כמה צעדים קטנים כדי לסדר את הרגל ופס נקי לשמאל. 

וגם המסירה של גבי הייתה מדויקת ומהירה אחלה תגובה וחשיבה מהירה של גבי. טיפה חוסר ריכוז והוא לא היה שם לב להזדמנות, עוד חצי שניה של דיליי במסירה וזהבי בנבדל. 

16 דקות לפני, Dorian said:

שחקן נחמד סה"כ ללא ספק

ציטוט של אלון מזרחי בעוד שבוע מהיום:

"אין לו מקום בניס של 1999"

אלון מזרחי שיחק שם בימי הזוהר של הליגה השנייה* וכבש 4 שערים, היום אנחנו משחקים נגד ניס חלשה.

*בשיא הקריירה שלו, אחרי שכבש 14 שערים ב-15 משחקים בחיפה. אין ספק, הליגה הישראלית היתה הרבה יותר חזקה בימים ההם, נראה את זהבי מסתדר מול צפרירים.

20 דקות לפני, אקיטה said:

לפי הכתבה בואללה חזרו ימי התלות בזהבי מביכה

מדהים, לא רק שהוא החזיר את מכבי אחורה בזמן, הוא החזיר גם את התקשורת. וכל זה תוך 60 דקות.