Jump to content

לקראת אריס סלוניקי בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

לאחר ה2-0 המרגש במשחק הראשון מכבי תמריא כבר היום (שני) לסלוניקי לקראת משחק הגומלין על העלייה לפלייאוף-קונפרנס מול ניס.

דוידאזדה שנפצע בחימום במשחק הראשון עשה אימון מלא וצפוי להיות כשיר למשחק, פארפה התאמן גם הוא, ימריא עם הקבוצה הוא אך עדיין בספק למשחק.

אין לי ספק שנראה משחק שונה ממה שהיה בבלומפילד. אריס יחזיקו יותר בכדור ומין הסתם ינסו להבקיע בדקות הראשונות כדי להלחיץ אותנו. 

אהמר שאיביץ' יעלה עם אותו מערך ואותם 11 שתכנן לעלות במשחק הראשון לפני שאופיר נפצע:

פרץ

סאבו  שרן  ביטון

זאדה       גלזר     ז'ראלדש

גבי    קובאס     יוריס

יובא

יום חמישי 21:00, ספורט1.

יאללה מכבי

ההרכב שדקסטר רשם צריך לעלות. מקווה שביטון יחזיק 90 דקות ושזהבי יוכל לעלות ליותר זמן.

לשמור על התוצאה במחצית הראשונה ולהכניס את זהבי, אוסקר ופריצה כמו במשחק הראשון בתקווה שהם יסיימו את הסיפור.

אסור לספוג שער מהיר כי זה יכניס אותם לטירוף ביחד עם הקהל ומהר מאוד נאבד את היתרון. יהיה לא קל, הם כבר לא יכבדו אותנו ובחוץ הסיפור שונה. סומך על איביץ׳.

14 דקות לפני, Davidna said:

תמיד אין ערוץ שמשדר ובסוף זה כן משודר. בלי לחץ.

כבר קרה לנו כמה פעמים שזה קרה בסמוך לשידור. גם היה משחק שלנו שהתחילו לשדר רק מהמחצית השנייה, שחכתי נגד מי.

רק לנו עושים את הקטעים האלה

25 דקות לפני, Elirandani said:

כבר קרה לנו כמה פעמים שזה קרה בסמוך לשידור. גם היה משחק שלנו שהתחילו לשדר רק מהמחצית השנייה, שחכתי נגד מי.

רק לנו עושים את הקטעים האלה

הגומלין מול רדינצ'קי ניש בעונת 18/19

לפני1 שעה , EranZeAvi said:

אני חושב שהגיע הזמן שאוסקר יפתח בהרכב.

עם כל הכבוד, גבי היה הכי טוב על המגרש. אין שום סיבה להחליף אותו. הוא גם יותר מתאים למשחקים מהסוג הזה.

אוסקר יפתח עוד הרבה העונה. הליגה עוד לא התחילה.

ועכשיו ברצינות, כמה נזק הוא כבר יעשה? יקח את הכדור ויכניס גול עצמי? אם החלופה היא חוזז אני פותח עם רביבו בלב שלם

כמובן שאם זאדה כשיר אז עולה 

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הגיוני לתת לשחקן הגנה בן 18 לעשות בכורה במשחק אירופי מכריע אחרי שאפילו מחנה אימון הוא לא עשה עם הקבוצה.

פרץ עלה להופעת בכורה מול צלסי אם אני זוכר נכון

6 דקות לפני, פנחס שוף said:

ועכשיו ברצינות, כמה נזק הוא כבר יעשה? יקח את הכדור ויכניס גול עצמי? עם החלופה היא חוזז אני פותח עם רביבו בלב שלם

קודם כל ממה שאומרים זאדה כשיר.

מה הוא יעשה? יאבד כדור בחוסר אחריות, יקבל צהוב טיפשי ובהמשך יגרר לעוד אחד, יעשה טעות שתעלה לנו בשער. לא חסר.

כל הדברים האלה יכולים לקרות לא בגלל שהוא לא טוב, אלא בגלל שזה קורה לילדים בני 18 שרק עולים לבכורה ללא הכנה עם הקבוצה הבוגרת. בטח לשחקני הגנה ובטח במשחק חוץ בחו״ל באצטדיון עם אווירה טובה. 

לתת לו לפתוח כבר עכשיו יכול לעשות יותר נזק מתועלת בשבילו. הופעה לא טובה יכולה לגמור לו את הביטחון ובגיל כזה זה אחד הדברים החשובים. 

4 דקות לפני, דרור שווץ said:

פרץ עלה להופעת בכורה מול צלסי אם אני זוכר נכון

עשה בכורה עוד בקיץ 2014.

23 דקות לפני, פנחס שוף said:

ועכשיו ברצינות, כמה נזק הוא כבר יעשה? יקח את הכדור ויכניס גול עצמי? עם החלופה היא חוזז אני פותח עם רביבו בלב שלם

אחלה רביבו והכל, אבל יש בכל זאת סיבה למה בהעדר פארפה איביץ' מעדיף את חוזז על הקו. הוא שחקן מהיר וממושמע טקטית שעושה הרבה לחץ והגנה וגם חטיפות. ולעומת רביבו גם בעל ניסיון. 

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

אם החלופה היא חוזז אני פותח גם איתך בלב שלם