Jump to content

אווירה בבלומפילד

ת"א שלנו

Recommended Posts

אחד המשחקים היותר שמחים שחוויתי בתקופה האחרונה. ולא רק בגלל התוצאה או בגלל ערן. 

האווירה ביציעים הייתה קרנבל אמיתי. בעיקר בזכות הארגון.

מה היה - 

100% שירים שהם קונצנזוס. 

0 שירים בעייתים, לא שיר אונס ולא עמייאת. 

וואלק יותר טוב מזה נשתגע.

הצלחנו לעשות קרנבל אמיתי ביציעים בלי שירים שמייצרים מחלוקות או מרחיקים אוהדים מהארגון או מהעידוד. נהפוך הוא.

סחתיין לכולם. רק שנמשיך ככה.

1 hour ago, ת"א שלנו said:

אחד המשחקים היותר שמחים שחוויתי בתקופה האחרונה. ולא רק בגלל התוצאה או בגלל ערן. 

האווירה ביציעים הייתה קרנבל אמיתי. בעיקר בזכות הארגון.

מה היה - 

100% שירים שהם קונצנזוס. 

0 שירים בעייתים, לא שיר אונס ולא עמייאת. 

וואלק יותר טוב מזה נשתגע.

הצלחנו לעשות קרנבל אמיתי ביציעים בלי שירים שמייצרים מחלוקות או מרחיקים אוהדים מהארגון או מהעידוד. נהפוך הוא.

סחתיין לכולם. רק שנמשיך ככה.

הוצאת לי את המילים מהפה. אני מהראשונים לנהות כשיש בעיות אבל היציע השאיר אותי חסר מילים. נהנתי מכל רגע באמת

אני היחיד שרואה יתרון בזה שהארגון יושב בשמונה? ושער אחת עשרה מלא? זה קצת מוריד מהעוצמה של 11 אבל אני חושב שזה מחבר יותר נכון את כל האצטדיון

6 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

אני היחיד שרואה יתרון בזה שהארגון יושב בשמונה? ושער אחת עשרה מלא? זה קצת מוריד מהעוצמה של 11 אבל אני חושב שזה מחבר יותר נכון את כל האצטדיון

בסוף אנשים מ11 ירצו לשבת עם הארגון אז זה לא יכול להיות יותר מדי זמן.

מה שכן זה אחלה מדי פעם לעבור חד פעמי בשביל למשוך דם חדש ולעשות חיבור בין הארגון לקהל הרחב

זה כנראה לא יקרה שוב בעתיד, אבל משהו במעבר ל8 נתן עוצמות אחרות. 

זה גרם לעידוד בכל האצטדיון להשתפר. ב11 תמיד מתלוננים שלא שומעים את הגוש בצדדים ואתמול נראה שדווקא מ8 שמעו יותר טוב בכל האצטדיון וזה גרם להצטרפות של יותר אוהדים לעידוד. 

עוד דבר שהורגש אתמול זה שהעידוד היה נשמע הרבה יותר אחיד. בדרך כלל כל יציע שר בקצב אחר. 

לדעתי כן צריך למצוא פתרון לגוש עידוד רציני ב8 כי זה יכול לתת כוח לעידוד. 

26 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא בא להציע כלום כי הם כבר עושים מעל ומעבר אבל בתור מישהו שאפילו יושב ב11 אני מסכים איתך לגמרי

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

עוד דבר שהורגש אתמול זה שהעידוד היה נשמע הרבה יותר אחיד. בדרך כלל כל יציע שר בקצב אחר. 

אם הארגון יצליח לעשות גוש עידוד ב8/13 זה יהיה אדיר כי ב11 מי שמעודד נותן בראש בכל מקרה 

41 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

האירגון צריך להיות בשער 11 כמו תמיד

ככה כל האיצטדיון יכול לא רק לשמוע אותו אלא גם לראות אותו ואת את העידוד תפאורה וכו

זה משפיע על כל הקהל להצטרף .

אלה שיושבים ביציא התחתון 7  8  לא יכולים לראות את האירגון כשהוא ב 8 למעלה

לפני3 שעות , איתי-מכביסט said:

מקווה שהחזרה של הארגון ל 11 תשפר את האווירה עוד יותר. 

מה קורה עם הבמה ב 11? :g:

מניח שיחזירו אחרי יובה - אתלטיקו

1 hour ago, tkui said:

לא בא להציע כלום כי הם כבר עושים מעל ומעבר אבל בתור מישהו שאפילו יושב ב11 אני מסכים איתך לגמרי

אם הארגון יצליח לעשות גוש עידוד ב8/13 זה יהיה אדיר כי ב11 מי שמעודד נותן בראש בכל מקרה 

כמי שיושב ב13 אני אומר לך, אפשר לעשות רק גוש של חברה קדישא, מדהים מה נהיה מהשער הזה, בית קברות שמתעורר פעמיים במשחק. אני שר וצועק כל המשחק לעצמי , אתמול יצאתי צרוד וכל המשחק אני לבד כמו מפגר.

היתה אווירה מחשמלת וטוב שיתרכזו בשירים טובים ולא בעייתיים.

שווה לפזר 30-40 חבר׳ה שמעודדים טוב

באיזור שער 13, 2 ו-7 ,

להדליק את המנויים שם להצטרף בזמן לשירים

ה׳רקדי׳ במחצית היה מדהים, דומה לאגדות נרקמות מהמשחק אליפות ברמת גן. כשמנגנים את השיר ברמקולים וזה מכתיב קצב יוצא ביצוע מרגש. *דיסקליימר: שישאר ככה, פעם בירח במלא. 

לפני2 שעות , אליהו_הנביא said:

הקדמת אותי. ב 11 גם אם לא הפנאטיקס, המנויים של 11 הם קבל שברובו 80-90 אחוז מעודד וחי את המשחק בזמן שרוב היציעים רק מצטרפים בשירים גדולים ובפיקים. הגוש של הפנאטיקס בשמונה נתן עוד מהיציע האמצעי וסחף גם אחרים שלעיתים רדומים שם. זה נותן לנו יתרון וששמונה ו 11 שרים במקביל כבר כל האיצטדיון מתעורר. 

1 דקה לפני, Krishi said:

הייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

שמע אחי עם כל האהבה הוא צודק. אם תקבלו חיזוק של 50 חבר'ה מעודדים (מ 11 או שבשמונה יקומו עוד כמוך) אז המצב ישתפר משמעותית. 

מן הסתם שלא יקרה, אבל צריך לומר את האמת - אם הארגון יישב ב-8 זה יהיה מטורף ונגיע לשיאים חדשים מבחינת עידוד בבלומפילד. יש לא מעט אירועים משבריים שהובילו להזדמנויות ויצרו מציאות אחרת והסיפור של הפאנטיקס ב8 זה לגמרי אחת כזאת. הסיכוי שזה יקרה הוא אפסי אבל צריך להודות שב-8 הם יכולים לבנות שער מטורף עם גוש עידוד ענק. 11 שער שחוק עם קבוצות שבקושי מעודדות. ב-8 יש אפשרות לחבר ככ הרבה דם חדש וצעיר שזה יגדיל משמעותית את הגוש. מה גם שהפוזיציה של הפאנטיקס ב-8 מאפשרת לכל האצטדיון לשמוע ולהסתנכרן עם השירים בלי שיהיו פערי קצבים. וואלק יפה. אבל לא יקרה. ברמת פנטזיה.

1 דקה לפני, מנש שער 11 said:

שמע אחי עם כל האהבה הוא צודק. אם תקבלו חיזוק של 50 חבר'ה מעודדים (מ 11 או שבשמונה יקומו עוד כמוך) אז המצב ישתפר משמעותית. 

בוא נתחיל מזה ששער 11 יראה כמו שהוא נראה אתמול שכל היציע עודד דקות רבות במשחק. לא ראיתי את זה קורה יותר מדי פעמים במשחקים אחרים במהלך המשחק עצמו. הארגון יושב באמצע ואלה שנמצאים 5-10 מטר ממנו בצדדים כבר לא שומעים בכלל מה הארגון שר. אתמול כשהארגון ישב ב-8 עליון הם שמעו והצטרפו בכיף. אז אם הם לא שומעים כשהארגון יושב בתוך שער 11 עצמו, תאר לך מה אנחנו שומעים חלק מהמשחק - כלום ושום דבר. רואים דמויות קופצות ומנסים בכח להבין מה שרים. החיזוק צריך להיות לשער 11 קודם כל עוד לפני שחושבים בכלל על לשלוח כל מיני חיזוקים לשערים אחרים. 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מן הסתם שלא יקרה, אבל צריך לומר את האמת - אם הארגון יישב ב-8 זה יהיה מטורף ונגיע לשיאים חדשים מבחינת עידוד בבלומפילד. יש לא מעט אירועים משבריים שהובילו להזדמנויות ויצרו מציאות אחרת והסיפור של הפאנטיקס ב8 זה לגמרי אחת כזאת. הסיכוי שזה יקרה הוא אפסי אבל צריך להודות שב-8 הם יכולים לבנות שער מטורף עם גוש עידוד ענק. 11 שער שחוק עם קבוצות שבקושי מעודדות. ב-8 יש אפשרות לחבר ככ הרבה דם חדש וצעיר שזה יגדיל משמעותית את הגוש. מה גם שהפוזיציה של הפאנטיקס ב-8 מאפשרת לכל האצטדיון לשמוע ולהסתנכרן עם השירים בלי שיהיו פערי קצבים. וואלק יפה. אבל לא יקרה. ברמת פנטזיה.

נכון, גם אני אמרתי את זה. אז חבל להתעכב על זה זה לא יקרה באמת. 

חיזוק שער 11 הוא מטרה יותר ריאלית. 

7 דקות לפני, Krishi said:

הייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

אתה מלך, אבל הגוש שלך ב8 הרבה פעמים שר בקצב מהיר מדי וגורם לבלבול בכל היציע. 

עם הפנאטיקס אתמול זה היה מושלם. אולי שווה לצרף אליכם כמה חבר׳ה מהפנאטיקס כדי שישמרו על הקצב של 11 וגם ישפרו את העידוד בכל 8. 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

זה כנראה לא יקרה שוב בעתיד, אבל משהו במעבר ל8 נתן עוצמות אחרות. 

זה גרם לעידוד בכל האצטדיון להשתפר. ב11 תמיד מתלוננים שלא שומעים את הגוש בצדדים ואתמול נראה שדווקא מ8 שמעו יותר טוב בכל האצטדיון וזה גרם להצטרפות של יותר אוהדים לעידוד. 

השנקל שלי על העידוד האחיד

גם כשהארגון ב11 לפי דעתי שער 13 צריך לשיר איתו

בגלל הקרבה ל11 עונים בקצב מהר יותר משאר היציעים

אתמוך 13 הצטרפו ל11 בשירים מיציע ליציע דבר שגם הרים את הטירוף

לאף קבוצה, גם לא לניס יש סיכוי מולנו כהפנאטיקס במגרש.

מה קרה לשירים מיציע ליציע? האישה כבר אמרה, צהוב עכשיו, אני לא מבין איך זה קרה, מכבי זה אצלי בלב כבר שחוק אז מעדיף שלא, ויש עוד.

זה מרים קהל רדום.

6 דקות לפני, Krishi said:

נכון, גם אני אמרתי את זה. אז חבל להתעכב על זה זה לא יקרה באמת. 

חיזוק שער 11 הוא מטרה יותר ריאלית. 

אבל הוא סולד אאוט. עם אותם חבר'ה ותיקים ושבעים מעידוד. זו בעיה. קשה להכניס דם חדש ל11. זו אחת הבעיות.