Jump to content

תרומות לתפאורות

צ'אקי

Recommended Posts

שלום

שנכנסתי לאיצטדיון (נגד אריס) התבקשתי מנערים לתרום כמה שקלים לטובת תפאורות עידוד. 

אין בעיה באופן עקרוני לבקש תרומות, אף רצוי, אבל למה ככה?! 

נתחיל מזה שהחבר'ה המתרימים החזיקו כוסות כמו הומלסים (סליחה) ורשרשו עם המטבעות בפנים תוך כדי צעקות שאמורות לשכנע את באי האיצטדיון לתרום - לא רק שזה לא נראה טוב אלא מרחיק מלגשת אליהם. 

אז איך אפשר לתרום לתפאורות? תארגנו אתר עם חשבון בנק שאפשר להעביר בביט ולראות כמה כסף הצטבר, שהכל יהיה שקוף! עם מידע הוצאות והכנסות. לא רק שזה ייראה רציני יותר, אלא יהיה קל יותר לתרום (מי מחזיק מזומן..? ואם כן אז פה שקל שם שקל) ואף אחד לא ישים בכוס של "הומלס" שטרות (קצת גורף אבל הבנתם). ולך תדע אם הכסף יגיע ליעדו.

עם אתר מסודר, מעודכן, שקוף, מפוקח ע"י איש מקצוע (עו"ד) התרומות יתבצעו באופן מהיר יותר ויעיל יותר והכי חשוב יצטברו כספים רבים יותר כי גם אני רוצה לראות צבע ביציעים, דגלים, דגלי פריסה, בלונים, פלקטים, שלטים, קונפטי, גלילי נייר ולעשות מבלומפילד מבצר צהוב מפחיד לכל יריבה! 

תרימו את הכפפה - 50 שקל ראשונים ממני!

יאללה מכבי!

לפני3 שעות , צ'אקי said:

שלום

שנכנסתי לאיצטדיון (נגד אריס) התבקשתי מנערים לתרום כמה שקלים לטובת תפאורות עידוד. 

נתחיל מזה שהחבר'ה המתרימים החזיקו כוסות כמו הומלסים (סליחה) ורשרשו עם המטבעות בפנים תוך כדי צעקות שאמורות לשכנע את באי האיצטדיון לתרום - לא רק שזה לא נראה טוב אלא מרחיק מלגשת אליהם. 

אז איך אפשר לתרום לתפאורות? תארגנו אתר עם חשבון בנק שאפשר להעביר בביט ולראות כמה כסף הצטבר, שהכל יהיה שקוף! עם מידע הוצאות והכנסות. לא רק שזה ייראה רציני יותר, אלא יהיה קל יותר לתרום (מי מחזיק מזומן..? ואם כן אז פה שקל שם שקל) ואף אחד לא ישים בכוס של "הומלס" שטרות (קצת גורף אבל הבנתם). ולך תדע אם הכסף יגיע ליעדו.

עם אתר מסודר, מעודכן, שקוף, מפוקח ע"י איש מקצוע (עו"ד) התרומות יתבצעו באופן מהיר יותר ויעיל יותר והכי חשוב יצטברו כספים רבים יותר כי גם אני רוצה לראות צבע ביציעים, דגלים, דגלי פריסה, בלונים, פלקטים, שלטים, קונפטי, גלילי נייר ולעשות מבלומפילד מבצר צהוב מפחיד לכל יריבה! 

יאללה מכבי!

זה פשוט הדבר הטבעי והנכון לעשות-

ולכן אני שם את הבית שלי שזה לא יקרה.

לפני6 שעות , צ'אקי said:

שלום

יאללה מכבי!

אני לא חושב שקיים ארגון אולטראס אחד בעולם שזה מתנהל אצלו כמו שאתה מציע. 

ארגוני אולטראס הם מחתרתיים בבסיסם, וככזה גם ההתנהלות שלהם. בקיצור - לא יקרה. 

לפני5 שעות , Krishi said:

אני לא חושב שקיים ארגון אולטראס אחד בעולם שזה מתנהל אצלו כמו שאתה מציע. 

ארגוני אולטראס הם מחתרתיים בבסיסם, וככזה גם ההתנהלות שלהם. בקיצור - לא יקרה. 

אמרו שהשנה יהיו הפתעות ושינוי גישה וגולת הכותרת הייתה לחבר את הקהל הרחב לארגון, נכון שיש הרבה דרכים לעשות את זה, לדעתי אחת מהן היא בנושא הזה. 

אז לא יותר כמחתרת אלא על פני השטח זמין ושקוף לכולם. אם יישאר מחתרתי לא עשינו פה כלום.

לפני10 שעות , צ'אקי said:

אמרו שהשנה יהיו הפתעות ושינוי גישה וגולת הכותרת הייתה לחבר את הקהל הרחב לארגון, נכון שיש הרבה דרכים לעשות את זה, לדעתי אחת מהן היא בנושא הזה. 

אז לא יותר כמחתרת אלא על פני השטח זמין ושקוף לכולם. אם יישאר מחתרתי לא עשינו פה כלום.

אם רוצים לחבר את הארגון לקהל שיוציאו חולצות צהובות ומקסימום כחולות, הפכו אותנו לביתר.

אגב שקיפות לגבי החרמות גם חייבת לקרות, מה שהיה עכשיו עם אריס שהסבירו היה ממש טוב.

מה עם באנרים? דגלי פריסה? דגלים? פעם הייתי תורם הרבה ופשוט לא ראיתי את הכסף

לפני11 שעות , צ'אקי said:

אני מבין מה אתה אומר אבל זה לא ארגון קהילתי של התנדבות ותרומה לחברה, יש דרכים לקרב את הקהל לארגון אבל מה שאתה מציע בנושא התרומות בחיים לא יקרה לא אצל הפנאטיקס ולא אצל שום ארגון אולטראס אחר כמעט עלי אדמות. 

תהיה קצת הגיוני אחי. 

הדרך הכי טובה לדאוג שיהיו הרבה תרומות זה כשהקהל רואה את זה מתורגם בשטח, לצערי מי שפוגע בזה בעיקר זאת המשטרה שלא מראש תפאורות וגם כשכן מסכמים איתה שבועות מראש על תפאורות ועומדים בכל הדרישות המוגזמות והדרקוניות שהיא דורשת - היא באה ובשניה האחרונה ביום המשחק חוזרת בה מכל הסיכומים ולא נותנת אישור אחרי שכבר הושקע כל הכסף והמאמץ בהכנות.

לפני2 שעות , Krishi said:

אני מבין מה אתה אומר אבל זה לא ארגון קהילתי של התנדבות ותרומה לחברה, יש דרכים לקרב את הקהל לארגון אבל מה שאתה מציע בנושא התרומות בחיים לא יקרה לא אצל הפנאטיקס ולא אצל שום ארגון אולטראס אחר כמעט עלי אדמות. 

תהיה קצת הגיוני אחי. 

הדרך הכי טובה לדאוג שיהיו הרבה תרומות זה כשהקהל רואה את זה מתורגם בשטח, לצערי מי שפוגע בזה בעיקר זאת המשטרה שלא מראש תפאורות וגם כשכן מסכמים איתה שבועות מראש על תפאורות ועומדים בכל הדרישות המוגזמות והדרקוניות שהיא דורשת - היא באה ובשניה האחרונה ביום המשחק חוזרת בה מכל הסיכומים ולא נותנת אישור אחרי שכבר הושקע כל הכסף והמאמץ בהכנות.

אולי המילה אולטראס או פנאטיקס קצת מבלבלת, ולכן אני מבין מה אתה אומר, אבל אתה רואה שמחתרתיות הזאת לא עובדת, או לא מספיק עובדת טוב, אז תשנו גישה. קרא לזה הצבא הצהוב (אנא ערף) העיקר שיגיע לכולם, הרי מה בסוף כולם רוצים? 

בלומפילד מבצר! עם הצגות תפאורה מטורפות. 

ובעניין המשטרה - קודם לסכם איתם ואז להכין. 

אפשר לנהל את זה טוב יותר. למתג את הקהל שלנו אחרת. צריך להחליף דיסקט ולצאת מהקונספט של הארגון "המפחיד", לא יוצא מזה כלום חוץ מעצורים ומורחקים. 

אני לא אשכח עוד ששיחקנו בנתניה, היה משחק אחד ששמעתי צעקות עוד מבחוץ ״שרמוטות תתרמו״ ואז שנכנסתי אחד תפס אותי ביד כדי שאתרום.. אמנם זה השתפר מאז אבל עדיין הגישה מכוערת

1 hour ago, המכבייה said:

חסרים דגלים. אין כמעט נוכחות של זה. 

חלום שלי שפעם בלומפילד יהיה מלא בדגלים 

מה צריך לקרות כדי שזה יקרה?

הרי כולם רוצים שזה יקרה?

איך מנהלים אירוע כזה?

לפני3 שעות , צ'אקי said:

אולי המילה אולטראס או פנאטיקס קצת מבלבלת, ולכן אני מבין מה אתה אומר, אבל אתה רואה שמחתרתיות הזאת לא עובדת, או לא מספיק עובדת טוב, אז תשנו גישה. קרא לזה הצבא הצהוב (אנא ערף) העיקר שיגיע לכולם, הרי מה בסוף כולם רוצים? 

בלומפילד מבצר! עם הצגות תפאורה מטורפות. 

ובעניין המשטרה - קודם לסכם איתם ואז להכין. 

אפשר לנהל את זה טוב יותר. למתג את הקהל שלנו אחרת. צריך להחליף דיסקט ולצאת מהקונספט של הארגון "המפחיד", לא יוצא מזה כלום חוץ מעצורים ומורחקים. 

זה לא שהמילה מבלבלת, זה המהות של הארגון. כמו כל ארגון אחר כמעט שקיים בארץ או בעולם. 

השיטה עובדת כי אנשים תורמים ותפאורות מתוכננות ומבוצעות. אם אתה לא רואה תפאורות זה נטו בגלל המשטרה, לא בגלל חוסר כסף. 

הסברתי לך, גם אם מסכמים מראש הכל עם המשטרה, ביום המשחק בא הקצין ומבטל את כל הסיכומים כשהתפאורה כבר מוכנה. איך תתמודד עם זה? אין איך. אתה תלוי בשגעונות של הקצין האחראי. 

25 דקות לפני, moshe426 said:

חלום שלי שפעם בלומפילד יהיה מלא בדגלים 

מה צריך לקרות כדי שזה יקרה?

הרי כולם רוצים שזה יקרה?

איך מנהלים אירוע כזה?

זה ממש חסר. וזה נוכח דרך קבע בסמי עופר. 

למה לא לגשת לחבר אירגון ביציע ולדבר איתו?

או אם גם זה קשה לך, לשלוח הודעה פרטית בפייסבוק?

מה אתה חושב שאם תקבל פה מאה לייקים זה יזיז למישהו? מה הרעיון לא הבנתי

56 דקות לפני, YNWA said:

למה לא לגשת לחבר אירגון ביציע ולדבר איתו?

או אם גם זה קשה לך, לשלוח הודעה פרטית בפייסבוק?

מה אתה חושב שאם תקבל פה מאה לייקים זה יזיז למישהו? מה הרעיון לא הבנתי

אני מאמין שהרעיון הוא לבדוק אם זאת דעה רווחת אצל רוב האנשים או בעייה נקודתית אצלו 

"לייק" זאת אחלה דרך להראות עניין 

אם הרבה אנשים יגיבו לצורך הדוגמא שזה היה משפיע עליהם לחיוב לתרום אני מאמין שיש מי בארגון שקורא פה ואולי יפעל בנושא 

מה גם שלפני כמה ימים נפתח פה פורום שאלות תשובות מיוזמת הארגון, יוזמה מבורכת להתחבר לקהל 

אין סיבה שזה לא ימשך לעוד כמה תחומים זה רק יעזור 

מה עם הנפקה בבורסה ?

אולי המתרימים צריכים לנסות ב כרישים?

דובי פרנסס: רעיון טוב, יופי של פרזנטציה אבל הסלוגן שקל עוזר עשרים יותר לא השתנה משנת 2000 לכן אני בחוץ

לא הבנתי מה הסתלבט על מה שהוא הציע

זה רעיון מצוין. סחתיין עלייך. לפתוח פייבוקס או להביא חשבון בנק זה הרבה יותר טוב מלהתרים רק בכניסה לשערים. יש מאות אלפיי אוהדי מכבי שיושבים בבית והם גם פוטנציאל של תרומה לעידוד. איך הם יתרמו אם חלקם לא מגיעים? מכבי מזמן הבינה את הקונספט ופתחה חנות לאוהדים שיכולים לקבל את המוצרים עד לבית. אז מה הבעיה לעשות לינק כזה לאוהדים שנמצאים בבית או שלא מחזיקים במזומן? מבורך ממש. ולדעתי יכול להגדיל את ההכנסות של הפאנטיקס פי 3 לפחות. 

היה פעם אפשרות דרך האתר שלהם..

אחלה ילדים מתרימים, באמת חמודים ברוב המקרים והם עתיד היציע.. תביאו איתכם 20 שקל בכיס זרקו להם הכל חוזר אליכם בסופו של דבר

1 hour ago, ת"א שלנו said:

לא הבנתי מה הסתלבט על מה שהוא הציע

זה רעיון מצוין. סחתיין עלייך. לפתוח פייבוקס או להביא חשבון בנק זה הרבה יותר טוב מלהתרים רק בכניסה לשערים. יש מאות אלפיי אוהדי מכבי שיושבים בבית והם גם פוטנציאל של תרומה לעידוד. איך הם יתרמו אם חלקם לא מגיעים? מכבי מזמן הבינה את הקונספט ופתחה חנות לאוהדים שיכולים לקבל את המוצרים עד לבית. אז מה הבעיה לעשות לינק כזה לאוהדים שנמצאים בבית או שלא מחזיקים במזומן? מבורך ממש. ולדעתי יכול להגדיל את ההכנסות של הפאנטיקס פי 3 לפחות. 

חחחחחח די נו, כאילו אתה לא מכיר דינמיקות של ארגונים. לא יקרה. 

מה השלב הבא? להגיד להם לפתוח אונלי פנס? ככה יגייסו בכלל ארגזים.... 

לפני4 שעות , המכבייה said:

זה ממש חסר. וזה נוכח דרך קבע בסמי עופר. 

היו תקופות בעבר שהיציע היה מלא דגלים, הכמות שיש בסמי עופר זה צחוק לעומת הכמות שהייתה בעבר ב10-11.

גם כרזות מדהימות היו כדרך קבע ביציע.

מבאס מאוד שאיכשהו זה כבר לא ביציע, מעריך שהדגלים והמוטות קיימים אז למה לא להביא את הכל?

22 דקות לפני, רן יעקובי said:

היו תקופות בעבר שהיציע היה מלא דגלים, הכמות שיש בסמי עופר זה צחוק לעומת הכמות שהייתה בעבר ב10-11.

גם כרזות מדהימות היו כדרך קבע ביציע.

מבאס מאוד שאיכשהו זה כבר לא ביציע, מעריך שהדגלים והמוטות קיימים אז למה לא להביא את הכל?

נכון. מבאס שזה נעלם, סופר חסר. 

37 דקות לפני, Krishi said:

חחחחחח די נו, כאילו אתה לא מכיר דינמיקות של ארגונים. לא יקרה. 

מה השלב הבא? להגיד להם לפתוח אונלי פנס? ככה יגייסו בכלל ארגזים.... 

כן אה? 

https://www.maccabifanatics.com/

11 דקות לפני, Krishi said:

לא הבנתי מה אתה מראה לי

מה אתה רואה? חוץ מלשחק אותה מאגניב שמריץ פה דאחקות בפורום ומרגיש גבר? מה אתה רואה? אתה רואה חנות מרצ'נדייז של הפאנטיקס. 

אם אפשר לפתוח חנות כזאת, אפשר גם לשים עוד עמודה של 'תרומות לתפאורות'. 

לא בשמיים. ותתחיל לרשום הודעות מכבדות במקום להסתלבט פה על אנשים. לא מבין את מי אתה מנסה להרשים. חשבתי שימי הילדונים בפורום תמו ונעלמו להם.